کار روی هدایای تبلیغاتی با دستگاه فایبر

0 146
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دستگاه فایبر چیست

 دستگاه فایبر به عنوان یک دستگاه تولید کننده و هدایت کننده نور لیزر شناخته می‌شود که نور تولید شده در تیوب لیزر با استفاده از بانکهای دیود هدایت می‌شود. در این دستگاه‌ها از فیبر نوری برای انتقال و متمرکز کردن اشعه استفاده می‌شود و در نهایت از طریق اصلاح اولیه، با استفاده ازگالوو هد دستگاه یا برای حک روی مواد مختلف به کار برده می‌شود. دستگاه‌های فایبر از لحاظ عملکردحکاکی بهتر از دستگاه لیزر CO2 هستند و نحوه کار آنها به مراتب آسانتر است. این ویژگی‌ها باعث شده که کاربرد دستگاه لیزر فایز به‌مراتب بهتر باشد.

برای درک بهتر دستگاه لیزر فایبر در نظر بگیرید که نور تولید شده توسط منبع تولید اشعه یا دیودها ، بدون اینکه نیازی به استفاده از عدسی یا آینه داشته باشند، مستقیماً به داخل فیبر نوری هدایت می‌شود. در داخل فیبر نوری تمامی این اشعه‌ها متمرکز می‌شوند و احتمال منعکس شدن یا پراکندگی اشعه به حداقل می‌رسد. در نهایت یک نور بسیار پرقدرت و بسیار نازک وارد نازل می‌شود و از طریق آیینه های دقیق داخل گالوو هد دستگاه به سطح کار تابیده میشود .

دستگاه لیزر فایبر از لحاظ تعمیر و نگهداری به عنوان یک گزینه ارزان شناخته می‌شود و معمولاً طول عمر آنها به شکلی است که برای ۱۰۰ هزار ساعت عملیات برش کاری مناسب هستند. اندازه این دستگاه‌ها نسبت به دستگاه CO2 کوچک‌تر است

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
Subscribe
Notify of
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x