دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی
4.9 (97.89%) 38 votes

دستگاه سی ان سی یکی از مهمترین دستگاه های جانبی که امروزه در صنایع مختلف به کار گرفته می شود این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد و می توان آن را یک دستگاه مادر برای صنایع مختلف دانست. این دستگاه صنایع مختلفی را در بر گرفته است. صنایع با استفاده از دستگاه سی ان سی تلاش می کنند تا بهره وری خود را افزایش داده و روند کاری خود را بهبود بخشند. این دستگاه علاوه بر اینکه کیفیت کار را بالاتر می برد، دقت و سرعت را نیز به کار اضافه می کند.

انواع دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی انواع مختلفی دارد. انواع مختلف این دستگاه در دسته بندی های مختلفی طبقه بندی می شود. ممکن است این دسته بندی بر اساس سایز دستگاه باشد. شما زمانی که می خواهید این دستگاه را خریداری کنید باید بدانید که قرار است دقیقا با آن چه فعالیتی انجام دهید تا سایز دستگاه برای شما مشخص باشد. اگر قرار است با دستگاه برش ها و حکاکی های کوچکی انجام دهید، بهتر است این کار را با یک دستگاه سی ان سی کوچکتر انجام دهید تا در هنگام خرید قیمت کمتری را بپردازید.


البته این را هم باید در نظر داشته باشید که اگر زمانی سفارشات شما سایز بزرگتری پیدا کرد آنگاه نیاز به یک دستگاه سی ان سی بزرگتر خواهید داشت.

 

دانلود فایلهای صوتی تخصصی در مورد دستگاه سی ان سی

اما به جز سایز، شما می توانید برای کسب و کار خود دستگاه سی ان سی خاص خریداری کنید. یعنی اگر تمامی سفارشات شما برای حکاکی و برش روی چوب است، شما می توانید با خرید دستگاه CNC چوب ، کار خود را تخصصی تر کرده و بهره وری دستگاه و هزینه های تعمیرات و نگهداری را کاهش دهید. این کار به شما کمک می کند تا با دید و هدفی مشخص تر به ادامه مسیر کاری دستگاه خود فکر کنید. دستگاه سی ان سی سنگ نیز به همین صورت است و شما با خرید آن می توانید به سادگی فعالیت خود را متمرکز بر روی این کار نمایید.

دستگاه سی ان سی

خرید دستگاه سی ان سی

برای خرید دستگاه سی ان سی باید دقت کافی را به خرج دهید. متاسفانه با توجه به گسترده بودن این بازار، شرکت های مختلف فراوانی برای ورود به این حرفه وارد شده و با واردات دستگاه اقدام به فروش ان می کنند. شرایط اغوا کننده ای که بر سر راه خریداران قرار می گیرد باعث می شود این افراد به اشتباه خرید کنند.

این اشتباه خرید به چند صورت شکل می گیرد، برخی دستگاه مناسبی نمی خرند. یعنی در خرید دستگاه سی ان سی دچار اشتباه می شوند. ممکن است سایز دستگاه را درست انتخاب نکنند و یا فعالیتی که قرار است با آن به اهداف خود برسند نا مشخص باشد. این اشتباه خیلی زود تاثیرات منفی خود را بر روی کسب و کار خواهد گذاشت.

باید در هنگام خرید دستگاه با مشاوران دلسوز و صادق صحبت کرد تا انتخاب ها درست باشد.

یکی از دلایلی که باعث می شود خرید دستگاه سی ان سی اشتباه باشد، منطقه ای است که فرد می خواهد در آن فعالیت کند. وقتی یک شهر کوچک چند دستگاه CNC داشته و کاملا فعالانه در حال فعالیت هستند، نصب یک دستگاه دیگر نمی تواند توجیه اقتثادی داشته باشد و به همین علت باید با دقت انجام شود. این مضووع هم نیاز به مشورت و تحلیل بازار دارد که متاسفانه در بسیاری از مواقع انجام نمی شود و یا به درستی صورت نمی گیرد.

خدمات دستگاه سی ان سی

یکی از مواردی که در هنگام خرید دستگاه سی ان سی باید به آن توجه ویژه داشته باشید، خدماتی است که بر روی این دستگاه صنعتی ارائه می شود. در واقع آنچه که مهم و حائز اهمیت است خود دستگاه و کیفیت آن نیست؛ بلکه خدماتی است که بر روی دستگاه به شما ارائه می شود.

دستگاه سی ان سی

بهترین دستگاه سی ان سی دنیا هم که باشد، اگر خریدار نتواند خدمات خوبی را ز فروشنده دریافت کند، دستگاه با مشکل مواجه خواهد شد. در هنگام خرید دستگاه به دقت و وسواس نوع خدمات ارائه شده توسط شرکت فروشنده دستگاه سی ان سی را مورد کنکاش دهید. کنکاش شما می تواند مشکلات بعدی را برایتان حذف کند، پس تا می توانید دقت کنید و وقت بگذارید

شما برای دریافت این موضوع که تا چه اندازه خدمات دستگاه سی ان سی ارائه شده توسط یک شرکت خوب است یا خوب نیست، می توانید به مشتریان قبلی و یا فعلی این دستگاه مراجعه کنید و از نوع خدمات ارائه شده توسط تکنسین ها سوال بپرسید. بسیاری از شرکت ها حتی جواب سوالات عادی خریدار را هم نمی دهند چه برسد به اینکه تکنسین بخواهد برای رفع مشکل اقدام کند.

شرکتی که سابقه ای 1 ساله در این زمینه دارد قطعا نمی تواند گزینه خوبی برای ارائه خدمات باشد مگر اینکه به صورت کاملا حرفه ای وارد این بازار شده باشد. باز هم تاکید می کنیم که خدمات شوخی بردار نیست؛ در هنگام خرید دستگاه سی ان سی به نوع و مقدار خدمات دقت کنید.

انتخاب نوع واردات و همچنین بهره برداری از نوع دستگاه در قیمت‌گذاری دستگاه بسیار تاثیر گذار است دستگاه های سی ان سی به نسبت دارا بودن خدمات حرفه ای از جمله سرویس و همچنین برآیند مشتری مداری در موارد خرابی نرم افزاری و دیگر موارد مبتنی بر بحث تعمیر و اپراتور جزء مراحل پشتیبانی محسوب می شود

نسبت به اینکه هر دستگاه سی ان سی دارای خدمات پس از فروش حرفه ای می باشد  آن از اولویت اول  نمی باشد و در واقع به علت صنعتی بودن نوع دستگاه و همچنین خدمات مشاوره برای دستگاه سی ان سی پشتیبانی از این نوع دستگاه بسیار حائز اهمیت است این به این معنات که باید بتوانیم با سیستم قبلی مشتری مداری اصول پشتیبانی تلفنی و همچنین پشتیبانی حضوری دستگاه سی ان سی را در محل مشتری ارائه نمایید تمامی مراحل در قسمت قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه سی ان سی
دستگاه سی ان سی

فروش دستگاه سی ان سی

فروش انواع دستگاه سی ان سی بسته به نوع انتخاب دستگاه و همچنین بررسی جلسات اولیه برای خدمات نوع انتخاب دستگاه و کاندید سازی نیست دستگاه‌ها مورد حمایت قرار دارد این در راستای این مورد می باشد که سیستم مشتری مداری در رابطه با بررسی نوع آنالیز و همچنین انتخاب نوع شهر جمعیت مدنظر برای شما بسیار تاثیرگذار است.

در این راستا باید بیان کنیم که انتخاب نوع دستگاه و همچنین قیمت‌گذاری آن به علت تنوع محصولات و همچنین درخواست مشخص نمودن نوع متریال مورد نظر و همچنین پروژه های سریالی بسیار مورد نظر قرار دارد فروش دستگاه سی ان سی از جمله خدمات حرفه ای تیم سیمای شهر بوده و در این راستا خدمات بسیار حرفه ای شامل پشتیبانی و تامین قطعات و تضمین  خدمات پشتیبانی را تامین می کند.

فروش و اجرای خدمات دستگاه سی ان سی بسته به نوع محصول دارای روی و منابع متفاوتی می باشد در این راستا باید بیان کنیم که هر دستگاه به نسبت به نوع خدمات و سرویس دهی دارای متریال متفاوتی بوده و به نسبت دارا بودن مجموعه بزرگ مشتریان و تیم سیمای شهر در تامین خدمات و تنظیم سیستم بسیار مورد توجه قرار دارد .

فروش حرفه ای دستگاه های سی ان سی بسته نوع خدمات و همچنین برنامه ریزی های تکمیلی در رویه فعالیت بسیار مورد توجه قرار دارد.این دستگاه با دارا بودن موارد اجرایی خاص میتواند پیرو دستور اجرای کاربرد آن در راستای سیتم های اجرای با سیستم مته ی سی ان سی پیشرو و کاملا حرفه ای عمل کند.

دستگاه سی ان سی
دستگاه سی ان سی

در کل برای فروش دستگاه سی ان سی نسبت خدمات و همچنین دارا بودن بزرگ از مشتریان متریال و مواد بسیاری  مورد توجه قرار دارند فروش دستگاه سی ان سی در کشور عزیزمان ایران با استقبال بسیاری مواجه شده است از این رو به علت استفاده صنعتی از این دستگاه در قسمت برش و همچنین برش های چوب و برش های سنگ یا استفاده از این دستگاه سی ان سی برای برش مجسمه ها یا اصطلاحا پیکرتراش ها بسیار مورد توجه قرار دارند دستگاه سی ان سی پی روی موارد استفاده از برق نیاز به یک اپراتور یا چند اپراتور حرفه ای می باشد تنظیمات دستگاه به نسبت به بالا بردن سرعت و دقت به عوامل بسیاری بستگی دارد ازجمله عوامل بسیار خواص برای اپراتور محسوب می شود.

محصولات دستگاه سی ان سی

سی ان سی چوب دستگاهی پر مصرف در صنایع امروز به حساب می آید.دستگاه پاورکم پیشرفته با آموزش و سرویس و خدمات قوی بهترین گزینه برای شما میباشد.

این دستگاه قابلیت کار بر روی انواع ام دی اف بازار جهت صنایع مختلف از حمله سیسمونی ساخت درب ساخت قفسه انواع محصولات جدید پی وی سی و…. کاربرد فراوان دارد .

مشخصات دستگاه سی ان سی چوب

حکاکی، برش و منبت کاری روی فلزات نرم،چوب، سنگ، پلکسی و… دستگاه سی ان سی دارای اسپیندل 3 kw مجهز به نرم افزار artcam سیستم خنک کننده اسپیندل آب گرد

سیستم ball screw محورz
قابلیت حکاکی 2 بعدی و 3بعدی
دارای کنترلر حرفه ای جهت ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر

دستگاه cnc چوب سیمای شهر با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته است عملیات بر روی چوب را متحول نماید

انواع برش حکاکی و سوراخکاری بر روی چوب امروزه توسط دستگاه cnc چوب به شدت پرطرفدار شده است.

مشخصات دستگاه cnc چوب سیمای شهر

 • میز کاری بزرگ در ابعاد 2 متر در 4 متر  سی ان سی
 • قابلیت برش یک ورق کامل MDF
 • میز وکیوم با 8 قسمت قابل کنترل
 • دارای سیستم روغن کاری دستگاه سی ان سی
 • تعویض آسان ابزارهای مختلف سی ان سی
 • ارتباط راحت بین دستگاه سی ان سی و کابینت کنترل سیستم
 • دارای جمع کننده گرد و غبار بسیار قوی (Dust colector)
 • DSP کنترلر و پورت یو اس بی
 • امکان ادامه کار پس از قطع جریان برق
 • دارای اسپیندل 5 کیلووات ایتالیا
 • نرم افزار ARTCAM
 • حکاکی برش و منبت کاری روی انواع غیر فلزات و فلزات نرم

حکاکی، برش و منبت کاری روی فلزات نرم،چوب، سنگ، پلکسی و…
دستگاه سی ان سی دارای اسپیندل1.5kw
مجهز به نرم افزار artcam
سیستم خنک کننده اسپیندل آب گرد
سیستم ball screw محورz
قابلیت حکاکی 2 بعدی و 3بعدی
دارای کنترلر حرفه ای جهت ارسال فایل به دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر در صنعت تبلیغات و تابلوسازی جهت برش و حکاکی روی انواع پلکسی گلاس چوب مولتی استاین آلومینیوم کامپوزیت ماکت سازی
جهت ساخت و ساز انواع مدل های صنعتی(مدل سازی)
در صنایع قالبسازی از قالبهای ظریف چاپخانه ها گرفته تا قالبهای بزرگ اتومبیل سازی
در صنایع چوب کابینت سازی در و پنجره سازی مهرق و منبت مبل سازی تراش انواع پایه دکوراسیون داخلی حکاکی دو و سه بعدی روی انواع مصنوعات چوبی
در صنایع مارکینگ جهت حکاکی روی انواع فلزات نرم
در صنعت کارتن پلاست جهت تولید و ساخت انواع ماکت های تبلیغاتی

قیمت دستگاه سی ان سی

قیمت گذاری دستگاه سی ان سی به علت اهداف سازمانی سیمای شهر بر اساس آن فروش دستگاه‌های اهمیت نیست و پشتیبانی دستگاه از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است و شامل موارد متفاوت و متمایز می باشد تنظیمات قطعات دستگاه انتخاب نوع واردات دستگاه و همچنین مسافت حمل دستگاه  آموزش اپراتور دستگاه و همچنین آموزش نرم افزاری اپراتور دستگاه همراه با تامین و آموزش تیم پشتیبانی سیمای شهر برای خدمات پشتیبانی از درجه اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است بسیار حائز اهمیت قرار دارد در این قسمت قصد داریم بیان کنیم موارد مورد توجه برای قیمت‌گذاری دستگاه سی ان سی متفاوت هستند این موارد شامل مسائل خاص و عام می باشد.

برای مثال قیمت ارز و دلار از موارد معمولی می باشد نیاز به انتقال محصول از بندر تجاری و مکان مشتری نیز مورد توجه قرار دارد به انضمام این موضوع باید در نظر داشت که هر دستگاه سی ان سی مراحل نصب و پشتیبانی و متریال خام را نیز در بر دارد این موارد شامل متریال خام و موارد مصرفی دستگاه است برای مثال می توانیم نام ببریم متریال های خام مورد نیاز دستگاه در قیمت گذاری دستگاه سی ان سی بسیار تاثیرگذار هستند در واقع سفارشات شما و تامین دستگاه برای ایجاد و برنامه ریزی سفارشات شما را  در بر دارد دستگاه سی ان سی به علت دارا بودن قطعات متفاوت و همچنین قطعات برشی متفاوت و همچنین سیستم برق متفاوت نیاز به اپراتور و تعمیرکار حرفه ای دارد مراحل خرید دستگاه سی ان سی و موارد قیمت گذاری و  قطعات مورد نیاز روزانه دستگاه برای پرداختن به سفارشات نیز خیلی اهمیت دارد تمامی این موارد در قیمت گذاری و قیمت خود دستگاه سی ان سی بسیار تاثیرگذار است

خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی

شرکت سیمای شهر با دارا بودن بیش از دو دهه فعالیت رسمی در زمینه انواع قطعات و محصولات و دستگاه های بزرگ و کوچک سی ان سی توانایی واردات فروش و تامین قطعات و تعمیر دستگاه های سی ان سی را با کادر مجرب و حرفه ای داراست  از اولین مجموعه های تامین کننده قطعات و همچنین ارائه کننده خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی می باشد به همین دلیل می‌توانیم ادعا داشته باشیم که از بهترینها برای سرویس دهی به مشتریان خود بهره‌مند هستیم کادر خدمات پس از فروش سیمای شهر را با ارائه مطالب توضیحی بیان می‌کنیم:

