آیا وقت سرمایه گزاری دستگاه فلت بد است

آیا وقت سرمایه گذاری دستگاه فلت بد فرا رسیده است؟
شاید شما هم مثل بسیاری از دوستان دیگر به جذابیت دستگاه فلت بد پی نبرده اید.بسیاری از مراکز تبلیغاتی بدون داشتن ایده فقط به دستگاه فلت بد فکر کرده اند ولی هنوز تصمیم جدی برای ورود به این کار نگرفته اند.
اگر شما هم دارای این مشکل هستید پیشنهاد میکنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دستگاه چاپ فلت بد

دستگاه چاپ فلت بد را در مقالات قبلی شرح دادیم و دلایل استفاده از آن و کاربردهای آن را در قسمت‌های مختلف صنعت مورد بررسی قرار دادیم. اما برای خرید دستگاه چپ فلت بد باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ نصب دستگاه فلت بد به چه عواملی بستگی دارد؟ آیا این دستگاه می‌تواند بخش مهمی از کسب و کار ما را بر عهده داشته باشد؟ پاسخ به این سؤالات می‌تواند بسیاری از ابهامات موجود در مورد دستگاه چاپ فلت بد را برطرف کند و زمینه را برای خرید یک دستگاه مناسب و متناسب با کسب و کار شما فراهم کند.
اما دستگاه چاپ فلت بد مشخصات ویژه‌ای دارد که این مشخصات متغیر هستند و باعث می‌شوند مدل دستگاه نیز تغییر کند. به‌عنوان‌مثال، اندازه دستگاه، سرعت عمل آن، انواع جوهرهای استفاده شده، و سرعت نازل می‌توانند عملکرد و بازدهی دستگاه را تحت تأثیر قرار دهند. به همین دلیل توجه به این فاکتورها می‌تواند شما را در داشتن یک خرید خوب کمک کند. در ادامه 3 مورد از شرایط مختلف خرید دستگاه چاپ فلت بد را مورد بررسی قرار می‌دهیم و متناسب با آن دستگاه را توصیف خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید!
 

چه زمانی دستگاه چاپ فلت بد بخریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است باعث شوند شما به خرید یک دستگاه چاپ تمایل نشان دهید. شاید تجهیزات فعلی شما منسوخ شده باشند، یا ممکن است به دنبال بالا بردن ظرفیت تولید خود و درنهایت بالا بردن درآمد کسب و کار خود باشید؛ اما چیزی که از همه مهمتر است این است که چه دستگاهی و بر اساس چه معیاری بخرید. دستگاه چاپ فلت بد مزایای متعددی دارد که شامل چاپ با کیفیت، چاپ بر روی مواد مختلف، و امکان کنترل دستگاه  با روشهای جدید می‌شوند. این قابلیت‌ها می‌توانند نیروی محرکه خوبی برای خرید دستگاه فلت بد باشد.
خرید دستگاه فلت بد به عوامل زیادی بستگی دارد و ممکن است به یک نیاز حیاتی برای کسب و کار شما تبدیل شده باشد. به‌هرحال، به هنگام خرید یک دستگاه شما ممکن است که سه حالت خاص را تجربه کنید، قبلاً دستگاه داشته‌اید و می‌خواهید آن را تعویض کنید؛ یا قبلاً دستگاه چاپ فلت بد داشته‌اید و در حال حاضر قصد خرید یک دستگاه بهتر دارید؛ و یا برای اولین بار قصد خرید این دستگاه را دارید. در هر کدام از این شرایط، انتخاب شما متفاوت خواهد بود و با توجه به سطح دانش شما از دستگاه فلت بد و مهارت کار با آن، باید یک دستگاه مناسب انتخاب کنید.
دستگاه فلت بد
دستگاه فلت بد

 

 

 

 

 

اگر قصد تعویض دستگاه فعلی خود را دارید

درصورتی‌که دستگاه چاپ فلت بد فعلی شما قدیمی و منسوخ شده است و قصد دارید آن را با یک دستگاه جدی جایگزین کنید چند راه دارید. قدم اول انتخاب برند دستگاه است؛ اگر از برند قبلی خود رضایت دارید بهتر است یک دستگاه جدید از همان برند تهیه کنید، اما اگر از دستگاه قبلی راضی نیستید بهتر است به سراغ یک برند جدید بروید و در مورد برند جدید تحقیق کنید. اگر در حین تحقیق متوجه شدید که برند دستگاه قبلی شما فعالیت ندارد، باید به دنبال معرفی شده از طرف آن شرکت بروید و در غیر این صورت به کمک اینترنت و افراد ماهر یک برند جدید در حوزه دستگاه چاپ فلت بد پیدا کنید.
مورد دوم به قابلیت‌های دستگاه برمی‌گردد؛ اگر مشخصاتی از قبیل اندازه، سرعت عمل و قدرت دستگاه چاپ فلت بد قبلی برای شما راضی کننده بوده است، بهتر است دستگاه جدید را نیز با همین قابلیت‌ها بخرید، اما اگر قصد توسعه کار و بزرگ کردن کارگاه خود را دارید می‌توانید از دستگاه‌های قوی‌تر و بزرگ‌تر و البته گران‌تر استفاده کنید.

