خرید دستگاه چاپ بنر ساده است ؟

دستگاه چاپ بنر

خرید یک دستگاه چاپ بنر بسیار ساده است! کافی است شما با یک تماس با فروشنده و پرداخت پیش پرداخت دستگاه را سفارش دهید؛ ولی آیا کار به همین سادگی است؟

داشتن دستگاه چاپ بنر امروزه کار سختی نیست

شما دوست دارید به سرعت پیشرفت کنید و شبیه به بزرگترین چاپخانه شهر یا استان خود شوید. ولی باید به یک سری نکات توجه ویژه داشته باشید. موفقیت در هر شغل و حرفه ای نیاز به تخصص و البته آموزش برخی نکات دارد. در کنار آن قبل از خرید باید به نکاتی توجه شود تا خرید صحیح و بصرفه صورت پذیرد. خرید دستگاه چاپ بنر نیز از جمله خریدهایی است که شما نیاز وافری به تحقیق ، بررسی و آموزش دارید.
شما در درجه اول باید تحقیقات جامع و کاملی انجام دهید تا ببینید در منطقه ای که می خواهید کار کنید چه تعداد دستگاه چاپ بنر و چه میزان سفارش چاپ وجود دارد و آیا شما می توانید بخشی از این سفارشات را از آن خود کنید؟ جواب به این سوالات و وقت گذاشتن برای تحقیقات بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد.
اما زمانی که با تحقیقات درست به این نتیجه رسیدید که می خواهید دستگاه بخرید هم نوبت خرید دستگاه و حتی انتخاب دستگاه نیست! موقع انتخاب خدمات است. موضوعی که متاسفانه افراد به آن دقت نم یکنند و به همین علت بعد از مدتی به شدت ضربه می خورند و حتی ممکن است تا مرز ورشکستگی نیز پیش بروند.

چه دستگاهی داشتن و چگونه خدمات پس از فروش دریافت کردن مطلبی است که شما براحتی نمیتوانید به آن دست پیدا کنید
اگر انتخاب اشتباهی انجام داده باشید.

اجازه دهید شرایط بعضی از مشتریان را برایتان بازگو کنم:
در ایام پرکار از جمله محرم ماه رجب و شعبان و در زمان انتخابات یا اوج بازگشت زائران اماکن مذهبی مثل حج تمتع و یا اربعین امام حسین (ع) که حجم کار چاپی به بیشترین حد خود خواهد رسید، فرض کنید شما هم مثل بقیه دارای سفارشات فراوان و عمده خواهید بود و دستگاه شما در همین زمان دچار مشکل گردد و در هر لحظه ممکن است کل سفارش را به همراه آبرو و اعتبار خود از دست دهید.
این شرایط یک شرایط نادر نیست و تقریبا برای همه در هر سال اتفاق می افتد. دستگاه چاپ بنر یک دستگاه صنعتی است که مدام نیاز به سرویس دارد و این یک موضوع کلملا طبیعی است. نیاز به سرویس به ویژه در زمان هایی که کار زیاد تر است نیز بیشتر می شود و به همین علت می توان گفت که اکثر افراد تجربه نیاز به سرویس در زمان اوج سفارشات را دارند.
در واقع چاپخانه ها تمام طول سال را برای زمان های پیک کار مشغول به فعالیت هستند و سود اصلی را در این زمان به دست می آورند. به همین علت است که سالم بودن دستگاه در این زمان از هر زمان دیگری حیاتی تر است.
نداشتن پشتیبانی قوی و پاسخگویی از طرف تکنسین و شرکت فروشنده به شما قطعا باعث از بین رفتن آبرو و اعتبار چاپخانه شما خواهد شد و کنسل شدن سفارش نیز ضرر و زیان مالی در پی خواهد داشت. این وضعیت دردناک و سفارشات معوق قطعا باعث خواهد شد رقبای شما گوی سبقت را از شما ربوده و سهم بازار شما را کاهش دهند و حیات مجموعه شما را به خطر اندازند. اما اگر مجموعه قوی و با سرویس و خدمات گسترده پس از فروش وجود داشته باشد، حتما به سرعت به مشکل شما رسیدگی خواهد کرد. این مجموعه از طریق قطعات یدکی که نزد شما بوده دستگاهتان را راه اندازی خواهد کرد و یا نزدیکترین تکنسین به شهر شما اعزام خواهد شد و مشکل را مرتفع خواهد کرد. شما می توانید سفارشات بیشتری در این مدت محدود چاپ نمایید و چند برابر مواقع رکود به درآمد خود بیافزایید.