تیم نصب و اجرا دستگاه سی ان سی در ابتدا برای مشتری دستگاه را اجرا می‌کنند و خدمات اجاره را به اپراتور بیان می کند مدیریت فروش و همچنین مدیریت اجرایی با حضور در کنار مشتری موارد آموزشی اپراتور را به وی و همچنین ارتباط  با بخش پشتیبانی را آموزش می دهند ارائه خدمات مشتری مداری در رابطه با دستگاه سی ان سی از همین جا شروع می شود که اپراتور بتوانند بدانند در واقع کجا و در چه شرایطی و در چه زمان هایی می توانند با مراکز پشتیبانی سیمای شهر در نمایندگیهای  متفاوت ارتباط داشته و مشکلات خود را پیگیری و رفع نمایند سیستم پشتیبانی تلفنی دستگاه سی ان سی سیمای شهر در همین راستا توانایی پشتیبانی حرفه ای انواع سوالات شما به صورت تلفنی را داراست این در صورتی است که از ابتدای ساعت کاری تا انتهای ساعت کاری تیم حرفه ای حضور دارند و به نسبت روزانه تیم شیفت و پشتیبانی شیفت برای موقعیت های ضروری تا پاسی از شب در محل پشتیبانی حضور دارند و همچنین در روزهای تعطیل بنابر درخواست مشتریان و همچنین تعداد بالای باشگاه مشتریان ساعاتی از روز بصورت ۲۴ ساعت اینده حالی است که از طریق سایت و همچنین ارتباط با مدیریت می توانید این مورد را پیگیری و از آن مطلع شویم در روزهای تعطیل نیز تیم پشتیبانی تلفنی توانایی ارائه خدمات را دارا هستند به اینکه خدمات پشتیبانی دستگاه سی ان سی موارد دیگری نیز مورد توجه قرار دارد از جمله ارتباط از طریق سایت به ایمیل کمتر مورد استفاده قرار میگیرد در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد.

تفاوت سیمای شهر در رابطه با دستگاههای سی ان سی و همچنین پشتیبانی دستگاه های سی ان سی دارای مراحل دیگری نیز است که تیم سیمای شهر را از دیگر تیم ها متمایز می کنند این شامل موارد می باشد که کنترل رایانه شما از طریق اینترنت برای بررسی تنظیمات نرم افزاری و تنظیمات دستگاه می باشد به این صورت که باید نرم افزار توانایی کنترل میز کار شما را بر روی رایانه شما داراست و از طریق رسانه اینترنت اتصال پیدا می کنند و موارد نرم افزاری و همچنین موارد نرم افزار دستگاه را بررسی و به شما ابلاغ نمایند موارد مورد نظر در رابطه با پشتیبانی دستگاه سی ان سی و خدمات پس از فروش دستگاه سی انسی و مرتفع گردید و کار مورد نظر برای مدیریت ارسال شده و شما می شود کیفیت کار و همچنین پاسخ دهی اپراتور

موارد دیگر نیاز به ارسال کارشناس در محل شما میباشد با بررسی و تنظیمات دقیق نرم افزاری از طریق کنترل دستگاه شما رسانه اینترنت دستگاه شما بررسی شده و اپراتور متخصص با شما تماس می گیرند و از این رو با کمک شخصی مشتری شمکل مطرح شده و از شما پیگیری می گیردد و به سمت شما حرکت می کنند برای تعمیرات و پشتیبانی

سیمای شهربا دارا بودن تیم بزرگ از مشتریان سیمای شهر که شامل بیش از ۵۰۰ دستگاه در سراسر کشور می باشد موارد متفاوتی و همچنین تجربیات متفاوتی را تیم تعمیرات دارا هستند دارای چند گروه حرفه ای در استان اصفهان تهران و همچنین شمال کشورمان هستند و تیم سینمایی شهر نمایندگی در اکثر شهرهای بزرگ کشور توانایی خدمت رسانی به همشهریان و مشتریان عزیز را داراست از این رو می توانیم در رابطه با این موضوع چند ویدیو به نسبت خدمات پشتیبانی توسط خود مشتریان و اجرا شده است در همین مطلب برای شما نمایش دهید

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی

دستگاه سی ان سی به علت دارا بودن طیف بالایی از مشتریان و همچنین دارا بودن طیف بالای از خدمات پس از فروش سرویس های اجرایی دستگاه موارد متفاوت را می توانند اجرا کنند گارانتی دستگاه به علت نوع قرارداد  تناسب نوع قرارداد متفاوت بوده از نظر مشتری و خدمت به تنظیم و ابلاغ می گردد که بهتر است در رابطه با نوع خدمتی که مدنظر داریم از خدمات گزینه‌ها ال ای دی استفاده بفرمایید

این مراحل به نسبت دارا بودن طیف بالایی از مشتریان دستگاه سی ان سی و همچنین کسب تجربه عالی و آکادمیک از مشتریان خوب  دستگاه سی ان سی تیم سیمای شهر ‌توانند پیشرو در بسیاری از موارد و اویل و بهترین خدمت رسانی را داراست.

شرکت با دارا بودن طیف بالایی از مشتریان در رابطه با سیستم های مشتری مداری همیشه در نظر دارد که دستگاه‌های مستهلک دستگاه های خراب برای تعمیرات منتظر به اپراتور نباشد و در اسرع وقت اولین اپراتور تجهیز شده و به سمت شما حرکت کنند تا بتوانند نسبت به دستگاه شما موارد خاصی را تامین کند.

دستگاه سی ان سی

پروسه خدمت‌رسانی دستگاه های سی ان سی به نسبت استهلاک و همچنین صنعتی بودن دستگاه برای خدمت‌رسانی ها بسیار متفاوت است  میتوانیم بیان کنیم شرکت در رابطه با این موارد بسیار کوشا و مشتری مدارانه برنامه‌ریزی می‌کنند

خدمات بررسی و موارد اجمالی در رابطه با دستگاها  بسیار متفاوت است به طوری که تیم باید توانایی اجرای خدمات را دارا باشد و بتواند همه موارد را پوشش دهند الزامات نیاز است که در رابطه با موارد با همه بررسی های انجام شده پشتیبانی آن شکل بگیرند و به توان آنرا توصیه و اجرا کرد

بهره برداری از این موارد توانایی یک سایت را بالا برده و همچنین سیستم مشتری مداری را بسیار کوشا و حرفه ای نشان می دهد در نظر داریم در پایان این پست بیان کنیم این دستگاه‌ها نیاز به تخصص بالای دارد و از همه علاقه مندان به خرید دستگاه ها تقاضا داریم باچند گروه از مشاورین ما ارتباط داشته باشند و یک جلسه حضوری برای بررسی نوع خدمت مدنظر خود را با تیم دستگاه های سی ان سی برای بیان نوع مصرف در پروژه های سریالی خورد به نسبت متریال دستگاه و همچنین شهر مورد نظر برای مشاوره اقدام نمایند.

 فروش و واردات دستگاه سی ان سی و همچنین نصب و اجرا و آموزش حرفه ای اپراتور برای تامین خدمات و تامین قطعات و همچنین بهره برداری کامل و آموزش حرفه ای برای کار با نرم افزار و سخت افزار دستگاه از  از صفر تا صد را برای مشتریان مورد نظر به این مورد بهسازی کرده و می توانیم پر افتخار بیان کنیم با بیست سال فعالیت رسمی و همچنین بیش از ۵۰۰ مشتری موفق در این امر موفق هستیم

دستگاه سی ان سی

فروش ویژه دستگاه های سی ان سی

شرکت سیمای شهر در نظر دارد برای سهولت کار مشتریان در راس

دستگاه سی ان سی

تای خدمات مشتری مداری پروسه انجام فروش ویژه دستگاه های سی ان سی را به مانند دستگاه های سی ان سی بسیار مورد توجه قرار دارد و با هماهنگی تلفنی و همچنین مشاوره رایگان فروش و همچنین مشاوره با تیم برسی‌های اقتصادی سیمای شهر برای مشتریهای این دستگاه و همچنین دستگاه سی ان سی به صورت تلفنی بیان و از مشاورین آنها استفاده به عمل آورید.

موارد بالا باید بیان کنیم تعمیر دستگاه ها و همچنین تامین قطعات و تضمین موارد فروش و پشتیبانی دستگاه های سی ان سی از مراحل و همچنین موارد بسیار هارد و سخت هستند در سیستم مشتری مداری سیمای شهر بسیار مورد توجه قرار دارد و جزو موارد درجه یک در زمینه ایجاد ارتباط با مشتری می باشد.

تمامی موارد بالا در رابطه با سیستم فعالیت سایمت مستند بوده و در این باره دارای فیلم ها و خدما اجرایی مدیای هستیم.

دستگاه های سی ان سی شرکت سیمای شهر در خدمات متفاوتی مانند فروش خرید خدمات و پشتیبانی دستگاه سی ان سی همچنین مراحل ترخیص و واردات انواع دستگاه سی ان سی آموزش و اپراتور دستگاه سی ان سی و دیگر موارد در رابطه با مدیریت فروش اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه ها توسط شرکت سیمای شهر انجام می شود.

در همین راستا میتوانیم ‌بیان کنیم پروسه اجرا و پیاده سازی انواع دستگاه های سی ان سی نه تنها در رابطه با بحث مشتری مداری و خدمات پشتیبانی پس از فروش مانند تامین قطعات و همچنین تامین نیروهای پشتیبانی می تواند حائز اهمیت باشد بلکه خدمات در رابطه با این مورد بسیار مورد توجه قرار دارند از این رو می توانید با بیان کنیم در راستای سیستم فروش و بهره مند سازی کارگاه ها و تجهیز کارگاه های برشکاری به دستگاه های سی ان سی در شهر اصفهان و تهران و همچنین اردبیل و تبریز بسیار توانا و موفق بوده ایم.

