دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر در شهر های مختلف کشور وجود دارد. یکی از شهر هایی که امروزه به عنوان قطب استفاده از دستگاه بنر شناخته می شود ، شهر آمل است. شما در گوشه و کنار شهر آمل چاپخانه هایی را می بینید که مجهز به دستگاه چاپ بنر هستند و به صورت دو شیفته و حتی گاهی سه شیفته مشغول به کار هستند.

شهر آمل به علت قرار گرفتن در موقعیت مکانی خاص ، سفارشات زیادی در زمینه چاپ بنر به خود می بیند. این سفارشات حتی از پایتخت یعنی شهر تهران به شهر آمل فرستاده شده و از آمل پس از چاپ برای تهران ارسال می شود. هزینه های پایین تر چاپ با استفاده از دستگاه چاپ بنر باعث شده تا دفتر فنی های تهرانی سفارشات خود را به شهر آمل بسپارند.

 

دستگاه های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. یکی از دستگاه هایی که در شهر آمل به شدت مورد استقبال واقع شده است، دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 بوده است. این دستگاه که از هد کونیکا 512 آی بهره می برد، سرعت و کیفیت فوق العاده بالایی دارد و جواب گوی حجم سفارشات چاپخانه های شهر آمل می باشد. البته در برخی از چاپخانه ها نیز از دستگاه اکوسالونت برای چاپ های گران قیمت تر استفاده می شود که ویژگی های خاص خود را دارد.

مجموعه ی سیمای شهر با سابقه درخشان در زمینه دستگاه چاپ بنر توانسته فعالیت گسترده ای در زمینه دستگاه چاپ بنر داشته باشد. همچنین این مجموعه در زمینه دستگاه سی ان سی و همچنین دستگاه لیزر فعالیت تخصصی و گسترده ای داشته و به همین علت در کل کشور نمایندگی های مختلفی دارد. نمایندگی این مجموعه در آمل در اختیار جناب آقای علویان است که از افراد حرفه ای در زمینه دستگاه چاپ بنر و همچنین دستگاه CNC می باشد.پاسخ دهید