دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر
به این پست امتیاز دهید

ریپ دستگاه چاپ بنر، هد دستگاه، بدنه دستگاه و در پایان گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه

ریپ دستگاه: ریپ دستگاه نقش مهمی در دستگاه چاپ بنر دارد. هر اندازه این ریپ فوی تر باشد، دستگاه کار چاپ را بهتر انجام می دهد.

هد دستگاه : هد دستگاه از جمله مهم ترین قسمت در دستگاه چاپ بنر می باشد. توجه کنید که هد دستگاه باید با دقت توسط کارشناسان متخصص نصب شود زیرا در نهایت خروجی کار به هد دستگاه وابسته است. هد ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام دارای مزایا و معایبی است و با توجه به نوع و حجم کار باید خریداری شود.

بدنه دستگاه: این قسمت از دستگاه چاپ بنر در کیفیت چاپ به دست آمده تاثیری ندارد. فقط هر چه بدنه دستگاه چاپ بنر سنگین تر باشد تکان و لرزش بدنه و حرکت هد دستگاه کاهش می یابد. بدنه دستگاه شامل شاسی دستگاه، محل قرار گیری جوهر و کامپیوتر می باشد.

گانتی دستگاه: گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه چاپ بنر بسیار مهم است. گارانتی دستگاه شامل نصب و آموزش کامل دستگاه چاپ بنر می باشد. اگر دستگاهی که خریداری می کنید پشتیبانی قوی نداشته باشد و آموزش های لازم به اپراتور داده نشود نمی توانید با آن کار کنید.

دستگاه بنر ممکن است دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شود، اگر پشتیبانی قوی در این میان نباشد دستگاه قادر به چاپ نخواهد بود.

دستگاه بنر

پس سعی کنید از شرکت ها و مجموعه های معتبر دستگاه بنر را تهیه نمایید. شرکت سیمای شهر با سابقه پانزده ساله در زمینه دستگاه چاپ بنر و انواع دستگاه چاپ اکوسالونت فعالیت می نماید.

مجموعه سیمای شهر یکی از عرضه کنندگان دستگاه بنر همچنین فروش دستگاه اکوسالونت است. این مجموعه با ارائه مشاوره در هنگام خرید و بعد از آن، به یکی از بهترین ها در این زمینه بدل شده است. ارائه انواع مختلف دستگاه بنر در مجموعه سیمای شهر و تنوع عملکرد هر کدام از آن ها کار را برای خرید دستگاه بنر ساده کرده است.

سیمای شهر با داشتن بخش سرویس و خدمات پس از فروش و استفاده از فن آوری های نوین برای پیشبرد اهداف خود که همواره بالا بردن رضایت مشتریان خود بوده قدم بر می دارد. برای خرید دستگاه بنر و یا درخواست مشاوره رایگان کافی است فرم دریافت سفارش را در سایت سیمای شهر دریافت کرده و آن را ارسال نمایید. مشاوران سیمای شهر در زمینه دستگاه بنر با شما تماس گرفته و در خرید به شما کمک می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link

دریافت لیست قیمت
 محصولات سیمای شهر

شما کمتر از 5 ثانیه با دریافت این لیست فاصله دارید
دریافت لیست قیمت ماشین آلات
close-link
دریافت فایل صوتی ارزشمند آماده کردن دستگاه بنر 

آیا شما هم پس از چند روز خاموش بودن دستگاه چاپ به مشکل برخورد کرده اید 

همین الان فایل صوتی را بشنوید و لذت ببرید
دریافت فایل صوتی
close-link