خرید دستگاه cnc

0 12

قرار است در این مقاله به خرید دستگاه cnc و نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه نمایید اشاره کنیم.

پس بهتر است برای خرید دستگاه cnc به موارد ذکر شده توجه نمایید.امکانات دستگاه: قصد شما برای خرید دستگاه cnc چیست؟شما به چه نیتی این دستگاه را خریداری می کنید؟ و با توجه به زمینه کاری شما قطعات آن باید به چه صورت باشد؟

برای خرید دستگاه cnc باید به موارد زیر توجه نمایید:

  • امکانات دستگاه
  • خرید از چه شرکتی
  • رضایت مندی مشتریان
  • خدمات پس از فروش
  • تبلیغات در فضای مجازی
  • نحوه برخورد پرسنل های شرکت
  • مکان شرکت و نحوه ارسال دستگاه
  • میزان دانش پرسنل فنی
  • قیمت دستگاه
  • شرایط و تسهیلات فروش

این تقسیم بندی به ترتیب اهمیت ذکر شده است.

فروش دستگاه cnc

به عنوان مثال اگر برای برش و حکاکی بر روی سنگ دستگاه cnc را تهیه نمایید ملزومات آن با برش و حکاکی بر چوب متفاوت است.این ملزومات به مته، قدرت، سایز دستگاه و … وابسته است .خرید از شرکت: خرید دستگاه cnc باید از شرکتی معتبر انجام گیرد.اگر از شرکت های کوچک و یا واسطه ها خرید شود حتی اگر قیمت آن پایین تر نیز باشد حتما بعد از گذشت زمان ضرر خواهید کرد.

پس بهتر است از همان ابتدا شرکتی را انتخاب کنید که حرفی برای گفتن داشته باشد.رضایت مندی مشتری: همیشه برای بهترین انتخاب به سراغ مشتریان آن شرکت روید.مشتریان راضی گویای اعتبار شرکت هستند.حال درست است که همیشه همه مشتریان راضی نخواهند بود ولی می توانید با صحبت با آن ها تصمیم نهایی را بگیرید.

خدمات پس از فروش: خدمات پس از فروش خرید دستگاه cnc بسیار مهم است.وقتی با مشتریان حضوری صحبت می کنید می توانید از خدمات پس از فروش آن شرکت نیز مطلع شوید.تبلیغات در فضای مجازی: توجه به تبلیغات در اینترنت و فضاهای مجازی خوب است ولی کافی نیست.

 

دستگاه سی ان سی

 

ولی با دنبال کردن آن ها در فضاهای مجازی می توانید روند کاری آن ها را دنبال کنید و از نحوه کار آن ها اطلاع پیدا کنید.

نحوه برخورد پرسنل های شرکت: شما چون پس از خرید دستگاه cnc بارها و بارها باید با شرکت تماس داشته باشید و به علت بهره گیری از خدمات پس از فروش آن ها باید با پرسنل شرکت ارتباط داشته باشید، باید انرژی مثبت از آن ها دریافت کنید پس باید به این مورد توجه بسیار شود.

مکان شرکت:مکان شرکت به خاطر بحث حمل و ارسال دستگاه و هزینه ایاب و ذهاب برای بحث خدمات پس از فروش ترجیحا بهتر است که شرکت در مکانی قرار گرفته باشد که حمل و نقل آسان صورت گیرد.میزان دانش پرسنل فنی: برای بحث نصب دستگاه، آموزش، راه اندازی و خدمات پس از فروش علم و دانش پرسنل فنی بسیار اهمیت دارد.اگر شما دستگاهی خریداری می کردید و دیگر به فروشنده کاری نداشته باشید این موضوع آنقدر ها مهم نبود.

