دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که امروزه در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان آن را یک دستگاه مادر برای صنایع مختلف دانست. این دستگاه صنایع مختلفی را در بر گرفته و توانسته جایگاه خود را در این صنایع به دست آورد. صنایع با استفاده از دستگاه سی ان سی تلاش می کنند تا بهره وری خود را افزایش داده و روند کاری خود را بهبود بخشند. این دستگاه علاوه بر اینکه کیفیت کار را بالاتر می برد، دقت و سرعت را نیز به کار اضافه می کند. در واقع ورود این دستگاه به صنایع مختلف باعث شده تا پیشرفت این صنایع با روند سریع تری ادامه پیدا کند.

انواع دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی انواع مختلفی دارد. انواع مختلف این دستگاه در دسته بندی های مختلفی طبقه بندی می شود. ممکن است این دسته بندی بر اساس سایز دستگاه باشد. شما زمانی که می خواهید این دستگاه را خریداری کنید باید بدانید که قرار است دقیقا با آن چه فعالیتی انجام دهید تا سایز دستگاه برای شما مشخص باشد. اگر قرار است با دستگاه برش ها و حکاکی های کوچکی انجام دهید، بهتر است این کار را با یک دستگاه سی ان سی کوچکتر انجام دهید تا در هنگام خرید قیمت کمتری را بپردازید. در واقع این کار به شما کمک می کند تا بهره وری استفاده از دستگاه را بالاتر برده و بازگشت سرمایه خود را نزدیک تر کنید.

البته این را هم باید در نظر داشته باشید که اگر زمانی سفارشات شما سایز بزرگتری پیدا کرد آنگاه نیاز به یک دستگاه سی ان سی بزرگتر خواهید داشت. در واقع شما باید با یک نیاز سنجی دقیق و حرفه ای به این نتیجه برسید که دقیقا به چه سایز دستگاهی نیاز دارید. این موضوع شاید یکی از سخت ترین مواردی است که باید در مورد آن تحقیق و بررسی انجام دهید. مرحله ای سخت و بسیار مهم و تاثیرگذار! سعی کنید این کار را با دقت ویژه و با مشورت با کارشناسان انجام دهید.
اما به جز سایز، شما می توانید برای کسب و کار خود دستگاه سی ان سی خاص خریداری کنید. یعنی اگر تمامی سفارشات شما برای حکاکی و برش روی چوب است، شما می توانید با خرید دستگاه CNC چوب ، کار خود را تخصصی تر کرده و بهره وری دستگاه و هزینه های تعمیرات و نگهداری را کاهش دهید. این کار به شما کمک می کند تا با دید و هدفی مشخص تر به ادامه مسیر کاری دستگاه خود فکر کنید. دستگاه سی ان سی سنگ نیز به همین صورت است و شما با خرید آن می توانید به سادگی فعالیت خود را متمرکز بر روی این کار نمایید. هر دو این متریال ها یعنی سنگ و چوب از متریال هایی هستند که اصولا سفارش خوبی بر روی آن ها وجود دارد و گرنه می توانید به صورت حرفه ای بر روی پلکسی یا حتی فلز کار کنید. این دقیقا به نوع مشتری و حجم مشتریان شما بستگی دارد.

خرید دستگاه سی ان سی

برای خرید دستگاه سی ان سی باید دقت کافی را به خرج دهید. متاسفانه با توجه به گسترده بودن این بازار، شرکت های مختلف فراوانی برای ورود به این حرفه وارد شده و با واردات دستگاه، اقدام به فروش آن می کنند. شرایط اغوا کننده ای که بر سر راه خریداران قرار می گیرد باعث می شود این افراد به اشتباه خرید کنند. در واقع این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و به مرور زمان مشکلاتی را ایجاد می نماید.
این اشتباه در خرید به چند صورت شکل می گیرد، برخی دستگاه مناسبی نمی خرند. یعنی در خرید دستگاه سی ان سی دچار اشتباه می شوند. ممکن است سایز دستگاه را درست انتخاب نکنند و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند نامشخص باشد. این اشتباه خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار خواهد گذاشت. شما باید سعی کنید رد هنگام خرید دستگاه با توجه به شرایط واقعی خود اقدام به خرید کنید تا مشکلی از هیچ بابت در آینده برای شما ایجاد نشود.
باید در هنگام خرید دستگاه با مشاوران دلسوز و صادق صحبت کرد تا انتخاب دستگاه سی ان سی درست انجام شود.
یکی از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه سی ان سی به اشتباه بخورد، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه CNC داشته و کاملا فعالانه در حال فعالیت هستند، نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد و به همین علت باید با دقت انجام شود. این موضوع هم نیاز به مشورت و تحلیل بازار دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع انجام نمی شود و یا به درستی صورت نمی گیرد.

