دستگاه فایبر برش

0 955
Rate this post

دستگاه فایبر برش لیزر فلزات

دستگاه فایبر برش لیزر فلزات از ابزارهای جدید و فوق العاده برای برش دقیق و بی نقص فلزات به حساب می آید

همه ما یادمان هست در سالیان گذشته برای برش فلزات چقدر دردسر داشتیم.مراکز برش لیزری بسیار بدقول بودند و هزینه های گزافی برای برش ورق باید پرداخت میشد. ایران کشوری به شدت در حال توسعه است و اگر تحریم های ظالمانه نبود و قدرت خرید کسب وکارها افت پیدا نمیکرد بی شک یکی از صنعتی ترین کشورهای منطقه بودیم . 

سیمای شهر با تجربه طولانی در زمینه واردات و تولید دستگاههای برش لیزری تمرکز خود را بر روی دستگاههای فایبر برش و مارکینگ قرار داده است .

واردات دستگاه کسب مجوزهای لازم حمل و ترخیض و نصب و راه اندازی فرآیندی است که سیمای شهر برای کاهش دغدغه مشتریان عزیز انجام میدهد.

 

دستگاه فایبر لیزر

مشخصات دستگاه لیزر فایبر

یکی از مهمترین سوالات برای خریداران دستگاه لیزر فایبر وجود دارد این هست که مشخصات فنی دستگاه چه باید باشد و نکته ایی که باید خدمت شما عرض کنیم این هست که قطعات متفاوتی در دستگاه استفاده شده است . این قطعات برندهای متعددی دارند و هر برند مشخصات فنی خودش را دارد .

اجازه دهید بصورت ریز قطعات مختلف را بررسی کنیم 

موتورهای دستگاه فایبر لیزر 

برندهای معتبری سروو موتورهای مورد نیاز دستگاه فایبر لیزر را تولید میکنند برند هایی مثل فوجی ژاپن یاسکاوا دلتا 
الزاما نمیتوان گفت کدام برند موتوز کیفیت بهتری دارد ولی طبق تجربه هر چهاربرند فوق کیفیت مطلوبی دارند و فقط در زمینه قیمت تفاوت هایی حدودا هزار دلاری خواهند داشت . برند YasKawa قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندها دارد و کیفیت و دوام و دقت خوبی هم میتوانید از این موتور انتظار داشته باشید 

سورس دستگاه فایبر 

در حال حاضر سورسهای زیادی در بازار وجود دارند این سورسها مثل RayCus و Max و Reci و JPT
به دلیل اینکه تکنولوژی این ها بسیار نزدیک به هم شده اند کیفیت بسیار متفاوتی نخواهند داشت . فقط چون در بازار ایران فعال هستیم قضیه خدمات پس از فروش بسیار اهمیت پیدا میکند . اگر سورس دستگاه شما آسیب ببیند بی شک مشکل بسیار بزرگی در انتظار شما خواهد بود . پس گارانتی و تامین قطعه اهمیتی فوق العاده ای دارد . بعضی از نمایندگان فروش به دلیل روابط بهتر ممکن است سورس متفاوتی را پیشنهاد کنند که الزاما بد نیست ولی طبق تجربه سیمای شهر سورس مکس و سورس ری کاس گارانتی خوبی به ما ارایه کرده اند .

قطعات سیستم حرکتی دستگاه فایبر 

سیستم حرکتی دستگاه شامل ریل ها واگن ها سیستم های دنده شانه ایی و ریدیوسر ها هستند . دقت کار دستگاه به شدت بستگی به این قطعات دارد .

اکثرا ریلهای دستگاههای HIWIN بوده که کیفیتی خوبی ارایه میدهد و سایز قطعات و برند های تایوانی و ژاپنی و فرانسوی نیز در آنها استفاده شده است .

کار گریبکس و ریدیوسر تنظیم سرعت موتور با سیستم دنده شانه ایی است پیشنهاد ما استفاده از ریدیوسر های ژاپنی و فرانسوی است ولی به دلیل قیمت بالا اگر از قطعه تایوانی با برند lepin , YYC استفاده کنید کیفیت خوبی خواهند داشت و تفاوت زیادی با قطعات فرانسوی ندارند .

بهترین دستگاه لیزر فایبر

قیمت دستگاه برش لیزر فایبر به چه عواملی بستگی دارد

بگزارید مثالی برای شما عرض کنیم . قیمت رابطه بسیار ساده ایی با کیفیت دارد . در واقع در تولید یک دستگاه فایبر عوامل زیادی دخیل هستند .

قطعات یدکی برند هزینه های تولید دستگاه ابعاد و بزرگی تولید کننده نوع حمل و نقل هزینه های گمرکی سود وارد کننده و در نهایت میزان کیفیت خدمات پس از فروش  همه اینها در قیمت دستگاه دخیل هستند . اگر فروشنده دستگاه قطعاتی را بعنوان بک آپ نگهداری نکند قطعا هزینه فروش پایین تری خواهد داشت .

برای مثال قیمت یک ست موتور و درایور با احتساب دلار ۲۴ تومانی حدودا هشتاد تا صد میلیون تومان خواهد بود . قیمت سورس حدودا ۶-۷ هزار دلار هست و سایر قطعات ریز و درشت که موقع خرابی دستگاه به شدت مورد نیاز خواهند بود. 

پس خواهید دید اگر قیمت برای شما اهمیت فراوانی دارد شرکتی را انتخاب خواهید کرد که انبار ضعیفی دارد و در موقع خرابی دستگاه شما مشکل بزرگی پیدا خواهید کرد . این عامل اهمیت فراوانی دارد چراکه شما به عنوان یک مجتمع مهم در ارایه خدمات برش لیزر نمیتوانید خرابی دستگاه را تحمل کنید و این خرابی اگر به ماه برسد مرکز شما شاید با خطر ورشکستگی مواجه شود 

 

لیست قیمت دستگاهها را در ایمیل خود دریافت کنید

 

  لیست قیمتها را دریافت نمایید

  لطفا در تلگرام یا واتس آپ به این شماره پیام دهید 09353334631(فقط پیام)

   

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  با ما در ارتباط باشید !