دستگاه حکاکی لیزری

دستگاه حکاکی لیزری به‌عنوان یک دستگاه منعطف و پرکاربرد در صنعت معرفی شد و قابلیت‌های مختلف آن نیز شرح داده شد. اما امروزه سؤالی که بیش از همه مسائل ذهن کاربران دستگاه حکاکی لیزری را به خود مشغول کرده است، این است که چگونه می‌توان از این دستگاه برای کسب درآمد استفاده کرد؟ آیا صرف استفاده از آن در یک کارگاه می‌تواند پول‌ساز باشد؟ حوزه فعالیت دستگاه حکاکی لیزری تا چه اندازه وسیع است که می‌تواند به کسب درآمد منجر شود؟ آیا خرید و فروش این دستگاه می‌تواند به رونق کاری یک شرکت کمک کند؟

پاسخ صریح و واضح به این سؤالات می‌تواند بسیاری از ابهامات استفاده از دستگاه حکاکی لیزری را روشن کند و مسیر کسب درآمد مشخصی را به ما نشان دهد. دستگاه حکاکی لیزری قابلیت حکاکی بر روی مواد مختلف را دارد و این کمک می‌کند که از آن در ساخت تجهیزات مختلفی استفاده کنیم. بنابراین، با توجه به سؤال متعدد بازدیدکنندگان سایت در مورد نحوه کسب درآمد به کمک دستگاه لیزری، در ادامه به معرفی چند محصول متنوع خواهیم پرداخت که می‌تواند منبع درآمد مناسبی باشند. پس با ما همراه باشید!

دستگاه حکاکی لیزری چه چیزی را حکاکی می‌کند؟

دستگاه حکاکی لیزری می‌تواند مواد مختلفی از جنس پلاستیک، چوب، فلزات، فولاد زنگ نزن و مواد کامپوزیتی را می‌تواند حکاکی کند. به همین دلیل آن را می‌توان به‌عنوان یک منبع کسب درآمد مناسب استفاده کرد. برخی از این تجهیزات و یادبودها عبارت‌اند از:

یادبودها و نشانه‌های آکریلیکی

آکریلیک و لیزر برای هم درست شده‌اند و دستگاه حکاکی لیزری می‌تواند تندیس‌ها و یادبودهای آکریلیکی با کیفیت فوق‌العاده درست کند. مشتریان شرکت‌ها به این کالاهای آکریلیکی تعلق خاطر دارند و از طرفی برای صاحب شرکت‌ها گران تمام نمی‌شود. این می‌تواند بهترین فرصت برای شما در استفاده از دستگاه حکاکی لیزری باشد. از سوی دیگر، آکریلیک بسیار سریع و ساده برش داده می‌شود و نیاز به اشعه لیزر بالا ندارد. معمولاً دستگاه‌های حکاکی دستی از درست کردن چنین محصولاتی عاجز هستند و این بهترین فرصت برای استفاده از دستگاه حکاکی لیزر شماست.

برچسب‌ها، دکمه‌ها و علائم مشخصات

شاید در نگاه اول همه این موارد را یکسان دانست، اما باید اذعان کرد که کاربرد متفاوتی دارند. برچسب‌ها بر روی ابزارها، لوله‌های و سوئیچ‌های کنترل نصب می‌شوند، این در حالی است که دکمه‌ها در صنعت نساجی و گلدوزی کاربرد دارند. این در حالی است که علائم مشخصات بیشتر جنبه اطلاع‌رسانی داشته و اطلاعاتی در مورد موتورها، دستگاه‌های الکتریکی ارائه می‌دهند. خوشبختانه دستگاه حکاکی لیزری قابلیت حکاکی همه این موارد را دارد و قدرت مانور شما را در این حوزه بالاتر می‌برد. اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که این محصولات به وفور در صنعت و بازار استفاده می‌شوند و این به معنی بازدهی حداکثری سرمایه‌گذاری شماست. بنظرتون می‌توانید چند درصد از این بازار را داشته باشید؟!

علائم پلاستیکی

یکی دیگر از تجهیزاتی که توسط دستگاه حکاکی لیزری درست می‌شوند، علائم پلاستیکی هستند. این علائم در کارخانه‌ها و صنایع بزرگ به وفور استفاده می‌شوند. علائم درب‌های ورودی و خروجی، نشانه‌های دیواری، علائم ایمنی و اطلاع‌رسانی، برچسب معرفی قفسه‌ها و تجهیزات الکترونیکی حوزه فعالیت بسیار ساده‌ای برای دستگاه حکاکی لیزری هستند که ب حاشیه سود بالایی همراه هستند و زمینه کاری بسیاری دارند. علائم پلاستیکی به‌راحتی برش داده می‌شوند و کمترین فشار ممکن به دستگاه حکاکی لیزری وارد می‌شود؛ این مزیت نه‌تنها به تولید در حجم بالا منجر می‌شود، بلکه به طول عمر دستگاه نیز لطمه نمی‌زند.

دستگاه حکاکی لیزری

صفحات فولادی زنگ نزن

صنعت به مقدار بسیار زیاد از فولاد زنگ نزن (استنلس استیل) استفاده می‌کند و این به این دلیل است که زنگ نمی‌زند و گزینه‌ای ایده آل برای حکاکی و نشانه‌گذاری است. حکاکی دستی بر روی فولاد زنگ نزن بسیار وقت‌گیر و هزینه‌بر است و اغلب برای کارهای بزرگ و وسیع کاربرد ندارد. حال اگر دستگاه مورد نظر از فولاد ۴۰۰ یا ۶۰۰ ساخته شده باشد، این شیوه غیرممکن است. این وضعیت بهترین فرصت برای شما خواهد بود.

دستگاه حکاکی لیزری بهترین انتخاب ممکن برای حکاکی بر روی صفحات فولادی زنگ نزن است. این دستگاه قابلیت حکاکی بر روی فلزات و آلیاژهای مختلف آنها مانند کروم را دارد و این می‌تواند پول بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. شرکت‌های تولیدکننده ابزارآلات صنعتی و پزشکی ترجیح می‌دهند که از کروم در ساخت ترکیبات خود استفاده کنند و استحکام آنها را در برابر مواد شیمیایی و فشارهای مکانیکی بالا ببرند. دستگاه حکاکی لیزری به‌خوبی و با دقت بسیار بالا این آلیاژ را برش می‌دهد و اگر شما بتوانید بخشی از این حوزه را به‌عنوان مشتری خود انتخاب کنید، مطمئناً سودآوری مناسبی خواهید داشت.

مهرهای پلاستیکی

همان‌طور که عنوان شد، دستگاه حکاکی لیزری یکی از قوی‌ترین و بهترین دستگاه‌ها برای برش پلاستیک است. امروزه شرکت‌های زیادی از انواع مختلف مهرها برای علامت‌گذاری و ثبت برند خود استفاده می‌کنند. امروزه از شرکت‌های هواپیمایی گرفته تا شرکت‌های صنعتی و کارگاهی از مهرهای پلاستیکی همراه با جوهر خاص استفاده می‌کنند. جالب‌تر اینکه بسیاری از افراد خصوصی علاوه بر داشتن امضاء شخصی از مهرهای پلاستیکی نیز استفاده می‌کنند. باوجوداینکه این جامعه نمی‌توانند بخش اصلی مشتریان شما را تشکیل دهند، اما با توجه به سود ۶۶ درصدی، اگر بتوانید ۱۰ مشتری در هفته داشته باشید، درآمد مناسبی خواهید داشت.

دستگاه حکاکی لیزری می‌تواند به‌راحتی انواع مهرهای پلاستیکی را در تمامی اندازه‌ها بسازد و لوگو و عکس دلخواه را نیز در آن بگنجانند. جالب‌تر اینکه این مهرها را می‌توانید با دستگاه‌های با اشعه لیزر ضعیف‌تر مانند دستگاه‌های ۲۵ وات ساخت. هنگام خرید دستگاه حکاکی لیزری حتی می‌توانید به شرکت فروشنده در مورد کسب و کار خود توضیح دهید و از دستگاه مناسب استفاده کنید.

دستگاه حکاکی لیزری

حکاکی جواهرات و وسایل تزئینی

امروزه افراد زیادی به استفاده از جواهرات و وسایل تزئینی علاقه دارند و تلاش می‌کنند از آنها د دکوراسیون منزل یا در تیپ شخصی خود استفاده کنند. خوشبختانه این طیف از جامعه بسیار وسیع هستند و یک جامعه هدف بزرگ در اختیار شما قرار خواهند داد. جواهرات ممکن است شامل طلا، نقره، سنگ‌های قیمتی و حتی قطعات فلزی خاص باشد و وسایل تزئینی شامل نوشته‌ها و تابلوهای چوبی می‌شوند. دستگاه حکاکی لیزری می‌تواند مواد سازنده این قطعات را به‌خوبی برش دهد. بنابراین می‌توانید حوزه کاری خود را به دو بخش تقسیم کنید و به صورت مجزا بر روی این نمونه‌ها کار کنید.

توجه داشته باشید که برای کار بر روی جواهرات و لوازم تزئینی به دستگاه حکاکی لیزری دقیق و مهارت بالا نیاز دارید. برای این کار بهتر است قبل از شروع کار خود ابتدا آموزش ببینید و کار خود را با دستگاه حکاکی لیزری ضعیف‌تر شروع کنید. در مراحل بعد و پس از فراگیری مهارت کار با دستگاه می‌توانید از گزینه‌های قویتر استفاده کنید.

بنابراین، راه‌های متعددی برای کسب درآمد به کمک دستگاه حکاکی لیزری وجود دارد که بیشتر این راه‌ها سلیقه‌ای و با توجه به شناخت شما از محل زندگی خود انتخاب می‌شوند. راه‌حل‌های ارائه‌شده فوق، راه‌هایی مطمئن هستند که قبلاً امتحان شده‌اند و دستگاه حکاکی لیزری نیز در آن مؤثر بوده است. برای تنوع بیشتر می‌توانید با مشورت شرکت‌های فروشنده دستگاه، به حوزه‌های دیگر هم سری بزنید و منابع کسب درآمد بیشتر را شناسایی کنید.

 

ما نیز در سیمای شهر در کنار شما خواهیم بود و در مورد استفاده از دستگاه حکاکی لیزری و نحوه خرید آن با ما در تماس باشید.

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید ؟
Send via WhatsApp