اما خرید دستگاه cnc نیاز به دانش فنی دارد.قیمت دستگاه: باید با توجه به نیاز و پولی که می خواهید سرمایه گذاری کنید دستگاه را انتخاب نمایید.پس مسئله قیمت نیز مهم است ولی اهمیت آن نسبت به موارد ذکر شده کمتر خواهد بود.شرایط و تسهیلات فروش: اگر توانایی خید نقدی نداشته باشید می توانید اقساطی خرید کنید.

البته بهتر است با هر شرایطی زیر بار خرید قسطی نروید که ممکن است خدمات پس از فروش آن خوب نباشد و پشیمان شوید.مجموعه سیمای شهر با دادن مشاوره های رایگان همراه و یاور شما، قبل از خرید و پس از خرید دستگاه خواهد بود.شما با توجه به قیمت دستگاه cnc این مجموعه و صحبت با کارشناسان می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.معرفی خدمات حرفه ای دستگاه cnc با خدمات حرفه ای از بهتری موارد فعالیت های کاری شرکت سیمای شهر می باشد .

لین خدمات که شامل خددمات فروش و ورادات و همچنین خدمات پس از فروش حرفه ای میباشد را در این پست به صورت مختسر توشیح میدهیم.

موارد بالا در زمنه ی خدمات پس از فروش شرکت سیمای شهر بوده و در همین باره از واحد فروش واحد واردات و بازرگانی شرکت سیمای شهر شروع میکنیم در موارد واردات که در پست های دیگر به صورت مفصا توضیح داده شده و در باره موارد واردات و خدمات واردات دستگاه cnc باید بیان کنیم که این موارد به نسبت قیمت محصول و همچنین قیمت دلار و قیمت حمل و نقل تا محل مشتری از موارد مورد برسی قرار دارد.

قسمت پشتیبانی نیز از قسمت های بسیار مورد توجه همه ی مشتریان قرا دارد در این مورد باید به صورت خاص و جدی بیان شود که موارد پشتیبانی که شامل فعالیت چندین تیم حرفه ای میباشد از جمله قسما های بسیار مورد توجه و حساس برای همه ی تیم های مدیریتی سیمای شهر بوده و با دارابودن دو دهه فعالیت رسمی در این زمینه همه ی موارد بالا در بانک مشتریان ۵۰۰ نفزی ما در سطح کشور دارا هستیم.

و در واقع از نظر تمی سیمای شهر واردات و فروش محصول از جمله موارد اصلی محصوب نمیشود و پشتیبانی به هر روش حرفه ای از موارد بسیار مورد توجه قرار دارد .

قبل از خرید دستگاه CNC مطمئن شوید که قطعات یدکی و همچنین تکنسین حرفه ای این دستگاه در شرکت وجود داشته باشد. همه شرکت ها مدعی هستند که این تکنسین در شرکت ها آن ها وجود داشته و از بهترین تعمیرکاران این دستگاه در ایران است، اما آنچه که شما باید بررسی کنید این است که از چند نفر که قبلا از این شرکت خریداری کرده اند در مورد خدمات پس از فروش سوال کنید.

البته ناگفته نماند که دستگاه CNC و سرویس و نگهداری از آن، کار سخت و پیچیده و دشواری نیست. قطعا شما بعد از مدتی کار با این دستگاه به چم و خم آن آشنا شده و به همین علت می توانید گلیم خود را از آب بکشید؛ اما در ابتدای امر حتما نیاز به خدماتی دارید که در هنگام مشکل دستگاه شما چند روز معطل و خراب نباشد.

شرکت سیمای شهر با درارابودن کادر حرفه ای در زمینه ی مشاوره و فروش انواع دستگاه هایcnc  توانایی نصب اجرا و آموزش کا درستگاه به اپراتور را داراست و همچنین درهمین جا باید بیان کنیم که حفض و نگهداری دستگاه بسیار مورد توجه قرار دارد زیرا دستگاه های صنعتی به خصوص دستگاه cnc با دارا بودن مته نیاز به مواد مصرفی متفاوتی میباشد که در ابتدا به امر از کالیبراسیون برغ و تنظیمات مته شروع میشود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !