جوهر سان کالر بدون بو

توضیحات

جوهر دستگاه بنر با برند سان کالر برترین و با کیفیت ترین جوهر مجتمع سیمای شهر جوهر مخصوص سان کالر با ترکیبات گیاهی است. این جوهر ویژه و استثانایی با تکنولوژی جدید که بر گفته از مواد گیاهی میباشد مناسب ترین جوهر برای دستگاههای چاپ فلکس و بنر لطق گرفته است.

جوهر دستگاه بنر سان کالر برای چه مدل هدهایی مناسب است 

  • جوهر هد کونیکا ژاپن
  • جوهر هد کونیکا آی
  • جوهر هد سیکو ژاپن
  • جوهر دستگاه بنر برای انواع هد زار انگلستان 
  • جوهر سان کالر مخصوص اوناع دستگاه چاپ بنر و فلکس

رنگ بنر سان کالر چه ویژگی دارد

  • بوی بسیار کم و در اصطلاح بدون بو
  • کیفیت و شفافیت بسیار بالا
  • بدون هد گرفتگی و افزایش عمر هد 
  • مصرف بسیار پایین جوهر بدلیل پوشش بالا

     

 

 

 دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر 

 

در ابتدا شناخت انواع جوهر دستگاه چاپ بنر

به عنوان اولین گام و قبل از اینکه بخواهید برای خرید جوهر بنر اقدام کنید، باید با انواع مختلف آنها آشنایی داشته باشید .

و این توانایی را داشته باشید که انواع مختلف آنها را از هم تفکیک کنید.

وقتی که قصد خرید یک محصول یا کالای خاص را دارید، طبیعتاً انتظار دارید که ۱۰ مورد قابلیت منحصر به فرد داشته باشد و شاید یک یا دو مورد محدودیت.

 جوهر اکوسالونت، جوهر سالونت، جوهر دستگاه سابلیمیشن و جوهر یووی تنها برخی از جوهرهای موجود در بازار هستند و این وظیفه شماست که برای انتخاب آنها، نه تنها قابلیت‌ها و مزایای آن‌ها را بدانید، بلکه از نقاط ضعف آنها نیز اطلاع داشته باشید و مطمئن شوید که جوهر مورد نظر به دستگاه و به محصول نهایی شما لطمه نمی‌زند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سراغ سایت‌های اینترنتی بروید، با افراد با سابقه در این زمینه مشورت کنید و یا حتی از بخش فروش شرکت‌های تولید کننده کمک بگیرید.

با توجه به وضعیت کارگاه خود، نوع جوهر را انتخاب کنید

اگر بند قبلی را اجرا کرده باشید، طبیعتاً شما یک فهرست از جوهرهای مختلف دستگاه‌های چاپ بنر خواهید داشت که در این فهرست به مزایای جوهر و معایب آنها اشاره شده است. حالا باید برگردیم به سراغ دستگاه و کارگاه خود و جوهر دستگاه چاپ بنر را با توجه به تناسب بین آنها انتخاب کنیم.

طبیعتاً شما در کارگاه خود یک دستگاه دارید، مثلاً دستگاه چاپ فلت بد یووی، که برای این دستگاه به یک جوهر خاص نیاز دارید. برای اینکه بتوانید هدف کارگاه خود را انجام دهید و در تولید محصولات خود موفق باشید، باید جوهر متناسب با آن را انتخاب کنید. فرض کنید که در کارگاه همان دستگاه چاپ فلت بد یووی قرار دارد و ما برای چاپ بر روی سطوح سخت و انعطاف ناپذیر دنبال جوهر می‌گردیم. پس باید جوهر ما متناسب با اشعه فرابنفش باشد؛ یعنی همان جوهر رنگی یو وی.

 

حتی الامکان از جوهر توصیه شده توسط سازنده دستگاه استفاده کنید

زمانی که یک دستگاه چاپ بنر برای کارگاه خود می‌خرید، دو منبع برای رفتار با آن دستگاه و انتخاب تجهیزات و مواد اولیه متناسب با آن، در اختیار دارید. اولین منبع، کاتالوگ دستگاه است که توسط شرکت سازنده به صورت تخصصی برای همین دستگاه نوشته شده است و در آن به اطلاعات زیادی در مورد آن دستگاه اشاره شده است. در این کاتالوگ توصیه شده است که از چه جوهری استفاده کنید.

منبع دوم، شرکت‌های سازنده و شرکت‌های فروشنده هستند که با توجه به تجربه خود، توصیه‌هایی به خریداران می‌کنند. این توصیه ممکن است شامل انتخاب جوهر دستگاه چاپ بنر نیز باشد. اگر آنها توصیه کنند که شما از محصولات یک برند خاص استفاده کنید، می‌دانند که دستگاه آنها با این جوهر بالاترین بازدهی را دارد و این به سود شماست. پس حتماً توصیه آنها را در انتخاب جوهر به کار گیرید.

برندهای تولید کننده جوهر در بازار را بشناسید

اینکه انواع مختلف جوهر دستگاه چاپ بنر را بشناسید با برندها و شرکت‌های تولید کننده آنها متفاوت است. باید این واقعیت را قبول کنیم که تنها یک شرکت خاص در زمینه تولید جوهر سالونت یا جوهر اکوسالونت وجود ندارد و ممکن است تعداد آنها حتی از شرکت‌های سازنده دستگاه نیز بیشتر باشد. پس این هنر شماست که لیستی از این برندها تهیه کنید و مشخص کنید که هر کدام از آنها در زمینه تولید چه جوهری تبحر دارند.

در کنار آنها، شرکت‌های تولید کننده دستگاههای چاپ بنر نیز ممکن است اقدام به تولید جوهر کنند. پس ابتدا سعی کنید که از جوهرهای مربوط به شرکت سازنده همان دستگاه استفاده کنید و در صورت نبود چنین امکانی، برندهای را انتخاب کنید که در سطح بازار از محبوبیت و مقبولیت بالایی برخوردار هستند.

دستورالعمل استفاده از جوهرها را مطالعه کنید

نکته انتهایی که در مورد جوهر دستگاه چاپ بنر باید به خاطر داشته باشید، مطالعه دستورالعمل‌ها و توصیه‌های مرتبط با جوهرهای مختلف است. این که شما یک جوهر مناسب و متناسب با دستگاه خود انتخاب کنید، با نحوه استفاده دقیق از آنها متفاوت است. همچنین، شرکت‌های تولید کننده این جوهرها همراه با محصولات خود، دستورالعمل‌ها و کاتالوگ‌های عرضه می‌کنند که در آنها، اطلاعات اضافی و لازم برای استفاده از جوهر آورده شده است.

پس اگر در مورد نوع جوهر و برند مربوط به آن به جمع‌بندی رسیدید، لازم است که دستورالعمل‌ها و کاتالوگ‌های همراه با آنها را مطالعه کنید و به نتیجه دقیقی در انتخاب خود برسید. هرچه در این مورد به جزئیات بیشتری توجه کنید، انتخاب نهایی شما از کیفیت و شرایط بهتری برخوردار خواهد بود.

 دریافت لیست قیمت جوهر های سیمای شهر 

 

ویدئو دستگاه بنر کونیکا آی پرسرعت با مرکب سان کالر

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جوهر سان کالر بدون بو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 8