دستگاه چاپ بنر در لردگان استان چهارمحال و بختیاری – آقای حسنی

استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های حاصلخیز و نمونه در ایران است. این استان شهر های کوچک و بزرگ زیادی دارد که اکثر این شهر ها و روستاها بهم متصل بوده و در این استان کوچک قرار گرفته اند. متاسفانه صنایع در این استان انچنان که باید پیشرفت نکرده است و به همین علت است که به شدت به دیگر استان ها نظیر اصفهان در زمینه صنعتی نیازدارند.
لُردِگان یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری ایران است. این شهر مرکز شهرستان لردگان بوده و در بخش مرکزی این شهرستان واقع شده‌است. بر اساس آمار سال ۱۳۹۰ جمعیت این شهر برابر با ۳۵٬۲۷۶ نفر بوده‌است. اقلیم لردگان نیمه مرطوب گرم با زمستانهای نیمه سرد است. مردمان لردگان از لران بختیاری هستند. شهر لردگان مرکز شهرستان لردگان با هزار و هفتصد متر ارتفاع از سطح دریا در ۱۶۰ کیلومتری جنوب شرقی استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفته‌است.

شهرستان لردگان در زمینه صنعتی سعی داشته است تا بتواند خود رااز شهرکرد و دیگر استان ها بی نیاز سازد و به همین علت است که مردمان این شهر توجه ویژه ای به صنعت داشته اند. یکی از صنایعی که در شهرستان لردگان مورد توجه گرفته است  ، صنعت چاپ لارج فرمت با دستگاه چاپ بنر است. این صنعت در شهر لردگان با بی توجهی مواجه شده بود و به همین علت اکثر چاپ های موجود در این شهرستان به شهرهای دیگر روانه می شد و با دستگاه بنر دیگر شهر ها انجام می شد.
چاپ با دستگاه بنر سود نسبتا خوبی دارد و در صورتی که دستگاه چاپ بنر کیفیت و سرعت مناسبی داشته باشد ، می توان به بهره وری مناسب این شغل امیدوار بود.
با توجه به ضعیف بودن فعالیت چاپ با دستگاه چاپ بنر در لردگان ، آقای حسنی در سال 94 تصمیم به راه اندازی مجموعه چاپ مجهز به دستگاه بنر گرفت. جناب آقای عیسی حسنی با دیدن این خلاء در شهرستان لردگان اقدام به شروع یک کسب و کار جدید کرد. استفاده از دستگاه چاپ بنر در شهرستان لردگان آن هم یک دستگاه با کیفیت ، سریع و مطمئن می توانست مشکلات بسیار زیادی از شهرستان برطرف نماید.
حدودا 2 الی 3 ماه تحقیقات آقای حسنی به طول انجامید. تمامی سایت های عرضه کنندگان دستگاه چاپ بنر به صورت کامل بررسی شد و با تک تک آن ها صحبت های لازم صورت گرفت. پس از 3 ماه تحقیق و بررسی ، آقای عیسی حسنی تصمیم به خرید دستگاه چاپ بنر از مجموعه سیمای شهر می گیرد. وی توضیحات و همچنین ویژگی های انواع دستگاه چاپ بنر این شرکت را بهتر از دیگران دانسته و تصمیم میگیرد تا از این شرکت خرید نماید. البته توصیه دوستانی که از این مجموعه خرید کرده بودند نیز تاثیر زیادی می گذارد.
دستگاهی که پس از 3 ماه بررسی انتخاب می شود ، دستگاه چاپ بنر مجهز به هد کونیکا 512 است. این دستگاه یک دستگاه فوق العاده سریع است که هدی با کیفیت و چاپی بی نظیر دارد. به همین علت است که آقای حسنی این دستگاه را انتخاب می کند. مجموعه فنی سیمای شهر سریعا پس از عقد قرارداد برای نصب دستگاه در لردگان اعزام می شود. تمامی مراحل نصب به سرعت صورت گرفته و دستگاه چاپ بنر با هد کونیکا 512 در مجموعه آقای حسنی نصب می شود.
پس از نصب دستگاه بنر ، نوبت به راه اندازی و همچنین اموزش می رسد. آموزش چاپ گرفتن با دستگاه چاپ بنر بسیار مهم است و باید فرد به خوبی  فرا بگیرد ، بخصوص افرادی که در این زمینه تجربه ای ندارند. البته نرم افزاری بر روی رایانه دستگاه چاپ بنر نصب می گردد و تمامی اموزش ها را ضبط می کند تا در صورت نیاز آقای حسنی یا اپراتور ایشان به آن ها مراجعه کند. پس از آموزش چندین چاپ توسط ایشان گرفته می شود تا اموزش ها تایید گردند و مشخص شود که می توانند با دستگاه کار کنند.
الان یکسال از نصب این دستگاه گذشته و آقای حسنی از دستگاه بنر خود و حجم سفارشات دریافتی بر روی دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 رضایت کامل دارد. همچنین اقای حسنی در ظرف مدت این یکسال ، چندین بار نیاز به توضیحات تلفنی و یا سرویس و حضور افراد در محل داشته است که همگی با رضایت ایشان صورت گرفته است.
پس از گذشت این یکسال ، مشاهده خنده رضایت مشتری مجموعه سیمای شهر یعنی اقای حسنی ، خستگی را از مجموعه بزرگ سیمای شهر به در می کند. تمامی پرسنل سیمای شهر تلاش می کنند تا تمامی اعضای خانواده سیمای شهر در موفقیت پیشرو باشند.


پاسخ دهید