گزارش نصب دستگاه چاپ بنر در اصفهان – جهان تکثیر

یکی از زیباترین شهر های ایران و حتی جهان ، اصفهانا ست. شهر اصفهان پیشینه تاریخی بسیار زیادی داشته و به همین علت است که از قدیم توسط جهانگردان نامی در خور برای آن انتخاب شده است. نصف جهان نامی است که اکثر جهانگردان به این شهر اطلاق می کنند و همین موضوع است که باعث کشانده شدن همه مردم به این شهر تاریخی می شود.
اما علاوه بر اماکن تاریخی و مناظر طبیعی در شهر اصفهان ، این شهر از قدیم به عنوان مهد علم و فناوری مورد توجه بوده است. تکنولوژی همواره در اصفهان حرف اول را می زده و به روز ترین ماشین های صنعتی و دستگاه های پیشرفته در اختیار کارگران و متخصصان فنی اصفهان بوده است.
کسب و کار در شهر اصفهان خیلی حرفه ای تر از بسیاری از شهر های دیگر انجام گرفته و پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی در این شهر یافت می شود. به همین علت است که اکثر کارخانجات و همچنین واردکنندگان بزرگ در اصفهان جای گرفته اند تا به کل ایران محصولات خود را ارائه دهند.

اصفهان در حال حاضر یکی از قطب های صنعت چاپ ایران نیز محسوب می شود. چه از لحاظ دستگاه چاپ بنر که یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده دستگاه چاپ بنر را در خود جای داده است و چه از لحاظ چاپخانه های حرفه ای و دفاتر فنی پیشرفته که باعث افزایش حجم چاپ در این شهر شده است.
مجموعه های چاپ یا به عبارت دیگر چاپخانه هایی که مجهز به دستگاه چاپ بنر هستند و چاپ های لارج فرمت خود را با دستگاه بنر به چاپ  می رسانند ، بسیار زیاد بوده و رقابت در این شهر بسیار سنگین است. همچنین دفاتر فنی یا خود دستگاه چاپ بنر دارند و یا چاپ های خود را با دستگاه بنر چاپخانه های دیگر چاپ می کنند.
یکی از معروف ترین و با سابقه ترین دفاتر فنی در اصفهان، دفتر فنی جهان تکثیر می باشد. این دفتر فنی با سابقه درخشان در زمینه انواع چاپ ، توانسته مشتریان بسیار زیادی را در این کلان شهر جذب نماید. دفتر فنی جهان تکثیر ، چاپ های مختلفی از جمله چاپ رنگی ، چاپ پلات ، چاپ استیکر ، چاپ بنر و … را پذیرفته و با کیفیت و دقت در اختیار مشتری قرار می دهد.
جناب آقای فریدونی با تجربه درخشان در زمینه چاپ، برای بهتر شدن و گسترش کار جهان تکثیر ، تصمیم به  خرید دستگاه چاپ بنر گرفته تا دیگر نیازی به ارسال چاپ برای همکاران محترم نباشد. با توجه به سابقه درخشان مجموعه سیمای شهر در ایران ، و همچنین تحقیقات میدانی جناب آقای فریدونی از همکارانی که دستگاه بنر خود را از مجموعه تخصصی سیمای شهر خریداری کرده بودند، تصمیم بر خرید از سیمای شهر گرفته می شود.
جناب آقای فریدونی با حضور در مجموعه سیمای شهر و مشورت با کارشناسان فنی سیمای شهر و همچنین با جناب آقای چگونیان مدیرعامل محترم سیمای شهر ، تصمیم قطعی برای انجام خرید می گیرند. پس از عقد قرارداد ، سریعا دستگاه چاپ بنر بارگیری شده و به سمت بلوار ارتش شهر اصفهان حرکت می کند.
دستگاه انتخابی آقای فریدونی برای نصب در دفتر فنی جهان تکثیر ، دستگاه بنر کونیکا سری Z می باشد. این دستگاه بنر انتخاب مناسبی برای این دفتر فنی است و می تواند جوابگوی سفارشات جهان تکثیر باشد. ویژگی های منحصر بفرد دستگاه چاپ بنر کونیکا Z باعث انتخاب آقای فریدونی شده و با قیمت مناسبی توسط وی تهیه شد.
پس از رسیدن محموله به خیابان ارتش اصفهان ، دستگاه بنر کونیکا Z به زیرزمین که محل نصب دستگاه است منتقل می شود. کارشناس فنی سیمای شهر سریعا شروع به نصب دستگاه چاپ بنر می نماید. یکی از مهمترین قسمت های نصب دستگاه چاپ بنر ، نصب هد دستگاه بنر است که باید با دقت فراوان انجام شود. لازم به ذکر است که نصب دستگاه بنر به خصوص هد این دستگاه حتما باید توسط نیروی فنی و باتجربه صورت پذیرد.
پس از نصب دستگاه مراحل راه اندازی آغاز می شود. تمامی مراحل راه اندازی دستگاه توسط یک نرم افزار ضبط کننده صوت و تصویر که بر روی رایانه نصب شده بر روی دستگاه وجود دارد ، ذخیره شده تا مراجعات بعدی را ساده تر کند. پس از راه اندازی و انجام آموزش کامل دستگاه بنر ، نوبت به گرفتن چاپ توسط خود آقای فریدونی می شود. با توجه به اشنایی ایشان با مسئله چاپ ، روند آموزش و انجام تست با سرعت پیش می رود و تمامی چاپ ها بدون هیچ اشکالی توسط خود ایشان گرفته می شود.
پس از تکمیل راه اندازی دستگاه چاپ بنر ، متخصص فنی سیمای شهر فرم نظرسنجی و همچنین تحویل دستگاه را در اختیار آقای فریدونی قرار داده و پس از امضا آن را تحویل می گیرد. با نصب این دستگاه چاپ بنر در مجموعه جهان تکثیر اصفهان ، حالا این مجموعه به رقیبی قدرتمندتر برای دفاتر فنی و حتی چاپخانه های مجهز به دستگاه بنر می شود.


پاسخ دهید