دستگاه سی ان سی و قیمت دستگاه cnc

دستگاه سی ان سی یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که امروزه در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان آن را یک دستگاه مادر برای صنایع مختلف دانست. این دستگاه صنایع مختلفی را در بر گرفته و توانسته جایگاه خود را در این صنایع به دست آورد. صنایع با استفاده از دستگاه سی ان سی تلاش می کنند تا بهره وری خود را افزایش داده و روند کاری خود را بهبود بخشند. این دستگاه علاوه بر اینکه کیفیت کار را بالاتر می برد، دقت و سرعت را نیز به کار اضافه می کند. در واقع ورود این دستگاه به صنایع مختلف باعث شده تا پیشرفت این صنایع با روند سریع تری ادامه پیدا کند.

انواع دستگاه سی ان سی

دستگاههای سی ان سی انواع مختلفی دارد. انواع مختلف این دستگاه در دسته بندی های مختلفی طبقه بندی می شود. ممکن است این دسته بندی بر اساس سایز دستگاه باشد. شما زمانی که می خواهید این دستگاه را خریداری کنید باید بدانید که قرار است دقیقا با آن چه فعالیتی انجام دهید تا سایز دستگاه برای شما مشخص باشد. اگر قرار است با دستگاه برش ها و حکاکی های کوچکی انجام دهید، بهتر است این کار را با یک دستگاه کوچکتر انجام دهید تا در هنگام خرید قیمت کمتری را بپردازید. در واقع این کار به شما کمک می کند تا بهره وری استفاده از دستگاه را بالاتر برده و بازگشت سرمایه خود را نزدیک تر کنید.

 لیست قیمت دستگاههای سی ان سی  را دریافت کنید

  البته این را هم باید در نظر داشته باشید که اگر زمانی سفارشات شما سایز بزرگتری پیدا کرد آنگاه نیاز به یک دستگاه  بزرگتر خواهید داشت. در واقع شما باید با یک نیاز سنجی دقیق و حرفه ای به این نتیجه برسید که دقیقا به چه سایز دستگاهی نیاز دارید. این موضوع شاید یکی از سخت ترین مواردی است که باید در مورد آن تحقیق و بررسی انجام دهید. مرحله ای سخت و بسیار مهم و تاثیرگذار! سعی کنید این کار را با دقت ویژه و با مشورت با کارشناسان انجام دهید.

  دستگاه سی ان سی

  اما به جز سایز، شما می توانید برای کسب و کار خود دستگاهی خاص خریداری کنید. یعنی اگر تمامی سفارشات شما برای حکاکی و برش روی چوب است، شما می توانید با خرید دستگاه CNC چوب ، کار خود را تخصصی تر کرده و بهره وری دستگاه و هزینه های تعمیرات و نگهداری را کاهش دهید. این کار به شما کمک می کند تا با دید و هدفی مشخص تر به ادامه مسیر کاری دستگاه خود فکر کنید. دستگاه سی ان سی سنگ نیز به همین صورت است و شما با خرید آن می توانید به سادگی فعالیت خود را متمرکز بر روی این کار نمایید. هر دو این متریال ها یعنی سنگ و چوب از متریال هایی هستند که اصولا سفارش خوبی بر روی آن ها وجود دارد و گرنه می توانید به صورت حرفه ای بر روی پلکسی یا حتی فلز کار کنید. این دقیقا به نوع مشتری و حجم مشتریان شما بستگی دارد.

  خرید دستگاه سی ان سی

  برای خرید دستگاه سی ان سی باید دقت کافی را به خرج دهید. متاسفانه با توجه به گسترده بودن این بازار، شرکت های مختلف فراوانی برای ورود به این حرفه وارد شده و با واردات دستگاه، اقدام به فروش آن می کنند. شرایط اغوا کننده ای که بر سر راه خریداران قرار می گیرد باعث می شود این افراد به اشتباه خرید کنند. در واقع این شرایط فرد را به خرید بیش از نیاز خود ترغیب می کند و به مرور زمان مشکلاتی را ایجاد می نماید.

  این اشتباه در خرید به چند صورت شکل می گیرد، برخی دستگاه مناسبی نمی خرند. یعنی در خرید دستگاه دچار اشتباه می شوند. ممکن است سایز دستگاه را درست انتخاب نکنند و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند نامشخص باشد. این اشتباه خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار خواهد گذاشت. شما باید سعی کنید رد هنگام خرید دستگاه با توجه به شرایط واقعی خود اقدام به خرید کنید تا مشکلی از هیچ بابت در آینده برای شما ایجاد نشود.
  باید در هنگام خرید دستگاه با مشاوران دلسوز و صادق صحبت کرد تا انتخاب دستگاه  درست انجام شود.

  یکی از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه به اشتباه بخورد، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه CNC داشته و کاملا فعالانه در حال فعالیت هستند، نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد و به همین علت باید با دقت انجام شود. این موضوع هم نیاز به مشورت و تحلیل بازار دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع انجام نمی شود و یا به درستی صورت نمی گیرد.

   لیست قیمت دستگاههای سی ان سی  را دریافت کنید

   خدمات دستگاه سی ان سی

   یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه  باید به آن توجه ویژه داشته باشید، خدماتی است که بر روی این دستگاه صنعتی ارائه می شود. در واقع آنچه که مهم و حائز اهمیت است، خود دستگاه و کیفیت آن نیست؛ بلکه خدماتی است که بر روی دستگاه به شما ارائه می شود.
   بهترین دستگاه CNC دنیا هم که باشد، اگر خریدار نتواند خدمات خوبی را از فروشنده دریافت کند، دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. در هنگام خرید دستگاه به دقت و وسواس نوع خدمات ارائه شده توسط شرکت فروشنده دستگاه  را مورد کنکاش قرار دهید. کنکاش شما می تواند مشکلات بعدی را برایتان حذف کند، پس تا می توانید دقت کنید و وقت بگذارید.
   شما برای دریافت این موضوع که تا چه اندازه خدمات دستگاه سی ان سی ارائه شده توسط یک شرکت خوب است یا خوب نیست، می توانید به مشتریان قبلی و یا فعلی شرکت فروشنده مراجعه کنید و از نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین ها سوال بپرسید. بسیاری از شرکت ها حتی جواب سوالات عادی خریدار را هم نمی دهند چه برسد به اینکه تکنسین بخواهد برای رفع مشکل اقدام کند.
   شرکتی که سابقه ای کوتاه در این زمینه دارد قطعا نمی تواند گزینه خوبی برای ارائه خدمات باشد مگر اینکه به صورت کاملا حرفه ای وارد این بازار شده باشد. باز هم تاکید می کنیم که خدمات شوخی بردار نیست؛ در هنگام خرید دستگاه به نوع و مقدار خدمات دقت کنید.

   دستگاه سی ان سی

   انتخاب نوع واردات و همچنین بهره برداری از نوع دستگاه در قیمت‌گذاری آن بسیار تاثیر گذار است این دستگاهها به نسبت دارا بودن خدمات حرفه ای از جمله سرویس و همچنین برآیند مشتری مداری در موارد خرابی نرم افزاری و دیگر موارد مبتنی بر بحث تعمیر و اپراتور جزء مراحل پشتیبانی محسوب می شود.

   در واقع به علت صنعتی بودن نوع دستگاه و همچنین خدمات مشاوره برای خرید دستگاه ، پشتیبانی از این نوع دستگاه بسیار حائز اهمیت است. این به این معناست که باید بتوانیم با سیستم قبلی مشتری مداری اصول پشتیبانی تلفنی و همچنین پشتیبانی حضوری دستگاه را در محل مشتری تحویل بگیرید. تمامی این مراحل در قسمت قیمت‌ گذاری دستگاههای سی ان سی حائز اهمیت است.

   انتخاب نوع دستگاه و همچنین قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی به علت تنوع محصولات و همچنین درخواست مشخص نمودن نوع متریال مورد نظر و همچنین پروژه های سریالی بسیار مورد توجه قرار دارد. فروش دستگاههای CNC از جمله خدمات حرفه ای تیم سیمای شهر بوده و در این راستا خدمات بسیار حرفه ای شامل پشتیبانی و تامین قطعات و تضمین خدمات پشتیبانی را تامین می کند.

   فروش حرفه ای دستگاه های جدید بسته نوع خدمات و همچنین برنامه ریزی های تکمیلی در رویه فعالیت بسیار مورد توجه قرار دارد. این دستگاه با دارا بودن موارد اجرایی خاص می تواند پیرو دستور اجرای کاربرد آن در راستای سیستم های اجرای با سیستم مته  پیشرو و کاملا حرفه ای عمل کند.

