گزارش نصب دستگاه چاپ بنر برای مجموعه پیکاسو آمل

با توجه به گسترش فعالیت های شرکت سیمای شهر در شمال کشور در زمینه فروش دستگاه چاپ بنر و همچنین پشتیبانی این دستگاه ها، این شرکت اقدام به اعطای نمایندگی به این شهر خوش آب و هوا کرده است. سابقه فراوان و تجربه گسترده شرکت سیمای شهر در زمینه انواع دستگاه بنر، کمک بسیار زیادی در راه اندازی این مجموعه در شهر آمل داشته است. تمامی تجارب مدیر مجموعه و تمامی نکات فنی به نمایندگان این شرکت در شهر آمل انتقال داده شده است.
شهر آمل به علت موقعیت استراتژیک خود توانسته تمامی شهر های شمال کشوررا پشتیبانی کرده و مشکلات عزیزان شمالی در زمینه نصب ، راه اندازی و تعمیرات دستگاه بنر ، دستگاه لیزر و دستگاه سی ان سی را به طور کامل برطرف کند. همچنین با راه اندازی نمایندگی رسمی شرکت سیمای شهر در شهرستان آمل شاهد کاهش هزینه های جانبی عزیزان شمالی هستیم.
متخصصین فنی نمایندگی آمل به سرپرستی جناب آقای علویان با تجربه فراوان در زمینه انواع دستگاه چاپ بنر، به صورت بومی به سفارشات مشتریان شمالی پاسخ می دهند و همین امر توانسته باعث جذب عزیزان شمالی شود. یکی از جدیدترین قرارداد های نمایندگی آمل شرکت سیمای شهر، خرید دستگااه چاپ بنر توسط مجموعه چاپ پیکاسو بوده است.

 


مسئول این چاپخانه جناب آقای حسینی به منظور گسترش و پیشرفت امور چاپ لارج فرمت، اقدام خرید یکی از بهترین و پرسرعت ترین دستگاه های چاپ بنر نموده است. پس از مشورت با کارشناسان با تجربه سیمای شهر، دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 مدل آی 6 با دقت خاصی از جانب جناب آقای حسینی انتخاب شد. این دستگاه با توجه به نصب هد پر قدرت و بدنه استاندارد خود می تواند هر چاپخانه ای را متحول سازد.
پس از عقد قرارداد و تنها به فاصله چند روز، کارشناسان نصب از طرف نمایندگی آمل سیمای شهر برای نصب و راه اندازی دستگاه بنر به مجموعه پیکاسو مراجعه کرده و این دستگاه را پس از تخلیه در محل مورد نظر قرار دادند. نصب دستگاه بنر حتما باید توسط افراد فنی دستگاه انجام شود چرا که یکی از مهمترین موارد در هنگام نصب دستگاه، نصب صحیح هد بر روی کرییج است. پس از نصب هد توسط متخصصین فنی دستگاه بنر ، دستگاه آماده راه اندازی شده است. با حضور مداوم اپراتور در حین راه اندازی دستگاه، تمام نکات به وی گوشزد می شود. همچنین در حین توضیحات و آموزش چاپ با دستگاه بنر کونیکا 512 مدل i6 ، نرم افزار به صورت تصویری تمامی مراحل کار را به همراه صدا ضبط می کند. این کار به اپراتور کمک می کند تا در صورت داشتن هر سوالی در مورد نکات نرم افزار یا نحوه ریپ کردن ، تست گرفتن و … به این ویدئو ها مراجعه و پاسخ سوال خود را دریافت کند.
توضیحات مسئولین فنی سیمای شهر در حین راه اندازی دستگاه چاپ بنر به درازا می کشد و تمامی سوالات اپراتور به خوبی پاسخ داده می شود. حالا دستگاه آماده چاپ است ؛ پس از گرفتن چندین چاپ توسط اپراتور و اطمینان تیم متخصص سیمای شهر از فراگیری اپراتور مجموعه پیکاسو، برگه ارزیابی خدمات به مسئول چاپخانه ارائه شده و پس از مهر و امضا کار تیم به اتمام می رسد. مجموعه پیکاسو شاهد تحولات عظیمی در روند چاپ خواهد بود که به مرور زمان در بهره وری مجموعه تاثیرات خود را خواهد گذاشت.پاسخ دهید