دستگاه چاپ بنر – انتخاب بهترین مارک دستگاه چاپ بنر و اینکه دستگاه چاپ بنر چیست

دستگاه چاپ بنر – انتخاب بهترین مارک دستگاه چاپ بنر و اینکه دستگاه چاپ بنر چیست
5 (100%) 17 votes
دستگاه چاپ بنر یکی معروف ترین و پر کاربرد ترین دستگاه های چاپ تولید شده است.

این دستگاه توانایی چاپ بر روی انواع بنر در سایز های متفاوت را دارد .بنر ها در تمام موارد اطلاع رسانی استفاده فراگیری پیدا کرده اند. برای اقشار عموم جامعه ی شهر ها و شهرستانها اکثرا برای اطلاع رسانی های محلی که شامل تابلو های مغازه ها  و یا بیل برد ها و یا طرحهای های خیابانی است  بسیار مورد توجه قرار دارد. در واقع دستگاه چاپ، معمولا به منظور اطلاع رسانی و یا تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه چاپ بنر | سیمای شهر

 

مجتمع سیمای شهر نماینده انحصاری شرکت معظم بلو پرینت برای انواع دستگاههای چاپ بنر و فلکس و دستگاههای فلت بد یووی افتخار دارد تجربه طولانی بالغ بر 16 سال خود را به تمام همکاران و سرمایه گزاران عزیز هدیه نمایند

دستگاههای چاپ موجود در سیمای شهر

انواع دستگاه بر مبنای نوع هد

هد زار انگلستان
هد سیکو ژاپن
هد کونیکا ژاپن
هد اسپکترا آمریکا
هد اپسون ژاپن

رویه خرید دستگاه توسط مشتریان و عملیات سیمای شهر

مشاوره فروش 

تحلیل بازار

آنالیزر قبا 

معرفی دستگاه

خرید دستگاه

تحویل دستگاه 

نصب آموزش 

رفع اشکال

خرید دستگاه چاپ بنر

تعیین دستگاه های مطلوب با توجه به بازاری که مشتری در آن قرار دارد و رقبای او در این بازار با کمک کارشناسان سیمای شهر انجام شده سپس دستگاه مناسب توسط مشتری خریداری خواهد شد .

نصب دستگاه چاپ بنر

با خرید دستگاه و انجام امور مالی نوبت به نصب دستگاه میرسد.پس از ارسال ایمن دستگاه برای مشتریان عملیات نصب آموزش و رفع ایراد توسط کارشناسان فنی سیمای شهر به دقت و با حوصله فراوان انجام میشود

اپراتور دستگاه چاپ بنر

اپراتور دستگاه به شخصی گفته میشود که فعالیت های دستگاه به صورت نرم افزاری و سخت افزاری را بعهده  دارد و توانایی انجام چاپ با هر سایز و کیفیتی را داراست.دقیقا بعد از روشن شدن دستگاه اولین مراحل آموزش به اپراتور شروع میشود.

 

روش کار با دستگاه بنر

اگر بخواهیم در مورد روش کار با دستگاه چاپ توضیح دهیم باید از همان اول صبح شروع کنیم. اپراتور با ورود به محیط چاپخانه باید ابتدا دمای محیط را بسنجد. در فصل های سرد، قبل از اینکه دستگاه را روشن کند، بهتر است فکری برای گرم کردن محیط و یا هد دستگاه کند.

بهترین راهکار این است که از هیتر دستگاه استفاده شود که اکثر خدمات جانبی محصول را در بر دارد؛ اما اگر دستگاه از هیتر محروم است، هیتر برقی که عموما در دستگاهها وجود دارد استفاده میشود .این هیتر دمای گالن های جانبی جوهر یا ساب تانک ها را بالا میبرد.همچنین دستگاههای جدید دارای هیتر بر روی کرییج دستگاه میباشند که هد را گرم میکنند.

بعد از اینکه دستگاه روشن می شود، کار اپراتور نیز آغاز می گردد. در درجه اول باید لیست تحویل داده شده به وی چک شود تا مواردی که قرار است در روز پیش رو به صورت برنامه ریزی شده چاپ شود برای وی مشخص شود. در این لیست حتما باید ابعاد مشخص شده باشد تا اپراتور بتواند اگر دو چاپ می توانند بر اساس ابعاد متریال بنر در کنار هم چاپ شوند، چیدمان لازم را صورت دهد. البته این ها همگی موارد برنامه ریزی شده است و این شغل، شغل پیش بینی نشده هاست!!

