گزارش نصب دستگاه چاپ بنر برای چاپ ثامن در شهر دزفول

تنوع مشتریان سیمای شهر ، کارشناسان فنی این مجموعه را برای نصب انواع دستگاه چاپ بنر راهی شهر های مختلف کشور پهناورمان ایران نموده است. کارشناسان فنی و زحمت کش سیمای شهر با تجربه بسیار فراوانی که در طول سال های مختلف کسب شده است قادرند مشکلات فنی انواع دستگاه بنر را برطرف کنند. اما یکی از وظایف مهم این افراد ، نصب دستگاه چاپ بنر خریداری شده در محل نصب است. این بار قرار است سری به شهر زیبای دزفول زده شود و دستگاهی حرفه ای برای آقای شهریار زاده که خود زمانی اپراتور دستگاه چاپ بنر بوده است نصب گردد.
دِزفول شهری است در جنوب غربی ایران، سی‌ویکمین شهر پرجمعیت کشور و مرکز شهرستان دزفول است که با مساحت نزدیک به ۴۷۶۲ کیلومتر مربع در کنار رودخانه دز و در بخش‌های جلگه‌ای استان خوزستان واقع شده است. جمعیت دزفول طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ مرکز آمار ایران حدود 248 هزار نفر بوده است. شهر در ارتفاع ۱۴۳ متری از سطح دریا و از شهرهای شمالی استان خوزستان است. دزفول به جهت عبور رود دز از این شهر و پیشینه تاریخی‌اش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همین پیشینه تاریخی این شهر است که آن را برای فعالیت تعداد زیادی دستگاه چاپ بنر در آن مناسب ساخته است.
موسسات فرهنگی و همچنین ادارات بسیار زیادی که در این شهر نسبتا پر جمعیت وجود دارد ، بستر مناسبی برای فعالیت چاپ ثامن ایجاد کرده است. چاپ ثامن به مدیریت جناب آقای شهریارزاده و با سرمایه گذاری پدر ایشان ایجاد شده و تنها با هدف استفاده از دستگاه چاپ بنر اعلام موجودیت کرده است. هرچند ممکن است در سال های آتی شاهد گسترش این چاپخانه باشیم اما فعلا این چاپخانه ساده و کوچک تاسیس شده است. هرچند چاپخانه ثامن ساده و منطقی کار خود را آغاز کرده است اما با خرید یک دستگاه بنر پر قدرت گام بزرگی برای رقابت در این شهر تاریخی برداشته است.

 

دستگاه بنر خریداری شده توسط آقای شهریار زاده دستگاه چاپ بنر کونیکا سری z است. این دستگاه ویژگی های منحصر بفردی دارد و می تواند از 8 هد بهره مند شود. همچنین ریل ، تسمه و زنجیر به کار رفته در این دستگاه چاپ بنر فوق العاده با کیفیت است و از برند های معتبر و شناخته شده می باشد.
نصب این دستگاه توسط تیم فنی سیمای شهر صورت می گیرد. مهمترین قسمت نصب دستگاه ، پس از جایگیری دستگاه در محل نصب ، سو.ار کردن هد ها بر روی کرییج است. این دستگاه چاپ بنر که دارای کرییج با قابلیت تنظیم ارتفاع است باید به نحو درستی راه اندازی شود تا مشکلی برای آن به وجود نیاید. این کار توسط تیم فنی سیمای شهر به خوبی انجام می گیرد.
پس از نصب کامل دستگاه، راه اندازی و تست دستگاه آغاز می شود. با توجه به اینکه آقای شهریارزاده خود اپراتور دستگاه چاپ بوده است ، کار سختی پیش روی تیم فنی سیمای شهر وجود ندارد و کار با سرعت بیشتری پیش می رود.
پس از راه اندازی، با تحویل دستگاه بنر به مجموعه ثامن دزفول ، تیم فنی این شهر را به سمت مجموعه سیمای شهر ترک می کند.


پاسخ دهید