دستگاه چاپ بنر در استان کرمان شهرستان بم آقای برایی

شهرستان بم یکی از شهرستان های استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر بم است. جمعیت شهرستان بم بنا بر سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران برابر 288000 نفر است. جمعیت بالای این شهرستان موجب نیاز روزافزون به خدمات چاپ و زیر مجموعه آن خرید دستگاه چاپ بنر و توسعه این صنعت می شود. آب و هوای بم گرم و خشک است اما به علت مجاورت با کویر آب و هوای متغیری دارد، به طوریکه گاهی اوقات در تابستانها گرمترین و در زمستانها سردترین نقطه کشور گزارش شدهاست. میزان بارندگی سالانه بطور متوسط ۶۸ میلیمتر است. لازم به ذکر است تیم فنی سیمای شهر با تجربه فراوانی که برای نصب دستگاه چاپ بنر در استان ها مختلف داشته است شرایط اقلیمی و آب وهوای هر استان را قبل از نصب دستگاه چاپ بنر در نظر می گیرد و تمامی موارد پیش نیاز قبل از نصب دستگاه را به مشتری متذکر می شود.


بم یکی از شهرهای تاریخی ایران و استان کرمان است طوری که اگر بخواهند به یک جهانگرد دو سه عکس تاریخی از ایران نشان دهند حتماً یکی از آنها ارگ بم است. (ارگ بم بزرگترین بنای خشتی جهان است که از لحاظ عظمت و زیبایی با دیوار چین مقایسه میشود). شهر بم به فاصله تقریبی ۱۲۰۰ کیلومتری پایتخت قرار دارد، این شهر به لحاظ تاریخی و محصولات کشاورزی (بهویژه خرما)، معروفیت جهانی دارد. شهر قدیم بم یکی از پنج کورهٔ ایالت فارس بود و به دروازه شرق ایران شهرت داشتهاست. بم در مقطع حساسی از تاریخ (اواخر پادشاهی لطفعلی خان زند در زمان فرار او به بم) حتی از طرف لطفعلی خان پایتخت ایران نیز اعلام شد و برای مدت کوتاهی هم که شده پایتخت ایران بود.
منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، با هدف ایجاد و توسعه زمینههای لازم برای فعالیتهای کارامد صنعتی، جذب فناوریهای نوین و افزایش زمینههای اشتغال از طریق جلب و هدایت سرمایهگذاری داخلی و خارجی در دهه فجر سال ۱۳۷۶، تأسیس ورسماً کار خود را آغاز کرد. مساحت این منطقه بالغ بر ۱۱۰۰هکتار است که در فاصله ۱۰ کیلومتری شرق شهر بم واقع شدهاست. زیر ساختها وامکانات پشتیبانی مورد نیاز از قبیل احداث ترمینال اختصاصی در فرودگاه بم، تأسیس ترمینال مسافری و باربری، راه آهن و انبارهای مجهز کالا، خودرو سازی، گمرک، تأمین آب، برق و مخابرات، ساخت هتلها، امکانات ورزشی، تفریحی، آموزشی و سایر تسهیلات بودهاست که علاوه بر فراهم آمدن زمینههای لازم برای توسعه پیش از پیش سرمایهگذاریهای صنعتی، امید میرود تا این منطقه با توجه به پتانسیلهای لازم در آیندهای نزدیک به یکی از قطبهای توریستی و تفریحی کشور نیز تبدیل شود.
با توجه به پتانسیل های بالای جمعیت این شهرستان و جاذبه های گردشگری و منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، آقای برائی نژاد که خود کارشناس معماری و کارمند ارگ بم و دارای دفتر فنی مجهزی بودند با مشاهده پتانسیل صنعت چاپ بنر در این شهرستان، اقدام به مشاوره با کارشناسان سیمای شهر جهت خرید دستگاه چاپ بنر نمودند. پس از مشاوره هایی که میان آقای برائی نژاد و کارشناسان سیمای شهر صورت گرفت و با توجه به نیاز های ایشان اقدام به خرید دستگاه چاپ بنر کونیکا سری E نموده ند.
قبل از فروش تمامی دستگاه هایی که سیمای شهر در اقصا نقاط کشور به فروش می رساند، موجودی آن چک و در صورت موجود بودن دستگاه قرارداد امضا می شود. به همین علت است که دستگاه چاپ بنر آقای برائی نژاد مثل دیگر مشتریان سیمای شهر، در کمترین زمان به محل ارسال و نصب گردید.
با توجه به محل قرار گیری دستگاه که زیرزمین مغازه ایشان بود، گودالی به طول 6 متر و عرض 1 متر در پشت مغازه حفر شد سپس دیوار زیرزمین تخریب و دستگاه بنر به داخل زیر زمین برده شد، در نهایت دیوار زیرمین مرمت و سپس گودال پر شد. پس از تست دستگاه توسط کارشناسان سیمای شهر، آموزش های دستگاه بنر به اپراتور های مجموعه ارائه شد و چندین تست چاپ بنر انجام شد تا از صحت یادگیری پرسنل اطمینان حاصل شود. در جریان راه اندازی دستگاه بنر و گرفتن چاپ های تست اولیه توسط کارشناسان سیمای شهر، کلیه صحبت ها و اتفاقات انجام شده بر روی مانیتور توسط نرم افزار ضبط شده و تحویل پرسنل شد تا پس از نصب چنانچه به مشکل برخورد، با مراجعه به این ویدیو ها مشکل را برطرف کند. البته کارشناسان فنی سیمای شهر همواره به صورت تلفنی و در صورت نیاز حضوری خدمت گذار مشتریان خود هستند.
با توجه به موقیعت و سمت آقای برائی نژاد در ارگ بم ایشان سفارش های خوبی از این مجموعه دریافت می کنند و علاوه بر این با توجه به موقیعت فیزیکی مغازه ایشان که 20 متری میدان اصلی شهر بم می باشد، سفارش های خوبی را دریافت می نمایند و از خرید دستگاه بنر خود راضی می باشند.پاسخ دهید