دستگاه سی ان سی

خدمات دستگاه سی ان سی

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه سی ان سی باید به آن توجه ویژه داشته باشید، خدماتی است که بر روی این دستگاه صنعتی ارائه می شود. در واقع آنچه که مهم و حائز اهمیت است، خود دستگاه و کیفیت آن نیست؛ بلکه خدماتی است که بر روی دستگاه به شما ارائه می شود.
بهترین دستگاه سی ان سی دنیا هم که باشد، اگر خریدار نتواند خدمات خوبی را از فروشنده دریافت کند، دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. در هنگام خرید دستگاه به دقت و وسواس نوع خدمات ارائه شده توسط شرکت فروشنده دستگاه سی ان سی را مورد کنکاش قرار دهید. کنکاش شما می تواند مشکلات بعدی را برایتان حذف کند، پس تا می توانید دقت کنید و وقت بگذارید.
شما برای دریافت این موضوع که تا چه اندازه خدمات دستگاه سی ان سی ارائه شده توسط یک شرکت خوب است یا خوب نیست، می توانید به مشتریان قبلی و یا فعلی شرکت فروشنده مراجعه کنید و از نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین ها سوال بپرسید. بسیاری از شرکت ها حتی جواب سوالات عادی خریدار را هم نمی دهند چه برسد به اینکه تکنسین بخواهد برای رفع مشکل اقدام کند.
شرکتی که سابقه ای کوتاه در این زمینه دارد قطعا نمی تواند گزینه خوبی برای ارائه خدمات باشد مگر اینکه به صورت کاملا حرفه ای وارد این بازار شده باشد. باز هم تاکید می کنیم که خدمات شوخی بردار نیست؛ در هنگام خرید دستگاه سی ان سی به نوع و مقدار خدمات دقت کنید.
انتخاب نوع واردات و همچنین بهره برداری از نوع دستگاه در قیمت‌گذاری دستگاه بسیار تاثیر گذار است دستگاه های سی ان سی به نسبت دارا بودن خدمات حرفه ای از جمله سرویس و همچنین برآیند مشتری مداری در موارد خرابی نرم افزاری و دیگر موارد مبتنی بر بحث تعمیر و اپراتور جزء مراحل پشتیبانی محسوب می شود.
در واقع به علت صنعتی بودن نوع دستگاه و همچنین خدمات مشاوره برای دستگاه سی ان سی، پشتیبانی از این نوع دستگاه بسیار حائز اهمیت است. این به این معناست که باید بتوانیم با سیستم قبلی مشتری مداری اصول پشتیبانی تلفنی و همچنین پشتیبانی حضوری دستگاه سی ان سی را در محل مشتری تحویل بگیرید. تمامی این مراحل در قسمت قیمت‌ گذاری دستگاه سی ان سی حائز اهمیت است.
انتخاب نوع دستگاه و همچنین قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی به علت تنوع محصولات و همچنین درخواست مشخص نمودن نوع متریال مورد نظر و همچنین پروژه های سریالی بسیار مورد توجه قرار دارد. فروش دستگاه سی ان سی از جمله خدمات حرفه ای تیم سیمای شهر بوده و در این راستا خدمات بسیار حرفه ای شامل پشتیبانی و تامین قطعات و تضمین خدمات پشتیبانی را تامین می کند.
فروش حرفه ای دستگاه های سی ان سی بسته نوع خدمات و همچنین برنامه ریزی های تکمیلی در رویه فعالیت بسیار مورد توجه قرار دارد. این دستگاه با دارا بودن موارد اجرایی خاص می تواند پیرو دستور اجرای کاربرد آن در راستای سیستم های اجرای با سیستم مته سی ان سی پیشرو و کاملا حرفه ای عمل کند.
فروش دستگاه سی ان سی در کشور عزیزمان ایران با استقبال بسیاری مواجه شده است از این رو به علت استفاده صنعتی از این دستگاه در قسمت برش و به ویژه برش چوب و برش سنگ یا استفاده از این دستگاه سی ان سی برای برش مجسمه ها یا اصطلاحا پیکرتراش ها بسیار مورد توجه قرار دارند.

