قیمت دستگاه cnc

0 14

قیمت دستگاه cnc نسبت به قیمت دستگاه های برش دیگر بالاتر است. این اختلاف قیمت به برش ها و حکاکی ها مربوط می شود.

این که چرا قیمت دستگاه cnc بالا است به یک سری مواردی از جمله اندازه، قدرت، ملزومات آن و… بستگی دارد.سایز دستگاه های cnc بسیار بزرگ است زیرا دستگاه cnc برای برش و حکاکی اجسام سخت به کار می رود.پس باید هم اندازه و هم استحکام آن به گونه ای باشد که قادر به برش اجسام سخت باشد.قیمت دستگاه cnc به قدرت آن نیز بستگی دارد.

دستگاه های cnc انواع مختلفی دارد و هر کدام برای برش و حکاکی یک سری متریال ها مناسب تر است.دستگاه cnc به دلیل اصطحلاک زیادی که در کار با متریال های سخت دارد باید سریع تر سرویس شود.و این که عمر آن نسبت به دستگاه های برش دیگر ممکن است کمتر باشد.

خرید دستگاه لیزر

عوامل تأثیرگذار بر قیمت دستگاه CNC

قیمت دستگاه CNC تحت تأثیر عوامل مختلفی تغییر می‌کند و این تغییرات قیمتی به فاکتورهایی مانند اندازه دستگاه، قابلیت‌های آن و عواملی مانند جابجایی، نصب و گارانتی بستگی دارد. اگر بخواهیم واقع‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم، طبیعی است که هر چه اندازه و قدرت دستگاه کمتر باشد، قیمت دستگاه CNC نیز باید پایین‌تر گرفته شود. هر دستگاهی برای یک هدف و محدوده عملکردی خاص طراحی و شناخته شده است و این هدف تعیین می‌کند که این دستگاه در چه محدوده‌ای قرار گیرد. عوامل دیگی مانند دسترسی به تجهیزات جانبی و تغییرات نرخ ارز نیز بر قیمت دستگاه CNC تأثیرگذار هستند که در مقالات بعدی به همه این موارد خواهیم پرداخت.

ملزومات دستگاه cnc

دستگاه CNCچون ملزومات بیشتری نسبت به دستگاه های برش دیگر دارد به همین دلیل قیمت دستگاه CNC بالاتر خواهد بود.

یکی از ملزومات مهم دستگاه CNC مته آن می باشد.این مته ممکن است در حین کار و یا پس از تراش و حکاکی چند کار بسوزد و باید عوض شود.این تعویض قطعات هزینه بر است پس در کل کار قیمت این دستگاه بالاتر خواهد رفت.دستگاه های cnc نیز خود انواع بسیاری دارد.

باید بنا به زمینه کاری و انتظاراتی که از دستگاه برش دارید نوع دستگاه را مشخص نمایید.پس قبل از خرید باید تحقیقات کامل صورت گیرد و مشخص شود دقیقا چه دستگاهی و چه مدلی از آن به کار شما می آید.و با بهترین انتخاب می توانید در کار خود موفق باشید.

آیتم دیگرانتخاب، توجه به خدمات پس از فروش آن است که باید به آن توجه بسیار شود.خدمات پس از فروش از انتخاب نوع دستگاه مهم تر است.زیرا اگر مجموعه شما را پشتیبانی نکند در ابتدای کار احتمالا دچار مشکل خواهید شد.

مشاوره و راهنمایی های بسیاری از شرکت ها فقط تا زمان خرید شماست.و زمانی که خرید شما کامل می شود دیگر شما را پشتیبانی نخواهند کرد.اگر قرار است دستگاه cnc با قیمت بالاتری خریداری کنید ولی در مقابل خدمات پس از فروش بهتری دریافت کنید ارزش آن را دارد.پس به این نکته هنگام خرید بسیار دقت فرمایید.

مجموعه سیمای شهر با دادن مشاوره های رایگان قبل از خرید، حین خرید و پس از آن همراه و یاور شما، خواهد بود.شما با توجه به قیمت دستگاه cnc این مجموعه و صحبت با کارشناسان می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.این مجموعه معتبر با دادن خدمات و آموزش های لازم به اپراتور شخص خریدار و تست گرفتن ها همیشه همراه شما خواهد بود.

دستگاه CNC البته ابعاد مختلفی را نیز به خود اختصاص داده است و هر کدام از این ابعاد نیز می تواند در کاربردی خاص مورد استفاده باشد. مثلا برای کارهای تزیینی که طول و عرض آنقدرها زیاد نیست، دستگاه با ابعاد کوچک نیز کافی است؛ اما اگر قرار است با استفاده از دستگاه اقدام به برش و تهیه چوب و سنگ برای نمای ساختمان کنید، احتمالا ابعاد کوچک به کارتان نمی آید.

شرکت سیمای شهر با بیش از بیست سال فعالیت در زمینه های واردات و فروش و خدمات پس از فروش دستگاه cnc و دارابودن بانک بزرگی از خدمات مشتریان در این زمینه کوشا و کارنامه خوبی از خود به جا گزاشته است;

در واقه بانک بزرگ مشتریان ما در واقه بیان کننده تمام خدمات ما و همجنین سیتم مشتری مداری خانواده ی سیمای شهر است.

خدمات دستگاه cnc در واقع تامین قطعات و مواد مصرفی و آموزش اپراتور دستگاه می باشد و در این مورد باید بیان کنیم تمامو موارد مورد نیاز و اشره برای اجرا و راه اندازی دستگاه که نیاز است را در بر میگیرد.تضمین و همچنین دارابودن مواد مصرفی دستگاه مثل مته بسیار مورد توجه قرار دارد.

دستگاه CNC یکی از دستگاه های مادر در صنعت است که نمی توان به سادگی از نقش آن در پیشرفت صنعت گذشت. مهمترین جنبه این دستگاه که توانست صنایع مختلف را برای ورودش به آن حیطه راضی کند، دقت بالای دستگاه بود. این دستگاه توانست با دقتی فوق تصور که در حال حاضر به زیر ۱ میلیمتر هم می رسد، صنایع گوناگون را شیفته خود گرداند. البته علاوه بر دقت که تاثیر فوق العاده ای در صنعت داشت، سرعت نیز عامل مهمی بود. با صنعتی شدن تولید و قرار گرفتن محصولات در یک  پروسه تولیدی ، سرعت اهمیت فوق العاده ای پیدا کرد. دستگاه CNC توانست سرعت مطلوبی را برای برش ها و حکاکی های مختلف به صنایع کوچک و بزرگ اهدا کند.

این دستگاه به عنوان یک دستگاه فوق حرفه ای کاربردهای گوناگونی را از خود به نمایش گذاشت. در حال حاضر حتی در صنعت خودرو سازی و حتی صنعت ساخت هواپیما نیز از دستگاه CNC استفاده می شود. البته نوع دستگاهی که در صنعت خودرو یا هواپیما سازی به کار گرفته می شود با دستگاه های عادی متفاوت است اما همگی آن ها یک رویه مخصوص به خود را دارند.

باید بدانید که خرید دستگاه CNC کاری سخت است و نیاز به وسواس و تحقیق دارد. سعی کنید به این راحتی ها خرید نکنید و نکات خرید دستگاه CNC را رعایت کنید تا بعد از مدت کوتاهی پشیمانی سراغتان نیاید. این دستگاه همانطور که می تواند شما را به اوج موفقیت برساند، توانایی زمین زدن شما را نیز دارد. پس در هنگام خرید دقت کنید و گول شرایط اغوا کننده برخی فروشندگان دستگاه را نخورید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !