نکاتی برای استفاده از دستگاه برش لیزر | قسمت دوم

0 40
Rate this post

دستگاه برش لیزر

در قسمت اول، ۳ نکته برای استفاده بهتر از دستگاه برش لیزر را بیان کردیم.در این قسمت ۳ نکته دیگر که درباره تمیزکردن اینه ها و لنز دستگاه برش لیزر است را بیان خواهیم کرد.

۴٫ لنز ها را با کلروفرم تمیز کنید
لنز دستگاه برش لیزر را همواره تمیز نگه دارید.تمیز بودن لنز دستگاه برش لیزر کمک بسیار زیادی در بالا رفتن کیفیت کار شما خواهد داشت.اما در نظر داشته باشید تمیز کاری لنز ها به علت حساسیت آن حتما توسط مواد مرغوب انجام شود.کلروفوم بهترین گزینه برای تمیز کردن لنز می باشد.دقت کنید کلروفرم خریداری شده استانداردهای کافی را داشته باشد.برای بهتر شدن کار، در تمیز کاری اهتمام ویژه ای به کار ببرید تا هیچ وقت این قسمت از دستگاه شما کثیف نباشد.

 


قیمت دستگاه برش لیزر

۵٫ الکل سفید یا استون بهترین گزینه برای آینه ها
به مانند آنچه در نکته قبل به آن اشاره شد، آینه های دستگاه برش لیزر نیز مانند لنز این دستگاه باید همواره تمیز نگه داشته شوند.

مواد زیادی برای پاک کردن آینه ها وجود دارد اما بهترین گزینه الکل سفید رقیق شده است. البته استون نیز می تواند گزینه ی خوبی برای پاکسازی آینه ها باشد. تمیز کاری آینه ها را به هیچ وجه فراموش نکنید تا کیفیت کار شما همواره عالی باشد.

۶٫ دور گوش پاک کن خط قرمز بکشید
بر خلاف آنچه در برخی سایت های تخصصی در زمینه دستگاه های لیزر بیان می شود، پاک کردن آینه و لنز دستگاه برش لیزر به وسیله گوش پاک کن کار اشتباهی است.  گوش پاک کن های مختلف میزان پنبه متفاوتی دارند اما بهتر است به طور کلی دور گوش پاک کن را خط بکشید. کم بودن پنبه کوش پاک کن می تواند باعث خش افتادن بر روی آینه ها یا لنز شود. برای پاک کردن بهتر است از پنبه استفاده کنید تا مطمئن شوید وسیله ای که با آن آینه و لنز را پاک می کنید، روی دستگاه شما خش نمی اندازد.

ادامه دارد..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !