دستگاه چاپ بنر در استان خوزستان شهرستان رامهرمز – جناب آقای روزگرد

جالب است بدانید که استان خوزستان یکی از قدیمی ترین مناطق ایران است . این استان از پیش از اسلام مورد توجه بوده است. شهر های مختلفی در استان خوزستان وجود دارند که پیشینه تاریخی بسیار زیادی داشته و به همین علت است که در بسیاری از موارد پیشرو بوده و هستند.متاسفانه صنعت در این شهر ها آنچنان که باید و شاید رشد نکرده است. البته به جز صنعت نفت که به خودی خود اشتغال زیادی در استان خوزستان فراهم کرده است. همین موضوع و عدم رشد برخی صنایع در استان باعث افزایش بیکاری و نبود شغل در این استان نفت خیز شده است.یکی از صنایعی که چند سالی است در استان خوزستان به آن توجه ویژه ای به عمل آمده است ، صنعت چاپ به خصوص چاپ لارج فرمت با دستگاه چاپ بنر است. این صنعت سود ده در شهر های مختلف استان با استقبال ویژه ای رو به رو بوده است و توانسته رضایتمندی افراد را به همراه داشته باشد.

یکی از شهرستان هایی که در استان خوزستان در زمینه چاپ با دستگاه بنر پیش قدم بوده است ، شهرستان رامهرمز می باشد. شهر رامهرمز خود از قدیمی ترین شهر های استان خوزستان می باشد که پیشینه تاریخی دارد و حتی به اعتقاد برخی تاریخ دانان اسم این شهر نیز بر اساس نام یکی از پادشاهان ساسانی نام گذاری شده است .
این شهر به عنوان یک شهر تاریخی ظرفیت های فرهنگی بسیار زیادی دارد و به همین علت است که کسب و کار های مبتنی بر چاپ با دستگاه چاپ بنر رونق خوبی دارد. در واقع ادارات و مجموعه های فرهنگی زیادی برای سفارش دادن بنر وجود دارد و سفارشات انواع مخلف دستگاه چاپ بنر را در سرتاسر شهر پشتیبانی می کند.
یکی از افرادی که در شهر زیبای رامهرمز مشغول به کار با دستگاه چاپ بنر است ، آقای روزگرد می باشد. آقای مجید روزگرد قبل از خرید دستگاه بنر تحقیقات بسیار زیادی به عمل آورد و به همین علت توانست با انواع شرکت ها و دستگاه های مختلف اشنا شود. جناب آقای روزگرد برای خرید سایت WWW.SIMAYESHAHR.COM را انتخاب و دستگاه ها و نحوه برخورد پرسنل این مجموعه را منطقی تر ارزیابی نمود.
پس از انتخاب شرکت ارائه دهنده دستگاه بنر ، یعنی سیمای شهر ، نوبت به انتخاب دستگاه از بین انواع متنوع دستگاه چاپ بنر مجموعه سیمای شهر رسید. با صحبت های انجام گرفته با مجموعه سیمای شهر و گرفتن مشاوره های دلسوزانه و کارشناسانه افراد متخصص در این مجموعه ، دستگاه چاپ بنر مجهز به هد کونیکا 512 سری Z انتخاب شده تا برای نصب به رامهرمز فرستاده شود. وجود تعداد بیشتر دستگاه چاپ بنر در شهرستان رامهرمز استان خوزستان می تواند مزیت فراوانی برای این شهرستان داشته باشد.
پس از سفارش دستگاه ، تیم فنی به این مجموعه ارسال شده و دستگاه را در این مکان نصب کردند. نصب دستگاه چاپ بنر مراحل سخت و پیچیده ای دارد که باید توسط متخصصین با تجربه صورت پذیرد. در واقع سخت ترین مرحله از نصب دستگاه بنر یعنی نصب هد دستگاه حتما باید با دقت و با استفاده از تخصص و تجربه صورت پذیرد.
پس از نصب دستگاه نوبت به آموزش می رسد. آموزش های لازمه به صورت آنی در سیستم کامپیوتری که بر روی دستگاه چاپ بنر نصب شده است ، ضبط می شود تا در صورت نیاز در اینده به آن ها رجوع شود. پس از آموزش جناب آقای روزگرد خود اقدام به چاپ نموده و به صورت کامل دستگاه را تحویل می گیرد…

حالا پس از گذشت چندین ماه از نصب دستگاه بنر برای اقای روزگرد ، ایشان توانسته است مشتریان بسیار زیادی را برای مجموعه چاپ خود فراهم کند و تقریبا دستگاه را در اکثر ایام سال پر نگه داشته است. در گفتگو با آقای روزگرد ، ایشان اذعان داشت که به شدت از کیفیت چاپ با دستگاه چاپ بنر راضی است. وی همچنین به کیفیت خود دستگاه نیز اشاره کرد و گفت که این دستگاه توانسته تمامی مطالبات وی را از یک دستگاه بنر برآورده کند.
همچنین در صحبت های انجام شده ، آقای روزگرد ، اشاره ای هم به کیفیت بالای متخصصین سیمای شهر داشته و از تمامی این افراد ابراز رضایت کرده است. در واقع در این مدت تیم فنی و مسیول فنی سیمای شهر به صورت دایم با آقای روزگرد در ارتباط بوده اند و تمامی سوالات وی را به صورت تلفنی و حتی حضوری پاسخ داده اند . خدمات پس از فروش سیمای شهر بر روی دستگاه چاپ بنر ، زبانزد خاص و عام است.پاسخ دهید