گزارش نصب دستگاه چاپ بنر در آمل برای مجموعه چاپ هفت رنگ

شهرستان آمل یکی از شهر های بزرگ و آتیه دار شمال کشور ایران است. این شهر با مردمانی فعال ، روز به روز در صنایع مختلف در حال پیشرفت است. این شهر درشهرستان آمل و در استان مازندران قرار دارد و توانسته بر بسیاری از شهر های این استان تاثیر بگذارد. شهر آمل از شهر های پرجمعیت در شمال کشور به حساب آمده و آب و هوای بسیار مطبوعی دارد.
یکی از صنایع پیشرو در این شهرستان ، صنعت چاپ می باشد. صنعت چاپ در شهر آمل روز به روز در حال پیشرفت بوده و بر چرخه تکنولوژی های روز دنیا پیش می رود. در واقع صنایع مختلف چاپ در این شهر در حال پیشرفت هستند ، از چاپ افست گرفته تا چاپ لارج فرمت با دستگاه چاپ بنر.
در حال حاضر تعداد زیادی دستگاه بنر در این شهر در حال فعالیت هستند. دستگاه های چاپ بنر که هر کدام کیفیت و سرعت متفاوتی داشته و توانسته اند نیاز های شهر آمل را برآورده نمایند. میزان زیاد چاپ در شمال کشور و پیشرو بودن شهر آمل در این خطه از کشور باعث شده تا چاپ هایی از سراسر استان مازندران و حتی استان های همجوار به امل آمده و رونق صنعت چاپ با دستگاه چاپ بنر را در این شهر رونق بخشد.

برخی از دستگاه های با سرعت و با کیفیتی که در شهر آمل در حال فعالیت هستند در هیچ کجای استان مازندران یافت نمی شود و به همین علت جوابگوی این حجم وسیع از سفارشات می باشند. آمل در آینده ای نچندان دور به عنوان یکی از قطب های صنعت چاپ لارج فرمت در ایران شناخته خواهد شد و بر تعداد دستگاه چاپ بنر در این شهر افزوده خواهد شد.
مجموعه سیمای شهر با توجه به مشاهده این ظرفیت از میزان کار در آمل ، تصمیم به ایجاد نمایندگی در این شهر نمود تا مدیریت مشتریان این شهر ساده تر گردد. آقای علویان به عنوان یکی از معتبرترین افراد در صنعت چاپ شهر آمل ، به نمایندگی مستقیم سیمای شهر در آمل انتخاب شد و از آن به بعد مدیریت مشتریان ، سرویس و نصب دستگاه چاپ بنر بر عهده ایشان قرار گرفت.
آقایان قاسمی و مرزبان که از کارمندان اداره راه و ترابری شهر آمل بوده اند ، تصمیم به راه اندازی یک چاپخانه مجهز به دستگاه چاپ بنر گرفته اند. این دو عزیز بدون هیچ سابقه در زمینه صنعت چاپ اقدام به ورود به این عرصه را گرفته و ریسک بزرگی را متحمل شده اند. البته با دیدی باز نسبت به شرایط مساعد صنعت چاپ در شمال کشور.
پس از مشورت این دو شریک و دوست قدیمی ، تصمیم به تحقیقات گرفته می شود. پس از تحقیق از بازار و دوستانی کهن در شهر آمل از دستگاه چاپ بنر استفاده می کنند ، مشخص می شود که یکی از بهترین گزینه ها ، خرید دستگاه چاپ بنر از مجموعه سیمای شهر است که نمایندگی آن نیز در شهر آمل مستقر شده است.
نزدیک بودن تیم فنی و پاسخگویی دقیق و بدون حاشیه مجموعه سیمای شهر ، تصمیم به خرید دستگاه بنر از این مجموعه را قطعی می کند. پس از تصمیم نهایی و عقد قرارداد ، سریعا دستگاه مورد نظر برای مجموعه چاپ هفت رنگ آمل ارسال می گردد.  دستگاه انتخابی آقایان قاسمی و مرزبان که قرار است در مکان اجاره ای و کوچک ان ها نصب گردد ، دستگاه چاپ بنر سیکو سری M است. این دستگاه می تواند برای شروع کار این مجموعه کاملا مناسب باشد. این دستگاه قدرتمند توانایی رقابت با دیگر مجموعه های چاپ در شهر آمل را داشته و به راحتی می تواند با آنان از نظر کیفیت و سرعت رقابت کند.
پس از رسیدن دستگاه چاپ بنر به محل نصب ، متخصصین فنی سیمای شهر آن را در محل نصب قرار داده و شروع به مراحل نصب می نمایند. مهمترین قسمت نصب که باید توسط نیروی متخصص و با تجربه صورت گیرد، نصب هد دستگاه است. هد سیکو این دستگاه باید با دقت نصب گردد. پس از اتمام مراحل نصب ، نوبت به راه اندازی دستگاه می رسد.
با توجه به اینکه هر دو این دوستان تجربه ای در زمینه دستگاه چاپ بنر نداشته اند ، راه اندازی دستگاه و آموزش و گرفتن تست نصب با کندی پیش می رود. تمامی مراحل آموزش ریپ و چاپ گرفتن توسط نرم افزاری که بر روی سیستم نصب شده است ، ضبط می شود تا بعد از خروج نیروی فنی در صورتی که این دو عزیز در حین چاپ به مشکل برخوردند بتوانند به آن مراجعه کنند. البته نیروهای سیمای شهر به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات این عزیزان هستند.
پس از آموزش، چندین چاپ توسط آقای مرزبانی و آقای قاسمی انجام شده و پس از اطمینان از یادگیری کامل ، تیم فنی این مجموعه را ترک می کند. مجموعه چاپ هفت رنگ آمل از امروز می تواند رقیب جدی برای مجموعه های داری دستگاه بنر در آمل باشد


پاسخ دهید