اجرا و ارائه و تجهیز کردن تمامی کارگاه های برشکاری در راستای معرفی دستگاه های جدید اجرای طرح های فروش و همچنین برنامه سازی از خدمات پس از فروش دستگاه سی ان سی از جمله فعالیت های گروه بازرگانی و گروه بازاریابی شرکت بوده است موارد و متریال های مورد استفاده در رابطه با فروش دستگاههای سی ان سی و استفاده و بهره مند سازی دستگاه برای فعالیت می توانند به بیش از ۵۰۰ تکه یا قطعه تقسیم شود در همین راستا نمی‌توانیم در اینجا بیان کنیم که این موارد فوق العاده اهمیت دارد

دستگاههای سی ان سی و دیگر دستگاه های صنعتی طبیعتا به علت استهلاک کاری و همچنین موارد صنعتی اصطحکاکی خود دستگاه هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس کامل و تمیز کاری و یا تعویض مته برای بهبود کارکرد دستگاه را دارد این دستگاهها با بهره گیری از علم روز دنیا در مدل های متفاوتی ارائه می گردند

قطعات دستگاه سی ان سی

قطعات دستگاههای سی ان سی را می توانیم به دو دسته بزرگ تقسیم کنیم که این دستگاه ها در رابطه با خدمات و ارائه سرویس  نوع مکانیکی و همچنین نوع الکترونیکی تقسیم کنیم که در رابطه با قطعات آن الکترونیکی می‌توانیم ال اسکرو , گیربکس , سیستم روتاری , لینیر گاید و اسپیندل است که در این میان مته هم بسیار مهم است

اسپیندل  یکی از قطعات دستگاه سی ان سی است که در واقع وظیفه آن بر داشتن برادر یا براده برداری می باشد که در تمامی دستگاههای سی ان سی وجود دارد وظایف متفاوتی را داراست و در راستای قسمت مراحل بعد از برش تنظیمات و فعالیت های متفاوتی را انجام می دهند که در موتورهای ac وجود دارد جهت افزایش کارایی کارت موتور به دستگاه دیگری احتیاج دارد که بر اساس آن قدرت موتور و انتخاب می‌کنند فرکانس 50 هرتز  را داراست و از جمله قطعات بسیار مهم در ارتباط دستگاه های سی ان سی می باشد

دیگر قطعات دستگاه سیاسی متفاوت هستند در اینجا می توانیم به بازوها و خود سیستم انتقال مته اشاره کنیم

انتقال متن به مکان های مختلف بر روی سینی دستگاه سی ان سی همچنین با در نظر گرفتن سطح استاندارد از کیفیت و سرعت بالا به علت اینکه سیستم در حال گردش مته  توانایی جابجایی در راستاهای برای مختصاتی را دارا نیز نیاز به دقت و سرعت بالایی در حمله سیستم گردان مته  توسط بازوها را داراست که به نسبت کارکرد دستگاه سی ان سی با هم متفاوت هستند و هر عضوی را به دستگاه متصل هستند و در ایران در سطح بالایی سینه دستگاه سیاسی قرار دارند وظایف انتقال استاندارد را دارا هستند

میتوانید با وارد کردن ایمیل خود فایل صوتی

در مورد سی ان سی را رایگان دریافت نمایید

وظایف اپراتور دستگاه سی ان سی

اپراتور دستگاه سی ان سی با علم به اینکه نیاز به دانستن روی فعالیت دستگاه به صورت متوسط تا حرفه ای را داراست و همچنین با علم به اینکه توانایی فعالیت بر روی انواع نرم افزارهای کاربردی را نیز باید دارا باشد و همچنین با علم به اینکه توانایی اجرای کار با قطعات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه های pc و شخصی را نیز دارا باشد از به آن دارد که مراحلی که در این رابطه بیان می‌کنیم را به صورت متوسط تا حرفه ای استان فعالیت دارا باشد

اپراتورها قبل از اینکه بتوانند یک اپراتور مبتدی و حرفه ای و متوسطه به شوند نیاز به آن دارند که توانایی کار با قطعات  نرم افزاری و سخت افزاری رایانه های شخصی ویندوز ها و سیستم های عامل را دارا باشد و در این زمینه توانایی فعالیت و نقشه کشی و یارانه داریم و یا قدرت تخیل بالا  را نیز نیاز دارند.

مراحل ارتباط اپراتور با دستگاه های نرم افزاری و سخت افزاری راه رایانه های شخصی به همین جا بسنده نمی‌کنند و موارد ارتباط با اینترنت و آپدیت بودن را نیز در بر دارد در همین راستا می توانید این موضوع به عنوان یک مقدمه بیان کنید زیرا انتخاب فرد برای اپراتور این گاه های سی ان سی بسیار مهم است اگر شخص بتواند توانایی کار کردن با اینترنت و نرم افزارهای کنترل از راه دور را بلد باشد و تنظیمات رایانه‌های شخصی و سیستم‌های عامل را نیز خوب از بر داشته باشد دیگر نیازی به تماس های تلفنی با مراکز پشتیبانی نیز از طریق تماس های آنلاین می تواند مسائل و درخواست های خود را از کارشناسان سیمای شهر گیری کنند این بسیار حائز اهمیت است زیرا ممکن است اتفاق بیافتد که کارگاه سفارشی را پذیرفته و در یک روز تعطیل اپراتور باید در محل کار خود حضور داشته باشد و دستگاه با مشکل مواجه می‌شود یک مشکل نرم افزاری یا مشکل سخت افزاری تحت هر عنوان اپراتور اگر توانایی کار با اینترنت و رسانه‌های مدیا را بر بستر اینترنت را بلد باشد می تواند خیلی راحت ارتباط با بخش پشتیبانی مسئله  مسابقه دست پیگیری کنند

آموزش اپراتور دستگاه سی ان سی

فعالیت های دستگاه سی ان سی در کارگاه محل فعالیت مشتری به نسبت نوع دستگاه تقسیم می شود

