بهترین دستگاه چاپ بنر

بهترین دستگاه چاپ بنر
5 (100%) 5 votes

دستگاه چاپ بنر

بهترین دستگاه چاپ بنر باید یک سری ویژگی هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد را داشته باشد.

از مهمترین ویژگی که دستگاه چاپ بنر باید داشته باشد سرعت و کیفیت بالای چاپ می باشد. از جمله مواردی که دستگاه بنر را برتر از دستگاه های دیگر می کند این است که لوازم برقی آن برای پشتیبانی بسیار باشد.

این امر باعث می شود هم لوازم آن برای تعمیر فراوان باشد و هم مکانیک و متخصص تعمیر آن بیشتر یافت شود. اگر دستگاه چاپ بنر بر پایه سیستم پرژ مجزا مجهز باشد باعث می شود رنگ کمتری مصرف شود و در رنگ صرفه جویی خواهد شد.

دستگاه چاپ به این علت که مدام در حال کار می باشند باید نوع و مدل آن به گونه ای باشد که تا حد امکان برق کمتری مصرف شود. اگر در دستگاه های چاپ از موتور سروو استفاده شود این امر صورت خواهد گرفت.

دستگاهی که مجهز به هیتر کم مصرف باشد نسبت به دستگاه های دیگر برتری خواهد داشت. دستگاه چاپ بنری که نرم افزار آن راحت بوده و کار با آن ساده باشد، به دلیل سهولت نرم افزار اصولا این دستگاه ها طرفدار بیشتری خواهد داشت.

دستگاه چاپ بنر در صورت داشتن بدنه سنگین دارای لرزش کمتری خواهد بود. این بدنه دستگاه هر چه سنگین تر باشد در صورت سرعت بالا لرزش کمتری خواهد داشت.

یک سری از دستگاه های چاپ بنر موجود در بازار مجهز به عیب یاب اتوماتیک هستند. این عیب یاب در صورت بروز مشکل به اپراتور اخطار می دهد. اگر دستگاه چاپ به سنسور رول باز کن مجهز باشد مزیتی است که باید به آن توجه نمود.

دستگاه چاپ بنر خوب باید مجهز به کلید های اضطراری باشد تا در زمان های مورد نیاز، دستگاه خود به خود متوقف شود. دستگاهی انتخاب کنید که بتواند بر روی بنر، فلکس، مش و استیکر چاپ انجام دهد.

بهترین دستگاه چاپ بنر

بهترین دستگاه بنر موجود در بازار دستگاه چاپ بنر کونیکا 512 مدل آی 8 و استارفایر می باشد. مشتریانی که تاکنون این دستگاه ها را از مجموعه سیمای شهر تهیه نمودند بسیار راضی بودند و هیچ مشکلی وجود نداشته است.

برای دریافت مشاوره کارشناسان سیمای شهر کافی است در سایت سیمای شهر ، فرم درخواست قیمت  را تکمیل کرده و ثبت کنید . در اولین فرصت کارشناسان و مشاوران اقتصادی سیمای شهر با شما تماس خواهند گرفت تا مشاوره های کامل را در اختیار شما قرار دهند.

 دیدگاهتان را بنویسید

سیمای شهر، بزرگترین واردکننده دستگاه های چاپ بنر و سی ان سی

نکات خرید یک دستگاه بنر چیست؟

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود فایل را دریافت کنید
فایل را برای من ارسال کن
close-link

دریافت رایگان پادکست صوتی
 انواع دستگاه برش لیزر

شما کمتر از 5 ثانیه با شنیدن این پادکست صوتی فاصله دارید
دانلود فایل صوتی
close-link

اگر دارنده دستگاه چاپ هستید نکات طلایی آماده کردن دستگاه برای تعطیلات را از دست ندهید

تاکنون میلیون ها تومان هزینه خرابی دستگاه بعد تعطیلات شده است امیدواریم با شنیدن این فایل صوتی کمکی به همکاران ارجمند کرده باشیم
فایلهای صوتی سیمای شهر را از دست ندهید و زودتر از بقیه آنها را بشنوید
دریافت فایل صوتی
بصورت رایگان آموزشهای صوتی را دریافت کنید فقط 5 ثانیه فاصله دارید
close-link

دریافت لیست قیمت
 محصولات سیمای شهر

شما کمتر از 5 ثانیه با دریافت این لیست فاصله دارید
دریافت لیست قیمت ماشین آلات
close-link
دریافت فایل صوتی ارزشمند آماده کردن دستگاه بنر 

آیا شما هم پس از چند روز خاموش بودن دستگاه چاپ به مشکل برخورد کرده اید 

همین الان فایل صوتی را بشنوید و لذت ببرید
دریافت فایل صوتی
close-link