اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر

0 14,166
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

جوهر دستگاه چاپ بنر

مهمترین نکته در نگهداری از دستگاه چاپ بنر جوهر دستگاه چاپ بنر است.
اهمیت بجوهر به حدی است که عمر دستگاه و مهمترین هزینه شما یعنی استهلاک هد را تحت تاثیر قرار میدهد.

حتی بهترین نوع از دستگاه چاپ بنر نیز در صورتی که رسیدگی های لازم برای نگهداری از آن صورت نپذیرد.

مرور زمان باعث دچار مشکلات زیادی خواهد شد. مشکلاتی که حتی باعث قطع شدن روند چاپ خواهد شد.و هزینه های هنگفت تعویض هد را به دنبال دارد.

یکی از نکات بسیار مهم که باید به صورت جدی مورد توجه چاپخانه داران قرار گیرد، خرید جوهر است.

خریداری جوهر و دقت در حین خرید جوهر دستگاه چاپ بنر حیاتی است .چرا که رابطه مستقیمی با نحوه عملکرد و میزان عمر دستگاه چاپ بنر و نوع مرکب مصرفی وجود خواهد داشت. همچنین بسیاری مواقع مشتری فقط به قیمت جوهر دقت میکند غافل از اینکه قیمت پایین تر با توجه به کیفیت پایین تر خواهد بود در واقع همیشه جوهر های بسیار ارزان مشکلات عدیده ایی ایجاد خواهند کرد.

علاوه بر این ، جوهر بی کیفیت به دستگاه چاپ بنر آسیب وارد می کند .و باعث بروز مشکلات و خسارات و هزینه های زیاد برای دستگاه چاپ خواهد آمد.

اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر

مهمترین عامل در کارکرد راحت و بدون ایراد دستگاه بنر جوهر مصرفی آن میباشد. بهترین راهکار برای داشتن چاپ عالی و بدون مشکل استفاده از جوهر های با کیفیت و بدون ایراد و دارای عمر مفیربالا خواهد بوددر واقع توصیه همیشگی سیمای شهر این است که با خرید جوهر ارزان تر ، دستگاه خود را دچار مشکل نکنید.

این نوع جوهر ها باعث خرابی و گرفتگی هد شده و کل سیستم دستگاه بنر را به هم می ریزد.

راه حل، خرید از شرکت های معتبر و برندهای معروف ارائه دهنده جوهر در ایران است. با این کار از شرکتی خرید کرده اید که پاسخگوی مشکلات به وجود آمده خواهد بود و دارای سرویس و خدمات برای محصولات خود باشد.مجتمع سیمای شهر با داشتن سابقه ۱۵ ساله و یکی از قدیمی ترین مراکز عرضه و فروش جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر در ایران میباشد.

انواع جوهر دستگاه بنر شامل موارد زیر است

 • جوهر هد کونیکا
 • جوهر هد سیکو ژاپن
 • جوهر اکوسالونت برای هد های اپسون DX4 , DX5 , DX7 , DX8
 • جوهر مخصوص هد اسپکترا پولاریس
 • جوهر برای هدهای یووی اپسون و ریکو ژاپن
 • جوهر مخصوص هدهای زار انگلستان

 

 

خرید جوهر دستگاه چاپ بنر

برای خرید میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان سیمای شهر تماس گرفته و میزان جوهر درخواستی خود را اعلام دارید.ابتدا کارشناسان به توجه به منطقه شما نوع دستگاه شما بهترین پیشنهاد جوهر را با شما داده و سپس با نظر شما مناسب ترین جوهر برای شما عرضه میشود.

همچنین برای بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان سیمای شهر می توانید فرم ثبت سفارش استفاده کنید.

 دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر  سولات مهم و پاسخ آنها در زمینه جوهر دستگاه چاپ بنر

  من دستگاه کونیکا آی دارم آیا این جوهر برای دستگاه من مناسب است ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  برای دستگاههای چاپ کونیکا آی که هد ۳۰ پیکولیتر دارند جوهر سان کالر مناسب ترین جوهر در ایران هم اکنون بر روی صدها دستگاه حرفه ایی در حال کار میباشد.سرعت بسیار بالای هد کونیکا آی نیاز به جوهر فوق العاده با کیفیتی دارد که سیمای شهر بعنوان اولین وارد کننده این هد ها در ایران این جوهر ویژه و استثنایی را عرضه مینماید.

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  من در کرمان هستم آیا نماینده فروش اینجا دارید ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  سیمای شهر هم اکنون بزرگترین تامین کننده جوهر در ایران است. ما در ۷ نقطه ایران انبار پخش داریم در مشهد مقدس اصفهان تهران تبریز کرمان و کرمانشاه
  میتوانید از نزدیک ترین مرکز بخش ما جوهر خود را تهیه کنید 

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  برای دستگاه اکوسالونت چه جوهری دارید ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  برای انواع هد اپسون از جمله هد dx5 , dx7 , dx4 , dx8 , xp600 ما جوهر مخصوص و با کیفیتی داریم که سالهاست عرضه بی وقفه داشته و کیفیت آن تضمین شده است .

