خرید دستگاه cnc

0 77

خرید دستگاه CNC در صنایع مختلف باعث شده تا این دستگاه به یکی از پرکاربردترین دستگاه های صنعتی حال حاضر دنیا بدل شود. این دستگاه کاربردهای مختلفی را به خود اختصاص داده و به همین علت توانسته بازار بسیاری از دستگاه های مشابه را کساد کند. شما با یک دستگاه حرفه ای طرف هستید که می توانید دقیق ترین خواسته های شما را جامه عمل بپوشاند.

 

خرید دستگاه سی ان سی به عنوان یک دستگاه مادر جای خود را در صنایع گوناگون باز کرده است. در حال حاضر صنایع مختلف بدون استفاده از انواع مختلف دستگاه CNC قادر به ادامه فعالیت های خود نیستند. این دستگاه توانسته با ساده سازی کارکرد ها و عملیات ها علاوه بر بالا بردن سرعت ، کیفیت و دقت را نیز افزایش دهد.

بالا رفتن کیفیت ، دقت و سرعت که مرهون استفاده از خرید دستگاه صنعتی  است، بهره وری کارخانجات و صنایع مختلف را بالاتر برده و در رده ای بسیار فراتر از تصور قرار داده است.

خدمات آموزشی اپراتور دستگاه CNC

البته استفاده از این دستگاه آنقدرها هم ساده نیست و باید به درستی انجام شود. در صورتی که اپراتور دستگاه  توانایی لازم برای استفاده از آن را نداشته باشد، هرچند که دستگاه خوبی در اختیار وی قرار گیرد، باز هم نمی تواند کار را خوب و با کیفیت تحویل دهد. دقت اپراتور نیز خود از درجه اهمیت فراوانی برخوردار است. البته علاوه بر دقت، اپراتور این دستگاه باید به نرم افزار های نقشه کشی دو بعدی و یا سه بعدی مثل اتوکد ، کتیا ، سالید ورک و … آشنا باشد و از علم نقشه خوانی نیز سررشته داشته باشد.

البته نقشه خوانی برای کسانی است که در صنایع پیچیده ای مثل صنعت خودروسازی مشغول به کار هستند اما در صورتی که اپراتور این دستگاه یعنی دستگاه CNC نقشه خوانی نیز بلد باشد، کار وی ساده تر و حرفه ای تر خواهد بود

 

کانال تلگرام

 

البته نرم افزار هم همه چیز نیست! اگر شما با یک دستگاه غول پیکر مواجه شوید که نرم افزار آن را کاملا می شناسید اما خود دستگاه برای شما ناشناخته باشد، قطعا هیچ کاری نمی توانید بکنید. کار با دستگاه سی ان سی نیاز به دانش دارد و این دانش در درجه اول با آموزش و سپس با تجربه کسب می شود. به همین علت است که گفته می شود کسی که قرار است اپراتور دستگاه شود ، ابتدا به عنوان کمک اپراتور مدتی مشغول به فعالیت شود تا تمام روندهای کاری دستگاه را آموخته و یاد بگیرد و همچنین از تجربه یک فرد با تجربه استفاده کند. آشنایی با این دستگاه آنقدرها هم سخت نیست اما نیاز به دقت ، تمرکز و تلاش دارد.

مهم ترین نکات در خرید موفق دستگاه سی ان سی 

قیمت دستگاه

برند تولید کننده

ابعاد کاری ماشین

قابلیت ها و مشخصات

تکنسین دستگاه CNC و خرید دستگاه

مجموعه سیمای شهر با استفاده از بهترین و تخصصی ترین تکنسین های دستگاه CNC مفتخر است که به صورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز است. سیمای شهر معتقد است که احترام به مشتری، احترام به سیمای شهر است و باید تا آنجا که امکان دارد این مشتری مداری به خوبی شکل گیرد. در همین راستا اقداماتی در حال انجام است که در هفته های آینده شاهد رونمایی از آن خواهیم بود تا روند خدمت رسانی به مشتریان به نحو احسنت انجام شود.

یکی از ویژگی های مجموعه سیمای شهر، مشاوره رایگان و صادقانه! است. در مجموعه سیمای شهر کسی به دنبال فروش دستگاه CNC به هر قیمتی نیست! مشاوران این مجموعه سعی می کنند با آنالیز وضعیت مشتری و مکانی که قرار است در آنجا به کار مشغول شود، آینده شغلی وی را برایش ترسیم کنند. چه بسیار مشتریانی که به صورت مطمئن برای خرید دستگاه CNC به مجموعه سیمای شهر وارد شدند و مشاوران آن ها را از خرید این دستگاه منصرف ساختند. مشاوره صادقانه اصل مهمی است که مجموعه سیمای شهر به آن پایبند است.

باید بدانید که خرید دستگاه CNC  کاری سخت است و نیاز به وسواس و تحقیق دارد. سعی کنید به این راحتی ها خرید نکنید و نکات خرید دستگاه سی ان سی را رعایت کنید تا بعد از مدت کوتاهی پشیمانی سراغتان نیاید. این دستگاه همانطور که می تواند شما را به اوج موفقیت برساند، توانایی زمین زدن شما را نیز دارد. پس در هنگام خرید دقت کنید و گول شرایط اغوا کننده برخی فروشندگان دستگاه را نخورید.

برای اطلاعات بیشتر در منوی تماس با ما از مشاورین سیمای شهر اطلاعات بیشتر را کسب کنید !

انواع خدمات پس از فروش قابل ارائه توسط سیمای شهر

خدمات بصورت تلفنی
ارائه خدمات پس از فروش حضوری
انبار قدرتمند قطعات یدکی برای پشتیبانی گارانتی
ارائه خدمات آنلاین و پشتیبانی

خرید انواع دستگاه cnc

اما نکته قابل اعتنا در مورد خرید این دستگاه صنعتی این است که شما باید به دنبال خدمات باشید نه دستگاه! بله درست شنیدید شما باید تلاش کنید تا بهترین خدماتی که بر روی یک دستگاه ارائه می شود را برگزیده و دستگاه را خریداری کنید. بهترین دستگاه حتی اگر قیمت بالایی هم به خود اختصاص داده باشد و به اصطلاح برند اروپایی نیز باشد، اگر در ایران خدمات مناسبی بر روی آن ارائه نشود و قطعات یدکی آن یافت نشود، به هیچ کار شما نخواهد آمد. خدمات دستگاه CNC از خود دستگاه مهمتر است. پس دقت کنید که از چه شرکتی خرید می کنید. اگر شرکت مربوطه تکنسین تخصصی برای دستگاه های خود ندارد، مطمئن باشید در آینده به مشکل بر خواهید خورد. البته برای این کار می توانید با مشتریان فروشنده دستگاه CNC نیز صحبت کنید و ببینید که خریداران قبلی از نحوه خدمات وی و شرکت راضی هستند یا خیر!

خدمات دستگاه cnc

 

 

دانلود اطلاعات و قیمتها و شرایط فروش دستگاههای سیمای شهر

معرفی انواع دستگاه cnc

این دستگاه انواع مختلفی دارد. حتی دستگاه لیزر هم جزئی از این نوع دستگاهها است اما به علت گستردگی و تنوعی که در آن وجود دارد، بعضی آن را از زیر مجموعه های دستگاه سی ان سی  نمی دانند. اما به جز دستگاه لیزر، خود این دستگاه انواع مختلفی دارد. انواع مختلف آن در واقع در جایگاه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد دستگاهها نیز متفاوت است و بستگی به نوع کاربرد ان دارد. شما اگر قرار است از دستگاه برای کارهای کوچک با سایز کم استفاده کنید، لازم نیست یک دستگاه با عرض و طول بزرگ خریداری کنید و قیمت بالایی برای آن بپردازید. کافی است یک دستگاه کم عرض را خریداری کرده و قیمت پایین تری را برای بپردازید تا زودتر به بهره وری برسید.

 

شرایط خرید دستگاه سی ان سی به چه صورت است ؟

برای خرید دستگاه ابتدا با کارشناسان فروش صحبت نموده لیست قیمت و مشخصات فنی ماشین الات مربوطه را دریافت مینمایید.سپس پس از انجام خرید دستگاه برای شما ارسال گردیده و عملیات نصب راه اندازی و رفع اشکال توسط تکنسین های ورزیده انجام میپذیرد.تماس با واحد فروش ۵-۳۵۳۲۰۲۲۰-۰۳۱ و تلگرام ۰۹۱۳۲۰۱۸۲۰۴

گارانتی دستگاه به چه صورت است؟اصلا گارانتی یعنی چه؟

برای انجام گارانتی برق کارگاه باید برق استاندارد باشد در صورت بروز مشکل در دستگاه شما ابتدا با تکنسین مربوطه تماس حاصل مینمایید سپس اگر مشکل بصورت تلفنی حل نشد (کمتر از ۱۰ درصد مواقع) تکنسین فنی به محل شما اعزام و مشکل دستگاه را در سریعترین زمان حل مینماید.تمام این موارد بدون هزینه هستند شما فقط هزینه ایاب ذهاب تا را پرداخت خواهید کرد

آیا آموزش لازم برای کار کردن با دستگاه ارائه میشود ؟

وقتی شما دستگاه را تحویل گرفتید تکنسین برای نصب دستگاه و عملیات آن اعزام گردید و آموزش لازم را نیز ارائه مینمایند لازم به ذکر است در صورتی که اطلاعات لازم برای طراحی فایل مثل کارکردن با نرم افزارهای خطی مثل کورل اتوکد و … نداشته باشید نمیتوانید نرم افزار آرت کم را روز نصب یاد بگیرید  پس پیشنهاد میشود حتما قبل از اعزام تکنسین آموزش آرت کم را از شرکت تهیه و نسبت به فراگیری آن اقدام نمایید تا در روز نصب به راحتی مطالب مهم تر را فرا بگیرید. 

برای آموزش بهتر میتوانم در محل شرکت حضور پیدا کنم ؟

بله شما به راحتی میتوانید برنامه ریزی نمایید و تعداد روزهای لازم را در اصفهان دوره آموزش اپراتوری را در کارگاههای ما بگذرانید تا بتوانید بهترین استفاده را از دستگاه خود داشته باشید.تمام این آموزش برای خریداران بصورت رایگان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !