دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۸۰

مشخصات دستگاه سی ان سی 120 در 180

 • موتور ها استپ موتور لینکشاین
 • در هر سه محور بال اسکرو کار شده است
 • میز ساده 120 در 180
 • اسپیندل 1.5 کیلووات آب خنک
 • کنترلر DSP کنترلر
 • نرم افزار آرت کم

توضیحات

 

دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۸۰ ، علاوه بر اینکه در رده دستگاه های کوچک به شمار می رود، به خاطر سایز مستطیلی خود می توان با استفاده از آن متریال های مختلفی را کار کند. این دستگاه هم سایز نسبتا کوچکی دارد و هم اینکه نسبت به کارایی بسیار مناسبی که می تواند داشته باشد، قیمت مناسبی را به خود اختصاص داده است و در رابطه با کر کردن در زمنه های مختلف کوچک و شیار و برش دستگاه های سی ان سی متفاوب و به نسبتا کوچک مثل برش و یا شیار سه بعدی لوگو ها مورد استفاده قرار میگیرد.

شاید یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه این باشد که شما برای استفاده از آن به برق سه فاز نیازی ندارید و می توانید با برق تک فاز آن را راه اندازی کنید.

دقت در این دستگاه حرف اول را می زند . درست است که کمی سرعت کار با آن بخاطر ماهیت وجودیش کمتر است، اما دقت بسیار بالاتری دارد. لازم به ذکر است که این دستگاه حداکثر تا ارتفاع ۵ سانتی متر می تواند کار کند.

برش از این نوع ارتفاع در دستگاه های سی ان سی بسیار مورد توجه قرار دارد.لازم به ذکر است استفاده در این سطح فضا از مته بسیار پر کاربرد است.

دستگاه سی ان سی 120-180 (3)

فروش دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۸۰

فروش این دستگاه به نسبت پرطرفدار بودن از جمله دستگاه های سی ان سی بسیار پور فروش و حرفه ای بوده و تیم فروش و همچنین تیم بازرگانی همیشه در این مورد با در نظر گرفتن خدمات پس افزروش موراد قطعات یدکی و سیستم های پیاده سازی شده ی پشتیبانی را برای سیرویس رسانی به این دست گاه ها را همیشه در نظر دارند.

کاربرد این دستگاه سی ان سی بیشتر در مدل سازی ، قالب سازی و تولیدات هنری است و با توجه به سایز مناسب این دستگاه سی ان سی می تواند در هر مکانی قرار گیرد. ایم کانها اصولا از جمله فعالیت های بالا در هر کارگاهی میباشد .

این دستگاه سی ان سی ، قابلیت کار روی چوب، برش و همچنین منبت کاری میباشد و همچنین سنگ و فلزات نرم را  سی ان سی میکند. این تنوع خود توانسته مزیت های فراوانی را برای این دستگاه سی ان سی به ارمغان بیاورد.

توانایی کارکردن و همچنین هماهنگی بالا با نرم افزار ارت کم در تمامی پروژ های جدید و امروزی دستگاه های سی ان سی بسیار مورد توجه قرار دارد.

و از جمله فعالیت های خاص در این زمینه می باشد زیرا دستگاه های سی ان سی به نسبت در نظر گرفتن توانهای فیزیکی مثل بازوها و همچنین موارد بسیار مور توجه قرار دارد.پیرو موارد یا دشده در امکانات و کیفیت این دستگاه سی ان سی باید بیان کنیم که سرعت بالای بازوها و همچنین دقت نظر بالای مته در برش ها و همچنین انتقال در کسری از ثانیا بسیار در این دستگاه های سیان سی به خصوص سایز  کوچک سی ان سی مورد توجه قرار دارد.

با توجه به موراد بالا لازم است بیان کنیم کار کردن در هر سه محور از جمله امتیازر های این دستگاه می باشد که در واقع ساخت و پرداخت حجم سازی بر روی کار کردن نوع برش متریال در همه ی پروژه ها مورد توجه اصلی قرار دارد .

پشتیبانی دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۸۰

خدمات پس از فروش شرکت سیمای شهر به دو صورت حضوری و غیرحضوری تقسیم می شود این خدمات در راستای هرچه بهتر پیاده سازی است سیستم مشتری مداری مجموعه بزرگ سیمای شهر با ۲۰ سال سابقه فعالیت و همچنین دارا بودن بیش از ۵۰۰ مشتریان موفق برای رفاه حال مشتریان به این شکل مطرح می گردد.
خدمات حضوری شامل نصب و پیاده سازی دستگاه و همچنین اتصال قطعات ودستگاه و راه اندازس کامل آن ، شروع آموزش های اپراتور های دستگاه تیم نصب در واقع دستگاه سی ان سی را بارگیری کرده تا محل فعالیت مشتری انتقال می دهند و اینکه دستگاه پیاده سازی شده در محل مورد نظر قرار بگیرد و سیستم‌های موارد مصرفی تعبیه شده و پیشنهادات مورد نظر برای قطعات یدکی خریداری شده و همچنین پیشنهاد خریداری قطعات مصرفی مانند مته برای دستگاه سی ان سی بسیار مورد توجه قرار میگیرد و در این رابطه می توانیم بیان کنیم که یکی از موارد بسیار مهم در قسمت پشتیبانی دستگاه های سی ان سی آموزش استفاده هرچه بهتر از دستگاه به صورت نرم افزاری و همچنین آموزشهای نگهداری و بهینه سازی دستگاه برای خدمات دستگاه برش سی ان سی می باشد چرا که هر دستگاه از نرم افزاری و از نظر سخت افزاری بهینه و مورد استفاده درست قرار بگیرد عمر دستگاه بالاتر خواهد بود.

موارد یادشده در بالا دقیقا موارد می باشد که اپراتور نصب برای نصب و اجرای تک به تک قطعات دستگاه سی ان سی در محل پیاده سازی و همچنین اجرای قطعات با مدیریت خود دستگاه سی ان سی قطعات به یکدیگر اتصال پیدا کرده و از نظر سخت افزاری کنترل گرها از نظر اجرایی بازوها ومته و دیگر اجزا تک به تک تست میشود
در تمامی این موارد حضور فیزیکی اپراتور و همچنین مدیریت مجموعه واحد صنعتی نیاز می باشد که دستگاه در تمامی موارد به صورت نرم افزاری و سخت افزاری تست و پیاده یازی شده و چند نمونه کار از آن خروجی میگیریم.
خدمات پس از فروش غیرحضوری شرکت سیمای شهر با در نظر داشتن این اپراتورها برای رفع مشکلی درخواست کمک می‌کنند
بخش پشتیبانی اپراتور های تلفنی به قسمتی گفته می‌شود که در آن کارشناسان تعمیر و کارشناسان مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه های سی ان سی پس از تماس سوالاتی را در رابطه با تنظیمات دستگاه انجام داده و از طریق راهنمایی های که از طریق تلفن انجام میدهند موارد مشکلات شما را بررسی کرده و با راهنمایی های که انجام می شود سعی در حل ان دارند.
پشتیبانی آنلاین به سمتی گفته می‌شود که در مجموعه سیمای شهر بسیار پرطرفدار است این قسمت شامل اپراتور های هستند که به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزارهای کنترل میز کار رایانه شخصی و یا میز کار رایانه اپراتور دستگاه سی ان سی به آن وصل شده و به صورت نرم افزاری موارد مورد نظر را چک کرده و به صورت اجرای آن را پیاده سازی می کنند و در این موارد بسیاری از مشکلات مورد نظر در رابطه با کارکرد دستگاه می شود
ارسال حضوری متخصصین تعمیر با دارا بودن قطعات و لوازم مورد نیاز و همچنین ابزارخای مورد نظر بسیار مهم و کیدی می باشد. نسبت به دارا بودن تجربه بیش از ۵۰۰ مشتریان موفق در رابطه با دستگاههای سی ان سی از مجموعه خدمات تعمیرات حضوری دستگاه سی ان سی شرکت لازم به ذکر می‌دانیم در همین رابطه بیان کنیم مجموعه سیمای شهر با دارا بودن بیش از ۲۰ سال فعالیت رسمی دارای تجربه بالایی در زمینه تعمیرات و همچنین واردات قطعات یدکی دستگاه سی ان سی می باشد.

 

همین الان لیست قیمت دستگاهها را مشاهده کنید

  نقد و بررسی‌ها

  هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۸۰”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 + 2 =

  با ما در ارتباط باشید !