گزارش نصب دستگاه بنر در شهر زیبای جیرفت

استان کرمان یکی از استان های تاریخی کشور است. شهرهای مختلف در این استان از پیشینه تاریخی بسیار زیادی برخوردار هستند و همین امر استان کرمان را به یک استان باستانی بدل کرده است . یکی از این شهر ها ، شهرستان جیرفت است . احداث این شهرستان از نظر تاریخی به پیش ار اسلام بر می گردد. شهرستان جیرفت هم اکنون نزدیک به 300 هزار نفر جمعیت دارد که به نوبه خود شهر پرجمعیتی محسوب می شود.
یکی از ظرفیت های مهم استان کرمان ، ظرفیت کار در زمینه چاپ به ویژه چاپ با دستگاه چاپ بنر است. این ویژگی و این فرصت طلایی در بسیاری از شهرستان های استان کرمان از جمله خود کرمان ، بم و جیرفت وجود داشته و همچنان این ظرفیت وجود دارد. در بسیاری از شهر های استان کرمان همچنان کمبود دستگاه چاپ بنر احساس می شود و همین موضوع است که راه اندازی چاپخانه هایی مجهز به بهترین دستگاه چاپ بنر را بیشتر نمایان می کند.

 

عضو جدید خانواده سیمای شهر ، جناب آقای دارش و اهل شهرستان جیرفت است. جناب آقای دارش که به واسطه شغلی که سال ها در آن فعالیت کرده است ، ظرفیت عظیم صنعت چاپ آن هم چاپ با دستگاه بنر را به خوبی شناخته است ، حال با ورود به خانواده سیمای شهر قصد دارد به عنوان یک قطب صنعت چاپ با دستگاه چاپ بنر در جیرفت شناخته شود.
جناب آقای دارش سال ها در زمینه تبلیغات فعالیت داشته و تمامی چاپ های خود را به مجموعه های چاپ موجود در شهرستان می داده است. اما حالا تصمیم گرفته با ورود به عرصه چاپ با دستگاه بنر ، هم سفارش های خود را چاپ کند و هم سفارشات دیگر همکاران قدیمی خود را به دست اپراتور دستگاه چاپ بنر بسپارد تا با کیفیت مطلوب چاپ نماید.
نصب دستگاه چاپ بنر توسط تیم تخصصی سیمای شهر صورت می گیرد. این نصب ، یک کار فنی و تخصصی است و باید توسط افراد با تجربه و متخصص صورت گیرد. یکی از مهمترین موضوعات هنگام نصب ، نصب هد دستگاه بنر است که باید دقت کافی در حین نصب به کار گرفته شود.
پس از استقرار دستگاه چاپ بنر و همچنین نصب هد آن ، نوبت به راه اندازی و تست چاپ  می رسد. جناب آقای دارش که شناخت نصبی با چاپ و دستگاه چاپ بنر دارد به خوبی با برخی از نکات آشنایی دارد. آموزش های لازم به خصوص نحوه کار با نرم افزار ریپ دستگاه بنر داده می شود. پس از آموزش های صورت گرفته نوبت به گرفتن چاپ تستی و سپس تحویل دستگاه می رسد. جناب آقای دارش با آموزش های کاملی که از نحوه چاپ گرفتن با دستگاه چاپ بنر گرفته است، چندین چاپ را به صورت تستی می زند تا از آموزش ها اطمینان یابد.

پس از تحویل دستگاه بنر ، کارشناسان فنی سیمای شهر ، این شهر زیبا را به سمت مجموعه ترک می کنند تا آقای دارش بتواند با چاپ های با کیفیت خود که توسط دستگاه چاپ بنر انجام می شود، زینت بخش این شهر باشد.پاسخ دهید