دستگاه سی ان سی

قیمت دستگاه سی ان سی

قیمت گذاری دستگاه سی ان سی به علت اهداف سازمانی سیمای شهر بر این مبنا نیست که فقط به فروش توجه شود و پشتیبانی دستگاه از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است و شامل موارد متفاوت و متمایزی است. تنظیمات قطعات دستگاه، مسافت حمل دستگاه، آموزش اپراتور دستگاه و همچنین آموزش نرم افزاری اپراتور دستگاه سی ان سی همراه با تامین و آموزش تیم پشتیبانی سیمای شهر برای خدمات پشتیبانی از درجه اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. در این قسمت قصد داریم بیان کنیم موارد مورد توجه برای قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی متفاوت هستند این موارد شامل مسائل خاص و عام می باشد.
برای مثال قیمت ارز و دلار از موارد مهمی است که در قیمت دستگاه سی ان سی تاثیرگذار است. نیاز به انتقال محصول از بندر تجاری و مکان مشتری نیز مورد توجه قرار دارد به انضمام این موضوع باید در نظر داشت که هر دستگاه سی ان سی مراحل نصب و پشتیبانی و متریال خام را نیز در بر دارد. این موارد شامل متریال خام و موارد مصرفی دستگاه است برای مثال می توانیم نام ببریم متریال های خام مورد نیاز دستگاه در قیمت گذاری دستگاه سی ان سی بسیار تاثیرگذار هستند در واقع سفارشات شما و تامین دستگاه برای ایجاد و برنامه ریزی سفارشات شما را در بر دارد. دستگاه سی ان سی به علت دارا بودن قطعات متفاوت و همچنین قطعات برشی متفاوت و همچنین سیستم برق متفاوت نیاز به اپراتور و تعمیرکار حرفه ای دارد. مراحل خرید دستگاه سی ان سی و موارد قیمت گذاری و قطعات مورد نیاز روزانه دستگاه برای پرداختن به سفارشات نیز خیلی اهمیت دارد تمامی این موارد در قیمت گذاری و قیمت خود دستگاه سی ان سی بسیار تاثیرگذار است.

خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی

شرکت سیمای شهر با دارا بودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمینه انواع قطعات و محصولات و دستگاه های بزرگ و کوچک سی ان سی توانایی واردات، فروش و تامین قطعات و تعمیر دستگاه های سی ان سی را با کادر مجرب و حرفه ای داراست. این مجموعه از اولین مجموعه های تامین کننده قطعات و همچنین ارائه کننده خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی می باشد به همین دلیل می ‌توانیم ادعا داشته باشیم که از بهترین ها برای سرویس دهی به مشتریان خود بهره‌مند هستیم.
تیم نصب و اجرا دستگاه سی ان سی در ابتدا برای مشتری دستگاه را اجرا می‌کنند و خدمات اجاره را به اپراتور بیان می کند. مدیریت فروش و همچنین مدیریت اجرایی با حضور در کنار مشتری موارد آموزشی اپراتور را به وی و همچنین ارتباط با بخش پشتیبانی را آموزش می دهند. ارائه خدمات مشتری مداری در رابطه با دستگاه سی ان سی از همین جا شروع می شود که اپراتور بتواند در واقع کجا و در چه شرایطی و در چه زمان هایی می توانند با مراکز پشتیبانی سیمای شهر در نمایندگیهای متفاوت ارتباط داشته و مشکلات خود را پیگیری و رفع نمایند. سیستم پشتیبانی تلفنی دستگاه سی ان سی سیمای شهر در همین راستا توانایی پشتیبانی حرفه ای انواع سوالات شما به صورت تلفنی دارا است. این در صورتی است که از ابتدای ساعت کاری تا انتهای ساعت کاری تیم حرفه ای حضور دارند و به نسبت روزانه تیم شیفت و پشتیبانی شیفت برای موقعیت های ضروری تا پاسی از شب در محل پشتیبانی حضور دارند. همچنین در روزهای تعطیل بنابر درخواست مشتریان و همچنین تعداد بالای باشگاه مشتریان ساعاتی از روز بصورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت هستند.
تفاوت سیمای شهر در رابطه با دستگاه های سی ان سی و همچنین پشتیبانی دستگاه CNC دارای مراحل دیگری نیز هست که تیم سیمای شهر را از دیگر تیم ها متمایز می کند. این شامل مواردی است که کنترل رایانه شما از طریق اینترنت برای بررسی تنظیمات نرم افزاری و تنظیمات دستگاه به عهده می گیرند و نیازی به هزینه برای ارسال تکنسین نخواهد بود. به این صورت که باید نرم افزار، توانایی کنترل میز کار شما را بر روی رایانه داشته باشد و از طریق رسانه اینترنت اتصال پیدا می کنند.
دستگاه سی ان سی به علت دارا بودن طیف بالایی از مشتریان و همچنین طیف بالایی از خدمات پس از فروش سرویس های اجرایی دستگاه موارد متفاوت را می توانند اجرا کنند. گارانتی دستگاه به علت نوع قرارداد و تناسب نوع قرارداد متفاوت بوده است.
پروسه خدمت‌ رسانی دستگاه های سی ان سی به نسبت استهلاک و همچنین صنعتی بودن دستگاه برای خدمت ‌رسانی ها بسیار متفاوت است و می توانیم بیان کنیم شرکت در رابطه با این موارد بسیار کوشا و مشتری مدارانه برنامه ‌ریزی می‌کند. خدمات بررسی و موارد اجمالی در رابطه با دستگاها بسیار متفاوت است. به طوری که تیم باید توانایی اجرای خدمات را دارا باشد و بتواند همه موارد را پوشش دهد.
فروش و واردات دستگاه سی ان سی و همچنین نصب و اجرا و آموزش حرفه ای اپراتور برای تامین خدمات و تامین قطعات و همچنین بهره برداری کامل و آموزش حرفه ای برای کار با نرم افزار و سخت افزار دستگاه از صفر تا صد را برای مشتریان مورد نظر به این مورد بهسازی کرده و می توانیم پر افتخار بیان کنیم با بیست سال فعالیت رسمی و همچنین بیش از ۵۰۰ مشتری موفق در این امر پیشرو هستیم.

فروش ویژه دستگاه های سی ان سی

شرکت سیمای شهر در نظر دارد برای سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری پروسه انجام فروش ویژه دستگاه های سی ان سی مورد توجه قرار دهد و با هماهنگی تلفنی و همچنین مشاوره رایگان فروش و همچنین مشاوره با تیم بررسی‌های اقتصادی سیمای شهر برای مشتریان این دستگاه و همچنین دستگاه سی ان سی به صورت تلفنی بیان و از مشاورین آنها استفاده شود.
موارد بالا باید بیان کنیم تعمیر دستگاه ها و همچنین تامین قطعات و تضمین موارد فروش و پشتیبانی دستگاه های سی ان سی از مراحل و همچنین موارد بسیار سخت هستند. در سیستم مشتری مداری سیمای شهر بسیار مورد توجه قرار دارد و جزء موارد درجه یک در زمینه ایجاد ارتباط با مشتری است.

تمامی موارد بالا در رابطه با سیستم فعالیت سایت مستند بوده و در این باره دارای فیلم ها و خدمات اجرایی مدیا هستیم.

دستگاه های سی ان سی شرکت سیمای شهر در خدمات متفاوتی مانند فروش خرید خدمات و پشتیبانی دستگاه سی ان سی همچنین مراحل ترخیص و واردات انواع دستگاه سی ان سی آموزش و اپراتور دستگاه سی ان سی و دیگر موارد در رابطه با مدیریت فروش اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه ها توسط شرکت سیمای شهر انجام می شود.

