دستگاه بنر

حضور زنان در بسیاری از عرصه ها باعث شکوفایی آنان شده و منجر به رشد و ترقی در هر یک از حرفه ها شده است. یک دستگاه بنر در شهرکرد توسط خانم فتاحی برای چاپ خانه خریداری کردند. شاید داشتن یک چاپ خانه و کنترل آن کاری بس دشوار برای اقایان باشد. چه بسا هم اکنون بسیاری از بانوان این مرز و بوم پای خود را فراتر از وظیفه ی همسری و کارهای متداول خود کرده و وارد عرصه چاپ و هنر و حتی کارهای سخت مردان گشته اند.
خانم فتاحی به عنوان یکی از بانوان فعال ایران زمین پا در میدان کسب و کار گذاشته و از روبرو شدن با مکلات نهراسیدند و مقابله پرداختند. با جدیت، تلاش و پشتکار حرفه ی مورد علاقه خود را با خرید یک دستگاه چاپ بنر در شهرکرد گسترش دادند.
خانم فتاحی از دوران دبیرستان و دانشگاه فردی مستعد و پرتلاش بوده و در زمینه های هنری علاقه زیادی داشته اند. قطعا داشتن خانواده برای هرکس یک نعمت محسوب شده چرا که با پشت گرمی و حمایت آنان می توان به کارهایی که تا کنون جرات و توانایی آن را نداشته ایم، انجام دهیم. خانم فتاحی محلی را با حمایت خانواده جهت برپایی چاپ خانه تعیین و تجهیزات ملزوم همانند دستگاه بنر در شهرکرد خریداری کردند.

محل انتخاب شده  دستگاه چاپ بنر در شهر کرد برای چاپ خانه، معمولا در محیطی بسته و با مساحت نسبتا زیاد باید انتخاب گردد. سر و صدای ناشی از تجهیزات چاپ خانه مانند دستگاه چاپ بنر و رفت و آمد زیاد، منجر به دور بودن مکان انتخابی از مناطق مسکونی می شود.
خانم فتاحی بعد آماده کردن محل کار همزمان با تحصیل در دانشگاه شروع به فعالیت در چاپ خانه کردند. نزدیک بودن شغل ایشان با رشته تحصیلی در دانشگاه باعث پیشرفت زیاد و کیفیت بالای کار ایشان گردید. خانواده خانم فتاحی علاوه بر حمایت آنها از ایشان، به صورت خانوادگی در چاپ خانه مشغول به کار گشتند.
در هر نقطه و مکانی از کشور عزیزمان یک آداب و رسوم خاص خود را داشته، شهر شهرکرد هم از این قاعده مستثنی نبوده و زنان و مردانی با فرهنگ مخصوص خود را در برگرفته است. این شهر به دلیل جایگیری در منطقه ای خوش آب و هوا از مناطق حاصلخیز برای صنعت کشاورزی و مناسب برای دامداری بوده به حساب می آید. همچنین با برخورداری از هوای معتدل و سرد کشاورزی به صورت صنعتی و کارخانه ای نیز انجام می گردد.
به مرور زمان کسب و کار خانم فتاحی رونق گرفته و سفارش های متعدد و مختلفی را جهت انجام کار مشتریان قبول می کردند؛ اما با این وجود مشکلات خاص خود را داشتند. از جمله مشکلاتی که می توان به آن ها اشاره کرد، نبود نمایندگی جهت خرید تجهیزات و ملزومات، نبود دستگاه چاپ بنر در شهرکرد، سختی رفت و آمد برای چاپ بنر سفارش شده از سوی مشتریان و.. . تمام موارد گفته منجر به تصمیم خرید یک دستگاه بنر در شهرکرد توسط ایشان شد.
با جستجو در فضای اینترنت و مشاهده ی سایت ها، با سایت مجموعه سیمای شهر آشنا شدند. مجموعه سیمای شهر www.simayehshahr.com از اولین شرکت هایی بوده که در تهیه و توزیع کلیه دستگاه های چاپ، لیزر، سی ان سی از سال 1385 تا به اکنون فعالیت داشته است.
تنوع محصولات موجود در این مجموعه، امکان انتخاب متناسب با نیاز هر شخص را فراهم کرده است. 4دسته بندی دستگاه های چاپ شامل دستگاه چاپ بنر، دستگاه چاپ اکوسالونت، دستگاه چاپ فلت بد یووی، دستگاه چاپ سابلیمیشن می باشد.
با مشاهده ی مجموعه محصولات و دستگاه های چاپ در وب سایت سیمای شهر، دستگاه چاپ بنر با مدل دستگاه چاپ اکو سالونت مدل EX180-DX7 انتخاب کردند. کفیت چاپ بالا، عرض 180 سانتی متری، جوهر اکوسالونت سازگار با محیط زیست بدون بو، کاهش مصرف جوهر به دلیل کلین اتوماتیک، رابط کاربری اسان، انتقال دیتا با فیبر نوری جهت افزایش سرعت، ویژگی های ممتاز دستگاه بنر انتخاب شده، قابلیت تنظیم ارتفاع، مناسب با شرایط آب و هوا، قابلیت چاپ با سیستم خطی و پودری، مجهز به سیستم فن خشک کن و دیگر قابلیت ها، ویژگی های برجسته و ممتاز دستگاه می باشند.
پس از تماس با مجموعه و سفارش دستگاه بنر، تیم فنی مجموعه سیمای شهر رهسپار شهرکرد شدند. دستگاه چاپ بنر، در چاپ خانه ایشان در شهرکرد نصب و راه اندازی گردید. آموزش های لازم جهت کار با دستگاه به خانم فتاحی و اپراتور دستگاه بنر داده شد. دقت لازم و توجه ایشان نسبت به نکات کار با دستگاه بسیار قابل تحسین بوده و تمام موارد ذکر شده را با فیلم ضبط کردند.پاسخ دهید