 

اگر قصد اضافه کردن یک دستگاه جدید را دارید

بسیاری از شرکت‌ها برای تکمیل خط تولید خود به خرید دستگاه فلت بد جدید روی می‌آورند و ظرفیت تولید خود را بالا می‌برند. اگر شما هم چنین قصدی را دارید، علاوه بر مدل دستگاه فعلی می‌توانید از مدل‌های جدید و با کارایی بیشتر استفاده کنید. ممکن است این دستگاه جدید از برند قبلی شما باشد یا حتی از برند فعلی خود استفاده کنید. اگر به خوبی از برند فعلی خود جواب گرفته‌اید، به دلیل گران بودن این دستگاه‌ها، بهتر است ریسک نکنید و از همان برند قبلی خرید کنید.
اما، شاید شما به یک دستگاه فلت بد با قابلیت خاص نیاز داشته باشید و برند قبلی شما در این حوزه فعالیت نداشته باشد، در این حالت باید یک جایگزین مناسب برای نیازهای خاص خود پیدا کنید. نکته دیگر به نرم‌افزار دستگاه چاپ فلت بد برمی‌گردد. برای استفاده از این دستگاه‌ها بهتر است از نرم‌افزاری استفاده کنید که دستگاه‌های مختلف با آن سازگاری داشته باشند و بتوانند کارایی مناسب به شما برسانند. به عبارت دیگر، یک نرم‌افزار نامناسب می‌تواند در حین انجام کار مشکلات متعددی برای شما ایجاد کند.
مهم‌ترین چیزی که باید مد نظر داشته باشید، درک قابلیت‌های دستگاه چاپ فعلی و مطابقت آنها با نیازهای شماست. اگر به یک دستگاه جدید نیاز دارید، خرید دستگاه را با توجه به نیازهای جدید خود انجام دهید و از تحمیل هزینه اضافی به خودتان اجتناب کنید.

اگر قصد خرید اولین دستگاه چاپ فلت بد خود را دارید

درصورتی‌که هدف نهایی شما این است که کارهایی خود را برون‌سپاری نکنید و از این به بعد وارد حوزه تولید شوید، دستگاه چاپ فلت بد گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید کارهای خود را به کمک آن انجام دهید و به فرایند تولید و کسب درآمد خود بپردازید. پیدا کردن یک مدل مناسب، از یک برند خوب و معتبر، با قابلیت‌هایی کامل و ایده آل کاری سخت و وقت‌گیر است و باید خود را برای انجام یک مأموریت غیرممکن آماده کنید.
اولین گام در خرید دستگاه چاپ فلت بد جدید، پیدا کردن یک مشاور و شریک خوب است که بتواند شما را با دستگاه‌های مختلف و قابلیت‌های آنها آشنا کند. این مشاور انواع دستگاه‌ها و برندها را می‌شناسد و می‌داند با توجه به نیاز شما کدام دستگاه انتخاب بهتری است. برای این مورد می‌توانید از اینترنت، اساتید آموزشی و یا افراد باسابقه در این زمینه کمک بگیرید.
در مرحله بعد به انتخاب مدل دستگاه و کارایی آن خواهید رسید. دستگاه‌ فلت بد انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها قابلیت‌های متنوعی دارد که انتخاب این قابلیت‌ها باید با توجه به نیاز شما صورت گیرد. اگر انتخاب مناسبی نداشته باشید، مطمئناً بخش زیادی از هزینه و سرمایه خود را از دست خواهید داد و امکان استفاده از ظرفیت کامل دستگاه را ندارید.
قیمت دستگاه چاپ فلت بد فاکتور مهم دیگری است که حتی ممکن است شما را از خرید یک دستگاه پشیمان کند! اگر سرمایه کافی برای خرید یک دستگاه خیلی قوی با قابلیت بالا ندارید، بهتر است از دستگاه‌های سبک‌تر شروع کنید و در مراحل بعدی به سراغ دستگاه‌های قوی‌تر بروید.
ما در سیمای شهر انواع دستگاه چاپ فلت بد را به شما معرفی می‌کنیم و قابلیت‌های دستگاه و سایر مشخصات آنها را در اختیار شما قرار می‌دهیم. این دستگاه ها با توجه به هد دستگاه ابعاد میز و توانمندی های ماشین بسیار متنوع هستند .برای کسب اطلاع بیشتر و خرید دستگاه چاپ فلت بد با ما در تماس باشید.
 

