دستگاه چاپ بنر در سبزوار استان خراسان رضوی برای آقای معصومی

 شهرستان سبزوار یکی از بزرگ‌ترین شهرهای استان خراسان رضوی است که در غرب خراسان و ناحیه شمال شرقی ایران واقع شده و براساس سرشماری سال 1390 جمعیت این شهر بیش از 230 هزار نفر اعلام شده است. سبزوار که به شهر سربداران معروف است، یکی از مهم ترین مراکز جمعیتی، دانشگاهی، علمی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی شمال شرق ایران محسوب می‌شود و همواره یکی از نمادهای تاریخ و علم در ایران بوده است. علما، ادیبان و نویسندگان بزرگی در این شهر زاده شده‌اند و این شهر را به یکی از مهدهای مشاهیر ایران زمین مبدل ساخته‌اند. محمود دولت‌آبادی، ملا هادی سبزواری، ملاحسین واعظ کاشفی، دکتر قاسم غنی، ابوالفضل بیهقی، سید عبدالاعلی افقهی سبزواری و دکتر علی شریعتی از جمله این مشاهیر هستند. در حال حاضر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی متعددی در شهرستان سبزوار در حال فعالیت هستند و دانشجویان را در حوزه‌های گوناگون علمی و فرهنگی، تعلیم و تربیت می‌کنند. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار، دانشگاه فناوری‌های نوین، دانشگاه حکیم سبزواری، دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سبزوار و دانشگاه پیام نور سبزوار از جمله دانشگاه های مطرح این شهر هستند.

مرکز چاپ دیجیتال  آقای معصومی  دی ماه سال 1395 در شهرستان سبزوار افتتاح شد. این مرکز چاپ ابتدا به دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 آی هشت هد مجهز بود. ولیکن به دلیل مواجه شدن با استقبال فروان طی همان برهه زمانی کوتاه، مدیریت محترم این مجموعه در راستای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر و پاسخگویی به نیازهای سازمان‌ها و عموم مردم، اقدام به تجهیز و توسعه بیشتر مرکز با خرید دستگاه‌های کپی و پلاتر کرد. این مجموعه چاپ مجهز به دستگاه چاپ بنر در حال حاضر یکی از کامل‌ترین مراکز چاپ دیجیتال و به ویژه چاپ بنر در شهرستان سبزوار است که از دستگاه‌های چاپ بنر دارای آخرین فناوری‌های روز بهره می‌برد.
با وجود ظرفیت‌های علمی و فرهنگی بیان شده در شهرستان سبزوار، لزوم وجود مراکز چاپ تخصصی در این شهر بسیار به‌چشم می‌خورد. از همین رو جناب آقای معصومی سبزوار از اپراتورها قدیمی و اولین دارندگان دستگاه‌های چاپ بنر این شهر، با هدف خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به عموم مردم، دانشگاهیان و سازمان‌ها اقدام به تاسیس یک مرکز چاپ تخصصی مجهز به دستگاه‌های چاپ بنر در این شهر کرده است. معصومی سبزوار به منظور تجهیز این مرکز چاپ دیجیتال به دستگاه‌های چاپ بنر اقدام به مشاوره با کارشناسان مرکز سیمای شهر کرد. پس از بررسی‌های فراوان انجام شده توسط کارشناسان سیمای شهر، خرید دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 آی هشت هد که یکی از دستگاه‌های چاپ بنر روز جهان است و از آخرین فناوری‌های حوزه چاپ بنر بهره می‌برد به ایشان پیشنهاد شد. دستگاه چاپ بنر Konica 512 i از رده دستگاه‌های چاپ بنر پرسرعت و ساخت کشور ژاپن است. این دستگاه چاپ بنر در دو مدل 8 هد و 4 هد به بازار عرضه شده و دارای ریل بسیار دقیق و با کیفیتی هست. از ویژگی‌های برجسته این دستگاه چاپ بنر می‌توان به مصرف بسیار پایین جوهر، بیم بسیار دقیق با فناوری Super Smooth،  قدرت بالای تفکیک رنگ در مقیاس Grayscale جهت کیفیت بهتر چاپ و شباهت بسیار بالای خروجی دستگاه به فایل چاپی اشاره کرد. لازم به ذکر است در ساخت هد این دستگاه چاپ بنر از مواد دوستدار محیط زیست استفاده شده و طراحی خاص این دستگاه چاپ بنر آن را مناسب شرایط آب و هوایی شهرهای مختلف ایران کرده است. همه این خصوصیات باعث شد تا جناب آقای معصومی بتواند به درستی دستگاه بنر مناسب مجموعه خود را انتخاب و در محل چاپخانه مستقر نماید.
معصومی از شهر زیبای سبزوار با اعتماد به نظر کارشناسان این دستگاه چاپ بنر را تهیه کرده و دستگاه با حضور کارشناسان فنی سیمای شهر در دی ماه 1395 راه‌اندازی شد. پس از راه‌اندازی این دستگاه چاپ بنر، این مرکز افتتاح شد و با وجود قرار داشتن در روزهای آغازین فعالیت خود به شدت با استقبال عمومی مواجه شد. آقای معصومی در این رابطه می‌گوید: «نتیجه مشاوره با کارشناسان سیمای شهر خرید دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 هشت هد بود؛ از انتخاب خود راضیم». پیروی استقبال صورت گرفته و با خوشفکری و وسعت نظر مدیریت محترم این مجموعه چاپ ، یعنی جناب آقای سبزواری، مشورت‌هایی جهت توسعه دستگاه‌های این مرکز چاپ با مجموعه سیمای شهر صورت گرفت و دستگاه‌های پلاتر و کپی نیز در این مرکز راه‌اندازی شد. در حال حاضر این مرکز چاپ مجهز به دستگاه بنر و دیگر دستگاه های چاپ، یکی از قطب‌های اصلی چاپ در شهرستان سبزوار و یک مرکز چاپ بنر کاملا تجهیز است که همه روزه پاسخگوی نیازهای مشتریان خود است.
بهره مندی از تجربه کارشناسان و مشاوران سیمای شهر باعث شد تا این تصمیم درست و به هنگام برای ورود به بازار دستگاه چاپ بنر توسط آقای معصومی گرفته شده و سریعا به اقدام برسد.پاسخ دهید