بعد از بررسی اقدامات لازم برای چاپ صورت می گیرد. طبق لیست تحویل شده باید فایل هایی به هر طریق ( USB ، شبکه ، تلگرام و … ) از طرف طراح به اپراتور تحویل شود تا وی بتواند شروع به کار کند. اولین فایل مورد نظر برداشته شده و به نرم افزار ریپ دستگاه برده می شود، در اینجاست که نرم افزار ریپ ، تصویر را به کدهایی تبدیل می کند تا قابلیت چاپ داشته باشند. در همینجاست که مشخص می شود که تصویر قرار است چاپ شود. تعداد پس از چاپ در سرعت و در عین حال کیفیت چاپ تاثیر گذار است.

با مشخص شدن تمامی موارد، اپراتور دستور چاپ را صادر می کند. کرییج دستگاه بنر از استراحتگاه یا خوابگاه خود بیرون آمده و به صورت افقی اولین حرکت را بر روی بنر آغاز می کند تا پس اول به چاپ برسد.

بر اساس آنچه که مشخص شده است ، کرییج می تواند رد برگشت نیز پس دوم را بزند و یا اینکه بدون چاپ به محل شروع خود برگشته و پس دوم را دوباره از نقطه صفر شروع بکند. در هر دو حالت، وقتی که پس اول زده می شود، بنر توسط غلطک ها به اندازه مشخص شده ای جلو کشیده می شود تا آماده چاپ پس بعدی شود. هرچه تعداد پس بیشتر باشد ، میزان جلوکشیدن بنر کمتر است.

 

تلگرام دستگاه بنر

خرید دستگاه چاپ بنر دست دوم مقرون به صرفه است؟

شرکت سیمای شهر به نسبت سیستمهای مشتری مداری و سابقه قبلی و کمک به مشتریان سابق جهت ارتقا سیستم های دستگاه های ایشان در برخی موارد معرفی دستگاه دست دوم و  استوک را در دستور کار خود قرار میدهد. این دستگاههای به دلیل ارتقا توسط دارنده آن به فروش گذاشته شده است.

 

برای خرید این نمونه از دستگاهها باید به موارد زیر اشراف داشته باشید

کارشناسی دستگاه

برای خرید دستگاه استوک و جلوگیری از وارد آمدن خسارت باید قبل از خرید حتما از کارشناسان خبره برای جویا شدن اوضاع دستگاه کمک بخواهید

قیمت عادلانه 

بسیاری از افرادی که دستگاه دست دوم خرید میکنند به خاطر قیمت مشتاق این خرید هستند ولی به قیمتهای پایین شک کنید و با دقت برای خرید عمل نمایید

خدمات بعد از فروش 

دستگاه دست دوم به شدت نیاز به خدمات بعد از فروش دارد لذا مهمترین عامل در خرید دستگاه استوک وجود شرکت خدمات دهنده است

رویه خرید دستگاه چاپ بنر

خرید دستگاه چاپ بنر رویه خاص و پیچیده ای ندارد و شما به راحتی می توانید از صف تا صد این خرید مهم را طی کنید. البته نیاز سنجی و بازار سنجی از مهمترین عواملی است که باید با دقت به آن توجه شود و قبل از هر اقدامی آن را مورد بررسی قرار داد. نیازسنجی و بازارسنجی شما را به یک دستگاه و محصول می رساند و در نهایت شما پروسه خرید را آغاز می کنید.

عموما مشتری ها شرکت های مختلف ارائه دهنده را از طرق مختلف پیدا می کنند. برخی با مشورت دوستان ، برخی از سرچ در فضای اینترنت و برخی دیگر به واسطه تبلیغات مختلف در فضای حقیقی! مهم نیست مشتریان از چه طریق با شرکت ارائه دهنده دستگاههای چاپ آشنا می شوند، تمامی این مشتریان به 2 دسته تقسیم می شوند که نوع مشاوره دادن به آن ها نیز تفاوت دارد.

