دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی یک نوع دستگاه با گستره بسیار بالا است. در واقع به مجموعه ای از دستگاه های صنعتی که در زمینه برش و حکاکی کار می کنند دستگاه سی ان سی می گویند. دستگاه های سی ان سی اندازه و ابعاد مختلفی دارند و در مکان های مختلفی به کار گرفته می شوند. باید دقت داشت که این نوع دستگاه با توجه به گستره بسیار فراوانی که دارد توانسته یکی از پول ساز ترین دستگاه ها در بین دستگاه های صنعتی بوده و مشتریان خاص خود را داشته باشد.

دستگاه لیزر خود از مجموعه دستگاه CNC حساب می آیند. این دستگاه ها از اشعه لیزر برای برش و یا حکاکی استفاده می کنند و همین موضوع نقطه تفاوت این دستگاه با دیگر انواع دستگاه CNC می باشد. قیمت دستگاه لیزر هموما نسبت به دیگر دستگاه های سی ان سی پاین تر بوده و کاربردهای دم دستی بیشتری دارد.

اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه های CNC به نسبت نیاز شما تویط نیرو های متخصص ما مورد برسی و نیاز سنجی قرار میگیرد .

در واقع دستگاه سی ان سی به غیر از دستگاه لیزر ، کاربرد های گسترده صنعتی دارند. هرچند دستگاه لیزر نیز در صنعت به کار گرفته می شوند اما دستگاه های سی ان سی دیگر مثل دستگاه سی ان سی چوب و یا دستگاه سی ان سی سنگ عموما کاربردهای صنعتی را به خود اختصاص می دهند.

مجموعه سیمای شهر که تجربه بیش از 15 ساله در زمینه دستگاه چاپ بنر داشته ، چند سالی است توانسته با جلب رضایت مشتریان در زمینه دستگاه لیزر و دستگاه CNC گستره فعالیت های حرفه ای خود را افزایش دهد و با بهره گیری از نیروی متخصص در زمینه دستگاه چاپ بنر و همچنین دستگاه های صنعتی مثل دستگاه سی ان سی ، به صورت تخصصی در این زمینه گام بردارد.

سایت مجموعه سیمای شهر به نشانی www.simayeshahr.com و فرم استعلام قیمت دستگاه سی ان سی و همچنین فرم ثبت سفارش برای صرفه جویی در زمان و وقت مشتریان ارائه می شود. همچنین تمامی اطلاعات انواع دستگاه سی ان سی درون سایت به صورت کامل نگاشته شده است.پاسخ دهید