متریال دستگاه چاپ بنر

متریال دستگاه چاپ بنر
به این پست امتیاز دهید

دستگاه چاپ بنر

شرایط اغوا کننده نامی است که می توان بر نوعی از فروش متریال بنر ویژه دستگاه چاپ بنر نهاد.

این نام از این رو به جاست که افراد و شرکت های مختلف با استفاده از نوعی شرایط فروش متریال بنر ، محیطی را فراهم می کنند که چاپخانه داران گمان می کنند این نوع خرید برای آن ها مفید است.

این درحالی است که خرید بنر به صورت های اغوا کننده عموما به صرفه نیست؛ مگر در موارد خاص که واقعا به دلیلی قیمت تا حد زیادی کاهش داشته و صاحب دستگاه چاپ بنر می تواند با استفاده از این شرایط به سود برسد.

متریال دستگاه چاپ بنر

اما این شرایط اغوا کننده عموما به صورتی است که جذابیت ایجاد می کند. مواردی مثل فروش اقساطی حجم زیادی از متریال دستگاه چاپ بنر می تواند بسیار جذاب باشد. همچنین شرایطی مثل حمل رایگان و یا اشانتیون در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است. البته این حسی است که در هنگام خرید به خریدار متریال بنر داده می شود. اما در واقعیت اتفاق دیگری می افتد. ضررهای هنگفت در استفاده از متریال با کیفیت کاملا مخفی است و به این سادگی هویدا نمی شود.

متاسفانه اکثر چاپخانه های کشور فاقد نرم افزار حسابداری تخصصی برای دستگاه چاپ بنر هستند و همین موضوع میزان سود و ضرر این چاپخانه های را به صورت دقیق مشخص نمی کند. به همین دلیل است که هیچ چاپخانه دار مجهز به دستگاه چاپ بنر متوجه نمیشود که در خرید های اغوا کننده چه کلاهی بر سرش رفته و تا چه میزان ضرر داده است. این ضرر ها برای دستگاهی مثل دستگاه چاپ بنر کونیکا آی 512 مدل i7  بسیار واضح تر است. در اینده با برخی از این ضرر ها آشنا خواهیم شد.

مجموعه سیمای شهر به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان دستگاه چاپ بنر در کشور ، همواره سعی داشته است با ارائه متریال های با کیفیت گامی بلند در عرصه چاپ لارج فرمت برداشته و کیفیت و سودآوری را در این صنعت بالاتر از حال حاضر ببرد. این مجموعه با ارائه انواع دستگاه لیزر و دستگاه CNC توانسته در این زمینه نیز تلاش های زیادی را به عمل آورد.

 ۱ دیدگاه

  • مسعود کرد

    با سلام واحترام بنده قصد خرید یک دستگاه چاپ بنر وفلکس بصورت تمام اقساط هستم وهم مقادیری ملزومات از قبیل رول فلکس وبنر وجوهر ودستگاه پانچ جهت شروع وراه اندازی کار دستگاه از نوع کونیکا 512 نیز باشه لطفا در این زمینه به مشاوره وهمکاری نیاز دارم – تماس 09152969086 کرد

دیدگاهتان را بنویسید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link

دریافت لیست قیمت
 محصولات سیمای شهر

شما کمتر از 5 ثانیه با دریافت این لیست فاصله دارید
دریافت لیست قیمت ماشین آلات
close-link
دریافت فایل صوتی ارزشمند آماده کردن دستگاه بنر 

آیا شما هم پس از چند روز خاموش بودن دستگاه چاپ به مشکل برخورد کرده اید 

همین الان فایل صوتی را بشنوید و لذت ببرید
دریافت فایل صوتی
close-link