دستگاه چاپ بنر

جالب است بدانید که جوهر مناسب برای هر کدام از دستگاه چاپ بنر متفاوت است. این موضوع به این علت اهمیت پیدا می کند که در نتیجه استفاده نامناسب از جوهر در برخی از انواع دستگاه چاپ بنر ، ممکن است مشکلاتی در زمینه هد گرفتگی برای دستگاه ایجاد شود.

استفاده از جوهر مخصوص هر هد می تواند به هد دستگاه چاپ بنر کمک کند که تا خود را با جوهری که مخصوص خود ساخته شده هماهنگ ساخته و دیگر مشکلات هد گرفتگی کمتر ایجاد گردد. در واقع جوهر مخصوص هر هد می تواند کمک بسیار زیادی به بالا بردن کیفیت چاپ نماید.

البته تکنولوژی ساخت جوهر آن قدر پیشرفته شده است که برخی از کارخانه های عظیم تولید جوهر در حال تولید جوهرهایی با ویژگی های خاص هستند. این جوهر های جدید که برای دستگاه چاپ بنر تولید می شوند ، علاوه بر کاهش بو ، هیچ ضرری برای سلامتی ندارند. همچنین درصد هد گرفتگی این نوع جوهر در مقایسه با جوهر های دیگر بسیار پایین بوده و در برخی مواقع اصلا هد گرفتگی در دستگاه چاپ بنر ایجاد نمی شود. همچنین این نوع جوهر مناسب انواع دستگاه بنر بوده و نیاز نیست برای هر دستگاه جوهر جداگانه خریداری شود.

مجموعه سیمای شهر با سابقه درخشان در زمینه واردات جوهر دستگاه چاپ بنر توانسته است جوهر این دستگاه را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه کند. همچنین این مجموعه توانسته با جلب رضایت مشترین دستگاه چاپ بنر در سال های گذشته ، یکی از بزرگترین فروشندگان دستگاه بنر در ایران باشد و میزان بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد. البته دستگاه لیزر نیز ار جمله فعالیت های سیمای شهر است که مانور خوبی بر روی آن در این مجموعه وجود دارد و متخصصان دستگاه سی ان سی و دستگاه لیزر در این مجموعه با ارائه مشاوره گام مهمی در ارتقا کیفیت کار با دستگاه لیزر برداشته اند.

 پاسخ دهید