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  اگر با جوهر شما به مشکل بخورم تکلیف چیست ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  ابتدا باید به شما این اطمینان را بدهیم که تحت هیچ شرایطی این اتفاق نمیافتد.اگر هم چنین مشکلی پیدا کنید تکنسین های سیمای شهر در همه موارد آماده کمک به شما هستند و میتوانید از سرویس رایگان سیمای شهر استفاده نمایید و جوهر شما بصورت کامل تعویض و پس گرفته خواهد شد لذا هیچ نگرانی بابت کیفیت جوهر های عرضه شده ما نداشته باشید.

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  آیا این جوهر داخل هد راحت کار میکند ؟ گرفتگی ندارد ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  جوهر های سیمای شهر به دلیل اینکه از بهترین متریال رزین و پیگمنت تهیه شده است مشکلات سایر جوهر های بازار را نداشته و به راحتی با انواع هد سازگار میباشد. کیفیت این جوهر ها تضمین شده است و اگر تحت هر شرایطی رضایت از جوهر نداشته باشید تعویض خواهد شد.

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  بوی جوهر سان کالر چطور است ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  جوهر های سان کالر به دلیل استفاده کمتر از مواد شیمیایی دارای بوی به مراتب کمتری نسبت به سایر جوهر های بازار میباشد.با استفاده از این جوهر بوی چاپخانه شما حداقل ۵۰ درصد کمتر خواهد شد . 

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  شما جوهر ۳۰ پیکولیتر هم دارید ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  انواع جوهر های مختلف برای هد های ۳۰ پیکولیتر مثل کونیکا آی هد های ۳۵ پیکولیتر مثل هد سیکو کونیکا و هدهای اسپکترا پولاریس و جوهر ۴۲ پیکولیتر برای هد های کونیکا ۵۱۲ و هد کونیکا ۱۰۲۴ و جوهر برای هد های ۴۰ و ۸۰ پیکولیتر زار موجود است 

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  نحوه ارسال به شهرستان ها چگونه است ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  بعد از خرید و تکمیل فرآیند مالی جوهر شما به وسیله انواع روشهای مختلف مثل اتوبوس باربری یا سایر روشهای مد نظر شما به شهر مورد نظرتان ارسال میشود. ارسال باربری کمی زمان بیشتری لازم دارد شاید یک یا دو روز ولی هزینه بسیار کمتری دارد. ارسال با اتوبوس بسیار سریعتر هست ولی هزینه کمی بالاتری دارد. که اگر خرید شما بالا باشد این هزینه ها نیز توسط سیمای شهر پرداخت خواهد شد.

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  نحوه تعویض جوهر فعلی من با جوهر های شما چگونه است ؟

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  وقتی جوهر سیمای شهر دست شما رسید توصیه میشود جوهر مارک قبلی سایرین که خریداری کرده اید را از دستگاه بصورت کامل تخلیه کنید. چون مشکلات به مراتب کمتری خواهید داشت . پس از اینکه گالن های جوهر را بصورت کامل تخلیه کردید میتوانید جوهر جدید سیمای شهر را روی دستگاه خود گذاشته و استفاده نمایید. اگر هر گونه سوالی نیز داشتید میتوانید بصورت رایگان از کمک تکنسینهای سیمای شهر استفاده نمایید. 

  0
  0
  رای ها
  امتیازدهی به مقاله

  معرفی مجتمع سیمای شهر با ۱۸ سال سابقه فعالیت

  ویدئو کارکرد دستگاه بنر کونیکا آی با جوهر سان کالر سیمای شهر

  جوهر اکوسالونت سان کالر

  جوهر سان کالر از لحاظ پوشش دادن رنگ‌های مختلف بسیار ایده آل هستند و قیمت آنها نسبت به سایر محصولات و عملکرد آنها مناسب است. این جوهرها طیف‌های رنگی مختلف را پوشش می‌دهند، غلظت مناسبی دارند و در مدل‌های مختلفی از دستگاه‌های چاپ بنر قابل کاربرد هستند. این جوهرها در هد دستگاه‌های اپسون به کار گرفته می‌شود و شفافیت بالا، کیفیت بالا در نشان دادن طیف‌های رنگی مختلف و همچنین جلوگیری از گرفتگی هد دستگاه از مهمترین ویژگی این جوهرهاست.انواع هد اپسون از جمله dx4,dx5,dx7,dx8,xp600 میتوانند از این جوهر ها استفاده نمایند .

   دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر   0 0 رای ها
   امتیازدهی به مقاله
   0 0 رای ها
   امتیازدهی به مقاله
   Subscribe
   Notify of
   guest
   0 نظرات
   بازخورد (Feedback) های اینلاین
   مشاهده همه دیدگاه ها
   0
   چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x