اینکه چه خدماتی را بر می گزینید را شما انتخاب می کنید. در واقع انتخاب شرکت ارائه دهنده دستگاه چاپ بنر است که نشان می دهد تا چه اندازه خدماتی که در آینده قرار است بگیرید خوب و منظم و حرفه ای است. برای اینکه بفهمید هر شرکت چه خدماتی دارد، سری به مشتریان آن فروشنده بزنید و ببینید این مشتریان چه میزان رضایت دارند. البته همیشه مشتری ناراضی نیز وجود دارد، شما باید برآیند صحبت افراد مختلف را بدست آورده و سپس در مورد آن مجموعه تصمیم گیری کنید.
در مرحله بعدی است که پس از انتخاب یک شرکت، شما باید به انتخاب دستگاه چاپ بنر بپردازید.

 

داستان سیمای شهر از زبان داوود چگونیان

سالها پیش وقتی برای اولین بار در سال 81 در اصفهان دستگاه چاپ 6 رنگ توسط سیمای شهر نصب شد من تا به این حد به اهمیت سرویس و خدمات پس از فروش پی نبرده بودم چراکه بعد از یک سال  نداشتن سرویس و خدمات پس ازفروش از طرف فروشنده تهرانی باعث شد بسیاری از مشتریان خود را از دست بدهم پس خدمات پس ازفروش میتواند یک موسسه را تا ورطه ورشکستگی پیش ببرد .

پس از آن بود که با تجربه تلخ گذشته بر آن شدیم تا خودمان نسبت به تهیه دستگاه از خارج از کشور اقدام کنیم و از آن تاریخ به بعد اهمیت سرویس برای من مثل روز روشن شد فهمیدم که وجدان کاری یعنی چه و مراقبت از مشتریان چقدر در کسب و کار آنها اهمیت دارد پس اگر مشتری من دچار مشکل شود مثل این هست که من دچار مشکل شده ام و درتمام این 15 سال تمام سعی و تلاشم را به کار بسته ام تا آنها نیز موفق باشند

در واقع مجموعه ایی که بتواند سرویس و خدمات قوی و بی نظیر دریافت کند صد در صد در بازار موفق خواهد شد و افتخار من کمک به موفقیت کارآفرینان عزیز و ارجمند است 

سرویس و خدمات قوی برای شما چه دستاوردی دارد 

[stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-mans” icon_size=”30″ title=”افزایش سهم بازار” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box][stm_icon_box title_color=”custom” icon=”fa fa-cog” icon_size=”30″ title=”انجام بهتر سفارشات” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box]
[stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-nokia” icon_size=”30″ title=”ارتباط بهتر با مشتریان” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box][stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-metals” icon_size=”30″ title=”درآمد بهتر” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box]
[stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-idea” icon_size=”30″ title=”فرصت برنامه ریزی و پیشرفت” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box][stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-diamond” icon_size=”30″ title=”آرامش روانی ” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box]
[stm_icon_box title_color=”custom” icon=”fa fa-signal” icon_size=”30″ title=”افزایش رضایت مندی مشتریان” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box][stm_icon_box title_color=”custom” icon=”stm-graph” icon_size=”30″ title=”پیشرفت مستمر” title_color_custom=”#c200e0″][/stm_icon_box]

