دستگاه چاپ بنر در استان همدان شهرستان ملایر – آقای برخورداری

دومین شهر بزرگ استان همدان ملایر است. این شهر در 40 کیلومتری مرکز همدان و 386 کیلومتری  تهران قرار گرفته است. اگر به ملایر سفر کنید؛ طبیعتی سرد و مناطق کوهستانی را تجربه می کنید. در تابستان هوایی معتدل و در زمستان سرد و پربرف می باشد. علت این هوای سرد و برف فراوان بخاطر موقعیت مکانی و قرار گیری در میان رشته های کوه های پر اقتدار زاگرس است. قرار گیری مناطق در میان کوه ها و عدم دسترسی انسان به آن مناطق باعث بکر ماندن و تنوع زیستی بسیار جالبی می شود.
ملایر رهاوردهای زیادی از جمله خشکبار، فرش و عسل را دارا می باشد. ملایر یکی از قطب های صنعتی و شهر اول در حوزه صنایع چوب و مبلمان در ایران است که به نام شهر ملی منبت و مبل نامگذاری شده است.
ملایر در زبان شناسی به معنی سرزمین آتش  و سرزمین آریایی ها می باشد. قدمت این شهر به دوران پیش از اسلام به زمان ساسانیان برمی گردد. از دیرباز با همسایگان خود روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بسیاری داشته است. ملایر ترکیبی از قوم های پارس، لر و ترک می باشد.
ملایر به دلیل داشتن منابع طبیعی بی شمار و اینکه به سمت توسعه و پیشرفت صنایع و فعالیت های صنعتی می رود، مستلزم این است که این دست فعالیت ها را به گونه ای به مردم محل و مناطق اطراف معرفی کند که برای رفع نیاز خود به ان ها رجوع کنند. همین امر نیازمند بازاریابی و تبیلغات جهت آشنایی عموم مردم می باشد. هر تبلیغی استاندارهای مخصوص به خود را دارد که بعد از طراحی توسط فرد متخصص به مرحله ی چاپ می رود. مرحله ی چاپ چون نمایانگر نتیجه نهایی است باید به بهترین حالت ممکن انجام شود . برای این کار مستلزم دستگاه های چاپ خوب است که طرح را در اندازه های مختلف و با بهترین عملکرد عاری از هرگونه خدشه و خطایی در حین چاپ، چاپ کند. همچنین رنگ های طراحی شده در طرح، هنگامی که روی بنر می آید تغییر رنگ پیدا نکنند. داشتن تخصص نه تنها کافی نیست بلکه  داشتن یک دستگاه چاپ بنر هم جزیی از موارد ضروری برای کسانی است که مشغول به فعالیت در صنعت چاپ و نشر هستند. بیشتر افراد ملایر مشغول به کار دامپروری و یا کشاورزی هستند که امروزه جوانان تمایل زیادی نشان نمی دهند و به سمت کارهای جدید،  خلاق و مرتبط با کامپیوتر می روند البته قابل ذکر است که صنعت چاپ هم سختی و تخصص خاص خودش را دارد و نیازمند دستگاه چاپ بنر است. کسانی که میخواهند در این حوزه کار کنند فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارند که هم سرمایه خود را بیشتر کنند و هم منجر به اشتغال زایی جوانان می شود.پاسخ دهید