تکنولوژی و مشخصات مرکب های وارداتی سیمای شهر

تکنولوژی به کار رفته در این مرکب موجب پوشش بسیاری از مشکلات جوهر های پیگمنت شده است ، از جمله مزایای مرکب وارداتی شرکت سیمای شهر ثبات بیشتر ، ماندگاری بهتر در برابر نور و شرایط آب و هوایی متفاوت و شفافیت فوق العاده کار چاپی است.
این جوهر از یک رزین منحصر به فرد استفاده می کند که موجب جدا ماندن ذرات از یکدیگر می شود به طوریکه این ذرات در
محلول معلق بوده و هیچگاه به یکدیگر نمی چسبند .

این متد منحصر به فرد در مخلوط ذرات موجب می شود تمامی ذرات معلق و پیگمنت ها بطور کاملا یکنواخت و ثابت باقی بمانند .به مفهوم دیگر عدم چسبندگی رزین باعث حذف هد گرفتگی می شود.

مزایای تکنولوژی فوق به شرح زیر می باشد:
-1حیطه وسیع تر رنگ ها : زیرا هر ذره پیگمنت به خوبی و درستی در داخل رزین محفوظ شده و پیگمنت ها
به طور مساوی پخش شده اند ، لذا حیطه وسیع تری از رنگ ها را تشکیل داده اند.
-2 دوام بالاتر : رزین پیگمنت را به داخل مدیا می کشد ، زیرا محل اثابت  پیگمنت در سطح مدیاست . این امر
موجب مقاومت بسیار بالاتر و خراش کمتر خواهد شد.

تکنولوژی این مرکب باعث شده به شدت در مقابل آفتاب مقاوم  بوده و آسیب های ناشی از نور خورشید به کار چاپی به حداقل برسد . زیرا مواد تشکیل دهنده رزین باعث می شود نور آفتاب منعکس ده و آثار آسیب نور خورشید کاهش یابد همچنین به دلیل اینکه پیگمنت به داخل بافت مدیا کشیده شده است کار چاپی دارای  دوام بالاتری خواهد بود.

تکنولوژی این مرکب باعث شده به شدت در مقابل آفتاب مقاوم  بوده و آسیب های ناشی از نور خورشید به کار چاپی به حداقل برسد . زیرا مواد تشکیل دهنده رزین باعث می شود نور آفتاب منعکس شده و آثار آسیب نور خورشید کاهش یابد همچنین به دلیل اینکه پیگمنت به داخل بافت مدیا کشیده شده است کار چاپی دارای  دوام بالاتری خواهد بود.در مورد  مواد اولیه ماشین آلاتی که هد ها و قطعات گران قیمت دارند مثل دستگاه چاپ بنر و فلکس جهت جوهر مصرفی باید دقت ویژه ایی انجام شود.. به این مفهوم که جوهر مصرفی آنها بایستی کیفیت مطلوب را دارا باشد .
با توجه به اینکه هد قطعه ایی قیمتی محسوب میشودمطلب فوق از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود . لازم است در این مورد توضیح کوتاهی بدهیم .
شرکت های تولید کننده جهت ساخت هدها از تکنولوژی های بسیار پیشرفته استفاده می نمایند.
، تولید جوهر مصرفی برای این گونه هدها نیز نیازمند تکنولوژی بالایی است که این تکنولوژی باید از طرف شرکت تولید کننده هد در اختیار شرکت تولید کننده مرکب قرار بگیرد.(( Aprroved
به اطلاع می رساند جوهر های شرکت سیمای شهر دارای اپرود یا مجوز شرکت سیکو برای انواع هد سیکو و شرکت زارانگلستان می باشد.پاسخ دهید