قطعات دستگاه بنر

قطعات دستگاه بنر همانند دستگاه چاپ بنر که  یک دستگاه صنعتی پر کاربرداست اهمیت دارد، نیاز به قطعات یدکی برای دستگاه چاپ بنر امروزه به شدت احساس میشود. خرید قطعات دستگاه چاپ بنر باید با دقت انجام شود تا مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود. قطعات بی کیفیت ممکن است به دستگاه بنر آسیب وارد کرده و خسارات جبران ناپذیری را به مجموعه تحمیل کنند.

در خرید قطعات دستگاه بنر توجه به این نکته که قطعات اصلی و تقلبی از نظر ظاهر تفاوت چندانی ندارند ضروری است. به نظر می رسد بهترین راهکار برای خرید قطعات دستگاه بنر، خرید از فروشگاه های با سابقه و مطمئن است.

مجتمع سیمای شهر به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکتهای عرضه کننده دستگاه چاپ بنر افتخار دارد که امروزه یکی از بزرگترین عرضه کنندگان قطعات یدکی در ایران باشد.بسیاری از دارندگان دستگاه به جهت سابقه بسیار بالا و انبار های قوی و مملو از قطعات دستگاه بنر به همراه سرعت بالا در ارسال به سراسر کشور موردتوجه دارندگان دستگاه بنر قرار دارد.

 

انواع قطعات یدکی دستگاه چاپ بنر

انواع هد دستگاه چاپ بنر

انواع پمپ و فیلتر دستگاه چاپ بنر

ساب تانک تحت فشار

انواع برد دستگاه چاپ بنر

برد دیزاین

انواع موتور دستگاه چاپ بنر

پمپ مرکب 24 ولت

انواع ساب تانک، دمپر و کلید

ساب تانک

انواع کابل فلت و سنسور

فلت هد اپسون

انواع تغذیه برق دستگاه چاپ بنر

نکته قابل توجه این است که خرید انواع قطعات یدکی برای دستگاه چاپ بنر باید با دقت انجام شود تا مغایرتی بین مدل قطعه خریداری شده با آنچه که دستگاه به آن نیاز مند است وجود نداشته باشد. به همین منظور باید برای خرید قطعات یدکی دستگاه چاپ بنر با تکنسین یا کارشناسان مربوطه مشورت به عمل آید