چاپ روی پلکسی گلاس

چاپ روی پلکسی از جمله خانواده چاپ روی اجسام سخت می باشد که به دلیل رایج بودن و تنوع در رنگ و تصویر خروجی چاپ یکی از گزینه های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی می باشد.امکان چاپ مستقیم بر روی انواع پلکسی مات و شیشه ای و طلق به صورت مستقیم و بدون محدودیت در طرح، تعداد و ابعاد دلخواه جهت استفاده در سقف کاذب و انواع لایت باکس وجود دارد.
کاربردهای چاپ روی پلکسی
علاوه بر دکوراسیون داخلی، پلکسی در محل هایی مانند سقف کاذب ، استند های نمایشگاهی ، تابلو ، تایل سقفی و… به کار گرفته می شود.

چاپ سقف کاذب را میتوان با طرح های آسمان ، آسمان مجازی ، ابر و باد ،آکواریوم ، شکوفه و برگ و نقش های مدرن روی پلکسی انجام می شود و با اندکی نور پردازی تصویری شبیه به واقعیت ایجاد می نماید.
 
چاپ روی پلکسی باید توسط دستگاه فلت بد یو وی صورت پذیرد. این دستگاه به جای اینکه روی متریال های رول چاپ بزند ، بر روی متریال های مختلفی که به صورت تخت یا فلت هستند چاپ می زند. مثل چاپ روی کاشی ، چاپ روی سرامیک ، چاپ روی موزاییک ، چاپ روی ام دی اف و یا چاپ بر روی پلکسی . با توجه به اینکه قیمت این نوع چاپ نسبت به چاپ های دیگر بیشتر است ، عموما چاپ روی موارد تخت برای دکوراسیون داخلی و یا مواردی که کیفیت و زیبایی اهمیت دارد صورت می گیرد.


پاسخ دهید