پادکست آشنایی با دستگاه برش لیزر – قسمت اول

1 945

پادکست آشنایی با دستگاه برش لیزر – قسمت اول

دستگاه برش لیزر یکی از انواع دستگاه CNC ،  است. دستگاه برش لیزر کاربرد های گسترده و انواع گوناگونی دارد . استفاده از دستگاه لیزر در برش لیزری و همچنین حکاکی لیزری و همچنین گستره کاربرد آن در صنایع مختلف ، باعث شده تا از دستگاه لیزر استقبال خوبی به عمل بیاید.

بد نیست از انواع دستگاه لیزر و کارکرد هر کدام از آن ها اطلاعات جامعی بدست آوریم. در این پادکست و پادکست بعدی به این موضوع اشاره خواهیم کرد

قیمت دستگاه لیزر از مجموعه درخواست های مشتریان محترم میباشد که به تناسب نوع استفاده آنها و همچنین قیمت دستگاه لیزر به نسبت شرح فعالیت مورد برسی تایین قیمت قرار میگیرد در همین راستا از شما دعوت به عمل می آوریم در قسمت نظر سنجی زیر همین پست مدل و شرح فعالیت دستگاه مد نظر خود را بیان کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

 

دستگاه برش لیزر با استفاده از اشعه لیزر که توسط تیوب لیزر تولید میشود میتواند انواع متریالها را برش دهد.شما میتوانید با استفاده از قابلیتهای دستگاه برش لیزر بسیاری از محصولات را به سادگی تولید نمایید و یا در خطوط تولیدی خود به سرعت و دقت تولید خود بیافزایید.

 

1 نظر
  1. سیما بنر می گوید

    یکی از انواع دستگاه CNC ، دستگاه لیزر است. دستگاه لیزر کاربرد های گسترده و انواع گوناگونی دارد . استفاده از دستگاه لیزر در برش لیزری و همچنین حکاکی لیزری و همچنین گستره کاربرد آن در صنایع مختلف ، باعث شده تا از دستگاه لیزر استقبال خوبی به عمل بیاید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !