جوهر بنر و افزایش طول عمر هد دستگاه بنر

0 16,817
2.8 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله

جوهر بنر

مهمترین نکته در نگهداری از دستگاه چاپ بنر جوهر دستگاه چاپ بنر است.
اهمیت جوهر به حدی است که عمر دستگاه و مهمترین هزینه شما یعنی استهلاک هد را تحت تاثیر قرار میدهد.

حتی بهترین نوع از دستگاه چاپ بنر نیز در صورتی که رسیدگی های لازم برای نگهداری از آن صورت نپذیرد.

مرور زمان باعث دچار مشکلات زیادی خواهد شد. مشکلاتی که حتی باعث قطع شدن روند چاپ خواهد شد.و هزینه های هنگفت تعویض هد را به دنبال دارد.

یکی از نکات بسیار مهم که باید به صورت جدی مورد توجه چاپخانه داران قرار گیرد، خرید جوهر است.

خریداری جوهر و دقت در حین خرید جوهر دستگاه چاپ بنر حیاتی است .چرا که رابطه مستقیمی با نحوه عملکرد و میزان عمر دستگاه چاپ بنر و نوع مرکب مصرفی وجود خواهد داشت. همچنین بسیاری مواقع مشتری فقط به قیمت جوهر دقت میکند غافل از اینکه قیمت پایین تر با توجه به کیفیت پایین تر خواهد بود در واقع همیشه جوهر های بسیار ارزان مشکلات عدیده ایی ایجاد خواهند کرد.

علاوه بر این ، جوهر بی کیفیت به دستگاه چاپ بنر آسیب وارد می کند .و باعث بروز مشکلات و خسارات و هزینه های زیاد برای دستگاه چاپ خواهد آمد.

راهنمای جامع خرید جوهر

 دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر

  اهمیت جوهر دستگاه چاپ بنر

  مهمترین عامل در کارکرد راحت و بدون ایراد دستگاه بنر جوهر مصرفی آن میباشد. بهترین راهکار برای داشتن چاپ عالی و بدون مشکل استفاده از جوهر های با کیفیت و بدون ایراد و دارای عمر مفیربالا خواهد بوددر واقع توصیه همیشگی سیمای شهر این است که با خرید جوهر ارزان تر ، دستگاه خود را دچار مشکل نکنید.

  این نوع جوهر ها باعث خرابی و گرفتگی هد شده و کل سیستم دستگاه بنر را به هم می ریزد.

  راه حل، خرید از شرکت های معتبر و برندهای معروف ارائه دهنده جوهر در ایران است. با این کار از شرکتی خرید کرده اید که پاسخگوی مشکلات به وجود آمده خواهد بود و دارای سرویس و خدمات برای محصولات خود باشد.مجتمع سیمای شهر با داشتن سابقه 15 ساله و یکی از قدیمی ترین مراکز عرضه و فروش جوهر مخصوص دستگاه چاپ بنر در ایران میباشد.

  انواع جوهر دستگاه بنر شامل موارد زیر است

  • جوهر هد کونیکا
  • جوهر هد سیکو ژاپن
  • جوهر اکوسالونت برای هد های اپسون DX4 , DX5 , DX7 , DX8
  • جوهر مخصوص هد اسپکترا پولاریس
  • جوهر برای هدهای یووی اپسون و ریکو ژاپن
  • جوهر مخصوص هدهای زار انگلستان

   

   

  خرید جوهر بنر

  برای خرید میتوانید به صورت تلفنی با کارشناسان سیمای شهر تماس گرفته و میزان جوهر درخواستی خود را اعلام دارید.ابتدا کارشناسان به توجه به منطقه شما نوع دستگاه شما بهترین پیشنهاد جوهر را با شما داده و سپس با نظر شما مناسب ترین جوهر برای شما عرضه میشود.

  همچنین برای بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان سیمای شهر می توانید فرم ثبت سفارش استفاده کنید.

  جوهر بنر

  دستورالعمل تعویض جوهر

   

  تعویض جوهر

   

  دستورالعمل تعویض جوهر

   

  1-برای تخلیه مسیر جوهر از برندی به برند دیگر بهترین حالت آزاد کردن شیلنگ ها از داخل گالن جوهر و سپس آزاد کردن شیلنگ سر هدی است که از ساب تانک تغذیه می شود.