   فروش دستگاه سی ان سی در کشور عزیزمان ایران با استقبال بسیاری مواجه شده است از این رو به علت استفاده صنعتی از این دستگاه در قسمت برش و به ویژه برش چوب و برش سنگ یا استفاده از این دستگاه سی ان سی برای برش مجسمه ها یا اصطلاحا پیکرتراش ها بسیار مورد توجه قرار دارند.

   قیمت دستگاه cnc

   قیمت گذاری دستگاه سی ان سی به علت اهداف سازمانی سیمای شهر بر این مبنا نیست که فقط به فروش توجه شود و پشتیبانی دستگاه از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است و شامل موارد متفاوت و متمایزی است. تنظیمات قطعات دستگاه، مسافت حمل دستگاه، آموزش اپراتور دستگاه و همچنین آموزش نرم افزاری اپراتور دستگاههای سی ان سی همراه با تامین و آموزش تیم پشتیبانی سیمای شهر برای خدمات پشتیبانی از درجه اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. در این قسمت قصد داریم بیان کنیم موارد مورد توجه برای قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی متفاوت هستند این موارد شامل مسائل خاص و عام می باشد.

   برای مثال قیمت ارز و دلار از موارد مهمی است که در قیمت دستگاه cnc تاثیرگذار است. نیاز به انتقال محصول از بندر تجاری و مکان مشتری نیز مورد توجه قرار دارد به انضمام این موضوع باید در نظر داشت که هر دستگاه  مراحل نصب و پشتیبانی و متریال خام را نیز در بر دارد. این موارد شامل متریال خام و موارد مصرفی دستگاه است برای مثال می توانیم نام ببریم متریال های خام مورد نیاز دستگاه در قیمت گذاری دستگاه  بسیار تاثیرگذار هستند در واقع سفارشات شما و تامین دستگاه برای ایجاد و برنامه ریزی سفارشات شما را در بر دارد. دستگاه به علت دارا بودن قطعات متفاوت و همچنین قطعات برشی متفاوت و همچنین سیستم برق متفاوت نیاز به اپراتور و تعمیرکار حرفه ای دارد. مراحل خرید دستگاه سی ان سی و موارد قیمت گذاری و قطعات مورد نیاز روزانه دستگاه برای پرداختن به سفارشات نیز خیلی اهمیت دارد تمامی این موارد در قیمت گذاری و قیمت خود دستگاه بسیار تاثیرگذار است.

   پادکستهای صوتی سیمای شهر را بشنوید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید 

   پادکست صوتی معرفی انواع دستگاه سی ان سی

   آشنایی با انواع دستگاه CNC

   پادکست صوتی CNC چیست ؟

   پادکست صوتی معرفی سی ان سی سنگ و چوب

   دریافت  لیست قیمت دستگاههای سی ان سی

    خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی

    شرکت سیمای شهر با دارا بودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمینه انواع قطعات و محصولات و دستگاه های بزرگ و کوچک توانایی واردات، فروش و تامین قطعات و تعمیر دستگاه های مختلف را با کادر مجرب و حرفه ای داراست. این مجموعه از اولین مجموعه های تامین کننده قطعات و همچنین ارائه کننده خدمات پس از فروش دستگاهها می باشد به همین دلیل می ‌توانیم ادعا داشته باشیم که از بهترین ها برای سرویس دهی به مشتریان خود بهره‌مند هستیم.

    تیم نصب و اجرا دستگاه در ابتدا برای مشتری دستگاه را نصب و راه اندازی می‌کنند سپس آموزشهای اپراتوری مربوطه به اپراتور محترم آموزش داده میشود لازم به ذکر است یک اپراتور خوب باید حداقل به یکی از نرم افزارهای خطی مسلط باشد این نرم افزار های شامل کورل دراو  اتوکد فری هند و … میباشد

    فروش و واردات دستگاههای مختلف و همچنین نصب و اجرا و آموزش حرفه ای اپراتور برای تامین خدمات و تامین قطعات و همچنین بهره برداری کامل و آموزش حرفه ای برای کار با نرم افزار و سخت افزار دستگاه از صفر تا صد را برای مشتریان مورد نظر به این مورد بهسازی کرده و می توانیم پر افتخار بیان کنیم با بیست سال فعالیت رسمی و همچنین بیش از ۵۰۰ مشتری موفق در این امر پیشرو هستیم.

    فروش ویژه دستگاه های سی ان سی

    شرکت سیمای شهر در نظر دارد برای سهولت کار مشتریان در راستای خدمات مشتری مداری پروسه انجام فروش ویژه دستگاه ها مورد توجه قرار دهد و با هماهنگی تلفنی و همچنین مشاوره رایگان فروش و همچنین مشاوره با تیم بررسی‌های اقتصادی سیمای شهر برای مشتریان این دستگاه به صورت تلفنی بیان و از مشاورین آنها استفاده شود.
    موارد بالا باید بیان کنیم تعمیر دستگاه ها و همچنین تامین قطعات و تضمین موارد فروش و پشتیبانی دستگاه های سی ان سی از مراحل و همچنین موارد بسیار سخت هستند. در سیستم مشتری مداری سیمای شهر بسیار مورد توجه قرار دارد و جزء موارد درجه یک در زمینه ایجاد ارتباط با مشتری است.

    تمامی موارد بالا در رابطه با سیستم فعالیت سایت مستند بوده و در این باره دارای فیلم ها و خدمات اجرایی مدیا هستیم.

    دستگاه های سی ان سی شرکت سیمای شهر در خدمات متفاوتی مانند فروش خرید خدمات و پشتیبانی دستگاه سی ان سی همچنین مراحل ترخیص و واردات انواع دستگاه سی ان سی آموزش و اپراتوری دستگاههای سی ان سی و دیگر موارد در رابطه با مدیریت فروش اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه ها توسط شرکت سیمای شهر انجام می شود.

    دستگاه های صنعتی طبیعتا به علت استهلاک کاری و همچنین موارد صنعتی اصطکاکی خود دستگاه، هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس کامل و تمیز کاری و یا تعویض مته برای بهبود کارکرد دستگاه را دارد. این دستگاهها با بهره گیری از علم روز دنیا در مدل های متفاوتی ارائه می گردند.

    قطعات دستگاه سی ان سی

    قطعات دستگاه سی ان سی را می توانیم به دو دسته بزرگ نوع مکانیکی و همچنین نوع الکترونیکی تقسیم کنیم.

    اسپیندل  یکی از قطعات دستگاه سی ان سی است که در واقع وظیفه آن بر داشتن برادر یا براده برداری می باشد که در تمامی دستگاه های سی ان سی وجود دارد. این قسمت وظایف متفاوتی را داراست و در راستای مراحل بعد از برش تنظیمات و فعالیت های متفاوتی را انجام می دهد که در موتورهای ac وجود دارد. جهت افزایش کارایی کارت موتور به دستگاه دیگری احتیاج دارد که بر اساس آن قدرت موتور را انتخاب می‌کنند. همچنین عموما اسپیندل فرکانس ۵۰ هرتز  دارد و از جمله قطعات بسیار مهم در ارتباط دستگاه های سی ان سی است.

    وظایف اپراتور دستگاه سی ان سی

    اپراتور دستگاه سی ان سی با علم به اینکه نیاز به دانستن رویه فعالیت دستگاه به صورت متوسط تا حرفه ای را دارد و همچنین با توجه به توانایی فعالیت بر روی انواع نرم افزارهای کاربردی مشغول به کار می شود. همچنین اپراتور باید توانایی اجرای کار با قطعات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه های pc و شخصی را نیز دارا باشد.

    اپراتورها قبل از اینکه بتوانند یک اپراتور مبتدی و حرفه ای بشوند نیاز به آن دارند که توانایی کار با قطعات  نرم افزاری و سخت افزاری رایانه های شخصی ویندوز ها و سیستم های عامل را داشته باشند و در این زمینه توانایی های مختلفی مثل نقشه کشی یل قدرت تخیل را نیاز دارند.

    دستگاه سی ان سی

    دریافت لیست قیمت دستگاههای سی ان سی

     تامین قطعات و همچنین تعمیرات دستگاه سی ان سی

     واردات قطعات دستگاه  از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت سیمای شهر است. این قطعات با در نظر داشتن مراحل فنی و همچنین نوع پشتیبانی از محصول فروخته شده می‌ توانند مراحل متفاوتی را برای مشتری داشته باشند زیرا محصولات فروخته شده توسط شرکت سیمای شهر و نوع قرارداد خدمات پشتیبانی و ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری دارد.

