سی ان سی

سی ان سی
5 (100%) 9 votes
سی ان سی و نکات مهم در خرید سی ان سی

سی ان سی و خرید آن یکی از کارهای نسبتاً مشکلی است که بسیاری از صنعتگران با آن مواجه هستند و نمی‌توانند تشخیص مناسبی از کیفیت و کارایی دستگاه داشته باشند. شرکت‌های تولیدکننده سی ان سی از حربه‌های مختلفی برای جلب نظر شما استفاده می‌کنند و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند که شما را به خرید دستگاه سی ان سی مربوط به آنها تشویق کنند. اما نمی‌توان به این سادگی به این شرکت‌ها اعتماد کرد و توجه زیاد به این تبلیغات می‌تواند شما را به بیراهه بکشاند.

اما، فرایند خرید سی ان سی از تأمین بودجه شروع می‌شود، با شناخت دستگاه‌ها و برندهای مختلف ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با انتخاب و خرید دستگاه به پایان می‌رسد. انجام هر کدام از این مراحل مستلزم رعایت نکاتی است که اهمیت ویژه‌ای در شناخت دستگاه سی ان سی دارند. شناخت تفاوت دستگاه‌های مختلف و توانایی آنها در ارائه کارایی مناسب و طول عمر بالا امتیازات مهمی هستند که در طی فرایند خرید سی ان سی باید به آنها دست پیدا کنید و انتخاب خود را با توجه به این شناخت‌ها انجام دهید.

بنابراین، با توجه به اهمیت موضوع خرید دستگاه CNC مناسب، در ادامه برخی از نکات مهم در اجرایی کردن این فرایند را معرفی خواهیم کرد و شرایط هر کدام را توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید!

نکات مهم در خرید سی ان سی

اگر به یک سی ان سی حرفه‌ای نیاز دارید، عوامل متعددی برای بررسی وجود دارد. برای اینکه بتوانید یک محصول را به شکل مناسب و مورد انتظار به پایان برسانید، استفاده از یک دستگاه مناسب و اطلاع از دستورات و روش‌های مناسب آن می‌تواند مفید باشد. بنابراین برای خرید دستگاه CNC مناسب باید به موارد زیر اهمیت دهید:

سی ان سی

 

دستگاه سی ان سی

مهم‌ترین موضوعی که می‌تواند کیفیت نهایی محصول شما را تحت تأثیر قرار دهد، خود سی ان سی و کیفیت آن است. اگر در یک کارگاه از دستگاه‌های قدیمی‌تر استفاده شود، مطمئناً برخی از نیازهای جدید و فرعی که به کمک دستگاه‌های CNC جدید قابل انجام است، منتفی خواهد بود. خرید دستگاه CNC جدید با ابزارهای نوآورانه می‌تواند توانایی شما در تولید محصولات مختلف بهبود بخشید و محصولات مورد انتظار خود را با توانایی فراتر از انتظار ایجاد کنید. بنابراین، قبل از خرید دستگاه CNC، اطمینان حاصل کنید که دستگاه خود را از یک شرکت معتبر با تجهیزات پیشرفته انتخاب کرده‌اید و از قطعات و تجهیزات ماشین مطمئن شوید.

کیفیت قطعات دستگاه

کیفیت قطعات دستگاه CNC نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارد و دستگاهی که از قطعات بهتری بهره برده باشد، کیفیت کار و طول عمر بهتری خواهد داشت. برای پی بردن به این موضوع، می‌توانید قطعات جانبی آن دستگاه در بازار را بررسی کنید و کیفیت آنها را از لحاظ شرایط مختلف بررسی کنید. دسترسی به قطعات مناسب و همچنین کیفیت بالای آنها عامل مهمی در خرید دستگاه CNC است.

تجربه و تخصص برند تولیدکننده دستگاه CNC

هنگام خرید دستگاه CNC باید تجربه و تخصص شرکت سازنده دستگاه را در نظر بگیرید. شرکت‌هایی که تجربه بالایی در تولید دستگاه دارند می‌توانید انتظار داشته باشید که تیم طراحان، برنامه نویسان، مهندسان و دیگر کارشناسان متبحر داشته باشند. برندهای معتبر در حوزه تولید دستگاه سی ان سی اعتبار خود را به تولید نامناسب و یا درآمد مقطعی نمی‌فروشند و ترجیح می‌دهند که دستگاه باکیفیت به مشتریان خود تحویل دهند. سال‌ها تجربه و دانش می‌تواند به تولید دستگاه بی نظیر منجر شود. تلاش کنید خرید دستگاه CNC خود را از شرکت‌های معتبر انجام دهید.

