دستگاه لیزر

یکی از مشکلاتی که کسب و کار های مبتنی بر دستگاه لیزر با آن مواجه هستند ، عدم اطلاع از ترفند های نرم افزاری است. در واقع دستگاه برش لیزر به صورت کامل مهیای سرویس دهی به افراد است اما اپراتور آن قدر ها سواد و علم استفاده از این دستگاه را ندارد. به همین علت است که بعضا شاهد مواردی هستیم که خریدار دستگاه لیزر از کارکرد دستگاه خود راضی نیست و کار با آن را بیهوده می پندارد.

یکی از مشکلات نرم افزاری در استفاده از دستگاه برش لیزر، عدم آشنایی کامل با نرم افزار کورل برای دستگاه لیزر است. نرم افزار کورل یک نرم افزار گرافیکی است که بر اساس اصول وکتور ها کار می کند. طرح مورد حکاکی یا برش درون کورل کشیده شده و دستگاه لیزر با استفاده از نقاط و خطوط اقدام به برش یا حکاکی می کند.

 

بعضا برای استفاده از نرم افزار کورل دچار مشکل هستند. مجموعه سیمای شهر با استفاده از تجربیات کارشناسان فنی دستگاه لیزر ، بعضا در هنگام نصب دستگاه لیزر مجبور به آموزش نرم افزار کورل می شود. به نظر می رسد با آموزش به هنگام نرم افزار کورل توسط اپراتور دستگاه لیزر می توان از مشکلات کاست. این آموزش ها باید قبل از حضور کارشناس فنی در مجموعه صورت گیرد.

مجموعه سیمای شه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه دستگاه چاپ بنر ، توانسته در زمینه انواع دستگاه سی ان سی نیز در کشور پیشتاز باشد. یکی از پرکاربردترین این دستگاه ها ، دستگاه لیزر است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از مجموعه ها در کشور به علت سودآوری بالای دستگاه لیزر ، در کنار دستگاه چاپ بنر خود ، از برخی دستگاه های سی ان سی مثل لیزر استفاده می کنند تا نیاز های مشتری را به صورت کامل انجام دهند.

مشورت با کارشناسان فنی سیمای شهر برای خرید دستگاه لیزر بسیار ساده است. کافی است فرم ثبت سفارش را در سایت سیمای شهر ارسال کنید تا کارشناسان سیمای شهر با شما در تماس باشند.

خدمات فنی و اجرایی سیمای شهر(دستگاه چاپ بنر ,دستگاه بنر ,دستگاه لیزر ,قیمت دستگاه لیزر ,قیمت دستگاه برش لیزر ,دستگاه سی ان سی, دستگاه CNC).

دستگاه لیزر

جهت مشاهده انواع دستگاههای لیزر سیمای شهر بر روی تصویر کنار کلیک فرمایید

لیست کل دستگاههای برش لیزر در دسترس شما خواهد بودپاسخ دهید