مشاوره و فروش دستگاه چاپ 

دسته اول مشتریان آن هایی هستند که تنها می خواهند یک کسب و کار جدید راه اندازی کنند و هیچ اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط کار ندارند. تنها شنیده اند که این نوع کسب و کار مناسب است و حتی مشورت ها و نیاز سنجی هایی هم کرده اند و حالا می خواهند کسب و کار جدید خود را شروع کنند. این مشتریان نیاز به مشاوره دارند. در مشاوره به این افراد توسط مشاوران شرکت فروشنده دستگاه چاپ ، تمامی نیاز سنجی ها و بازار شناسی در زمینه چاپ لارج فرمت برای وی بازگو می شود و میزان سفارشات لازم برای کسب سود و … مطرح می شود.

مشاوران سیمای شهر سعی می کنند با مقایسه واقعی دستگاه ها و همچنین بودجه مد نظر خریدار، دستگاهی مناسب به وی پیشنهاد دهند.

قیمت دستگاه 

نکته ای که در مورد میزان بودجه و قیمت افراد در هنگام خرید دستگاه چاپ وجود دارد این است که بهتر است خریدار دستگاه بنر را به صورت نقدی خرید کند نه اینکه با استفاده از چک و شرایط اقساطی، کمبود بودجه خود را برای خرید یک دستگاه برطرف نماید. دلایل مختلفی برای این سخن وجود دارد که مهمترین آن ها قیمت دستگاه و همچنین ذهن خریدار دستگاه است.

دلیل اول همانطور که گفته شد، قیمت دستگاه نقدی است. در خرید دستگاه بنر نقدی تخفیفاتی به خریدار داده می شود و به همین علت دستگاه بسیار ارزان تر از اقساطی برای وی تمام می شود. این تفاوت قیمت در کسب و کاری مثل استفاده از دستگاه چاپ بسیار بالاست. وقتی سود کار با این دستگاه به ازای هر متر مربع چاپ کمتر از 1000 تومان است ، این یعنی حتی تفاوت قیمت 500 هزار تومانی هم می تواند در کسب و کار مبتنی بر دستگاه بنر تاثیرگذار باشد.

 

4 دیدگاه

 • سنگری

  سلام برای دریافت لیست قیمت باید چکار کنم؟
  سلام و درود بر شما دوست عزیز باید فرم درخواست قیمت را پر نمایید تا لیست های قیمت خدمت شما ارسال گردد همچنین میتوانید با بخش فروش بصورت تلفنی تماس بگیرید 5-35320220-031

 • جفایی گناباد

  برای خرید دستگاه اکوسالونت باید چکار کنم ؟ گارانتی شامل هد هست؟
  سلام وقت بخیر دوست عزیز برای خرید دستگاه اکوسالونت باید با کارشناس فروش صحبت بفرمایین برای گارانتی هد معمولا هد گارانتی از طرف تولید کننده ندارد ولی با مصرف جوهر های مرغوب سیمای شهر و مخصوصا جوهر گیاهی جدید سان کالر از کارکرد هد اطمینان خواهید داشت

 • ناصری

  برای خرید دستگاه کونیکا آی چکار باید کنن؟
  سلام عرض ادب دوست عزیز سیمای شهر چند نمونه دستگاه از جمله دستگاه کونیکا آی سری 7 و سری 8 را عرضه مینماید جهت اطلاعات به صفحه محصولات مراجعه نمایید

 • رضایی تبریز

  ارسال دستگاه فوری است ؟بعد خرید چقدر زمان میخواد تا تحول بشه؟
  ضمن عرض سلام و درود دوست عزیز تمام دستگاههای سیمای شهر بصورت تحویل فوری و نصب فوری هستند یعنی در حدود یکی دو روز بعد از انجام واریز دستگاه تحویل و نصب خواهد شد.البته ممکن است عملیات نصب بسته به تعداد نصب ها تا یک هفته نیز به طول بیانجامد

دیدگاه ها بسته شده اند.

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link
همین حالا هدیه خود را دریافت کنید

راهنمای خرید دستگاه چاپ بنر را دریافت کنید

هدیه را دانلود میکنم
close-link