دستگاه دی تی اف دستگاه چاپ تیشرت DTF

26 67,142
3.4 12 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دستگاه دی تی اف یا دستگاه چاپ تیشرت و چاپ DTF یکی از دستگاه‌هایی که اخیرا به عنوان یک منبع کسب درآمد به محبوبیت بالایی راه یافته، دستگاه چاپ تیشرت است که در حوزه‌های مختلف ورزشی و غیر ورزشی کاربرد دارد. تولید تیشرت تبلیغاتی یا حتی نوشتن و چاپ اسپانسر بر روی پیراهن تیم‌های ورزشی از جمله کاربردهای دستگاه چاپ روی تیشرت است و به همین دلیل شیوه‌های کسب درآمد با آن بسیار راحت و متنوع هستند. البته این فقط یکی از کاربردهای این دستگاه دی تی اف است  و می‌توان آنها را در نقشه‌های پیچیده‌تر و متنوع‌تری به کار برد که کار ما را برای کسب درآمد راحت‌تر می‌کند.

اشنایی کامل با دستگاه سابلیمیشن

دستگاه سابلیمیشن چیست؟

چاپ دی تی اف چیست ؟

چاپ دی تی اف یا DTF  چاپ با کیفیت بر روی تیشرت و یا کلا پوشاک و پارچه می باشد

ابتدا تصویر مدنظر با دستگاه چاپ DTF بر روی فیلم دی تی اف نقش می بندد .

بعد از چاپ توسط دستگاه شِیکر با حرارت مناسب ، پودر چسب مخصوصی بر روی چاپ می نشیند .

بعد از چاپ شما می توانید با دستگاه پرس حرارتی چاپ خود را بر روی تیشرت و یا هر نوع جنس پارچه ای خود حک کنید .

تثبیت رنگ و ماندگاری چاپ دی تی اف بر روی انواع پارچه بسیار بالاست .

فیلم DTF و یا کاغذ DTF  و همینطور جوهر DTF  با برند سان کالر را می توانید با تماس با واحد فروش شرکت ، خریداری کنید

حالا اگر شما قصد خرید دستگاه دی تی اف یا دستگاه چاپ تیشرت را دارید و می‌خواهید از آن به عنوان یک منبع کسب درآمد استفاده کنید، با ما همراه باشید تا در این مطلب به معرفی کامل آنها بپردازیم.

اساس کار دستگاه دی تی اف چیست

دستگاه چاپ DTF برای چاپ تیشرت یک دستگاه خاص با قابلیت چاپ متفاوت به کمک انرژی حرارتی  است. روش چاپ با این دستگاه‌ها نسبت به روشهای دیگر متفاوت است و کار آن بسیار آسان‌تر است. البته اساس کار این دستگاه‌ها به شکلی است که اپراتور باید چند مرحله را انجام دهد تا سپس به کمک آن بتوانند یک یا چند پیراهن یا هر پارچه دیگری را به کمک آن چاپ کند. پس قبل از هر چیزی ما باید چاپ سابلیمیشن را بشناسیم.

سیستم چاپ DTF چیست ؟

چاپ DTF یا چاپ Direct to Film سیستم چاپ بسیار جدیدی است که ابتدا چاپ بر روی فیلم مخصوصی صورت میگیرد عرض دستگاه 60 سانتیمتر است

سپس این فیلم با استفاده از دستگاه Shaker به چسب پودری قدرتمندی آغشته میشود که میتواند روی هر متریالی قرار بگیرد . محدودیت های چاپ سابلیمیشن که فقط شما قادر بودید روی متریالهای پلی استر کار چاپ انجام دهید در این روش وجود ندارند

برای چاپ تیشرت DTF چه دستگاههای نیاز است ؟

برای انجام چاپ به روش DTF شما به تجهیزات زیر نیاز دارید

 • دستگاه چاپ 5 رنگ
 • دستگاه Shaker ( برای انتقال پور پشت کار چاپی )
 • دستگاه پرس حرارتی برای انتقال چاپ روی تیشرت
دستگاه دی تی اف
دستگاه دی تی اف

ویدئو کارکرد دستگاه چاپ DTF

 

نحوه کار دستگاه چاپ روی تیشرت

حالا اگر تصمیم دارید که با دستگاه چاپ تیشرت کار کنید و کارگاه راه اندازی کنید در وهله اول باید چند ابزار فراهم کنید:

 • یک کامپیوتر یا لپ تاپ: شما باید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود یک نرم افزار طراحی داشته باشید که به کمک آن طرح اصلی چاپ را آماده کنید. جالب است بدانید که دستگاه‌های چاپ سابلیمیشن می‌توانند طرح‌های دیجیتالی را با کیفیت بالا پیاده کنند و به همین دلیل ابزارهای پرکاربردی هستند.
 • چاپگر یا پرینتر: این دستگاه برای چاپ کردن طرح آماده سازی شده در کامپیوتر بر روی کاغذ سابلیمیشن استفاده می‌شود.
 • فیلم قابل چاپ ، جوهر پیگمنت  و پودر مخصوص : این سه قسمت به عنوان ابزارهای تخصصی برای چاپ بر روی سطوح مختلف هستند و وجود آنها ضروری است.
 • دستگاه چاپ DTF : دستگاه چاپ پنج رنگ دارای رنگهای CMYK+W سفید و چهاررنگ اصلی

برای استفاده از این دستگاه شما ابتدا باید طرح مورد نظر را در کامپیوتر آماده کنید و به صورت یک فایل تصویری ذخیره کنید. در گام دوم با استفاده از جوهر پیگمنت مخصوص  لازم است که طرح مورد نظر را بر روی فیلم  پیاده سازی کنید. در نهایت باید بر روی این طرح از پودر استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که پودر با حرارت فعال می‌شود و وجود آن برای ماندگاری چاپ ضروری است. در نهایت فیلم  آماده شده در دستگاه ترنسفر قرار داده می‌شوند و با استفاده از حرارت و فشار، طرح مورد نظر بر روی پارچه یا بر روی هر سطح تخت دیگری چاپ می‌شود.

دستگاه چاپ تیشرت

I am raw html block.
Click edit button to change this html

I am raw html block.
Click edit button to change this html

انواع دستگاه پرس حرارتی چاپ تیشرت بصورت غیر مستقیم

با چشم پوشی از چند مورد اول، متنوع‌ترین بخش در این قسمت دستگاه چاپ روی تیشرت است. البته ساز و کار همه آنها یکسان است و تنها نحوه انجام کار در آنها با یکدیگر متفاوت است. این بخش مربوط به قسمت حرکتی دستگاه و نحوه اعمال فشار بر روی سطح چاپ است. با این تفاسیر می‌توان آنها را در چهار دسته زیر قرار داد:

 • دستگاه چاپ دستی: این دستگاه‌ها ابعاد کوچکی دارند که تحت عنوان دستگاه چاپ سابلیمیشن ۲۰ در ۲۰ یا حتی دستگاه چاپ ۴۰ در ۴۰ هم شناخته می‌شود. در این دستگاهها نحوه اعمال فشار به کمک یک اهرم دستی انجام می‌گیرند و نیروهای خودکار در آن نقش ندارند. البته برای ابعاد بزرگ‌تر مانند دستگاه چاپ ۴۰ در ۶۰ و دستگاه چاپ افست ممکن است از اهرم‌های پایی هم استفاده شود که کاربرد راحت‌تری نسبت به دستگاه‌های دستی دارند. این مدل دستگاه‌ها برای کارگاه‌های کوچک و خانگی بهترین انتخاب ممکن هستند.
 • دستگاه چاپ نیمه خودکار مگنتی: این دستگاه‌ها تحت عنوان دستگاه چاپ نیمه خودکار مغناطیسی هم شناخته می‌شوند که در آنها دو قطعه آهن ربایی به کار گرفته شده که با بسته شدن قسمت پرس دستگاه در یکدیگر چفت می‌شوند و بین آنها جریان مغناطیسی به وجود می‌آید. زمانی که کار چاپ تیشرت یا هر سطح دیگری به پایان رسید، این ویژگی مغناطیسی و آهنربایی بین دو قطعه از بین می‌رود و دستگاه به صورت خودکار باز می‌شود. برای دستگاه چاپ ۴۰ در ۴۰ و دستگاه چاپ تیشرت ۴۰ در ۶۰ از این سیستم استفاده می‌شود.
 • دستگاه چاپ پنوماتیک: در این دستگاهها از یک جک پنوماتیک استفاده شده که فشار آن به کمک نیروی باد تأمین می‌شود. در این دستگاهها یک پمپ‌باد بزرگ استفاده شده که به عنوان منبع باد کار می‌کند. فشار باد باعث حرکت قسمت بالای دستگاه شده و فشار لازم برای انجام چاپ را به وجود می‌آورد. معمولاً این شیوه برای دستگاه‌های با ابعاد بزرگ مناسب است و در کارگاه آنها همیشه صدای پمپ باد شنیده می‌شود.
 • دستگاه چاپ هیدرولیک: در این دستگاه‌ها از روش هیدرولیک برای ایجاد فشار استفاده شده و نیروی فشار به کمک روغن هیدرولیک تعمیر می‌شود. این دستگاه‌ها بسیار ساده هستند، سر و صدای زیادی ایجاد نمی‌کنند و می‌توان آنها را به عنوان بهترین دستگاه چاپ تیشرت معرفی کرد.

کلیاتی در مورد خرید دستگاه دی تی اف

اگر شما به فکر خرید دستگاه چاپ دی تی اف هستید باید به هنگام خرید این دستگاه‌ها به چند نکته توجه داشته باشید. در وهله اول انتخاب دستگاه باید با توجه به نیاز شما باشد. با این دستگاه میتوانید انواع سفارشات  چاپ تیراژ برای سفارشاتی مثل تیشرت لباس کودک ایتکت لباس تیشرت های پنبه ایی و یا تیشرتهای مشکی و رنگی را انجام دهید و کسب و کار خود را رونق بخشید

قیمت دستگاه چاپ DTF را بصورت تلفنی از همکاران ما در واحد فروش همراه با مشاوره رایگان دریافت کنید

دستگاه دی تی اف

ویدئو دستگاه چاپ تیشرت

 

میتوانید لیست قیمت محصولات چاپ سابلیمیشن و دستگاههای ترنسفر را دریافت نمایید

  راه‌های کسب درآمد با دستگاه چاپ سابلیمیشن

  در ابتدای همین متن اشاره کردیم که دستگاه چاپ روی تیشرت یک منبع کسب درآمد خوب است. برای این ادعا چند پیشنهاد داده‌ایم که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.

  • چاپ تیشرت تبلیغاتی برای شرکت‌های مختلف که کمپین تبلیغاتی دارند؛
  • چاپ تیشرت برای نامزدهای انتخاباتی در شورای شهر، مجلس و ریاست جمهوری؛
  • چاپ اسپانسر و شماره بر روی پیراهن‌های ورزشی و نوشتن شعار؛
  • راه اندازی تولید تیشرت از طریق چاپ نوشته‌های مذهبی و اساطیری؛
  • فعالیت در حوزه چاپ سطوح صاف مانند چرم و پوشاک؛
  • چاپ بر روی انواع البسه کیف کلاه کفش
  • چاپ انواع لباس ورزشی و لگ های ورزشی

  به طور خلاصه کسب درآمد با دستگاه چاپ تیشرت بسیار ساده‌تر از سایر شیوه‌های چاپ است و معمولاً برای آن مشتری پیدا می‌شود. البته باید قبول کنیم که موفقیت شما در این زمینه هم به توانایی شما در طراحی الگوهای تبلیغاتی بستگی دارد و همین که بتوانید بالاترین بازدهی و کارایی را از دستگاه دریافت کنید. اگر موردی باقی مانده که در این مطلب به آن اشاره نکرده‌ایم، در قسمت نظرات همین مطلب مطرح کنید یا به طور مستقیم با ما در تماس باشید.

   دستگاه چاپ روی تیشرت

  مشخصات دستگاه چاپ DTF

  ابعاد دستگاه عرض 60 سانتیمتر
  هد دستگاه اپسون 4720 / اپسون i3200
  سیستم جوهر لیتری فایل شارژ
  ریل دستگاه ریل Hiwin تایوان
  سرعت چاپ دوازده متر
  تعداد رنگ پنج رنگ CMYK+W
  سیستم برق تک فاز 50 هرتز

  مشخصات دستگاه چاپ تیشرت DTF

  سیمای شهر سیستم خط چاپ DTF را برای انواع چاپ از طریق چاپ فیلم عرضه مینماید

  مشخصات این دستگاه شامل موارد زیر است

  ریل تایوان / هدهای ژاپنی / سیستم چرخش جوهر برای عدم ته نشین شدن جوهر پیگمنت / سیستم چاپ با ایراد یاب نرم افزاری / استفاده از پودر و سیستم اخطار کاهش پودر دستگاه / امکان استفاده از پودرهای اضافی جهت کاهش مصرف پودر / عرض چاپ 60 سانت و طول بینهایت / توانایی چاپ تک رنگ سفید برای چاپهای خاص / کپ استیشن اتوماتیک برای شستشوی اتوماتیک هد برای کاهش مصرف جوهر / نرم افزار چاپ حرفه ایی ریپ مخصوص با کاربری آسان برای هر اطلاعات اپراتور / سیستم جوهر لیتری با اخطار سطح جوهر

   دستگاه چاپ تیشرت

  دستگاه چاپ DTF
  دستگاه چاپ DTF
  دستگاه چاپ تیشرت
  دستگاه چاپ تیشرت

  خرید دستگاه چاپ روی تیشرت

  دستگاه چاپ تیشرت دستگاهی جذاب برای سفارشات تیشرت است . چاپ تیشرت که علاقه مندان بسیار زیادی از نسل جوان دارد به شغلی بسیار جذاب تبدیل شده است . باید دقت داشته باشید که چاپ تیشرت کار ساده ایی نیست و باید تجربه فراوان در شناخت پارچه سناخت رنگ و شناخت سلیقه مشتریان که نسل جوان و نوجوان هستند پیدا کرد .

  شرکت سیمای شهر از شرکتهای پیشرو در توسعه دستگاه چاپ تیشرت در ایران و دستگاه چاپ دی تی اف در ایران است که تجربه راه اندازی ده ها مرکز خدمات چاپ تیشرت را در کارنامه دارد.

  قیمت دستگاه چاپ دیجیتال روی تیشرت

  دستگاه چاپ دیجیتال روی تیشرت در سالیان گذشته با دستگاههای فعلی تفاوت زیادی کرده اند . در گذشته برای چاپ بر روی تیشرت از روشهای سنتی و سیلک و بعد ها از چاپ دی تی جی یا چاپ مستقیم بر روی تیشرت استفاده میشد . این روشها همواره مکلات فراوانی داشتند .

  از جمله سرعت پایین یا نیاز به تیراژ بسیار بالا خراب شدن سطح تیشرت بخاطر کوتینگهای مختلف و محدودیت در نوع و رنگ پارچه های مورد استفاده.

  با ابداع روش چاپ دی تی اف برای چاپ روی تیشترت روشهای سنتی همه کنار رفته و رویه DTF جایگزین آنها شده است .
  قیمت دستگاه چاپ لیزری روی پارچه شامل خود دستگاه چاپ به همراه دستگاه پودر پاش یا شیکر و دستگاه پرس حرارتی خواهد بود .
  برای دریافت آخرین قیمت لطفا با ما تماس بگیرید 031-35131 یا واتس آپ پیام دهید 09353334631

  میتوانید لیست قیمت محصولات چاپ سابلیمیشن و دستگاههای ترنسفر را دریافت نمایید

   3.4 12 رای ها
   امتیازدهی به مقاله
   3.4 12 رای ها
   امتیازدهی به مقاله
   Subscribe
   Notify of
   26 نظرات
   oldest
   newest most voted
   بازخورد (Feedback) های اینلاین
   مشاهده همه دیدگاه ها
   علیرضا
   2 years ago

   دستگاه دی تی اف چطور کار میکنه ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  علیرضا

   سلام و درود
   ابتدا تصویر مدنظر با دستگاه چاپ DTF بر روی فیلم دی تی اف نقش می بندد .
   بعد از چاپ توسط دستگاه شِیکر با حرارت مناسب ، پودر چسب مخصوصی بر روی چاپ می نشیند .
   بعد از چاپ شما می توانید با دستگاه پرس حرارتی چاپ خود را بر روی تیشرت و یا هر نوع جنس پارچه ای خود حک کنید .

   احمدپور اژیه
   2 years ago

   سلام خسته نباشد . دستگاه دی تی اف عرض بیشتر هم دارید ؟

   Admin
   2 years ago

   سلام و درود . نخیر . دستگاه موجود سیمای شهر عرض 60 سانتیمتر موجود است

   محسن منتظمی
   2 years ago

   سلام خسته نباشید . لطفا بفرمائید این دستگاه رنگ سفید رو هم میزنه یا خالی میزنه ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  محسن منتظمی

   با سلام . بله دستگاه چاپ دی تی اف دارای چهار رنگ اصلی به اضافه رنگ سفید جهت چاپ رنگ سفید بر سطح متریال می باشد

   حسین یزدانی
   2 years ago

   سلام جناب . قیمت لطف می کنید ؟ شرایط هم داره ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  حسین یزدانی

   سلام و درود . جهت دریافت قیمت و مشاوره خرید لطفا با کارشناسان فروش سیمای شهر تماس بگیرید
   031-35131

   چاپنگار
   2 years ago

   سلام خسته نباشد . مهندس دستگاه شیکر رو جداگانه برای فروش دارید ؟ قیمت لطفا

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  چاپنگار

   سلام وقت بخیر . لطفا با کارشناسان فروش سیمای شهر تماس حاصل فرمائید

   bahador
   2 years ago

   سلام دستگاه دی تی اف روی چرم هم چاپ میزنه ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  bahador

   سلام و درود . بله امکان چاپ بر روی متریال چرم بصورت غیر مستقیم با دستگاه پرس حرارتی وجود دارد

   شادی همافر
   2 years ago

   سلام خوبین ؟ ببخشید طرح های لایه باز برای چاپ با این دستگاه رو از کجا میتونم تهیه کنم

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  شادی همافر

   سلام و درود . هنگام نصب دستگاه ، تکنسین مربوطه تعدادی طرح لایه باز به شما ارائه می دهند . از بهترین سایت های دانلود عکس و وکتور سایت فری پیک می باشد

   محمد طه
   2 years ago

   سلام . خوبی مهندس ؟ نمونه این دستگاه رو مشهد دارید بریم از نزدیک ببینیم ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  محمد طه

   سلام و دورد . بله نمونه ی دستگاه دی تی اف در شهر مشهد موجود می باشد . لطفا با کارشناسان فروش سیمای شهر تماس حاصل فرمائید.

   یوسفیان
   2 years ago

   سلام لطفا بفرمائید دستگاه کلندر با دستگاه پرس حرارتی چه فرقی میکنن ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  یوسفیان

   سلام و درود . دستگاه کلندر جهت تثبیت چاپ دستگاه سابلیمیشن بر روی متریال پارچه استفاده می شود .
   دستگاه پرس حرارتی جهت تثبیت فایل چاپی دستگاه دی تی اف بر روی تیشرت و پارچه استفاده می شود

   حکمیان
   2 years ago

   سلام . تحویل دستگاه چند روزه س ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  حکمیان

   سلام و درود . دستگاه دی تی اف آماده تحویل موجود می باشد .
   لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمائید

   مبین حبیبی
   2 years ago

   گارانتی و خدمات دستگاه دی تی اف به چه شکل هست ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  مبین حبیبی

   سلام و درود . دستگاه دی تی اف دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد

   قاسم دهنوی
   2 years ago

   مهندس دستگاه در حال کار موجود دارید بیائیم بازدید ؟

   Admin
   2 years ago
   پاسخ به  قاسم دهنوی

   سلام و دورد . بله جهت بازدید از دستگاه با کارشناسان فروش سیمای شهر هماهنگ کنید

   باسلام فروش دستگاه dtfشرایطی هم میباشد اگر هست شرایط رالطف میکنید…ازتهران

   Admin
   2 years ago

   سلام وقت بخیر . بله امکان فروش شرایطی دستگاه DTF فراهم می باشد . لطفا جهت راهنمائی بیشتر با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید .
   031-35131

   26
   0
   چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x