دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر

0 60

دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر در واقع دستگاه هایی هستند که در زمینه های کاری متفاوتی استفاده میشوند ولی دارای حسن همکاری بسیاری در زمینه های برش می باشند در واقع هر دو نوع دستگاه برای برش استفاده میشوند و این برشها بسیار مورد توجه قرار دارد به خصوص در دنیای بزرگ و به روز صنعت .

دستگاه های cnc و برش لیزر در واقع برای برش استفاده میشوند ولی هر دو دارای طیف بزرگی از دستگاه های می باشند و در واقع در دو عدد از دسته بندی های متفاوت اجرایی را دارا هستند در ادامه به تفاوت ها و شباهت های انها را باهم برسی میکنیم.

دارای ابعاد و سایز ها از نظر سینی و از نظر بازو متفاوتی است و در بازه های متفاوت کاری که مته توانایی ان را ندارد استفاده میشود این دستگاه با بهره گیری از خدمات برش لیزر یعنی برد اصلی و برد ال ای دی برای تولید لیزر کار را شروع میکند و به علت مصرف برق متوسط به سمت بالا باید کالیبراسیون شود. جالب است بدانید هم این دستگاه و هم دستگاه cnc هر دو دارای متریال های مشابعی برای برش هستند و به تفاوت یک یا دو مورد مثلا فلزرات دستگاه برش لیزر با توانایی های متفاوت لیزر و همچنین توانهای متفاوت بازو در جابجایی و سرعت انتقال لنز لیزر بسیار منحصر به فرد است.

خرید دستگاه لیزر

واردات و تهییه خدمات وارداتی دستگاه های برش لیزر برای سیمای شهر به استناد به تیم حرفه ای بازرگانی سیمای شهر در این رابطه بسیار کوشا و حرفه ای عمل میکند.

دستگاه cnc با دارابودن مته و برش از طریق هدایت مته بر روی سینی شروع به فعالیت میند از تفاوت های دو دستگاه cnc و برش لیزر میتوان به برش های عمق دار و یا سه بعدی دستگاه cnc نام برد که در چوب برای دستگاه لیزر امکان برش نیست و یا برش با لیزر توانایی این را دارد که لایه ی نازکی از لبه ی چوب را به علت گرما سوزانده و یک حاشیه ی زیبایی سایه شکل به ان بدهد که از دید مشتری هردو در زیمنه های کار شما به مثلا دکوراسون مورد استفاده قرار دارد.

خدمات دستگاه cnc

پشتیبانی و خدمات و قطعات برای هر دو دستگاه بسیار مورد نظر و قابل توجه است زیرا موارد مصرفی دستگاه ها و همچنین موارد مورد توجه برای خدمات بسیار در این زمینه مهم محسوب میشود که در این مورد وارد کردن و تضمین وجود قطعات یدکی و همچنین دارابودن تعمیرکار حرفه ای در این زمینه بسیار مورد توجه قرار دارد.

این که مشتری تحت شرایط نیاز به قطعات و یا نیاز به اپراتور برای دستگاه خراب شده چند روز صبر کند اصلا مطلوب نیست و باید در همان روز کاری تیم با قطعات مد نظر برای رسیدن به دستگاه ارسال شوند .

سیمای شهر با دارابودن خدمات فروش خدمات پس از فروش حرفه ای در واردات دستگاه cnc و دستگاه برش لیزر در این زمینه بسیار کوشا و حرفه ای عمل میکند و این بار بالا بودن سطح توانایی های تیم در بازه زمانی دارابودن بیش از ۵۰۰ مشتری و بیش از ۲۰ سال فعالیت در این زمینه ها می باشد.

دستگاه cnc

واردات دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر در این مورد بسیار مورد توجه است و همیشه باید این مورد را در نظر داسته باشم برش لیزر به علت بالا بودن مصرف برق و بالا پایین بودن استهلاک دستگاه همیشه برای برش های و خراشهای سطحی مورد توجه قرار دارد.

دستگاه cnc با دارابودن موارد بالایی از متریال و همچنین استهلاک بالا در ته ها همیشه پس از مقداری نصرف از متریال مته و همچنین موارد بالایی از خدمات باید در مورد تامین مته ودیگر متریال نسبت به نوع جنس مورد مصرف باید در نظر گرفته شود.برسی و اجرای خدمات بر روی دستگاه cnc برای انجام موادر واردات دستگاه و همچنین گارانتی این نوع از دستگاه برای مشتران مورد توجه قرار دارد.همایت و مشتری در تامین قطعات و خدمات دستگاه برش لیزر و دستگاه cnc برای پشتیبانی ها بسیار مورد توجه قرار داد .

از نظر مشتری های موفق و راضی سیمای شهر همیشه با بهره گیری از نیرو های حرفه ای برای خدمات اجمالی و تامین قطعات و قیمت های مناسب در این مورد سیمای شهر بسیار تواناست.

سیمای شهر در باره ی خدمات مشتری مداردانه شامل موارد فروش به قیمت و همچنین پشتیبانی های حرفه ای در زمینه قطعات و پاسخگوبودن نیرو های بخش تماس های پشتیبانی در این موراد بسیار کوشا هستند. زیرا خدمات مشتری مدارانه نیاز به برسی های اجمالی برای تامین نیرو و تامین پشتیبانی ها برای آموزش و همچنین خدمات برای آموزشهای اجمالی برای موارد کنترل از راه دور سیستم مشتری برای تنظیمات حرفه ای می باشد.

پروسه های خدمت رسانی در مورد هر دو دستگاه بسیار مورد توجه قرار دارد و این می تواند در مدارهای کاریبه مشتری مداری بسیار مورد توجه قرار دارد.

پشتیبانی حرفه ای سیمای شهر با دارا بودن بیش از ۵۰۰ مشتری حرفه ای بسیار مورد توجه قرار دارد. رزومه ی کاری ما مشتری های خوب و رازی ما هستند و این مشتری ها برایم ادنیای تجربه و اهمیت را دار هستند  و در تمامی مراکز اقتصادی دنیا میزان رضاییت مندی مشتری های آن مجموعه دقیقا برایند کننده خدمات ان مجموعه و توانایی  آن مجموعه محسوب میشود

خدمات پس از فروش دستگاه برش لیزر

این خدمات که در راستای سیستم مشتری مداری حرفه ای سیمای شهر است در موراد بالا همیشه برای مشتری سطح اول فعالیت قرار دارد و میتواند پیرو خدمات اجمالی دستگاه برش لیزر همیشه برای فروش و دستگاه برش لیزر همیشه مهم است و همیشه برایند خدمات پس از فروش را در بر میگیرد که آموزش های دستگاه برش لیزر برای اپراتور و همچنین بهتر ساختن رویه استفاده از متریال های دستگاه را در نظر داریم که به سریع ترین روش و بهترین قیمت ارسال میشود.

موارد نام برده در خدمات پس از فروش نیز بسیار مورد توجه قرار دارد به خصوص موارد تهییه و واردات عمده قطعات دستگاه cnc به صور حرفه ای برای کنترل خدمات پس از فروش بیش از ۵۰۰ مشتری موفق در زمنه ی کاری برش به وسیله دستگاه cnc .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !