دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۲۰

مشخصات دستگاه سی ان سی 120 در 120 :

  • محور X و Y و Z هر سه محور بال اسکرو هستند
  • موتور ها استپ موتور لینکشاین
  • کنترلر DSP کنترلر
  • میز ساده 120 در 120
  • اسپیندل 2.2 آب خنک
  • نرم افزار ARTCAM

توضیحات

توضیحات دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۲۰ :

اگر به دنبال یک دستگاه سی ان سی کوچک و جمع جور برای کارهای کوچک هستید، این دستگاه مناسب ترین گزینه است. هم سایز کوچکی دارد و هم اینکه قیمت مناسبی را به خود اختصاص داده است. ویژگی جالب این دستگاه این است که برای استفاده از آن نیاز به رق صنعتی و سه فاز نیست و می توان آن را با برق تک فاز هم راه اندازی کرد.

در این دستگاه سی ان سی ارتفاع Z حداکثر ۵ سانتی متر است. همچنین این دستگاه بالاترین دقت ممکن را دارد. البته سرعت کار کمی پایین تر از دستگاه ها با سایز بزرگتر است اما در عوض دقت بسیار بالاتری دارد.

در دستگاه های بزرگ که X , Y طول بیشتری دارد نمی توانیم از بال اسکرول استفاده کنیم اما در این دستگاه برای هر ۳ محور از بال اسکرو استفاده شده است

کاربرد این دستگاه بیشتر در مدل سازی ، قالب سازی و تولیدات هنری است و با توجه به سایز مناسب این دستگاه سی ان سی می تواند در هر مکانی قرار گیرد.

این دستگاه سی ان سی ، قابلیت کار روی چوب ، سنگ و فلزات نرم را دارد. مدل سازی بر روی پی وی سی استخوانی و به ویژه تفلون کار می شود و این دستگاه می تواند این کار را انجام دهد

یکی از مهمترین کاربرد های این دستگاه ، کار بر روی برد های الکترونیکی است. دقت بالای این دستگاه سی ان سی باعث کاربرد آن در صنایع الکترونیک شده است.

خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۲۰

شرکت سیمای شهر به دو صورت حضوری و غیرحضوری تقسیم می شود این خدمات در راستای هرچه بهتر پیاده سازی است سیستم مشتری مداری مجموعه بزرگ سیمای شهر با ۲۰ سال سابقه فعالیت و همچنین دارا بودن بیش از ۵۰۰ مشتریان موفق برای رفاه حال مشتریان به این شکل مطرح می گردد.
خدمات حضوری شامل نصب و پیاده سازی دستگاه و همچنین اتصال قطعات ودستگاه و راه اندازس کامل آن ، شروع آموزش های اپراتور های دستگاه تیم نصب در واقع دستگاه سی ان سی را بارگیری کرده تا محل فعالیت مشتری انتقال می دهند و اینکه دستگاه پیاده سازی شده در محل مورد نظر قرار بگیرد و سیستم‌های موارد مصرفی تعبیه شده و پیشنهادات مورد نظر برای قطعات یدکی خریداری شده و همچنین پیشنهاد خریداری قطعات مصرفی مانند مته برای دستگاه سی ان سی بسیار مورد توجه قرار میگیرد و در این رابطه می توانیم بیان کنیم که یکی از موارد بسیار مهم در قسمت پشتیبانی دستگاه های سی ان سی آموزش استفاده هرچه بهتر از دستگاه به صورت نرم افزاری و همچنین آموزشهای نگهداری و بهینه سازی دستگاه برای خدمات دستگاه برش سی ان سی می باشد .

کانال تلگرام

چرا که هر دستگاه از نرم افزاری و از نظر سخت افزاری بهینه و مورد استفاده درست قرار بگیرد عمر دستگاه بالاتر خواهد بود. موارد یادشده در بالا دقیقا موارد می باشد که اپراتور نصب برای نصب و اجرای تک به تک قطعات دستگاه سی ان سی در محل پیاده سازی و همچنین اجرای قطعات با مدیریت خود دستگاه سی ان سی قطعات به یکدیگر اتصال پیدا کرده و از نظر سخت افزاری کنترل گرها از نظر اجرایی بازوها ومته و دیگر اجزا تک به تک تست میشود
در تمامی این موارد حضور فیزیکی اپراتور و همچنین مدیریت مجموعه واحد صنعتی نیاز می باشد که دستگاه در تمامی موارد به صورت نرم افزاری و سخت افزاری تست و پیاده یازی شده و چند نمونه کار از آن خروجی میگیریم.
خدمات پس از فروش غیرحضوری شرکت سیمای شهر با در نظر داشتن این اپراتورها برای رفع مشکلی درخواست کمک می‌کنند.

بخش پشتیبانی اپراتور های تلفنی به قسمتی گفته می‌شود که در آن کارشناسان تعمیر و کارشناسان مدیریت نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه های سی ان سی پس از تماس سوالاتی را در رابطه با تنظیمات دستگاه انجام داده و از طریق راهنمایی های که از طریق تلفن انجام میدهند موارد مشکلات شما را بررسی کرده و با راهنمایی های که انجام می شود سعی در حل ان دارند.

پشتیبانی آنلاین به سمتی گفته می‌شود که در مجموعه سیمای شهر بسیار پرطرفدار است این قسمت شامل اپراتور های هستند که به صورت آنلاین با استفاده از نرم افزارهای کنترل میز کار رایانه شخصی و یا میز کار رایانه اپراتور دستگاه سی ان سی به آن وصل شده و به صورت نرم افزاری موارد مورد نظر را چک کرده و به صورت اجرای آن را پیاده سازی می کنند و در این موارد بسیاری از مشکلات مورد نظر در رابطه با کارکرد دستگاه می شود.

ارسال حضوری متخصصین تعمیر با دارا بودن قطعات و لوازم مورد نیاز و همچنین ابزارخای مورد نظر بسیار مهم و کیدی می باشد. نسبت به دارا بودن تجربه بیش از ۵۰۰ مشتریان موفق در رابطه با دستگاههای سی ان سی از مجموعه خدمات تعمیرات حضوری دستگاه سی ان سی شرکت لازم به ذکر می‌دانیم در همین رابطه بیان کنیم مجموعه سیمای شهر با دارا بودن بیش از ۲۰ سال فعالیت رسمی دارای تجربه بالایی در زمینه تعمیرات و همچنین واردات قطعات یدکی دستگاه سی ان سی می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه سی ان سی ۱۲۰ در ۱۲۰”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 + = 47

با ما در ارتباط باشید !