بهترین دستگاه چاپ بنر

0 2,778
3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله

دستگاه چاپ بنر

بهترین دستگاه چاپ بنر باید یک سری ویژگی هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را داشته باشد.

از مهمترین ویژگی که دستگاه چاپ بنر باید داشته باشد سرعت و کیفیت بالای چاپ می باشد. از جمله مواردی که دستگاه بنر را برتر از دستگاه های دیگر می کند این است که لوازم برقی آن برای پشتیبانی بسیار باشد.

این امر باعث می شود هم لوازم آن برای تعمیر فراوان باشد و هم مکانیک و متخصص تعمیر آن بیشتر یافت شود. اگر دستگاه چاپ بنر بر پایه سیستم پرژ مجزا مجهز باشد باعث می شود رنگ کمتری مصرف شود و در رنگ صرفه جویی خواهد شد.

دستگاه چاپ به این علت که مدام در حال کار می باشند باید نوع و مدل آن به گونه ای باشد که تا حد امکان برق کمتری مصرف شود. اگر در دستگاه های چاپ از موتور سروو استفاده شود این امر صورت خواهد گرفت.

دستگاهی که مجهز به هیتر کم مصرف باشد نسبت به دستگاه های دیگر برتری خواهد داشت. دستگاه چاپ بنری که نرم افزار آن راحت بوده و کار با آن ساده باشد، به دلیل سهولت نرم افزار اصولا این دستگاه ها طرفدار بیشتری خواهد داشت.

دستگاه چاپ بنر در صورت داشتن بدنه سنگین دارای لرزش کمتری خواهد بود. این بدنه دستگاه هر چه سنگین تر باشد در صورت سرعت بالا لرزش کمتری خواهد داشت.

یک سری از دستگاه های چاپ بنر موجود در بازار مجهز به عیب یاب اتوماتیک هستند. این عیب یاب در صورت بروز مشکل به اپراتور اخطار می دهد. اگر دستگاه چاپ به سنسور رول باز کن مجهز باشد مزیتی است که باید به آن توجه نمود.

دستگاه چاپ بنر خوب باید مجهز به کلید های اضطراری باشد تا در زمان های مورد نیاز، دستگاه خود به خود متوقف شود. دستگاهی انتخاب کنید که بتواند بر روی بنر، فلکس، مش و استیکر چاپ انجام دهد.

بهترین دستگاه چاپ بنر

بهترین دستگاه بنر موجود در بازار دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 مدل آی 8 و استارفایر می باشد. مشتریانی که تاکنون این دستگاه ها را از مجموعه سیمای شهر تهیه نمودند بسیار راضی بودند و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

برای دریافت مشاوره کارشناسان سیمای شهر کافی است در سایت سیمای شهر ، فرم درخواست قیمت  را تکمیل کرده و ثبت کنید . در اولین فرصت کارشناسان و مشاوران اقتصادی سیمای شهر با شما تماس خواهند گرفت تا مشاوره های کامل را در اختیار شما قرار دهند.

 

3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
3.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
Subscribe
Notify of
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
چقدر عالیه اینجایین < ارسال نظرات >x