در همین راستا میتوانیم ‌بیان کنیم پروسه اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه های سی ان سی نه تنها در رابطه با بحث مشتری مداری و خدمات پشتیبانی پس از فروش مانند تامین قطعات و همچنین تامین نیروهای پشتیبانی می تواند حائز اهمیت باشد بلکه خدمات در رابطه با این مورد بسیار مورد توجه قرار دارند.

دستگاههای سی ان سی و دیگر دستگاه های صنعتی طبیعتا به علت استهلاک کاری و همچنین موارد صنعتی اصطکاکی خود دستگاه، هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس کامل و تمیز کاری و یا تعویض مته برای بهبود کارکرد دستگاه را دارد. این دستگاهها با بهره گیری از علم روز دنیا در مدل های متفاوتی ارائه می گردند.

محصولات دستگاه سی ان سی

سی ان سی چوب دستگاهی پر مصرف در صنایع امروز به حساب می آید.دستگاه پاورکم پیشرفته با آموزش و سرویس و خدمات قوی بهترین گزینه برای شما میباشد.

این دستگاه قابلیت کار بر روی انواع ام دی اف بازار جهت صنایع مختلف از جمله سیسمونی ساخت درب ساخت قفسه انواع محصولات جدید پی وی سی و…. کاربرد فراوان دارد .

مشخصات دستگاه سی ان سی چوب

حکاکی، برش و منبت کاری روی فلزات نرم،چوب، سنگ، پلکسی و… دستگاه سی ان سی دارای اسپیندل 3 kw مجهز به نرم افزار artcam سیستم خنک کننده اسپیندل آب گرد

سیستم ball screw محورz
قابلیت حکاکی 2 بعدی و 3بعدی
دارای کنترلر حرفه ای جهت ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر

دستگاه cnc چوب سیمای شهر با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته است عملیات بر روی چوب را متحول نماید

انواع برش حکاکی و سوراخکاری بر روی چوب امروزه توسط دستگاه cnc چوب به شدت پرطرفدار شده است.

مشخصات دستگاه cnc چوب سیمای شهر

 • میز کاری بزرگ در ابعاد 2 متر در 4 متر  سی ان سی
 • قابلیت برش یک ورق کامل MDF
 • میز وکیوم با 8 قسمت قابل کنترل
 • دارای سیستم روغن کاری دستگاه سی ان سی
 • تعویض آسان ابزارهای مختلف سی ان سی
 • ارتباط راحت بین دستگاه سی ان سی و کابینت کنترل سیستم
 • دارای جمع کننده گرد و غبار بسیار قوی (Dust colector)
 • DSP کنترلر و پورت یو اس بی
 • امکان ادامه کار پس از قطع جریان برق
 • دارای اسپیندل 5 کیلووات ایتالیا
 • نرم افزار ARTCAM
 • حکاکی برش و منبت کاری روی انواع غیر فلزات و فلزات نرم

حکاکی، برش و منبت کاری روی فلزات نرم،چوب، سنگ، پلکسی و…
دستگاه سی ان سی دارای اسپیندل1.5kw
مجهز به نرم افزار artcam
سیستم خنک کننده اسپیندل آب گرد
سیستم ball screw محورz
قابلیت حکاکی 2 بعدی و 3بعدی
دارای کنترلر حرفه ای جهت ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر در صنعت تبلیغات و تابلوسازی جهت برش و حکاکی روی انواع پلکسی گلاس چوب مولتی استاین آلومینیوم کامپوزیت ماکت سازی
جهت ساخت و ساز انواع مدل های صنعتی(مدل سازی)
در صنایع قالبسازی از قالبهای ظریف چاپخانه ها گرفته تا قالبهای بزرگ اتومبیل سازی
در صنایع چوب کابینت سازی در و پنجره سازی مهرق و منبت مبل سازی تراش انواع پایه دکوراسیون داخلی حکاکی دو و سه بعدی روی انواع مصنوعات چوبی
در صنایع مارکینگ جهت حکاکی روی انواع فلزات نرم
در صنعت کارتن پلاست جهت تولید و ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی

قطعات دستگاه سی ان سی

قطعات دستگاه سی ان سی را می توانیم به دو دسته بزرگ نوع مکانیکی و همچنین نوع الکترونیکی تقسیم کنیم.

