قیمت دستگاه بنر

قیمت دستگاه بنر
به این پست امتیاز دهید

قیمت دستگاه بنر و مشخص کردن موارد هزینه بر چند مرحله از موارد اجرایی و تصمیم گیری به نسبت موارد فنی دیگر در ادامه بیان شده است. چه دستگاهی با چه امکاناتی نیاز دارید از مهم ترین مراحل کار بوده و بر قیمت دستگاه بنر بسیار موثر است. ابتدا باید بدانید چه دستگاه بنر  و با چه مشخصاتی نیاز دارید؟ اصولا یک دستگاه بنر پرسرعت و پر قدرت برای یک شهر کوچک ده هزار نفری اصلا مورد استفاده نیست. همچنین یک دستگاه با هد زار برای جمعیت شهر بزرگ مناسب نیست .

با تعیین میزان مصرف مد نظر از قیمت دستگاه بنر پس ار کاندید سازی چند دستگاه مشخص میشود. در مرحله ی بعدی از فاکتور های مورد توجه قیمت دستگاه بنر میباشد.

 

قیمت دستگاه بنر

در نظر داشته باشید فروشندگان اصولا دستگاه هایی که در انبار داردند را بهتر میدانند.

قیمت دستگاه بنر

و قیمت دستگاه بنر را به قیمت روز میفروشند نه نسبت به قیمت اصلی و حتی خدمات پس از فروش حرفه ای پس از اینکه به یک مشخصات کلی برای خرید دستگاه بنر در نظر گرفتید و مشخص شد دقیقا از دستگاه چه انتظاراتی دارد باید چند مرحله ای نیز در بارهی شرکت های وارد کننده اطلاعاتی کسیب کنید .

بدانید چه شرکتهایی این دستگاه ر اعرضه میکنند ؟ آیا پشتیبانی حرفه ای دارند؟

در این زمینه چند سال فعالیت داردن و دقیقا با کدام چاپخانه ها کار کرده اند و سوالات مختلف دیگر که فقط سطح فروشنده را برای شما مشخص میکند. بررسی میزان رضایت مشتری های قبلی بسار مورد توجه است. این که بدانیم علت نارضایتی مشتریان قبلی در چیست و موارد آموزشی و مشتری مداری انها چگونه است که ما توانیم از مراحل خدمات پس از فروش انها استناد کنیم.

پی روی این موارد متریال های آموزشی و متریال های دستگاه را دارا هستند؟

ایا توانایی پاسخگویی به تماس ها در روز های تعطیل را دارا هستند؟

بی شک یک دستگاه خوب و عالی بدون داشتن خدمات پس از فروش قوی و اصلا سودی ندارد.

زیرا به هر عنوان دستگاه مد نظر با با مشکلاتی مواجه میشود.

قیمت دستگاه بنر

در صورت داشتن این موارد یک دستگاه معمولی ولی با خدمات قوی حتما در بازار موفق خواهید شد، چراکه بازار امروز بازار فرصت ها و دقیقه ها است. زمان و کیفیت خدمات پس از فروش حرف اصلی را برای موفقیت در بازار خواهند زد

توقف کار دستگاه و تیم در واقع حیاط کار شما را با خطر می اندازد.

از گزینه های بسیار مهم در این مورد میتوانیم به میزان دانش و اطلاعات پرسنل فنی شرکت اشاره کنیم. حتما شرکتی که در سطح وسیع به ارائه خدمات میپردازد باید از نظر اطلاعات فنی در سطح بالایی باشد.

این موارد شامل خدمات پس از فروش و موارد اطلاعات کامل از دستگاه ها است. به مدیران آن شرکت دقت کنید اگر آنها متخصص در زمینه کار خود نیستند به هیچ وجه آز آنها خرید نکنید. چراکه اگر مدیریت متخصص نباشد چطور میتواند بخش فنی خوبی را در کنار هم جمع نماید.

موارد بالا از موارد بسیار مهم برسیستم های مشتری مداری می باشد.پاسخ دهید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link