  نکته: به هیچ عنوان جوهر از سر هد تخلیه نشود.

   

  2-پس از تخلیه مسیر از جوهر قبلی هر یک از شلنگ های رنگ    CMYK را داخل سالونت گذاشته و مسیر شلنگ ها را با سالونت شستشو دهید سپس از قسمت خروجی ساب تانک به داخل ظرف پرتی بریزید .

   

  3-تخلیه کامل مسیر سالونت به کمک پمپ باد یا سرنگ حتما صورت بگیرد.

   

  4-ساب تانک ها شسته شده و به صورت کامل از حلال تخلیه شود. در صورت لزوم تعویض شود.

   

  5-شستشوی خود هد که باید سالونت مربوط به هد به آرامی به داخل هد تزریق گردد و در مرحله دوم هنگام تزریق با فشار ساکشن گردد.

  (لازم به ذکر است که از سرنگ لاستیکی استفاده نشود در غیر این صورت پس از سه مرتبه استفاده تعویض شود چرا که احتمال خوردگی لاستیک و ورود آن به هد وجود دارد)

   

   

   

   دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر

   جوهر اکوسالونت سان کالر

   جوهر سان کالر از لحاظ پوشش دادن رنگ‌های مختلف بسیار ایده آل هستند و قیمت آنها نسبت به سایر محصولات و عملکرد آنها مناسب است. این جوهرها طیف‌های رنگی مختلف را پوشش می‌دهند، غلظت مناسبی دارند و در مدل‌های مختلفی از دستگاه‌های چاپ بنر قابل کاربرد هستند. این جوهرها در هد دستگاه‌های اپسون به کار گرفته می‌شود و شفافیت بالا، کیفیت بالا در نشان دادن طیف‌های رنگی مختلف و همچنین جلوگیری از گرفتگی هد دستگاه از مهمترین ویژگی این جوهرهاست.انواع هد اپسون از جمله dx4,dx5,dx7,dx8,xp600 میتوانند از این جوهر ها استفاده نمایند .

   سولات مهم و پاسخ آنها در زمینه جوهر دستگاه چاپ بنر

   من دستگاه کونیکا آی دارم آیا این جوهر برای دستگاه من مناسب است ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   برای دستگاههای چاپ کونیکا آی که هد 30 پیکولیتر دارند جوهر سان کالر مناسب ترین جوهر در ایران هم اکنون بر روی صدها دستگاه حرفه ایی در حال کار میباشد.سرعت بسیار بالای هد کونیکا آی نیاز به جوهر فوق العاده با کیفیتی دارد که سیمای شهر بعنوان اولین وارد کننده این هد ها در ایران این جوهر ویژه و استثنایی را عرضه مینماید.

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   من در کرمان هستم آیا نماینده فروش اینجا دارید ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   سیمای شهر هم اکنون بزرگترین تامین کننده جوهر در ایران است. ما در 7 نقطه ایران انبار پخش داریم در مشهد مقدس اصفهان تهران تبریز کرمان و کرمانشاه
   میتوانید از نزدیک ترین مرکز بخش ما جوهر خود را تهیه کنید 

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   برای دستگاه اکوسالونت چه جوهری دارید ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   برای انواع هد اپسون از جمله هد dx5 , dx7 , dx4 , dx8 , xp600 ما جوهر مخصوص و با کیفیتی داریم که سالهاست عرضه بی وقفه داشته و کیفیت آن تضمین شده است .

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   اگر با جوهر شما به مشکل بخورم تکلیف چیست ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   ابتدا باید به شما این اطمینان را بدهیم که تحت هیچ شرایطی این اتفاق نمیافتد.اگر هم چنین مشکلی پیدا کنید تکنسین های سیمای شهر در همه موارد آماده کمک به شما هستند و میتوانید از سرویس رایگان سیمای شهر استفاده نمایید و جوهر شما بصورت کامل تعویض و پس گرفته خواهد شد لذا هیچ نگرانی بابت کیفیت جوهر های عرضه شده ما نداشته باشید.

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   آیا این جوهر داخل هد راحت کار میکند ؟ گرفتگی ندارد ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   جوهر های سیمای شهر به دلیل اینکه از بهترین متریال رزین و پیگمنت تهیه شده است مشکلات سایر جوهر های بازار را نداشته و به راحتی با انواع هد سازگار میباشد. کیفیت این جوهر ها تضمین شده است و اگر تحت هر شرایطی رضایت از جوهر نداشته باشید تعویض خواهد شد.

