معرفی خانواده بزرگ سیمای شهر – آقای قلی زاده شهرستان آمل

شهر آمل به عنوان یکی از شهر های شمالی کشور ، موقعیت بسیار مناسبی داشته و به همین جهت برای انواع کسب و کار مناسب است. طبق پیش بینی های به عمل آمده این شهر تا چند سال آینده به قطب صنعت چاپ در شمال کشور تبدیل می شود. البته در بین شاخه های مختلف چاپ ، چاپ با دستگاه بنر یکی از مهمترین و پرطرفدار ترین مشاغل در شمال کشور می باشد.
شهرستان آمل در مرکز استان مازندران قرار دارد و از شمال به شهرستان محمودآباد، از شمال شرق به شهرستان فریدون‌کنار، از شرق به شهرستان بابل، از غرب به شهرستان نور و از جنوب به استان تهران محدود می‌شود. مرکز این شهرستان شهر آمل است

این شهرستان با جمعیتی برابر با۳۷۰۷۷۴ نفر جمعیت (شهر آمل؛ ۲۷۱۲۶۹ نفر) و ۳۰۷۴٫۴ کیلومتر مربع مساحت دارای پنج شهر آمل، رینه، گزنک، دابودشت و امام‌زاده می باشد. شهر آمل واقع در جلگه مازندران و طرفین رود هراز بوده و آب و هوای دلچسب آن روح انسان را به پرواز در می آورد.

یکی از چاپخانه های مدرن در این شهر که با 10 سال سابقه رقیبی جدی برای چاپخانه های تازه تاسیس به شمار می رود ، مجموعه چاپ هنر مدرن است. این مجموعه با بیش از 10 سال سابقه در زمینه چاپ با دستگاه بنر و همچنین حضور در عرصه چاپ و تبلیغات ، توانسته به عنوان یکی از مجموعه های سرآمد مجهز به دستگاه چاپ بنر در شهرستان آمل شود.
این مجموعه که توسط جناب آقای قلی زاده اداره می شود، توانسته رضایت مشتریان متعدد خود را جلب کند. جناب آقای قلی زاده به عنوان یکی از مشتریان قدیمی سیمای شهر ، با یک دستگاه در مجموعه خود مشغول به فعالیت می باشد . وی دستگاه آیکون تک با هد سیکو مدل H را با مشورت کارشناسان فنی سیمای شهر و به خصوص جناب آقای علویان ، نمایندگی سیمای شهر در شمال کشور انتخاب و خریداری کرده و بسیار از این دستگاه احساس رضایت می کند.
سابقه درخشان جناب قلی زاده آن را به یکی از اعضای حرفه ای خانواده سیمای شهر بدل ساخته است. دستگاه چاپ بنر آیکون تک که توسط ایشان خریداری شده ، کیفیت چاپ بسیار مطلوبی داشته و به همین جهت می تواند قابل رقابت در شهرستان آمل و کل کشور باشد.
لازم به ذکر است مجموعه چاپ هنر مدرن علاوه بر چاپ با دستگاه بنر ، کار نصب و اجرای تابلو بیلبورد و همچنین نورپردازی را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد که یکی از مشتریان قدیمی پروژکتورهای مجموعه سیمای شهر می باشد.


پاسخ دهید