از جمله مسائلی که اپراتور آموزش ببینند در واقعه سیستم تهویه هوا و مکان انتخاب محل برای دستگاه و همچنین تمیز سازی و سرویس ظاهری دستگاه است  علت این که تهویه هوا و همچنین تمیزکاری دستگاه برای استعلام خرابی و  سالم ماندن سلامت دستگاه بسیار اهمیت نیاز به این مورد داریم که همکاران نصب و پیاده سازی در رابطه با این موضوع با اپراتور ارتباط مستقیم داشته و مصاحبه آموزش دهند

اپراتور در واقع باید توانایی کار و حرفه ای بودن استفاده از نرم افزار و رایانه متصل به دستگاه را کاملا حرفه ای آموزش ببینند در صورتی که به نسبت نوع فعالیت دستگاه از نظر  جنس متریال مورد نرم افزار کاربردی متفاوت می باشد و در واقع نرم افزار است که دستور برش و هرگونه حرکت برای متریال را به محصول می دهد خدمات جانبی در این رابطه بسیار زیاد هستند تیم سیمای شهر توانایی آموزش مراحل آموزشی را از صفر تا صد در رابطه با مدیریت اپراتور تمام می کنند

تامین قطعات و همچنین تعمیرات دستگاه سی ان سی

واردات قطعات دستگاه سی ان سی از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت سیمان شهر می باشد این قطعات با در نظر داشتن مراحل فنی و همچنین نوع پشتیبانی از محصول فروخته شده می‌توانند مراحل متفاوتی را برای مشتری داشته باشد زیرا محصولات فروخته شده توسط شرکت سیمای شهر و نوع قرارداد خدمات پشتیبانی و ارائه خدمات حضوری و غیر حضوری دارد

قطعات یدکی دستگاه سی ان سی

فروش قطعات یدکی دستگاه های سی ان سی به قطعه و مدل قطعه و همچنین سال تولید و مصرف برق از نظر اینکه قطعه مکانیکی الکترونیکی متفاوت است ولی به صورت استاندارد می توانیم این شرکت چندین برابر مورد استفاده را در رابطه با سرویس های فروش قطعات یدکی دستگاه های سی ان سی در استفاده قرار داده و به صورت استاندارد هر هفته در رابطه با این مورد  توانایی ارائه خدمات حرفه ای را دارد و می تواند از طریق سایت سیمای شهر قطعات یدکی را در فرم های تماس ارائه کنید و لیست قیمت و همچنین عکس های مورد نظر از راه دریا برای خرید اقدام کنید

متریال برش دستگاه سی ان سی

فروش دستگاه سی ان سی شامل چوب سنگ و فلزات می باشند به صورت حرفه ای به نسبت کارکرد اپراتور برای تست چند موردی استفاده می شود و در راستای فعالیت شرکت سیمای شهر نمی باشد ولی متریال های دیگر مثل پلکسی که در واقع نوعی لاستیک کرد برای برش ها و آرم سازی و طراحی لوگو مورد استفاده قرار می گیرند و این نیز به صورت سفارشی شامل خریداری سازی چوب و ام دی اف و انواع آن برای برشهای شیاری و پرورش های هاشور که در رابطه با اصول آن موارد دکوراسیون داخلی و همچنین طراحی و ساخت لوگو و نماهای حرفه ای و به صورت خیلی استصنا طراحی قطعه با چوب برای فعالیت های صنعتی خاص را می توانیم از گروه سیمای شهر دریافت کنید.

معرفی روند دستگاه سی ان سی در سیمای شهر

یکی از دستگاه های مادر در صنعت ، دستگاه سی ان سی است. دستگاه سی ان سی توانسته به عنوان یک دستگاه حرفه ای و کاربردی در صنایع مختلف جای خود را باز کند. همین موضوع باعث شده تا این دستگاه به یک دستگاه پرکاربرد در جهان تبدیل شود. تقریبا می توان گفت که در دنیای امروز اگر دستگاه سی ان سی به کناری گذارده شود و دیگر از آن در صنایع استفاده نشود، مشکلات جدی و حادی گریبان گیر تمامی صنایع خواهد شد.

دستگاه سی ان سی یک دستگاه فوق حرفه ای است و هم اکنون در کشور تولید این نوع دستگاه وجود ندارد. تمامی دستگاه های موجود در ایران وارداتی هستند و اکثر آن ها ساخت کشور چین می باشند. البته جنس چینی در میان اذهان عمومی آنقدرها جالب به نظر نمی رسد؛ اما در میان دستگاه های مختلف چینی هم دستگاه با کیفیت و هم دستگاه بی کیفیت یافت می شود. دستگاه سی ان سی هم به همین صورت است و در بین دستگاه های موجود هم دستگاه با کیفیت و هم دستگاه بی کیفیت وجود دارد. این خریدار است که باید با تحقیقات جامع خود بتواند دستگاه خوب را از بد تشخیص دهد.

واردات دستگاه سی ان سی از طریق مبادی گمرکی کشور صورت می پذیرد و تمامی این دستگاه ها با مجوز وارد کشور می شوند. با توجه به اینکه دستگاه سی ان سی به عنوان یک دستگاه خاص در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید مراحل ترخیص آن به صورت ویژه انجام شود اما متاسفانه در گمرک کشور این روال آنقدرها هم منطقی پیش نمی رود. به همین علت است که گاهی برخی از دستگاه ها در کشور وجود ندارند چرا که احتمالا فروشنده دستگاه ان را سفارش داده اما در گمرک مانده است.