 

همین الان لیست قیمت دستگاهها را  دریافت کنید

 

قابلیت‌های سی ان سی

برای تولید یک محصول خوب به کمک دستگاه سی ان سی، اطلاع از قابلیت‌های دستگاه و شناسایی ظرفیت آن مورد بسیار مهمی است که باید مد نظر قرار دهید. هر گونه افت کیفیت در یک دستگاه و پایین بودن توانایی آن به راحتی می‌تواند کیفیت و کارایی محصول شما را به خطر بیاندازد. بنابراین، هنگام خرید دستگاه CNC مشخصات دستگاه را به خوبی بشناسید و از شرکت سازنده بخواهید که قابلیت‌های دستگاه را برای شما عنوان کند. اگر هم قابلیت خواندن کاتالوگ دستگاه را دارید، می‌توانید از شرکت درخواست کاتالوگ کنید.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی یکی از مهمترین مواردی است که به هنگام خرید دستگاه CNC مد نظر قرار دهید و به کمک آن استفاده طولانی مدت خود را تضمین کنید. باوجوداینکه در سال‌های اولیه استفاده از دستگاه سی ان سی مشکل خاصی ایجاد نمی‌شود و دستگاه بدون نقص کار می‌کند، اما به‌مرورزمان به تجهیزات مصرفی و برخی قطعات خاص دستگاه نیاز خواهید داشت. یا حتی در برخی مواد ممکن است به تعمیر دستگاه و جایگزینی قطعات نیاز داشته باشید. پشتیبانی فنی به معنی دسترسی به تجهیزات مناسب، مراکز خدمات پس از فروش، امکان استفاده از گارانتی و برخی شرایط ویژه است که در زمان خرید دستگاه CNC در قرارداد خرید گنجانده می‌شود. اگر بتوانید یک دستگاه سی ان سی با پشتیبانی فنی مناسب انتخاب کنید، مطمئناً در بلندمدت پشیمان نخواهید شد و هزینه کمتری برای تعمیر و نگهداری دستگاه خواهید پرداخت.

برنامه نویسی دستگاه CNC

همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد، دستگاه سی ان سی تحت کنترل برنامه کامپیوتری قرار دارد و این کامپیوتر باعث می‌شود که دقت و صحت دستگاه در برش‌های مختلف بسیار بالا باشد. اگرچه کیفیت دستگاه و قطعات جانبی آن در فرایند خرید دستگاه CNC اهمیت دارد، اما برنامه نویسی مناسب به معنی عملکرد بهتر دستگاه است و می‌تواند طرح‌هایی با جزئیات بهتر ایجاد کند. امروزه بسیاری از شرکت‌ها سعی می‌کنند که از الگوهای برنامه نویسی یکسان استفاده کنند، اما برخی از شرکت‌ها نیز از برنامه‌های متفاوت استفاده می‌کنند. بنابراین هنگام خرید دستگاه CNC به نحوه برنامه نویسی دستگاه نیز توجه داشته باشید و از اهمیت آن غافل نشوید.

بودجه خرید دستگاه CNC

بودجه خرید دستگاه CNC عامل بسیار مهمی در انتخاب نوع و اندازه دستگاه است و ممکن است روند خرید را به تعویق بیاندازد یا شما را از خرید یک دستگاه خاص منصرف کند. قبل از اینکه دستگاه را بخرید، اطلاعاتی در مورد قابلیت‌ها، اندازه و ظرفیت دستگاه گردآوری کنید و قیمت دستگاه‌های منتخب خود را گردآوری کنید. در نهایت پس از مقایسه دستگاه‌های سی ان سی مختلف، دستگاه مناسب را با توجه به شرایط بودجه خود انتخاب کنید.

خرید دستگاه CNC می‌تواند فرایند راحتی باشد و ما در کنار شما خواهیم بود تا دستگاه سی ان سی مطابق با انتظار خود بخرید. برای اطمینان از اینکه دستگاه منتخب شما برای تولید محصول نهایی مناسب است، می‌توانید به صورت آنلاین محصولات ما را در سایت ببینید یا با ما در سیمای شهر در تماس باشید.

 

پس از اینکه دستگاه مورد نظر خود ر اانتخاب کردید و از مشخصات فنی آن اطمینان حاصل نمودید میتوانید نسبت به ثبت سفارش آن نزد همکاران ما در بخش فروش اقدام نمایید

پس از خرید دستگاه و انعقاد قرارداد عملیات تست و راه اندازی دستگاه در کارخانه سیمای شهر انجام شده و دستگاه پس از طی مراحل تست بسته بندی شده و به محل شما انتقال می یابد این عملیات معمولا طی یک هفته کاری به انجام خواهد رسید مدلهای خاص در صورت عدم موجودی طی زمان بندی مشخص به اطلاع مشتری آن خواهد رسید

جهت رفاه سرمایه گزاران عزیر کلیه مدلها دارای شرایط راحت نقد و اقساط بصورت اقساط 12 ماهه هستند در شرایط پرداخت نقدی تخفیفات خوبی وجود دارد

همین الان لیست قیمت دستگاهها را  دریافت کنید

 

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link

دریافت لیست قیمت
 محصولات سیمای شهر

شما کمتر از 5 ثانیه با دریافت این لیست فاصله دارید
دریافت لیست قیمت ماشین آلات
close-link
دریافت فایل صوتی ارزشمند آماده کردن دستگاه بنر 

آیا شما هم پس از چند روز خاموش بودن دستگاه چاپ به مشکل برخورد کرده اید 

همین الان فایل صوتی را بشنوید و لذت ببرید
دریافت فایل صوتی
close-link