داستان سیمای شهر

مجتمع سیمای شهر در سال 1381 در زمینه چاپ فلکس و بنر با نصب یک دستگاه رولند سولجت 740 – و به عنوان اولین مجتمع چاپ 6 رنگ در استان اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد .

فروشنده این دستگاه پس از خرید این دستگاه را در محل دفتر فعلی سیمای شهر در خیابان استانداری اصفهان نصب نمود عدم توانایی فروشنده و همچنین نداشتن اطلاعات فنی فروش مرکب غیر استاندارد و تقلبی توسط فروشنده باعث شد در مدت کوتاهی موسسه سیمای شهر دچار مشکلات فراوان بشود از اینجا بود که اهمیت سرویس خدمات پس از فروش برای من مشخص شد . پس از مدتی دست و پنجه نرم کرن با دستگاه رولند وتحمل سختی صرف وقت و انرژی و هزینه زیادی تقریبا هر شب این دستگاه دچار مشکلات بود و نداشتن سرویس و خدمات من را تا ورشکستگی پیش برد تا اینکه یک دستگاه زار 128 خریدم .


پس از چند ماه کار کردن با این دستگاه و پس از آن خرید سه دستگاه زار فاز جدیدی از فعالیت من در استان اصفهان آغاز شد.
بدلیل مشابه بودن خدمات چاپ برای ادارات و موسسات و مدارس و مراکز مختلف ایده طرحهای آماده پلاکارد به ذهن من خورد و در سال 1383 با تبلیغاتی حدود 250 هزار پاکت به کل مراکز در سطح کشور باعث شد مجتمع سیمای شهر به بزرگترین مجتمع چاپ بنر مذهبی در کشور تبدیل شد . چاپ روزانه 1500 متر با دستگاه زار و پس از آن سیکو با 3 شیفت اپراتور چاپ سیمای شهر را در موقعیت جدیدی قرار داد . این متراژ چاپ بدون داشتن دستگاههای که همیشه مشغول به کار باشند غیر ممکن بود .
دستگاه رولند و مشکلات فراوان آن و تعمیرات هر روز آن باعث شد من تبدیل به تکنسین خبره دستگاه چاپ شوم ​از این زمان بود که فروش دستگاه بنر به همکاران و مشتریان چاپ که جز بهترین دوستان شخصی ما بودند آغاز گردید و به سرعت خدمات خوب سریع و مطمین باعث افزایش تعداد خریداران دستگاههای چاپ گردید. اطلاعات فنی فوق و تجربه های سالهای قبل باعث شده هم اکنون دستگاههای چاپ لیزر سی ان سی در این مجتمع مونتاژ شده و با بالاترین کیفیت و برترین خدمات پس از فروش ارائه گردد.
من از این مسائل همیشه درس گرفته ام که همواره مشتری و مشکلات او باید مشکلات من هم باشد چرا که بسیاری مواقع یک دستگاه چاپ یا لیزر و سی ان سی همه چیز اوست و امروزه بسیاری با وام بانکی یا فروش وسیله نقلیه یا … اقدام به خرید دستگاه چاپ یا لیزر یا سی ان سی می نمایند و تمام امید و آرزوی آنها در این ماشین و در این خرید خلاصه میشود و من نباید آنها را ناامید کنم .

داستان فوق داستان سیمای شهر و داستان رشد و تعالی آن است و این موفقیت تماما به لطف و همیاری تمام عزیزان و مشتریان در طول 15 سال گذشته بدست آمده است.پاسخ دهید