شما برای اینکه بتوانید سهم بیشتری از بازار داشته باشید، باید به دنبال خدمات بهتری بگردید نه دستگاه بهتری، چون هر دستگاهی روزی نیاز به سرویس داشته و به همین علت کار شما عقب می افتد. اگر سرویس دستگاه به موقع انجام شود، نه تنها مشتریان خود را از دست نمی دهید بلکه بر تعداد آن ها نیز افزوده خواهد شد.
اگر خدمات به خوبی و به موقع به شما داده شود، قطعا ارتباط بهتری با مشتریان خواهید داشت و سفارشات آن ها را نیز به بهترین نحو و به موقع انجام می دهید. در واقع در کار با دستگاه چاپ بنر برای افزایش رضایت مشتری، باید خدمات مناسب و البته به موقع و منظم بر روی دستگاه خود داشته باشید.
تمامی این موارد به شما کمک می کنند تا بهتر پیشرفت کنید و در کنار پیشرفت حرفه ای، پیشرفت مالی خوبی را نیز تجربه نمایید.
شاید برای شما هم جالب باشد که این همه مزیت و امکان در یک انتخاب درست نهفته باشد؛ باید گفت که دقیقا همینطور است و در صورتی که خدمات مناسب را برگزینید خیلی زودتر پیشرفت می کنید و احتمال شکست شما به شدت کاهش پیدا می کند.
این همه مزیت ارزش وقت گذاشتن برای تحقیق و بررسی در مورد خدمات یک شرکت را دارد. پس سعی کنید در هنگام خرید یک دستگاه چاپ بنر تا می توانید برای انتخاب شرکت و خدماتی که ارائه می دهد، تحقیق و بررسی کنید.

پس باید بتوانید سرویس و خدمات قوی را در کنار یک دستگاه خوب و بی نقص تجربه کنید این دو میتواند موفقیت شما را در بازار تضمین کند.

سیمای شهر 

چگونه میتواند به رویای شما کمک کند؟

توانایی پرسنل فنی

  • توانایی در رفع مشکلات
  • عدم توانایی حل مشکلات

سرعت در نصب و تحویل دستگاه

  • سریع و فوری
  • با تاخیر

میزان رضایت مندی مشتریان

  • رضایت مندی
  • عدم رضایت

برای خرید بهترین دستگاه چاپ بنر باید با آگاهی و نیاز سنجی بهترین تصمیم گرفته بشود برای اینکه بدانید چه نکاتی برای خرید دستگاه بنر مهم هستند این فایل را دانلود نمایید

دستگاه چاپ بنر کونیکا سری Z

دستگاه چاپ بنر کونیکا Z

دستگاه چاپ بنر کونیکا سری E

دستگاه چاپ بنر کونیکا E

دستگاه بنر کونیکا 512آی مدلi7

دستگاه چاپ بنر کونیکا i7

دستگاه بنر کونیکا 512 آی مدل i8

دستگاه چاپ بنر کونیکا i8

سیمای شهر با داشتن بخش سرویس و خدمات پس از فروش و استفاده از فن آوری های نوین برای پیشبرد اهداف خود که همواره بالا بردن رضایت مشتریان خود بوده قدم بر می دارد به تازگی استفاده از اپلیکیشن خدمات پس از فروش برای اولین بار در دستور کار قرار گرفته است که میتواند سرعت انجام این خدمات را به صورت چشمگیر افزایش دهد.همچنین انبار مملو از قطعات یدکی که فروشگاه اینترنتی آن یعنی ساین کالا گواه این موفقیت میباشد

photo_2017-08-31_10-46-18

مدیریت محترم شرکت سیمای شهر
باعرض سلام و ادب
بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر از کلیه مسولین شرکت سیمای شهر علی الخصوص مدیریت عزیز ؛ واحد فروش و واحد فنی که این حقیر به نوعی با ایشان ارتباط داشته و محبت و لطفشون شامل حال این مجموعه که مدتیست در خدمتشان بودیم ، شده را اعلام نموده ؛ از ایزد منان توفیق روزافزون همه اعضا شرکت و خدمتگزاری بیشتر به صنعت چاپ دیجیتال کشورمون را خواستاریم.
باتشکر
چاپ دیجیتال یزدتکثیر