برای خرید دستگاه سی ان سی افراد متقاضی به سایت ها و یا مراکز عرضه کننده این دستگاه مراجعه کرده و اقدام به خرید می نمایند. خرید این دستگاه آنقدرها هم سخت و دشوار نیست و شما کافی است بخواهید دستگاهی را خریداری کنید. اما آنچه که مهم است این است که آیا می توان از این دستگاه بهره وری لازم را در یک منطقه خاص بدست آورد یا خیر. بنابراین موضوع تحقیقات قبل از خرید و بازارسنجی و نیاز سنجی بازار برای دستگاه سی انسی از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. کافی است با دقت ویژه ای بر روی این موضوع متمرکز شوید تا بتوانید انتخاب درستی را انجام دهید

شرکت های مختلفی اقدام به فروش دستگاه سی ان سی می کنند. این شرکت ها با تمام توان بازریابی خود قصد دارند تا با استفاده از عطش موجود در بازار، که ناشی از گستردگی بازار کار با این دستگاه است، دستگاه های بیشتری را به مردم بفروشند. برای مثال برخی از شرکت ها با فروش بیش از اندازه یک دستگاه خاص در یک منطقه، به نحوی این منطقه را اشباع کرده اند که دیگر امکان فعالیت با دستگاه سی ان سی وجود ندارد. این تبلیغات اغوا کننده و گول زندده باعث شده تا ضرر و زیان های بسیاری به مردم وارد شود و مردم ناآگاهانه اقدام به ورود به این بازار کنند.

مشورت در هنگام خرید دستگاه سی ان سی از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید قبل از خرید به مشورت بنشینید. مشاور خود را درست انتخاب کیند چرا که مشورت های غیر اصولی که گاه گاهی به افراد داده می شود خود باعث انحراف فرد از مسیر درست خواهد شد. یک مشاور صادق انتخاب کنید و با استفاده از وی تمام تلاش خود را برای انتخاب درست به کار ببندید. انتخاب و تصمیم درست در هنگام خرید دستگاه سی ان سی از خود نفس خرید مهمتر است.

بعد از اینکه مشورات های لازمه را انجام دادید به فکر این باشید که شرکتی که قرار است از آن دستگاه سی ان سی خریداری کنید تا چه اندازه توانایی ارائه خدمات به شما را دارد.

ارائه خدمات کار ساده ای نیست و نمی توان به این سادگی ها خدمات داد. وجود تکنسین حرفه ای و با تجربه دستگاه اولین گام برای ارائه خدمات است که بسیاری از شرکت ها از این مورد بی بهره هستند. به همین علت شما باید قبل از خرید با کسانی که قبلا از شرکت مد نظر شما خریداری کرده اند مشورت کنید.

پس از انتخاب دستگاه ، تکنسین مربوطه به محل مورد نظر شما آمده و دستگاه خریداری شده شما را نصب می کند. نصب این دستگاه همراه آموزش هایی است که شما در هنگام نصب دستگاه می بینید تا بتوانید از دستگاه استفاده کنید. نکته قابل توجه در مورد این دستگاه صنعتی این است که استفاده از آن آنقدرها هم سخت نیست ولی نمی توان گفت ساده و پیش پا افتاده است. همچنین شما برای کار با این دستگاه نیاز به این دارید که نرم افزارهای مختلف نقشه کشی 2بعدی و 3 بعدی را بیاموزید و از آن ها برای کار استفاده کنید. اگر کار با نرم افزار را بلد نباشید آن موقع است که در هنگام نصب دستگاه هیچ چیزی را فرا نخواهید گرفت. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه تکنسین مربوطه برای نصب دستگاه مراجعه کند، آموزش های ابتدایی کار با یکی از این نرم افزار ها را فرا بیگیرد و سپس با استفاده از تجربه مهارت خود را برای کار با نرم افزار افزایش دهید.

اگر شرکت ارائه دهنده دستگاه سی ان سی را به درستی انتخاب کرده باشید، قطعا پشتیبانی این شرکت نیز خوب و حرفه ای است. پشتیبانی حرفه ای از این دستگاه به این معناست که تکنسین مربوطه بتواند حتی شده به صورت تلفنی مشکل شما را برطرف کند تا سفارشاتی که با توجه به رکود بازار به سختی گرفته شده است از دست نرود. آگاهی از پشتیبانی نیز به هنگام تحقیقات در مورد دستگاه سی ان سی و خدمات آن قابل پیگیری است. دقت کنید که این خود خریدار است که باید با چشمانی باز و با مشورت با افراد کاردان و البته صادق اقدام به خرید کند تا اندک زمانی بعد از خرید دچار مشکل نشود. مشکلات به وجود آمده را گردن کسی نیاندازید؛ صحیح خرید کنید و از دستگاه سی ان سی سود فراوان کسب کنید.

 

پس از وارد کردن ایمیل خود فایل صوتی را در ایمیل خود بصورت رایگان دریافت کرده و از شنیدن آن لذت ببرید

دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات

مجتمع سیمای شهر انواع دستگاه سی ان سی در ابعاد مختلف و توانهای مختلف برای تمام مصارف را با بالاترین استاندارهای جهانی عرضه مینماید

جهت دریافت لیست قیمت این محصولات کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید