خرید دستگاه برش لیزر

0 150

خرید دستگاه برش لیزر به علت استفاده در انواع متفاوت کارس و صنعتی و همچنین تونوع در بسیار بالا در مواردی مثل مقاله کنون قابل بیان نیست ولی خرید دستگاه برش لیزر باید به گونه ای باشد که بتواند نیاز های خریدار را برطرف کند به همین علت باید هنگام خرید دقت لازم به عمل آید تا در پایان از خرید دستگاه برش لیزر خود راضی باشید.

هنگام خرید باید به نوع کاری که می خواهید انجام دهید را در نظر بگیرید و مشخص کنید که قرار است بر روی چه متریالی برش و حکاکی انجام گیرد.

انواع دستگاه برش لیزر

 

شرکت سیمای شهر با دارا بودن بیش از دو دهه فعالیت در زمنه ی دستگاه برش لیزر توانایی ارائه انواع دستگاه های لیزر را در سراسر کشور عزیمان داراست.این خدمات نه تنها شامل موارد فروش بلکه شامل متریال های پشتیبانی حرفه ای میباشد.

به تنهاسب قدرت لیزر و همچنین سایز دستگاه و سرعت بازوو ها میزان مصرف برق و همچنین میزان قیمت دستگاه متفاوت است .

انواع دستگاه های لیزر به تناسب سایز در ۵ مدل معرفی شده و گاها مدلهای حرفه ای با مارک پاور کم در بسیار مورد استفاده قرار دارد.

خرید دستگاه برش لیزر

البته قبل از خرید دستگاه برش لیزر باید اپراتوری برای کار با دستگاه برش لیزر انتخاب کنید که با تجربه و متخصص باشد تا پس از خرید و نصب و راه اندازی آموزش های لازم به اپراتور مربوطه داده شود و اپراتور بتواند با توجه به آموزش های مربوطه برش و حکاکی بر روی متریال ها را انجام دهد. انتخاب اپراتور کارشناس باعث می شود در متریال و وقت صرفه جویی شود.

آیتم بعدی قیمت دستگاه برش لیزر است که باید با توجه به پولی که می خواهید سرمایه گذاری کنید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

توصیه ما به شما این است که تا امکان دارد دستگاه نو بخرید ولی اگر قصد خرید دستگاه دست دوم را دارید حتما دستگاه برش لیزر را از شرکت معتبر تهیه نمایید. البته شرکت معتبری که خدمات پس از فروش قوی داشته باشد.

خرید دستگاه برش لیزر
خرید دستگاه برش لیزر

خدمات پس از فروش دستگاه برش لیزر

اگر خدمات پس از فروش شرکت خوب نباشد توصیه ما این است که به هیچ عنوان از آن شرکت خرید نکنید. زیرا خرید دستگاه بدون گارانتی ریالی نمی ارزد.

شرکتی که پس از خرید خدمات عالی به مشتری خود می دهد، مشتری دیگر مشکلی نخواهد داشت و در صورت مواجه شدن با مشکلی به سرعت یا به صورت حضوری و یا به صورت تلفنی ایراد دستگاه و یا سوال اپراتور رفع خواهد شد و دستگاه بیکار نخواهد ماند.

امروزه مهم ترین عاملی که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید خدمات پس از فروش دستگاه خواهد بود.

واردات دستگاه برش لیزر

بیشتر دستگاه های موجود در بازار وارداتی هستند. بیشتر این دستگاه ها از کشورهایی مانند چین وارد می شود. در هنگام وارد شدن به کشور به آن ها گمرک می خورد. یعنی به ازای وارد کردن هر کالایی از کشور دیگر باید پولی پرداخت شود.

این گمرک برای دستگاه برش لیزر نیز وجود دارد. هر چه شرکت کالا بیشتری وارد کند کمرگی که به هر دستگاه می خورد کمتر می باشد. پس از شرکت هایی خرید کنید که بزرگ باشد و در هر مرتبه دستگاه زیادی وارد کند و این گمرک روی هر دستگاه کمتر شود و در نتیجه قیمت دستگاه برش لیزر کاهش خواهد یافت.

فروش دستگاه برش لیزری

فروش دستگاه برش لیزر در اغلب شرکت ها به صورت نقد و اقساط صورت می گیرد. فروش دستگاه برش لیزر حتما باید با خدمات پس از فروش عالی به فروش برسد تا مشتری بتواند با خیال راحت خرید نماید.

و در صورت از کار افتادن دستگاه سریعا به این مشکل رسیدگی شود.شما باید با توجه به هزینه و پولی که در دست دارید خرید به صورت نقدی و یا به صورت اقساطی را انتخاب کنید ولی بهتر است خرید شما نقدی انجام گیرد.اگر خرید نقدی باشد دیگر ماهیانه نیاز به پرداخت قسط نیستید و می توانید با پول دریافتی از کار خود برای انجام کار دیگری برنامه ریزی کنید.

خرید دستگاه برش لیزر
خرید دستگاه برش لیزر

شما باید به دنبال شرکتی باشید که اگر بخواهید به صورت اقساط خرید کنید پولی اضافه تر از مبلغ بر روی دستگاه از شما نگیرد.

شرکت سیمای شهرفعال در زمینه دستگاه برش لیزر می باشد، برای خرید به صورت اقساط مبلغ اضافه تری از شما طلب نمی کند ولی به ازای خرید دستگاه به صورت نقدی تخفیف خوبی روی هر دستگاه می دهد.

برای خریدارانی که پول کافی برای خرید دستگاه برش لیزر دارند به دلیل وجود تخفیف به نفعشان است که نقدی خرید کنند.این مجموعه دستگاه های خود را به صورت تضمینی و با گارانتی و پشتیبانی ۱ ساله و رایگان به مشتری خود تحویل می دهد.

خرید دستگاه برش لیزر
خرید دستگاه برش لیزری

پس از مراحل خرید، دستگاه را به محل ارسال می کند و پس از کارشناسانی برای نصب به آن محل می فرستد. پس از نصب نیز متخصصین وظیفه دارند به صورت کامل به مشتری و اپراتور دستگاه آموزش های لازم داده شود. اپراتور پس از آموزش، دستگاه را چک کند.

مشتریان هر شرکت مانند کارنامه آن شرکت می باشند و برای اکثر موارد به خصوص اعتماد از طرف مشتری های جدید و یا گرفتن نماد ها و ایزو مورد استفاده قرار میگیرد سیمای شهر با دارابودن بانک بزرگی مشتریات دستگاه برش لیزر توانایی خدمت رسانی در این زمنه و هم چنین رساند قیمت دستگاه برش لیزر را در بر دارد. برای اطلاع از کیفیت دستگاه ها و خدمات آن ها می توانید به آن ها مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط باشید !