اسپیندل  یکی از قطعات دستگاه سی ان سی است که در واقع وظیفه آن بر داشتن برادر یا براده برداری می باشد که در تمامی دستگاه های سی ان سی وجود دارد. این قسمت وظایف متفاوتی را داراست و در راستای مراحل بعد از برش تنظیمات و فعالیت های متفاوتی را انجام می دهد که در موتورهای ac وجود دارد. جهت افزایش کارایی کارت موتور به دستگاه دیگری احتیاج دارد که بر اساس آن قدرت موتور را انتخاب می‌کنند. همچنین عموما اسپیندل فرکانس 50 هرتز  دارد و از جمله قطعات بسیار مهم در ارتباط دستگاه های سی ان سی است.

دیگر قطعات دستگاه سی ان سی متفاوت هستند در اینجا می توانیم به بازوها و خود سیستم انتقال مته اشاره کنیم. انتقال مته به مکان های مختلف بر روی سینی دستگاه سی ان سی و با استفاده از بازروهای این دستگاه انجام می شود.

وظایف اپراتور دستگاه سی ان سی

اپراتور دستگاه سی ان سی با علم به اینکه نیاز به دانستن رویه فعالیت دستگاه به صورت متوسط تا حرفه ای را دارد و همچنین با توجه به توانایی فعالیت بر روی انواع نرم افزارهای کاربردی مشغول به کار می شود. همچنین اپراتور باید توانایی اجرای کار با قطعات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه های pc و شخصی را نیز دارا باشد.

اپراتورها قبل از اینکه بتوانند یک اپراتور مبتدی و حرفه ای بشوند نیاز به آن دارند که توانایی کار با قطعات  نرم افزاری و سخت افزاری رایانه های شخصی ویندوز ها و سیستم های عامل را داشته باشند و در این زمینه توانایی های مختلفی مثل نقشه کشی یل قدرت تخیل را نیاز دارند.

دستگاه سی ان سی

مراحل ارتباط اپراتور با سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده از رایانه های شخصی تنها ویژگی یک اپراتور موفق نیست! اگر شخص بتواند توانایی کار کردن با اینترنت و نرم افزارهای کنترل از راه دور را بلد باشد و تنظیمات رایانه‌های شخصی و سیستم‌ های عامل را نیز خوب بداند، دیگر نیازی به تماس های تلفنی با مراکز پشتیبانی نیست و از طریق تماس های آنلاین می تواند مسائل و درخواست های خود را از کارشناسان سیمای شهر پیگیری کند. این بسیار حائز اهمیت است زیرا ممکن است اتفاق بیافتد که کارگاه سفارشی را پذیرفته و در یک روز تعطیل اپراتور باید در محل کار خود حضور داشته باشد و دستگاه با مشکل مواجه می‌شود. در این صورت به سادگی می تواند مشکل را به صورت آنلاین برطرف نماید.

نکاتی برای استفاده از دستگاه سی ان سی

از جمله نکاتی که اپراتور و یا فردی که مسئول مرکز لیزر است باید به آن توجه کند، در واقع سیستم تهویه هوا و مکان انتخاب محل برای دستگاه و همچنین تمیز سازی و سرویس ظاهری دستگاه است. تهویه هوا و همچنین تمیزکاری دستگاه برای استعلام خرابی و سالم ماندن دستگاه بسیار اهمیت دارد. افراد در این زمینه آموزش های لازم را می بینند.

تامین قطعات و همچنین تعمیرات دستگاه سی ان سی

واردات قطعات دستگاه سی ان سی از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت سیمای شهر است. این قطعات با در نظر داشتن مراحل فنی و همچنین نوع پشتیبانی از محصول فروخته شده می‌ توانند مراحل متفاوتی را برای مشتری داشته باشند زیرا محصولات فروخته شده توسط شرکت سیمای شهر و نوع قرارداد خدمات پشتیبانی و ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری دارد.

