دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر
به این پست امتیاز دهید

چاپ با دستگاه چاپ بنر به 3 مورد بستگی دارد:

  • دستگاه چاپ بنر
  • اپراتور دستگاه چاپ بنر
  • چاپخانه

برای بالا بودن کیفیت چاپ، هد دستگاه چاپ بنر بسیار مهم است ولی همه چیز به دستگاه بر نمی گردد. طرزکار اپراتور دستگاه چاپ بنر نیز اهمیت بسیاری دارد. اپراتور دستگاه بنر ابتدا باید آموزش های لازم را دیده باشد و بر یکی از نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ تسلط کامل داشته باشد.

اپراتور دستگاه بنر باید بر نرم افزاری که طرح با آن طراحی می شود اشراف داشته باشد تا در صورت مواجه شدن با مشکل بتواند آن را با دقت حل نماید. اپراتور دستگاه چاپ بنر باید در هنگام چاپ و بعد از آن نیز در حفظ و نگهداری دستگاه چاپ کوشا باشد به این دلیل که تمیزی دستگاه بسیار بر کیفیت چاپ تصویر موثر است. اپراتور باید توجه نماید تا در حین چاپ بر دستگاه گرد و غبار و جوهر نباشد که هم باعث پایین آمدن کیفیت چاپ خواهد شد و هم عمر دستگاه کاهش می یابد.

علاوه بر دستگاه و اپراتور، محیط چاپخانه هم در بالا رفتن کیفیت چاپ تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. محیط چاپخانه باید به دور از گرد وغبار باشد و تهویه آن به صورت تهویه مطبوع مناسب باشد، بهتر است که از پنجره یا کولرهای آبی استفاده نشود. اگر از تهویه مطبوع مناسب استفاده شود بو را از چاپخانه خارج می کند و خطرات احتمالی را تا جای ممکن رفع خواهد کرد کف چاپخانه هر روز تمیز شود تا هم آلودگی روی بنر های چاپ شده ننشیند و هم روی دستگاه تاثیر نگذارد.

برای چاپ با دستگاه بنر بهتر است از جوهر با کیفیت استفاده شود. جوهر با کیفیت هم باعث بالا رفتن کیفیت چاپ می شود و هم آسیب آن برای اپراتور و افرادی که در آن محیط کار می کنند کاهش خواهد یافت. سعی کنید جوهر دستگاه بنر را از شرکت های معتبر تهیه نمایید تا هم آسیب آن کاهش یابد و هم عمر دستگاه بنر بالا تر رود. در صورت استفاده از جوهر بی کیفیت هد دستگاه بنر دچار آسیب های جدی خواهد شد.

برخی جوهر های دستگاه بنر به دلیل بی کیفیت بودن بسیار بو داشته و این بو بر ریه نشسته و مشکلات تنفسی برای افراد چاپخانه ایجاد می کند. در کل بهتر است چاپخانه هایی که با دستگاه چاپ بنر کار می کنند در شهر دایر نباشد. ترجیحا چاپخانه های باید در بیرون شهر باشند تا برای ساکنان آن منطقه مشکلی ایجاد نکند. به همین دلیل سیمای شهر سعی بر آن دارد که جوهر با کیفیت جهت چاپ با دستگاه بنر را روانه بازار کند.

بهترین دستگاه چاپ بنر

از جمله بهترین دستگاه چاپ بنر، دستگاه چاپ بنر کونیکا می باشد. البته امروزه دستگاه چاپ بنر اکو سالونت بهترین دستگاه چاپ بنر در ایران می باشد. ولی به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه و بالا بودن قیمت جوهر آن مشتری های آن خیلی زیاد نیست. پس از دستگاه اکو بهترین دستگاه چاپ بنر دستگاه بنر کونیکا 512 i8 است. این دستگاه دارای سرعت و کیفیت بالایی است و تمامی نیاز چاپخانه هایی که مشتریان زیادی دارند را حل خواهد کرد.

ویدئو معرفی دستگاه چاپ بنر کونیکا

در ادامه مطلب می توانید شاهد ویدئویی از دستگاه چاپ بنر کونیکا شرکت سیمای شهر باشید. این دستگاه مربوط به سیمای شهر است که از معتبر ترین ارائه کننده دستگاه چاپ بنر، دستگاه بنر، دستگاه لیزر و دستگاه سی ان سی است.

دستگاه چاپ بنر و مشتریان سیمای شهر

دستگاه چاپ بنر را باید از شرکت های معتبر خریداری نمایید. البته به این موضوع توجه کنید که نه تنها اعتبار بلکه خدمات پس از فروش شرکت نیز باید خوب باشد تا پس از خرید شما را پشتیبانی نمایند. سیمای شهر از سراسر ایران از شمال تا جنوب مشتریان بسیاری دارد. چاپخانه های شهرهای آمل، بابل، قائم شهر، مشهد، اصفهان، اراک، تهران، کرمان، دزفول، چابهار و … از مشتریان سیمای شهر هستند.

افرادی که قصد خرید دستگاه چاپ بنر را داشته با سرچ در اینترنت می توانند به راحتی سایت سیمای شهر را پیدا کنند. در سایت سیمای شهر نام همه محصولات و توضیحات کامل هر محصول آورده شده است که با مطالعه محصولات و مقالات آن می توانید اطلاعات کاملی از دستگاه های چاپ بنر دریافت نمایید.