     قطعات یدکی دستگاه سی ان سی

     فروش قطعات یدکی به قطعه و مدل قطعه و همچنین سال تولید و مصرف برق از نظر اینکه قطعه مکانیکی الکترونیکی متفاوت است ولی به صورت استاندارد می توانیم این شرکت چندین برابر مورد استفاده را در رابطه با سرویس های فروش قطعات یدکی دستگاه ها مورد استفاده قرار داده و به صورت استاندارد هر هفته در رابطه با این مورد توانایی ارائه خدمات حرفه ای را دارد و شما می توانید از طریق سایت سیمای شهر قطعات یدکی را در فرم های تماس ارائه کنید.

     معرفی روند دستگاه سی ان سی

     یکی از دستگاه های مادر در صنعت، دستگاه سی ان سی است که توانسته به عنوان یک دستگاه حرفه ای و کاربردی در صنایع مختلف جای خود را باز کند. همین موضوع باعث شده تا این دستگاه به یک دستگاه پرکاربرد در جهان تبدیل شود. تقریبا می توان گفت که در دنیای امروز اگر این نمونه دستگاهها به کناری گذارده شود و دیگر از آن در صنایع استفاده نشود، مشکلات جدی و حادی گریبان گیر تمامی صنایع خواهد شد.

     واردات دستگاههای صنعتی از طریق مبادی گمرکی کشور صورت می پذیرد و تمامی این دستگاه ها با مجوز وارد کشور می شوند. با توجه به اینکه این دستگاه به عنوان یک دستگاه خاص در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید مراحل ترخیص آن به صورت ویژه انجام شود اما متاسفانه در گمرک کشور این روال آنقدرها هم منطقی پیش نمی رود. به همین علت است که گاهی برخی از دستگاه ها در کشور وجود ندارند چرا که احتمالا فروشنده دستگاه آن را سفارش داده اما در گمرک مانده است.

     شرکت های مختلفی اقدام به فروش دستگاه  می کنند. این شرکت ها با تمام توان بازاریابی خود، قصد دارند تا با استفاده از عطش موجود در بازار که ناشی از گستردگی بازار کار با این دستگاه است، دستگاه های بیشتری را به مردم بفروشند. برای مثال برخی از شرکت ها با فروش بیش از اندازه یک دستگاه خاص در یک منطقه، به نحوی این منطقه را اشباع کرده اند که دیگر امکان فعالیت با دستگاه وجود ندارد. این تبلیغات اغوا کننده و گول زننده باعث شده تا ضرر و زیان های بسیاری به مردم وارد شود و مردم ناآگاهانه اقدام به ورود به این بازار کنند.
     مشورت در هنگام خرید دستگاه  از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید قبل از خرید به مشورت بنشینید. مشاور خود را درست انتخاب کنید چرا که مشورت های غیر اصولی که گاه گاهی به افراد داده می شود خود باعث انحراف فرد از مسیر درست خواهد شد. یک مشاور صادق انتخاب کنید و با استفاده از وی تمام تلاش خود را برای انتخاب درست به کار ببندید. انتخاب و تصمیم درست در هنگام خرید دستگاه سی ان سی از خود نفس خرید مهمتر است.

     عملکرد دستگاه cnc

     بعد از اینکه مشورت های لازم را انجام دادید به فکر این باشید که شرکتی که قرار است از آن دستگاه سی ان سی خریداری کنید تا چه اندازه توانایی ارائه خدمات به شما را دارد.
     ارائه خدمات کار ساده ای نیست و نمی توان به این سادگی ها خدمات داد. وجود تکنسین حرفه ای و با تجربه دستگاه، اولین گام برای ارائه خدمات است که بسیاری از شرکت ها از این مورد بی بهره هستند. به همین علت شما باید قبل از خرید با کسانی که قبلا از شرکت مد نظر شما خریداری کرده اند مشورت کنید.

     دستگاه سی ان سی چطور به کسب درآمد کمک میکند

     شما با داشتن این دستگاه  میتوانید بسیاری از سفارشات مختلف را که تا به امروز به واسطه نداشتن دستگاه انجام نمیتوانیتسید را انجام دهید  . همچنین بسیاری از ایده های ناب و خاص با این دستگاه  قابلیت انجام دارند.برای مثال برش حالت دار ام دی اف یا برش ام دی اف برای سفارشات سیسمونی و همچنین تولید درب های جدید و حالت دار گوشه ایی از سفارشاتی است که با این دستگاه پر قدرت میتوان انجام داد.

     لیست قیمت انواع دستگاه سی ان سی را دریافت کنید

      ارسال یک پاسخ

      آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

      با ما در ارتباط باشید !