قطعات یدکی دستگاه سی ان سی

فروش قطعات یدکی دستگاه های سی ان سی به قطعه و مدل قطعه و همچنین سال تولید و مصرف برق از نظر اینکه قطعه مکانیکی الکترونیکی متفاوت است ولی به صورت استاندارد می توانیم این شرکت چندین برابر مورد استفاده را در رابطه با سرویس های فروش قطعات یدکی دستگاه های سی ان سی مورد استفاده قرار داده و به صورت استاندارد هر هفته در رابطه با این مورد توانایی ارائه خدمات حرفه ای را دارد و شما می توانید از طریق سایت سیمای شهر قطعات یدکی را در فرم های تماس ارائه کنید.

معرفی روند دستگاه سی ان سی

یکی از دستگاه های مادر در صنعت، دستگاه سی ان سی است. دستگاه سی ان سی توانسته به عنوان یک دستگاه حرفه ای و کاربردی در صنایع مختلف جای خود را باز کند. همین موضوع باعث شده تا این دستگاه به یک دستگاه پرکاربرد در جهان تبدیل شود. تقریبا می توان گفت که در دنیای امروز اگر دستگاه سی ان سی به کناری گذارده شود و دیگر از آن در صنایع استفاده نشود، مشکلات جدی و حادی گریبان گیر تمامی صنایع خواهد شد.
دستگاه سی ان سی یک دستگاه فوق حرفه ای است و هم اکنون در کشور تولید این نوع دستگاه وجود ندارد. تمامی دستگاه های موجود در ایران وارداتی هستند و اکثر آن ها ساخت کشور چین می باشند. البته جنس چینی در میان اذهان مردم آنقدرها جالب به نظر نمی رسد؛ اما در میان دستگاه های مختلف چینی هم دستگاه با کیفیت و هم دستگاه بی کیفیت یافت می شود. دستگاه سی ان سی هم به همین صورت است و در بین دستگاه های موجود هم دستگاه با کیفیت و هم دستگاه بی کیفیت وجود دارد. این خریدار است که باید با تحقیقات جامع خود بتواند دستگاه خوب را از بد تشخیص دهد.
واردات دستگاه سی ان سی از طریق مبادی گمرکی کشور صورت می پذیرد و تمامی این دستگاه ها با مجوز وارد کشور می شوند. با توجه به اینکه دستگاه سی ان سی به عنوان یک دستگاه خاص در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید مراحل ترخیص آن به صورت ویژه انجام شود اما متاسفانه در گمرک کشور این روال آنقدرها هم منطقی پیش نمی رود. به همین علت است که گاهی برخی از دستگاه ها در کشور وجود ندارند چرا که احتمالا فروشنده دستگاه آن را سفارش داده اما در گمرک مانده است.
برای خرید دستگاه سی ان سی افراد متقاضی، به سایت ها و یا مراکز عرضه کننده این دستگاه مراجعه کرده و اقدام به خرید می نمایند. خرید این دستگاه آنقدرها هم سخت و دشوار نیست و شما کافی است بخواهید دستگاهی را خریداری کنید. اما آنچه که مهم است این است که آیا می توان از این دستگاه بهره وری لازم را در یک منطقه خاص بدست آورد یا خیر. بنابراین موضوع تحقیقات قبل از خرید و بازارسنجی و نیاز سنجی بازار برای دستگاه سی ان سی از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. کافی است با دقت ویژه ای بر روی این موضوع متمرکز شوید تا بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید.

شرکت های مختلفی اقدام به فروش دستگاه سی ان سی می کنند. این شرکت ها با تمام توان بازاریابی خود، قصد دارند تا با استفاده از عطش موجود در بازار که ناشی از گستردگی بازار کار با این دستگاه است، دستگاه های بیشتری را به مردم بفروشند. برای مثال برخی از شرکت ها با فروش بیش از اندازه یک دستگاه خاص در یک منطقه، به نحوی این منطقه را اشباع کرده اند که دیگر امکان فعالیت با دستگاه سی ان سی وجود ندارد. این تبلیغات اغوا کننده و گول زننده باعث شده تا ضرر و زیان های بسیاری به مردم وارد شود و مردم ناآگاهانه اقدام به ورود به این بازار کنند.
مشورت در هنگام خرید دستگاه سی ان سی از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید قبل از خرید به مشورت بنشینید. مشاور خود را درست انتخاب کنید چرا که مشورت های غیر اصولی که گاه گاهی به افراد داده می شود خود باعث انحراف فرد از مسیر درست خواهد شد. یک مشاور صادق انتخاب کنید و با استفاده از وی تمام تلاش خود را برای انتخاب درست به کار ببندید. انتخاب و تصمیم درست در هنگام خرید دستگاه سی ان سی از خود نفس خرید مهمتر است.