راه های ارتباطی سیمای شهر نیز در سایت وجود دارد و به راحتی می توانید با متخصصان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان سیمای شهر به صورت رایگان مشاوره نمایید.

دستگاه چاپ اکوسالونت و دستگاه چاپ بنر

همان گونه که در بالا گفته شد بهترین دستگاه چاپ بنر دستگاه های اکو می باشد که هم سرعت و کیفیت فوق العاده ای دارد و هم چاپ و جوهر و تنفس هوای آن کاملا بی ضرر خواهد بود. به عنوان مثال با هیچ دستگاه چاپ بنری نمی توان برای کاغذ های دیواری، طرح چاپ کرد. ولی با استفاده از دستگاه اکوسالونت می توان این کار را انجام داد و برای دیوارهای محیط بسته استفاده نمود چون هیچ ضرری ندارد.

دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر و مشتریان ناراضی

همیشه مشتریانی وجود دارند که از چاپخانه ای که طرح خود را برای چاپ داده اند راضی نباشند. اگر چاپخانه ها از دستگاه های با کیفیت استفاده کنند احتمال این مشکلات بسیار پایین خواهد آمد ولی در کنار دستگاه چاپ با کیفیت باید از اپراتورهای با تجربه نیز استفاده کرد تا مشکلی در چاپ به وجود نیاید. مشتریان همیشه انتظار دارند آن چه که روی مانیتور و گوشی موبایل خود مشاهده می کنند را در چاپ ببینند. ولی از آنجایی که این اتفاق نمی افتد بهتر است فردی که سفارش می گیرد قبل از شروع کار آن چه که در چاپ حاصل می شود را به مشتری نمایش دهد و پس از گرفتن جواب مثبت کار را شروع نمایند.

در صورت موجه شدن با مشتریان ناراضی سعی کنید به مشتری حق داده و به گونه ای با او رفتار کنید تا آرام شود و بتوانید راه حلی مناسب پیدا کنید.

آموزش اپراتور دستگاه چاپ بنر

شرکت سیمای شهر از مجموعه خدمات پس از فروش خاص در مجموعه آموزش های اپراتوری دستگاه چاپ بنر را دارد. در ان مورد از کلاس های خصوصی و همچنین پاسخگویی به مشتریان گرامی در مراحل متفاوت کاری را در زمینه ی مشتری مداری دارا است.

اپراتور دستگاه چاپ بنر همان طور که از عنوانش پیداست شخصی است که دارای اطلاعات در سطح عالی از دستگاه می باشد. رویه کار دستگاه اشکالات احتمالی رابط دستگاه و همچنین دارای اطلاعات فنی و تجربی در زمینه عیب یابی و حل کردن مشکلات احتمالی دستگاه را داراست.

انواع دستگاه چاپ بنر

درباره معرفی انواع دستگاه چاپ بنر می توانیم به این موارد اشاره کنیم . این دستگاه از انجایی که تنها دستگاه در زمینه ی چاپ بنر بوده دارای متریال و اجزای متفاوتی می باشد .

دستگاه چاپ بنر دارای انواع متفاوتی در زمینه های زیر می باشد:

  • تفاوت در هد
  • تفاوت در سیستم خشک کن
  • تفاوت در بازو ها و رول کردن

از مهمترین بخش های اصلی می باشد. لازم به ذکر میدانیم که دقت در سایز و کیفیت دستگاه نیز از موارد بالا در خرید و بررسی و مقایسه دستگاه ها ی بنر بسیار مهم تر بوده است.

اپراتور دستگاه چاپ بنر

معرفی خدمات اپراتور دستگاه چاپ بنر به شرح زیر است :

وی فردیست دارای اطلاعات از رویه کار دستگاه و همچنین مسلط به نرم افزار های طراحی برای پیاده سازی و به چاپ رسیدن طرح های ارسال شده از رایانه. این فرد حداقل باید با دستگاه دوسال کار کرده و از رویه تولید و سیستم های چاپ و حرکتی دستگاه کاملا اگاه باشد. وی می بایست از ترفند ها و مشکلات دستگاه اگاه بوده و سیستم های رفع مشکل دستگاه را از بر باشد .  او می بایست دارای علمی فنی به نسبت تجربه خود و همچنین سواد اکادمیک در زمینه ی کار با دستگاه چاپ بنر و و فتوشاپ باشد.

خدمات دستگاه چاپ بنر

سیمای شهر سطح بالایی از مشتریان خوب و راضی در زمینه ی دستگاه چاپ بنر دارد. این مجموعه درباره ی خدمات پس از فروش دستگاه حرفه ای بوده است. از موارد مورد استفاده در سیمای شهر می توان آموزش کامل با دستگاه و خدمات پس از فروش دستگاه ها اشاره نمود.

خرید دستگاه چاپ بنر

در زمینه ی خرید دستگاه چاپ بنر ابتدا باید بیان کنیم که مشورت با مشاورین ارشد و گروه پیاده سازی مورد توجه قرار می گیرد. همکاران ما در این زمینه به نسبت فعالیت شما و صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما بهترین دستگاه را به شما معرفی می کنند . فروش ویژه و طرح های تخفیف سیمای شهر به صورت دوره ای بود. در همین مورد گارانتی خدمات و محصولات در شرایط کاری ما به قدرت وجود دارد.پاسخ دهید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link
همین حالا هدیه خود را دریافت کنید

راهنمای خرید دستگاه چاپ بنر را دریافت کنید

هدیه را دانلود میکنم
close-link