گزارش نصب دستگاه بنر برای مرکز چاپ در شهر آمل

آیکون تک یکی از مهمترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده دستگاه چاپ بنر است . این شرکت با استفاده از هد های مرغوب و با کیفیت توانسته جایگاه ویژه ای برای خود در بازار دستگاه چاپ بنر دست و پا کند. هرچند شرکت آیکون تک علاوه بر دستگاه بنر  ،انواع دستگاه های چاپ را تولید می کند اما به عنوان تولید کننده دستگاه چاپ لارج فرمت و بخصوص دستگاه چاپ بنر شناخته شده است.
شرکت سیمای شهر نمایندگی انحصاری شرکت آیکون تک در ایران محصوب می شود . محصولات این برند تجاری معتبر، از پرفروش ترین دستگاه های چاپ بنر در ایران به حساب می آیند. رضایت مندی بسیار بالای مشتریان سیمای شهر باعث شده تا همواره با مشاوره های دلسوزانه توسط کارشناسان فنی این شرکت، انواع دستگاه چاپ بنر آیکون تک به مشتریان شناسانده شود تا در صورت نیاز از این برند خریداری شود.

 


نمایندگی آمل شرکت سیمای شهر از زمان راه اندازی تاکنون توانسته خدمات بسیار ارزنده ای را در اختیار هموطنان عزیز شمالی قرار دهد. خرید آسان دستگاه چاپ بنر و همچنین خدمات فوری و بومی ارائه شده توسط نمایندگی آمل سیمای شهر، اثرات مثبتی بر روی صنعت چاپ کشور در شهر های شمالی گذاشته است. این اثرات به مرور باعث بالا رفتن خدمات چاپ در نوار شمالی کشور خواهد شد.
جناب آقای اسد پور که جهت راه اندازی و گسترش چاپ با کارشناسان سیمای شهر به مشورت نشسته بودند ، پس از مشاوره های دلسوزانه کارشناسان فنی سیمای شهر ، به این نتیجه رسیدند که دستگاه آیکون تک را برای چاپخانه خود خریداری نمایند. پس از توضیحات تکمیل کننده مشاوران خبره سیمای شهر، قرار شد دستگاه چاپ بنر آیکون تک با هد سیکو ، به منظور نصب در چاپخانه جناب آقای اسد پور به این محل فرستاده شود.
قبل از فروش تمامی دستگاه هایی که سیمای شهر در اقصا نقاط کشور به فروش می رساند، موجودی آن چک و در صورت موجود بودن قرارداد امضا می شود. به همین علت است که دستگاه چاپ بنر آقای اسد پور مثل دیگر مشتریان سیمای شهر ، در کمترین زمان به محل نصب فرستاده شد. کارشناسان فنی سیمای شهر با دقت خاص این دستگاه بنر را از روی ماشین حمل تخلیه نموده و سپس در محل نصب جای دادند. در تمامی مراحل نصب جناب آقای اسدپور و همچنین اپراتور چاپ ایشان حضور داشتند و در جریان تمامی مراحل قرار گرفتند. پس از نصب حساس ترین قسمت ، یعنی هد دستگاه بنر ، دستگاه آماده راه اندازی گردید.
در جریان راه اندازی دستگاه بنر و گرفتن چاپ های اولیه توسط کارشنسان فنی، تمامی صحبت ها و اتفاقاتی که روی مانیتور انجام می شود، توسط نرم افزار ضبط شده و پس از اتمام کار در اختیار اپراتور دستگاه چاپ بنر قرار می گیرد. اپراتور می تواند پس از نصب و هر زمانی که در حین فرایند چاپ به مشکل برخورد ، به این ویدیو ها مراجعه کرده و مشکل را برطرف کند. البته کارشناسان فنی سیمای شهر همواره به صورت تلفنی و در مواقع نیاز به صورت حضوری خدمتگذار مشتریان خود هستند.
پس از انجام چندین چاپ توسط اپراتور مجموعه چاپ جناب آقای اسد پور، کارشناسان فنی برگه تحویل را در اختیار آقای اسدپور قرار می دهند تا آخرین مرحله نصب نیز انجام پذیرد.پاسخ دهید