دستگاه CNC چوب

دستگاه CNC چوب انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. البته دستگاه های عمومی CNC می توانند با تغییر در اسپیندل و یا ابزار به صورت کلی بر روی موارد مختلف کار کنند. در واقع این دستگاه ها هم می توانند برش و حکاکی سنگ را انجام دهند و هم می توانند برش و حکاکی چوب را به سرانجام برسانند و هم فعالیت های دیگری را به سر انجام برسانند.

دستگاه cnc چوب

یکی از بازارهای گسترده ای که برای دستگاه CNC وجود دارد، بازار حکاکی و برش چوب است. این بازار گسترده می تواند تمامی وقت یک دستگاه CNC را پر کند و حتی بیشتر از 8 ساعت و به صورت دو شیفت سفارش داشته باشد. در واقع دستگاه CNC چوب یکی از پرکاربردترین دستگاه های سی ان سی است که در صنایع مختلف به خصوص دکوراسیون داخلی و ساختمان کاربرد دارد.

 

دریافت قیمت دستگاههای سی ان سی 

   

  کاربرد دستگاه CNC

  یکی از کاربردهای مهم دستگاه CNC چوب در مبل سازی جای می گیرد. همین کاربرد این دستگاه خود می تواند توان بالایی برای سفارش را به همراه داشته باشد. امرذوزه مبل های استیل و سلطنتی کاربرد فراوانی داشته و بازار مناسبی دارند.

  کاربرد دستگاه سی ان سی چوب در مبل سازی

  تمامی این مبل ها نیاز به این دارند که در قسمت تاج و یا در قسمت پایه مبل، حکاکی هایی صورت گرفته و قسمت هایی نیز برش داده شود. تمامی این موارد با استفاده از دستگاه سی ان سی چوب انجام می شود. صنعت مبل سازی رابطه تنگاتنگی با دستگاه CNC دارد.

  حکاکی طرح های زیبای بالای مبل های شیک تماما کار دستگاه CNC چوب است. این دستگاه با دقت بالای خود توانست صنعت مبل سازی را دگرگون کند و قیمت ها را نیز کاهش دهد. اگر قرار باشد تاج مبل و پایه ان به صورت دستساز کار شود، قیمت ها تصاعدی افزایش می یابد.

  دستگاه cnc چوب
  دستگاه cnc چوب

  کاربرد دستگاه CNC چوب در ساخت درب و پنجره

  درست است که زمان پنجره های چوبی شیک که با استفاده از شیشه های رنگی تزیین می شدند گذشته، اما هنوز هم کاربر خاص خود را دارد. برش دقیق چوب توسط دستگاه CNC چوب می تواند نوید بخش یک پنجره شیک برای منزل و یا دکور مغازه و یا حتی دکور یک همایش باشد.

  علاوه بر پنجره های سنتی، امروزه درب های خانه ها نیز با استفاده از چوب های مقاوم ساخته می شوند. انداختن نقش و نگار بر روی درب نیز از وظایفی است که دستگاه CNC چوب بر عهده دارد.

  کاربرد دستگاه سی ان سی چوب در نمای ساختمان

  شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نماهای چوبی روز به روز کاربرد بیشتری در ایران پیدا می کنند. نمای چوب ترمووود از جمله نماهایی است که با توجه به استحکام آن مورد استقبال واقع می شود. در برش چوب ترمووود از دستگاه CNC چوب استفاده می شود تا اندازه ها دقیق و حرفه ای کار شود. همچنین نقش و نگاری که در برخی از این نماها بر روی چوب کنده کاری می شود را ندستگاه سی ان سی چوب انجام می دهد تا دقیق و حرفه ای باشد.

  این نوع نمای ساختمان که عموما در ترکیب با نماهای دیگر کار می شود، کیفیت بالایی داشته و به همین علت است که مورد توجه علاقه مندان شده است. نمای چوبی زنده است و همین موضوع جذابیت یک ساختمان یا آپارتمان را بیشتر می کند و در فروش آن تاثیر بسزایی دارد.

  دستگاه cnc چوب

   

  دریافت قیمت دستگاههای سی ان سی 

    

    

   کاربرد دستگاه CNC چوب تزیینات

   تزیینات بازار گسترده ای است. برای ساخت وسایل تزیینی خواه چوبی و خواه غیر چوبی از دستگاه CNC استفاده می شود. اگر قرار باشد تزئینات با استفاده از چوب و یا مصنوعات چوبی تهیه شود، از دستگاه CNC چوب برای برش و حکاکی استفاده خواهد شد. این دستگاه می تواند کیفیت فوق العاده زیادی را در ریزه کاری ها به خرج دهد و یک اثر هنری زیبا از خود بر جای بگذارد.

   دستگاه CNC چوب کاربردهای فراوان دیگری نیز دارد که در اینجا به آن اشاره نشد اما می توان آثار ساخته شده با این دستگاه را در نگاه به دور و اطراف بیشتر مشاهده کرد

   اپراتور دستگاه سی ان سی چوب

   این دستگاه حرفه ای نیاز به اپراتور حرفه ای هم دارد؛ یعنی اگر قرار است از دستگاه CNC چوب به منظور استفاده در هر کدام از موارد بالا استفاده شود، اپراتور باید حرفه ای و با دقت باشد و گرنه طرح زده شده آنقدر ها هم دقیق خوب به دست نمی آید. اپراتور دستگاه CNC چوب باید تسلط کافی بر روی دستگاه داشته باشد. همچنین وی باید توانایی کار با نرم افزارها را داشته و ترجیحا به یکی از این نرم افزارها (مثل اتوکد و …) مسلط باشد.

   بازاریابی برای دستگاه CNC چوب آنقدرها هم سخت نیست؛ فقط کافی است تلاش کنید نمونه هایی با کیفیت و دقیق بسازید تا مشتری را قانع کنید که از این دستگاه استفاده کند. پس دقت کنید که این شما هستید که مشتری را جذب یا از خود دور می کنید؛ با کیفیت کار کنید تا سفارشات شما بیشتر شود. همچنین سعی کنید بازار کار خود را گسترده کنید و تنها در یک حوزه مشغول به فعالیت نباشید.

   شرکت سیمای شهر با دارابودن خدمات اجمالی و حرفه ای در زمینه ی انواع فعالیت های فروش دستگاهcnc و همچنین خدمات پس از فروش ان توانایی اجرای انواع پروسه های کاری را در زمینه ی برسی و فروش دستگاه به قسمت و پشتیبانی حرفه ای انجام میدهد.

   توانایی سرویس دهی حرفه ای در سیمای شهر همیشه به منزله پاسخگویی بر بانک بزرگی از مشتریان برای دستگاه های cnc و همچنین دستگاه های چاپ و بنر بوده است .

   دستگاه cnc چوب
   دستگاه cnc چوب

   مشاره خرید دستگاه cnc

   برسی و تایین قیمت نه تنها برای مشاورین سیمای شهر یک تخصص است بلکه به نسبت انالیز شهر مد نظر شما با استفاده از اطلاعات اولیه نسبت به محل مد نظر قبل از خرید تیم مشتری مداری سیمای شهر در نظر دارد مشاوره اجرا و همچنین بیزنس پلان کاری شما را مشخص میکند و به شما بیان میکند با چه قیمتی چه خدماتی را کار کنید و ببینید در چه مرحله چه فعالیت هایی را دیکته کنید .

   سود ساز بودن ویا نبود استفاده از دستگاه ها اصولابرای برقراری یک بیزنس یا در واقع کار جدید بیار مورد توجه قرا دارد و این مورد برای خدمات حرفه ای و تایین متریال همراه با سود ساز بودن یانبودن دستگاه بسیار مورد توجه قرار دادر.

   برسی خدمات پس ار فرو سیمای شهر همیشه با مساعل متفاوت کاری رو در رو بوده و در ایت مورد باید عرض کنیم پشتیبانی حرفه ای بسیار مورد توجه قرا دارد.

   دستگاه cnc به احتساب این که نوعی دستگاه برش است همیشه مورد توجه قرا دارد و از نظر پشتیبانی خیلی مورد توجه است به طوری که اگر دستگاه خراب شود فوقولاده نیاز به پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش دارد.

   پیشتیبانی دستگاه CNC چوب

   پس از فروش و خدمات دستگاهcnc برای ارائه به مشتری تمامی موارد را چک کرده و پس از فروش دستگاه تمامی موارد پشتیبانی شروع میشود.پشتیبانی نه تنها موارد آموزشی و خدمات پس از فروش وتامین قطعات است بلکه پاسگویی 24 ساعتع تلفنی و همچنین موارد اتصال به رایانه اپراتور برای خدمات تنظیمات نرم افزاری بسیار مورد توجه قرا دارد.

   نظرات بسته شده است.