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   بوی جوهر سان کالر چطور است ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   جوهر های سان کالر به دلیل استفاده کمتر از مواد شیمیایی دارای بوی به مراتب کمتری نسبت به سایر جوهر های بازار میباشد.با استفاده از این جوهر بوی چاپخانه شما حداقل 50 درصد کمتر خواهد شد . 

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   شما جوهر 30 پیکولیتر هم دارید ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   انواع جوهر های مختلف برای هد های 30 پیکولیتر مثل کونیکا آی هد های 35 پیکولیتر مثل هد سیکو کونیکا و هدهای اسپکترا پولاریس و جوهر 42 پیکولیتر برای هد های کونیکا 512 و هد کونیکا 1024 و جوهر برای هد های 40 و 80 پیکولیتر زار موجود است 

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   نحوه ارسال به شهرستان ها چگونه است ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   بعد از خرید و تکمیل فرآیند مالی جوهر شما به وسیله انواع روشهای مختلف مثل اتوبوس باربری یا سایر روشهای مد نظر شما به شهر مورد نظرتان ارسال میشود. ارسال باربری کمی زمان بیشتری لازم دارد شاید یک یا دو روز ولی هزینه بسیار کمتری دارد. ارسال با اتوبوس بسیار سریعتر هست ولی هزینه کمی بالاتری دارد. که اگر خرید شما بالا باشد این هزینه ها نیز توسط سیمای شهر پرداخت خواهد شد.

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   نحوه تعویض جوهر فعلی من با جوهر های شما چگونه است ؟

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   وقتی جوهر سیمای شهر دست شما رسید توصیه میشود جوهر مارک قبلی سایرین که خریداری کرده اید را از دستگاه بصورت کامل تخلیه کنید. چون مشکلات به مراتب کمتری خواهید داشت . پس از اینکه گالن های جوهر را بصورت کامل تخلیه کردید میتوانید جوهر جدید سیمای شهر را روی دستگاه خود گذاشته و استفاده نمایید. اگر هر گونه سوالی نیز داشتید میتوانید بصورت رایگان از کمک تکنسینهای سیمای شهر استفاده نمایید. 

   2.8
   5
   رای ها
   امتیازدهی به مقاله

   معرفی مجتمع سیمای شهر با 18 سال سابقه فعالیت

    دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر

    جوهر دستگاه بنر با برند سان کالر برترین و با کیفیت ترین جوهر مجتمع سیمای شهر جوهر مخصوص سان کالر با ترکیبات گیاهی است. این جوهر ویژه و استثنایی با تکنولوژی جدید که بر گرفته از مواد گیاهی و ترکیبات شیمیایی کمتر میباشد مناسب ترین جوهر برای دستگاههای چاپ فلکس و بنر لقب گرفته است.

    جوهر دستگاه بنر سان کالر برای چه مدل هدهایی مناسب است

    • جوهر هد کونیکا ژاپن
    • جوهر هد کونیکا آی
    • جوهر هد سیکو ژاپن
    • جوهر دستگاه بنر برای انواع هد زار انگلستان
    • جوهر سان کالر مخصوص انواع دستگاه چاپ بنر و فلکس

    رنگ بنر سان کالر چه ویژگی دارد

    • بوی بسیار کم و در اصطلاح بدون بو
    • کیفیت و شفافیت بسیار بالا
    • بدون هد گرفتگی و افزایش عمر هد
    • مصرف بسیار پایین جوهر بدلیل پوشش بالا

    راهنمای جامع خرید جوهر

    موضوع جوهردستگاه بنر یک مقوله ی خیلی مهم برای چاپ خونه دارها هست چرا که جوهر مستقیما به هزینه های استهلاک و هزینه های هد درارتباط است همونطور که میدانید قیمت های هد قیمت های خیلی بالایی هست در این مقاله قصد داریم به نکات خرید مرکب دستگاه بنر بپردازیم و اینکه چه عواملی در انتخاب یک جوهر تاثیر گذار هستند