عملکرد دستگاه cnc

بعد از اینکه مشورت های لازم را انجام دادید به فکر این باشید که شرکتی که قرار است از آن دستگاه سی ان سی خریداری کنید تا چه اندازه توانایی ارائه خدمات به شما را دارد.
ارائه خدمات کار ساده ای نیست و نمی توان به این سادگی ها خدمات داد. وجود تکنسین حرفه ای و با تجربه دستگاه، اولین گام برای ارائه خدمات است که بسیاری از شرکت ها از این مورد بی بهره هستند. به همین علت شما باید قبل از خرید با کسانی که قبلا از شرکت مد نظر شما خریداری کرده اند مشورت کنید.
پس از انتخاب دستگاه، تکنسین مربوطه به محل مورد نظر شما آمده و دستگاه خریداری شده شما را نصب می کند. نصب این دستگاه همراه آموزش هایی است که شما در هنگام نصب دستگاه می بینید تا بتوانید از دستگاه استفاده کنید. نکته قابل توجه در مورد این دستگاه صنعتی این است که استفاده از آن آنقدرها هم سخت نیست ولی نمی توان گفت ساده و پیش پا افتاده است. همچنین شما برای کار با این دستگاه نیاز به این دارید که نرم افزارهای مختلف نقشه کشی 2 بعدی و 3 بعدی را بیاموزید و از آن ها برای کار استفاده کنید. اگر کار با نرم افزار را بلد نباشید آن موقع است که در هنگام نصب دستگاه هیچ چیزی را فرا نخواهید گرفت. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه تکنسین مربوطه برای نصب دستگاه مراجعه کند، آموزش های ابتدایی کار با یکی از این نرم افزار ها را فرا بیگیرد و سپس با استفاده از تجربه مهارت خود را برای کار با نرم افزار افزایش دهید.
اگر شرکت ارائه دهنده دستگاه سی ان سی را به درستی انتخاب کرده باشید، قطعا پشتیبانی این شرکت نیز خوب و حرفه ای است. پشتیبانی حرفه ای از این دستگاه به این معناست که تکنسین مربوطه بتواند حتی شده به صورت تلفنی مشکل شما را برطرف کند تا سفارشاتی که با توجه به رکود بازار به سختی گرفته شده است از دست نرود. آگاهی از پشتیبانی نیز به هنگام تحقیقات در مورد دستگاه سی ان سی و خدمات آن قابل پیگیری است. دقت کنید که این خود خریدار است که باید با چشمانی باز و با مشورت با افراد کاردان و البته صادق اقدام به خرید کند تا اندک زمانی بعد از خرید دچار مشکل نشود. مشکلات به وجود آمده را گردن کسی نیاندازید؛ صحیح خرید کنید و از دستگاه سی ان سی سود فراوان کسب کنید.

 

دستگاه سی ان سی چطور به کسب درآمد کمک میکند

شما با داشتن دستگاه سی ان سی میتوانید بسیاری از سفارشات مختلف را که تا به امروز به واسطه نداشتن دستگاه انجام نمیتوانیتسید را انجام دهید  . همچنین بسیاری از ایده های ناب و خاص با دستگاه سی ان سی قابلیت انجام دارند.برای مثال برش حالت دار ام دی اف یا برش ام دی اف برای سفارشات سیسمونی و همچنین تولید درب های جدید و حالت دار گوشه ایی از سفارشاتی است که با دستگاه سی ان سی میتوان انجام داد.

 

 

پس از وارد کردن ایمیل خود فایل صوتی را در ایمیل خود بصورت رایگان دریافت کرده و از شنیدن آن لذت ببرید

دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات

مجتمع سیمای شهر انواع دستگاه سی ان سی در ابعاد مختلف و توانهای مختلف برای تمام مصارف را با بالاترین استاندارهای جهانی عرضه مینماید

جهت دریافت لیست قیمت این محصولات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید