گزارش نصب دستگاه بنر در اهواز

مقصد این بار تیم فنی سیمای شهر ، شهر اهواز است. شهر اهواز با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و دویست هزار نفر ، یکی از کلان شهر های کشور محسوب می شود که از نظر جمعیتی هفتمین شهر ایران است. این شهر با پیشینه تاریخی بسیار زیاد ، بستر مناسبی برای راه اندازی مشاغل مختلف می باشد. بسیاری از کارهای صنعتی و نیمه صنعتی به علت وجود نیروهای جنوبی خدوم زحمت کش ، رونق فراوانی داشته و این شهر را به ستونی برای اقتصاد کشور بدل ساخته است.
دستگاه چاپ بنر یک دستگاه صنعتی محسوب می شود و افرادی که برای استفاده از دستگاه بنر آن را خریداری می کنند باید خود را یک نیروی فنی بدانند. یکی از افراد فنی شهر اهواز که به صورت حرفه ای از چندین سال گذشته پا به حرفه ی کار با این دستگاه گذاشته است ، جناب آقای شیرعلی پور می باشد.

جناب آقای شیرعلی پور به عنوان یکی از پیشکسوتان عرصه چاپ با دستگاه بنر شناخته می شوند و تجربه کاری ایشان باعث شده به عنوان یک متخصص در زمینه دستگاه چاپ بنر در شهر اهواز مطرح شوند. دستگاه قبلی آقای شیرعلی پور ، دستگاه سیکو بوده گه با توجه به افزایش تعداد مشتریان این مرکز ، نیاز به خرید دستگاه چاپ بنر جدید احساس می شد.
مشورت جناب آقای شیرعلی پور با مجموعه سیمای شهر در مورد تعویض دستگاه چند هفته ای به طول انجامید. مشاوره دلسوزانه متخصصین فنی برای آقای شیرعلی پور راه را روشن تر کرده و تصمیمی گیری را برای وی ساده تر نمود . تصمیم ایشان برای خرید دستگاه چاپ بنر جدید ، دستگاه بلوپرینت مجهز به هد کونیکا i8 است.
این دستگاه بنر یکی از بهترین و پرسرعت ترین دستگاه هایی است که در حال حاضر در زمینه چاپ بنر وجود دارد. دستگاه چاپ بنر کونیکا i8 ویژگی های منحصر بفردی داشته و با توجه به میزان مشتریان زیاد آقای شیرعلی پور، جوابگوی تمامی مشتریان وی نیز هست. دستگاه چاپ بنر بلوپرینت که مجهز به هد کونیکا i8 است ، می تواند به صورت همزمان از 8 هد استفاده کند که این خود از ویژگی های خاص و منحصر بفرد این دستگاه می باشد. سرعت بالای این دستگاه چاپ بنر در کنار کیفیت بسیار عالی چاپ ، نظر هر متخصص عرصه چاپ را به خود جلب خواهد کرد.
جناب آقای شیرعلی پور که برنامه بلند مدتی برای عرصه تبلیغات در نظر گرفته است قصد دارد با خرید این دستگاه ، تحولی عظیم در مجموعه چاپ خرداد ایجاد کند. مجموعه ای که تا چند ماه آینده از این مکان فعلی نقل مکان کرده و در فضایی بزرگتر و با هدف ارائه انواع خدمات تبلیغاتی ادامه به کار خواهد داد. پشتوانه عظیم مشتریان راضی در مجموعه چاپ خرداد باعث شده تا وی با خیالی آسوده به پیشبرد اهداف بلند مدت این مجموعه گام بردارد.
تیم فنی سیمای شهر برای نصب دستگاه چاپ بنر راهی شهر اهواز شده است. پس از ورود به شهر سریعا به سراغ مجموعه چاپ خرداد مراجعه می کند تا سریعتر مراحل نصب صورت پذیرد. پس از حضور در محل ، این دستگاه که بدنه ای مستحکم و قوی دارد برای نصب به محل قرار گیری برده می شود. باید دقت کرد که نصب این دستگاه باید حتما توسط نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه دستگاه چاپ بنر صورت گیرد. هر نیروی فنی قادر نخواهد بود این دستگاه تخصصی را نصب کند و حتما باید آموزش های لازم در این زمینه دیده شود.
یکی از مهمترین قسمت های نصب دستگاه بنر ، نصب هد است که باید با دقت و وسواس خاصی صورت پذیرد. نصب هد دستگاه بنر کونیکا i8 مراحل پیچیده و سختی دارد که برای متخصصان سیمای شهر کاری ساده و با سهولت به حساب می آید. پس از نصب دستگاه ، نوبت به راه اندازی و انجام تست دستگاه چاپ بنر کونیکا i8 می رسد. خوشبختانه با توجه به سابقه چندین و چند ساله آقای شیرعلی پور در زمینه تبلیغات و به خصوص چاپ با دستگاه بنر ، آموزش های لازم به سرعت و بدون هیچ مشکلی پیش می رود تا روند راه اندازی دستگاه چاپ بنر کونیکا i8 بهتر انجام شود. پس از فراگرفتن آموزش های لازم توسط جناب آقای شیرعلی پور، تست چاپ گرفته می شود و پس از انجام چندین چاپ ، تمامی نکات یادگرفته شده توسط ایشان مرور می گردد. البته تمامی مراحل آموزش کار با دستگاه بنر توسط نرم افزاری بر روی سیستم متصل به دستگاه چاپ بنر ذخیره می شود تا در صورت بروز مشکل اپراتور به آن مراجعه کند. البته متخصصان سیمای شهر به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات عزیزان در زمینه دستگاه چاپ بنر هستند.پاسخ دهید