    نکات مهم در انتخاب جوهردستگاه بنر

    1.  پیکولیتر جوهر

    قطر قطرات جوهر یک اندازه مشخص در مقیاس نانو دارد که به آن پیکولیترگفته میشود و جوهر برای هدهای مختلف پیکولیترهای متفاوتی دارد

    برای مثال هدهای سیکو دو نمونه ۳۵ و ۵۰ پیکولیتر دارند و هد های کونیکا مدلهای ۳۰ و ۳۵ و ۴۲ پیکولیتر دارند هرچقدر که پیکولیتر هد بالا تر باشدکیفیت پایین تری دارد و جوهر ساده تر شما اگر هد کونیکای آی با ۳۰ پیکولیتر استفاده میکنید جوهر باید بسیار با کیفیت باشد چراکه هرچقدر قطر این پیکولیترها پایین تر باشد جداره های آن هد در واقع ظریف تر هستند و نیاز به جوهر با کیفیت تری دارند.

     

    ۲٫ ترکیبات شیمیایی جوهر

    جوهرهایی که در بازار هستند ترکیبات شیمیایی بسیار متفاوتی دارند در واقع بهترین جوهر جوهری هست که مید سالونت باشد یعنی داخل آن از ترکیبات بنزن تولوئن زایلن استفاده نشده باشد این ترکیبات به دلیل خورندگی که دارند باعث میشود که روی سطح جوهرفعل و انفعالات خیلی زیادتری اتفاق بیافتد و در نتیجه آن قطرات متساعد بشوند و بوی خیلی زیادی داشته باشند

    جوهرهایی که بوی خیلی زیادی دارند ترکیبات آلی مثل ترکیباتی که در بالا ذکر شد دارند همچنین این جوهرا خیلی سریع خشک میشوند. وقتی شما چاپ رو انجام میدهید به سرعت چاپ خشک میشود . این خشک شدن سریع میتواند که به شدت به هد شما اسیبب بزند. چرا که خورندگی دیواره و جدارهای نازل ها به شدت بالا میبرد و میتواند عمر هد شمارو کاهش دهد.

    ویدئو کارکرد دستگاه بنر کونیکا آی با جوهر سان کالر سیمای شهر

     دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر

     ۴٫ کیفیت

     کیفیت یک کلمه ی عمومی هست در واقع نمیشود خیلی معیار خاصی برایش در نظر گرفت و یا فروشنده ی نیست که قبول دار باشد که جنس بی کیفیت بفروشد.

     پس کیفیت در زمینه ی جوهر شامل چندتا آیتم هست مثل نداشتن نازل گرفتگی طول عمر جوهر یا طول عمر کار چاپی حفاظت از هدهای دستگاه و .. یا نوع نگهداری جوهر در شرکت فروشنده وتمام این مسایل مستقیما روی کیفیت تاثیر میگذارد.

     برای مثال شرکت هایی هستند که انبارهای عمومی یا رو باز دارند جوهر در زمستان در معرض سرمای شدید هست و در تابستان گرمای خیلی زیادی تحمل میکند همین قضیه باعث میشود که از کیفیت جوهر کاسته شود و دراستفاده ی جوهر مشکلات خیلی زیادی بوجود می آید . گرفتگی هم یک آیتم خیلی مهم هست که موقع خرید جوهر باید اهمیت زیادی بهش داده شود . در واقع جوهر وقتی ساخته میشود جوری نیست که باعث گرفتگی نازل شود. این گرفتگی عوامل خیلی متعددی دارد مثل فرکانس هد دمای محیط رطوبت همه ی این موارد در نازل گرفتگی اهمیت خیلی زیادی دارد و صد البته خود کیفیت جوهر و رزین و پیگمنتی که داخل جوهر استفاده شده هم میتواند در نازل گرفتگی خیلی راهگشا باشه در واقع اگر رزین یک جوهر رزینی باشد که چسبندگی خیلی زیادی داشته باشد اون قطرات جوهر به یکدیگر (دراپ ها) چسبندگی پیدا میکند و باعث میشود که در جداره های نازل هد گیرکند و باعث هد گرفتگی شود. پس مقوله ی کیفیت مقوله ای هست که به چندعامل که ذکر شده بستگی مستقیم دارد.

     ۵٫ قیمت جوهر دستگاه بنر

     چاپخانه دارهایی که تجربیات خیلی کمی دارند مبنای انتخاب جوهررا مبنای قیمت میگذارند . این افراد نمیدانند که استفاده از جوهر خیلی ارزان قطعا مشکلات بعدی خواهد داشت

     اجازه بدید یک مثال بزنم وقتی شما جوهری میخرید با لیتری ۱۰ هزار تومن ارزان تر در واقع تقریبا ۵ درصد تفاوت قیمت روی کل خواهید داشت بین یک جوهر با کیفیت و یک جوهر حد وسط بازار ۵ درصد شاید برای خیلی از افراد که میخواهند هزینه های چاپخانه ی خود را پایین بیارورند عدد قابل توجهی باشد ولی وقتی شما کلیت به چاپخانه خود نگاه میکنید متوجه ضرربیشتر میشوید . برای مثل مصرف ۶ ماه یا یک سال را که در نظر بگیرید چاپخانه های معمول بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ لیتر مصرف سالانه دارند. این ۵۰۰لیتر با این تفاوت قیمت عددی کمتر از ۵ میلیون تومن در سال برای چاپخانه صرفه جویی به بار میارود ولی باید در نظر داشته باشید ۴ عدد هد یا بعضا ۸ عدد هد به قیمت ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان شما در معرض اسیب قرار میگیرد.

     در واقع پنج میلیون صرفه جویی و ۱۲۰ میلیون استهلاک بیشتر آیا شما حاضر هستید با خرید جوهر ارزان و بی نام و نشان و بی کیفیت هدهای دستگاه خود را در معرض آسیب و هزینه های بعدی و خرید قطعات قرار دهید ؟

     پس چاپ خونه های قدیمی تر و با تجربه و کسانی که خیلی به هزینه های بلند مدت خود اهمیت میدهند هیچ موقع جوهر ارزان قیمت را انتخاب نمیکنند.

     شناخت انواع جوهر دستگاه چاپ بنر

     به عنوان اولین گام و قبل از اینکه بخواهید برای خرید جوهر بنر اقدام کنید، باید با انواع مختلف آنها آشنایی داشته باشید .

     در واقع مهمترین آیتم انتخاب جوهر مناسب برای هدهای گران قیمت دستگاه شما است

     وقتی برای هدهای دستگاه خود دنبال جوهر مناسب هستید باید به عوامل مختلفی مثل پیکولیتر جوهر ویسکوزیته مرکب چاپ و دوام آن دقت داشته باشید

      جوهر اکوسالونت، جوهر سالونت، جوهر دستگاه سابلیمیشن و جوهر یووی تنها برخی از جوهرهای موجود در بازار هستند و این وظیفه شماست که برای انتخاب آنها، نه تنها قابلیت‌ها و مزایای آن‌ها را بدانید، بلکه از نقاط ضعف آنها نیز اطلاع داشته باشید و مطمئن شوید که جوهر مورد نظر بهترین بازدهی را در هدهای دستگاه شما داشته باشد و کار خروجی از چاپخانه شما نظر مساعد مشتریان را جلب کند

     با توجه به نوع هد دستگاه خود، نوع جوهر را انتخاب کنید

     اگر دستگاه سیکو یا کونیکا دارید جوهر ۳۵ پیکولیتر باید استفاده کنید اگر دستگاه کونیکا آی داشته باشید حتما باید جوهر زیر ۳۰ پیکولیتر استفاده کنید

     شما یک فهرست از جوهرهای مختلف بازار دارید که با توجه به عوامل مختلف باید بهترین انتخاب را برای دستگاه‌های چاپ بنر خود داشته باشید.

     در واقع دستگاه و  جوهر مناسب برای آن دغدغه بسیاری از همکاران است چونکه هدهای دستگاه های چاپ به شدت افزایش قیمت داشته است و جوهر نامناسب میتواند هزینه های چند ده میلیونی روی دست صاحبان دستگاه بگذارد.

     بهترین جوهر چه مشخصاتی باید داشته باشد ؟

     مرکب دستگاه بنر مشخصات فراوانی دارد . نوع متریالهای استفاده شده داخل آن پیگمنت ها  رزین و .. در کیفیت جوهر نقش مهمی ایفا میکند

     معمولا جوهر مناسب از نظر چاپخانه داران باید شرایط زیر را دارا باشد

     • دوستدار هد باشد و به هد آسیبی نزند
     • به راحتی داخل مسیر هدها کار کند و گرفتگی نداشته باشد
     • خروجی چاپ با کمترین Pass انجام شود
     • رنگهای جذاب و شاداب و تند و تیز داشته باشد
     • در دسترس باشد و به راحتی بتوان از فروشنده های محلی تهیه کرد
     • قیمت مناسبی داشته باشد
     • شرکت فروشنده خدمات پس از فروش و سیستم رسیدگی به شکایات داشته باشد
     • سابقه مثبت فروشنده و رضایت مصرف کنندگان برای آن جوهر وجود داشته باشد

     حتی الامکان از جوهر توصیه شده توسط سازنده دستگاه استفاده کنید

     زمانی که یک دستگاه چاپ بنر برای کارگاه خود می‌خرید، دو منبع برای رفتار با آن دستگاه و انتخاب تجهیزات و مواد اولیه متناسب با آن، در اختیار دارید. اولین منبع، کاتالوگ دستگاه است که توسط شرکت سازنده به صورت تخصصی برای همین دستگاه نوشته شده است و در آن به اطلاعات زیادی در مورد آن دستگاه اشاره شده است. در این کاتالوگ توصیه شده است که از چه جوهری استفاده کنید.

     منبع دوم، شرکت‌های سازنده و شرکت‌های فروشنده هستند که با توجه به تجربه خود، توصیه‌هایی به خریداران می‌کنند. این توصیه ممکن است شامل انتخاب جوهر دستگاه چاپ بنر نیز باشد. اگر آنها توصیه کنند که شما از محصولات یک برند خاص استفاده کنید، می‌دانند که دستگاه آنها با این جوهر بالاترین بازدهی را دارد و این به سود شماست. پس حتماً توصیه آنها را در انتخاب جوهر به کار گیرید.

     برندهای تولید کننده جوهر در بازار را بشناسید

     اینکه انواع مختلف جوهر دستگاه چاپ بنر را بشناسید با برندها و شرکت‌های تولید کننده آنها متفاوت است. باید این واقعیت را قبول کنیم که تنها یک شرکت خاص در زمینه تولید جوهر سالونت یا جوهر اکوسالونت وجود ندارد و ممکن است تعداد آنها حتی از شرکت‌های سازنده دستگاه نیز بیشتر باشد. پس این هنر شماست که لیستی از این برندها تهیه کنید و مشخص کنید که هر کدام از آنها در زمینه تولید چه جوهری تبحر دارند.

     در کنار آنها، شرکت‌های تولید کننده دستگاههای چاپ بنر نیز ممکن است اقدام به تولید جوهر کنند. پس ابتدا سعی کنید که از جوهرهای مربوط به شرکت سازنده همان دستگاه استفاده کنید و در صورت نبود چنین امکانی، برندهای را انتخاب کنید که در سطح بازار از محبوبیت و مقبولیت بالایی برخوردار هستند.

     دستورالعمل استفاده از جوهرها را مطالعه کنید

     نکته انتهایی که در مورد جوهر دستگاه چاپ بنر باید به خاطر داشته باشید، مطالعه دستورالعمل‌ها و توصیه‌های مرتبط با جوهرهای مختلف است. این که شما یک جوهر مناسب و متناسب با دستگاه خود انتخاب کنید، با نحوه استفاده دقیق از آنها متفاوت است. همچنین، شرکت‌های تولید کننده این جوهرها همراه با محصولات خود، دستورالعمل‌ها و کاتالوگ‌های عرضه می‌کنند که در آنها، اطلاعات اضافی و لازم برای استفاده از جوهر آورده شده است.

     پس اگر در مورد نوع جوهر و برند مربوط به آن به جمع‌بندی رسیدید، لازم است که دستورالعمل‌ها و کاتالوگ‌های همراه با آنها را مطالعه کنید و به نتیجه دقیقی در انتخاب خود برسید. هرچه در این مورد به جزئیات بیشتری توجه کنید، انتخاب نهایی شما از کیفیت و شرایط بهتری برخوردار خواهد بود.

     2.8 5 رای ها
     امتیازدهی به مقاله
     2.8 5 رای ها
     امتیازدهی به مقاله
     Subscribe
     Notify of
     0 نظرات
     بازخورد (Feedback) های اینلاین
     مشاهده همه دیدگاه ها
     0
     چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x