 

مجتمع سیمای شهر انواع دستگاه فلت بد یووی را عرضه مینماید

جهت دریافت قیمتها میتوانید همین الان اقدام نمایید

جهت دریافت قیمت و مشخصات دستگاه های فلت بد یووی بر روی لینک زیر کلیک کنید

با دستگاه فلت بد بر روی چه متریالهای میتوان چاپ زد

انواع هد مخصوص دستگاه فلت بد یووی

از خصوصیات بسیار جالب توجه این هد قابلیت استفاده بعنوان یک رنگ یا دو رنگ یا چهار رنگ می باشد .
این قابلیت خارق العاده بخاطر نوع و ساختار و تکنولوژی این هد می باشد .
مشخصات هد ریکو جن 5 ژاپن
دارای 1280 نازل فعال
دارای  4 ردیف نازل در هر ردیف 320 نازل
دارای عمر هد حدود 100 میلیارد فایر برای هر نازل
قطر قطره ی مرکب بین 7 تا 35 پیکولیتر
ابعاد این هد 89 در 25 در 69 میلی متر می باشد و در کل دارای 4 ردیف 320 نازل می باشد
در صورتی که از این هد برای چاپ بیش از یک رنگ استفاده میکنید باید توجه داشته باشید که کیفیت چاپ آن برای تک رنگ  600 dpi   برای دورنگ 300  dpi  و برای 4 رنگ 150 dpi  می باشد . لذا استفاده از آن برای 4 رنگ همزمان توصیه نمیشود .
جنس هد از استیل و آلیاژهای مخصوص نیکل و ترکیبات اپوکسی تهیه شده است.

ویژگی های هد اپسون dx5

یکی از مهمترین ویژگی های هد اپسون dx5 استفاده از 4 رنگ درون یک هد می باشد.
این ویژگی که برای اولین بار در این هد مورد استفاده قرار گرفته بود، حالتی مخلوط از امید و تردید را در بین کارشناسان و خریداران ایجاد کرد.
 
 
در حال حاضر همین ویژگی هد dx5 باعث شده تا همچنان پرکاربردترین هد برای انواع دستگاه های چاپ اکوسالونت باشد.
هد dx5 دارای 8 ردیف نازل است.
هر کدام از این ردیف ها خود دارای 180 نازل می باشند.
در مجموع تعداد نازل های آن را به عدد 1440 می رسانند.
این تعداد نازل هد dx5 اپسون را برای چاپ بر روی انواع متریال مناسب ساخته است.
بنر، فلکس ، مش ، بک لایت ، ونیل ، استیکر ، چرم و دیگر متریال هایی که به صورت رول عرضه می شوند برای هد dx5 مناسب هستند.
یکی دیگر از ویژگی های این هد کمپانی اپسون، نحوه چینش نازل های درون هد می باشد .
چینش مبهوت کننده نازل ها در 8 ردیف منظم، مزایای فراوانی را برای هد dx5 به ارمغان آورده است

هد دستگاه بنر توشیبا ژاپن در سالهای اخیر به بازار چاپ دیجیتال وارد شده است.
این هد دارای قابلیتها و مشخصات فنی خوب و متفاوتی نسبت به هدهای هم رده خود برخوردار است.
مشخصات هد توشیبا ژاپن:
 5 پیکولیتر قطر دات
 دارای دو ردیف نازل
 دارای دو ورودی و دو خروجی یکی برای جوهر و دیگری برای مایع خنک کننده
 قابلیت استفاده از مایع خنک کننده یا گرم کننده جهت کار در هر شرایط دما
 عمر هد حدود 2 سال
 توانایی چاپ 5 تا 90 پیکولیتر و 15 حالت دراپ

مجتمع سیمای شهر انواع دستگاه فلت بد یووی را عرضه مینماید

جهت دریافت قیمتها میتوانید همین الان اقدام نمایید

جهت دریافت قیمت و مشخصات دستگاه های فلت بد یووی بر روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات بسته شده است.