دستگاه چاپ

سلام وقت بخیر از پرسنل و تکنسینهای شرکت بسیار راضی هستم و کمال تشکر و قدردانی از مدیریت شرکت دارم که چنین گروهی را گرد هم آورده و از راهنمایی های جناب آقای دهقان که ما را در مورد خرید دستگاه لیزر راهنمایی کردند قدردانی مینمایم از دستگاه لیزر و بنر نیز راضیم خیلی سریع و به موقه و بدون هیچ بدقولی دستگاه نصب و راه اندازی شد تکنسین ها آموزش خوبی دادند و ما چون قبلا دستگاه هم داشتیم این آموزشها خیلی خوب و کافی بود امید دارم که همچنان همکاری ادامه داشته باشد با کمال تشکر بامروت

photo_2017-08-31_10-54-58

با سلام
من وحید برخورداری هستم از استان همدان شهر ملایر ، که یک دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 از شرکت سیمای شهر اصفهان خرید کردم، که به طور 100 درصدی از این شرکت و پرسنل خوب و دوست داشتنیش راضی هستم، من امروز ساعت 10 صبح سفارش خرید دستگاه رو دادم فرداش ساعت 7 صبح دستگاه جلوی چاپخونم بود با هزینه حمل و نقل خود شرکت بعلاوه ی کلی بنر و ملزومات چاپ ، بسیار خوش قول خوب و با کیفیت ، جا دارد از خدمات ارزشمند جناب آقای عبدالهی عزیز مدیر فروش محترم شرکت سیمای چوب تشکر کنم که یک مدیر فروش نمونه هستم و همچنین از جناب آقای اصغر تکنسین شرکت سیمای چوب که زحمت نصب و راندازی دستگاه رو کشیدن حدود 24 ساعت زحمت آموزش و نصب و راندازی دستگاه رو کشیدن و از زمان نصب تا الان به طور کامل تلفنی تمام مشکلات و ابهامات منو رفع کردن چقدر با حوصله و با تخصص ، واقعا از ایشون تشکر می کنم ، اگه قرار باشه دستگاهی دوباره اضافه کنم بدون شک انتخاب من سیمای شهر است، و به همه شما عزیزان سفارش می کنم اگر واقعا قصد خرید دستگاه دارید سیمای شهر یک انتخاب هم چیز تمام است سیمای شهر با پرسنل متخصص ، کاردان و دوست داشتنی.
تنها انتقادم از سیمای شهر اینه که شرایط ویژه ای برای خرید ملزومات چاپ برای کسانی که دستگاه خرید می کنند قرار بده
با تشکر

   

فایل صوتی کامپیوتر مناسب برای دستگاه

هر دستگاه چاپ بنر نیاز به یک کامپیوتر مناسب دارد که به وسیله آن بتوان دستور چاپ را به دستگاه ارسال کرد. متاسفانه برخی از خریداران دستگاه لیزر ، به نیازهای سخت افزاری سیستم کامپیوتری توجه نکرده و از کامپیوتر های ضعیف تر استفاده می کنند. در این پادکست کوتاه به نکات فنی راهنمایی خرید

ضمانت بازگشت وجه

پرداخت بدون قید و شرط وجه پرداختی در صورت عدم رضایت از دستگاهها

کل محصولات سیمای شهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند
همچنین گارانتی سی ماهه برای مشتریان عزیزی که نیاز به گارانتی طولانی تری دارند نیز وجود دارد

لیست قیمت دستگاهها را از اینجا دریافت کنید

نظرات بسته شده است.