پادکست آشنایی با دستگاه برش لیزر – قسمت اول

1 1,182
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله

پادکست آشنایی با دستگاه برش لیزر – قسمت اول

دستگاه برش لیزر یکی از انواع دستگاه CNC ،  است. دستگاه برش لیزر کاربرد های گسترده و انواع گوناگونی دارد . استفاده از دستگاه لیزر در برش لیزری و همچنین حکاکی لیزری و همچنین گستره کاربرد آن در صنایع مختلف ، باعث شده تا از دستگاه لیزر استقبال خوبی به عمل بیاید.

بد نیست از انواع دستگاه لیزر و کارکرد هر کدام از آن ها اطلاعات جامعی بدست آوریم. در این پادکست و پادکست بعدی به این موضوع اشاره خواهیم کرد

قیمت دستگاه لیزر از مجموعه درخواست های مشتریان محترم میباشد که به تناسب نوع استفاده آنها و همچنین قیمت دستگاه لیزر به نسبت شرح فعالیت مورد برسی تایین قیمت قرار میگیرد در همین راستا از شما دعوت به عمل می آوریم در قسمت نظر سنجی زیر همین پست مدل و شرح فعالیت دستگاه مد نظر خود را بیان کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 

دستگاه برش لیزر با استفاده از اشعه لیزر که توسط تیوب لیزر تولید میشود میتواند انواع متریالها را برش دهد.شما میتوانید با استفاده از قابلیتهای دستگاه برش لیزر بسیاری از محصولات را به سادگی تولید نمایید و یا در خطوط تولیدی خود به سرعت و دقت تولید خود بیافزایید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
oldest
newest most voted
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیما بنر
6 years ago

یکی از انواع دستگاه CNC ، دستگاه لیزر است. دستگاه لیزر کاربرد های گسترده و انواع گوناگونی دارد . استفاده از دستگاه لیزر در برش لیزری و همچنین حکاکی لیزری و همچنین گستره کاربرد آن در صنایع مختلف ، باعث شده تا از دستگاه لیزر استقبال خوبی به عمل بیاید.

1
0
چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x