امتیاز 4.50 از 5 امتیاز 2 مشتری
(دیدگاه کاربر 2)

دستگاه لیزر حروف ساز چنلیوم مجهز به نرم افزار اختصاصی جهت دقت بسیار بالای ساخت حروف چلنیوم
قابلیت ساخت انواع حروف چنلیوم و آلومینیوم
ساخت حروف چنلیوم از قطر ورق 0.2 تا ورق 1.5 میلیمتر

دستگاه حروف ساز دستگاه چنلیوم
به این پست امتیاز دهید

دستگاه چنلیوم

این دستگاه با استفاده از موتورهای پرقدرت و نرم افزار حرفه ایی میتواند انواع حروف چنلیوم را به سرعت و طرافت ویژه تهیه نماید.در واقع دستگاه چنلیوم سازی ابزاری پیشرفته و مورد نیاز برای هر مرکز دستگاه چنلیوم تابلوسازی می باشد.

دستگاه چنلیوم ساز میتواند به سرعت با گرفتن فایل از کامپیوتر عملیات برش و خم چنلیوم را انجام داده و سفارشات شما را آماده نماید.

دستگاه خم چلنیوم دستگاهی است که که برای ساخت حروف چلنیوم از اون استفاده می شود. در واژه حروف کانالی هستند

دور حروف خم خورده میشود و به وسیله پلکسی که با دستگاه لیزر برش خورده مونتاژ میشود و شکل حروف به دست می آید. دستگاه های چلنیوم روی حروف 7 سانتی متر و 9سانتی متر و 11سانتی متر  قابلیت کار دارن. این دستگاه فقط خم مربوطه رو میزنن. جاهایی که باید خم خورده بشود خم می شود و جاهایی که باید به صورت 45 درجه یا قائم خم زده بشود خط می اندازه تا مونتاژ کار بر اساس خط شکل می دهد.

این دستگاه دارای چند موتور است که شامل ، موتور چرخشی ، موتور برش و غلطک ها که کار خم ها رو انجام میدهند . اپراتوری دستگاه خیلی مهم اس و نقش اپراتور بسیار حائز اهمیت است.

اپراتور قبل از این که کار کند بایداز طریق نرم افزار لیزر رو با حروف چلنیوم کالیبره کنند. این کار زمان 10 دقیقه میبرد ولی اگر انجام نشود پلکسی برش خورده با حروف چلنیوم خطای 2 الی 3 میلیمتری خواهد داشت. و این در اجرا خودش رو نشhن میدهد . این دستگاه بدون خطا روی فونت فارسی هست و بدون هیچ محدودیتی حتی نستعلیق رو هم ساپورت می کند . دریافت دستور هم از نرم افزار کورل انجام میشد . این دستگاه نرم افزار بسیار قوی ای داره که قابلیت ها همگی در نرم افزار قابلیت دسترسی هستند. با انواع متریال چلنیوم موجود در بازار میشود با این دستگاه کار کرد. فقط باید به سایز دقت بشود . یک جک نگهدارنده هم دارد که قبل ازاینکه متریال روی دستگاهقید بشود میشه متریال رو روی اون قرار داد.

دقت دستگاه بر میگردد به اپراتوری ولی خود دستگاه هیچ گونه مشکلی ندارد و با توجه به سیستم جدیدی که دارد سیستم انتقال فایل آن از رایانه به صورت مستقیم هست و بحث فونت های فارسی هم تاکید می کنیم که بدون هیچ خطایی روی فونت های فارسی قابل فعالیت است و هیچ گونه خطایی ندارد.

نمونه مشابه هم دارد به صورت دو مدل از این دستگاه در بازار وجود دارد ، یک مدل پنوماتیکی هستند و یک مدل دیگر هم به صورت درایور و موتور هست که مدل موجود همان درایور و موتور است هم جک ها و هم تیغ های برشی از درایور فرمان می گیرند و موتور روند اجرا را فعالیت میکند .

این در شرایطی است که مورد بالا بسیار مهم است .

جهت مشاهده مقالات دیگر دستگاه چلنیوم میتوانید به قیمت مقالات مراجعه کنید

دستگاه لیزر حروف ساز چنلیوم مجهز به نرم افزار اختصاصی جهت دقت بسیار بالای ساخت حروف چلنیوم
قابلیت ساخت انواع حروف چنلیوم و آلومینیوم
ساخت حروف چنلیوم از قطر ورق 0.2 تا ورق 1.5 میلیمتر
حداکثر ارتفاع لبه حروف 135 میلیمتر
سرعت ساخت 800 متر لبه چلنیوم در روز
قابلیت کار با انواع چنلیوم موجود در بازار ایران

فعالیت این دستگاه که از خانواده ی دستگاه های دستگاه لیزر ، دستگاه cnc و سی ان سی می باشد در زمینه ی ساخت انواع حروف برای تابلو دیگر استفاده ها می باشد .

 • اصفهان صنعت ساخت

  سلام از شرکت اصفهان صنعت سوله ساخت با مدیریت اقای بهرامی مزاحم میشم در باره فروش این محصول نیاز داریم که از شما مشاوره و شرایط فروش را بپرسیم تشکر

 • pouya nazari

  سلام
  من می خوام این دستگاه رو از شرکتتون تهیه کنم، هیچ تجربه ای هم در این زمینه ندارم می خوام ببینم اگه خریداری کنم با آموزش های شما می تونم یاد بگیرم و باش کار کنم؟
  یعنی برای کار کردن با این دستگاه به مشکل بر نمی خورم؟
  ممنون

افزودن دیدگاه